|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bokina torta :)
15.6.2016 13:40:36   
lesica
Emice, ja sveze tj iz zamzivaca ocedjene. A daaaa, mozes i sa malinama podjednako je dobro.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Bokina torta :)
22.6.2016 16:05:27   
emicaa
Šta mogu koristiti kao zamjenu za slatku pavlaku,nigdje nisam našla da je kupim,jel obično vrhnje previše rijetko?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Bokina torta :)
22.6.2016 16:43:19   
Ana RR
Emice, kakvo ti je to obično vrhnje?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Bokina torta :)
22.6.2016 17:32:15   
emicaa
Ma znaš Anči ono vrhnje što ide u sosove i tako to user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Bokina torta :)
22.6.2016 17:51:32   
emicaa
I još nešto user posted image nema ni višnji za kupit,ni friških ni onih iz konzervi(glupaci) pa sam mislila maline ali onda nimalo onog soka za kore

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Bokina torta :)
22.6.2016 18:27:14   
Ana RR
Emice, za slana jela? Pa ona ima skroz drugačiji ukus, jbg.

Možeš i maline, naravno. Kore prelij sa mlekom, ne moraš sa sokom ako nemaš.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Bokina torta :)
22.6.2016 18:31:42   
emicaa
Ima i ona za slatka,može se i umutiti kao šlag ali opet je tečna.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Bokina torta :)
22.6.2016 18:32:35   
Ana RR
Pa ta tečna i treba user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Bokina torta :)
22.6.2016 18:38:29   
Ana RR
To ti je klasični čokoladni ganaš (chocolate ganashe). Evo ti link kako se sprema klik

I još nešto, ako imaš kalup za tortu onda ne moraš čekati da se fil stegne već staviš koru pa naliješ fil, složiš voće, pa opet kora, fil itd. Ostaviš da se stegne (najbolje preko noći) i onda odvojiš kalup.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Bokina torta :)
22.6.2016 19:01:50   
emicaa
Jaooo što sam ja glupaaaa,ja sam pogrešno skontala recept user posted image ne zamjeri user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Bokina torta :)
22.6.2016 19:11:14   
Ana RR
Opušteno user posted image i mene si zbunila user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Bokina torta :)
22.6.2016 19:31:28   
superm
Planiram da pravim ovu tortu za rođendan mlađem sinu, ali neću praviti kore. Kupiću gotove Vincini kore. I staviću maline.

Pravila sam već starijem za rođendan. Fil je fenomenalan!

< Poruku je uredio superm -- 22.6.2016 19:33:08 >


_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Bokina torta :)
23.6.2016 19:02:42   
emicaa
samoubicu se user posted image kalup mi je 24.5 cm tako da ce biti mrvicu manja torta,i kod sveki je iste velicine kalup.visnje naravno ne nadjoh pa sam uzela maline ili su kupine pojma nemam uglavnom kiselo je.sutra pravim konacno

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Bokina torta :)
23.6.2016 19:12:00   
lesica
Emice, ne brigaj, taman ce biti visa.
A evo ti i ideje za ukrasavanje da se smizi raduje.
Klik

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Bokina torta :)
23.6.2016 19:40:36   
emicaa
za ukrasavanje sam uzela neke bubamare,ona je izabrala naravno user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Bokina torta :)
23.6.2016 19:43:18   
Ana RR
Biće super emice user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Bokina torta :)
25.6.2016 19:17:43   
emicaa
Torta je savršena,jedino što mi se kora odma posle pečenja nekako slegla pa sam je samo prepolovila,ni pomoću trikova ne bih mogla tri isjeći ali i ovako joj ništa ne fali.
Moja svekrva koja ne voli torte i sve su joj preslatke je pojela cijelo parče i još uzela recept da napravi sledeći vikend.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Bokina torta :)
25.6.2016 20:35:44   
Ana RR
Emice user posted image

Tako je i meni bilo sa korom po Lesicinom receptu. Jeeeedva sam je isekla. Ali je ukusna. Ja mislim da bi bila odlična sa ovom korom klik

A ova torta me odavno mami, nikako da je napravim klik

< Poruku je uredio Ana RR -- 25.6.2016 20:40:45 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Bokina torta :)
25.6.2016 20:54:10   
emicaa
Ja sam mislila da sam nešto pogrešno uradila pa se zato slegla,ali i ovako sa dvije kore je super debljine.
Anči ova mi tvoja djeluje komplikovano user posted image

user posted image

< Poruku je uredio emicaa -- 25.6.2016 20:58:00 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Bokina torta :)
25.6.2016 21:05:04   
Ana RR
Pa zato nikako da je napravim user posted image

Joj Emice, šibni jedno parče, mmmmm user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 25.6.2016 21:06:36 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Bokina torta :)
25.6.2016 21:27:00   
emicaa
Rado,ostalo je još.Ja odoh po još jedno parče,sreća pa nije puno kalorična user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Bokina torta :)
25.6.2016 21:29:28   
Ana RR
Nije, nije, baš jedna lagana voćna tortica user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Bokina torta :)
14.7.2016 9:47:08   
mila83

IZVORNA PORUKA: superm

Planiram da pravim ovu tortu za rođendan mlađem sinu, ali neću praviti kore. Kupiću gotove Vincini kore. I staviću maline.

Pravila sam već starijem za rođendan. Fil je fenomenalan!


E to sam i ja planirala da probam ! jesi li pravila tako,kako je ispalo ? Jel bilo dosta fila? To me najvise zanima.
Inace volim da sama pravim i pecem kore,ali sad sam malo u stisci sa vremenom,rodjendan je u subotu a u ponedeljak rano idemo na more.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Bokina torta :)
14.7.2016 9:51:32   
superm
Mila, ispalo je odlično. Ja sam stavila i 300 g malina, oceđenih. Parče nije preterano visoko ali cela torta je velika i svi su je pohvalili i tražili još.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Bokina torta :)
14.7.2016 9:53:58   
superm
Eh, da! Pošto je vrlo toplo, kada se fil prohladi na sobnoj temperaturi, stavi ga u frižider da se dobro ohladi i stegne, pa tek onda filuj.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prebranac (bez brašna)
photo
Ringerjin kuvar: guppy RR
Pita sa eurokremom
Ringerajin kuvar: lesica RR



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here