|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sport
12.3.2015 9:12:30   
Bibilib
Ja sam za nesto konkretno...Fudbal,kosarka itd.

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Sport
12.3.2015 9:14:54   
mila83
To jedino da imas poverenja u nekog sto se tice tih skolica,ali sto kazes,nista konkretno tu nema.Mozda samo da im privuce paznju eventualno i da se posle opredele za neki sport.Ipak tamo rade profesionalci...Ja nemam jos iskustva sa tim,moja deca nazalost jos ne idu na sport.ali planiramo nesto.Samo kod nas je mali izbor toga za decu.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Sport
12.3.2015 9:17:25   
Peace*
Kod nas na DIFu ima "Sportić".
Uče svašta decu, koliko sam razumela. Svi sportovi su zastupljeni.
Takođe, deca ulaze sama sa trenerom, nema mame tate da presvlače decu, oblače i maze. Deca sve rade sama. Kažu roditelji koji su upisali decu da je jako dobro jer se deca osamostale. Takođe, na taj način se dobija preporuka trenera za šta je dete - za koji sport. Valjda 2x godišnje ima javni čas gde roditelji sa tribine proprate razvoj deteta.

Jedino što je meni jako skupo, čini mi se da je oko 4-5.000 mesečno, a treninzi su 2x nedeljno.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Sport
12.3.2015 9:25:20   
Modessty
IZVORNA PORUKA: mila83

Ipak tamo rade profesionalci...


Baš o tim navodnim profesionalcima se i radi!user posted image AL nema veze. Sad je to fensi, da vodš dete u školicu sporta. Zato i košta više nego bilo šta drugo!
A na sport se ide iz ljubavi. Nema ništa od uspeha ako se bar malo ne voli to što se trenira. Ne može neki tamo trener da ti kaže za koji je sport tvoje dete. Ako dete ne voli to što ti tamo neko prečporuči džabe ti sve


< Poruku je uredio Modessty RR -- 12.3.2015 9:27:50 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Sport
2.4.2015 13:48:54   
Figaro88
Ja sam sad zvala da se raspitam o ceni-vezbice rade sa fizioterapeutima i cena je 1800 din a termini su dva puta nedeljno.Ne znam da li je to previse novca a premalo vremena da te vezbice uopste uticu na bilo stauser posted image Andrei su stopala "malo ravnija",dali nam vezbice za kod kuce,radimo ih,ali tamo imaju i one loptice,i rade vezbice za ledja,ne znam sta da radimo....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Sport
2.4.2015 14:30:23   
Modessty
Iskreno Figaro ako rade fizioterapeuti onda se isplati! Nije 1800 din mnogo. Pa trening u sportskim klubovima u NIšu je 1500 din mesečno tri puta nedeljno (uglavnom)

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Sport
3.4.2015 22:05:49   
Figaro88
Bili smo,Andrei se naravno svidelo,meni ne bas.Cena je 1800din,i to je ok zato sto su stvarno lepo radili sa decom,ali onda nam kaze da ove nedelje nece biti treninga zato sto su prazniciuser posted image Uskrs je u nedelju,a oni idu utorkom i cetvrtkom.Nastavicemo,pa ako budu cesto odkazivali nacicemo nesto drugo.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Sport
2.5.2015 21:49:18   
VVVV
Da li neko zna da li u Novom Sadu na Limanu ima neki sport
za devojcice od 5 godina tipa ples, folklor, balet
a da nije u kasnim terminima,
tj. da se zavrsava do 18, 19h.

user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Sport
15.7.2015 10:56:22   
mila83
Mi smo se raspitali za karate, i od jeseni D najverovatnije krece na treninge ! user posted image To mu je zelja.Nadam se da to sto nosi naocare nece mnogo smetati.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu VVVV)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Sport
15.7.2015 12:44:25   
vikiveki
Mi smo trenirali gimnastiku,a sada imamo u planu atletiku..a za najmlađeg videćemo jer još nije pokazao afinitet prema nekom sportuuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Sport
15.7.2015 12:53:21   
mila83
Blago vama Viki, vi u Sm imate dobar izbor sportskih aktovnosti za decu !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Sport
16.7.2015 11:47:44   
Anarunika
Što se tiče davanja na neki sport nama nije baš lako. Tata je DIf-ovac,borac dobar poznavalac svog posla i zna koliko je važno poznavati anatomiju tela da u treningu ne bi povredio onog koga treniraš. Nije DIF za džabe bio pri medicinskom fakultetu. Na žalost današnji sportisti ne gledaju na to baš tako i ne poznaju anatomiju baš toliko dobro.
Mi nismo baš za grupne sportove kao što su fudbal,košarka itd. Pre smo za gimnastiku, borilačke veštine ,plivanje... kapoera je odlična jer ima svega.
Arči ima dobru građu za gimnastiku i voleli bismo da ga damo upravo na kapoeru ili baš na gimnastiku mada dobre gimnastike nema baš toliko u Beogradu,a i to što ima nam nije blizu. U stvari nema je skoro uopšte.
A Ika će od septembra na plivanje,i mislim da će biti dobar u tome.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Sport
16.7.2015 13:16:33   
mila83
Vi sa tatom mozete vezbati,svakako! user posted image Mogu zamisliti Arcija u kapoeri.Blago i vama,kod nas nema nista .

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Sport
16.7.2015 15:09:35   
vikiveki
user posted image za gimnastiku,moj srednji sin je išao sa sestrom još od 5 god na gimnastiku,i super je sve odrađivao,ja sam mislila da neće znati šta treba da radi jer još je bio baš mali.On me je demantovao a i trenera je oduševio jer je većinu vežbi radio mnogo bolje od onih koji su znatno stariji nego on i duže treniraju.Sve bi bilo super,već je trener planirao da ga vodi na takmičenja,kada je on počeo da se nećka jer tu gde mi idemo na gimnastiku ima znatno više devojčica nego dečaka,pa je moj sin uvrteo sebi u glavu da je to sport za žene i nije hteo više da ide na gimnastiku

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Sport
17.7.2015 11:11:13   
Anarunika
Da to jeste problem. Njima je važna i socijalizacija i često je presudna kod njihovog izbora. Ako se osećaju usamljeno onda neće ni da treniraju.
Mi smo Arčija sa 4 godine odveli na kapoeru ali se tada pokarambusio. Kaže neće da ide na treninge kada može tata da ga uči. Ali u nekom trenutku pokušaću ponovo da mu ponudim pa ćemo videti.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Sport
17.7.2015 11:16:22   
vikiveki
Ja sada razmišljam šta da radim za najmlađeg sina,da li i njega prvo na gimnastiku pa onda na neke druge sportove,videću ,za sada nije pokazao interesovanje ni za jednu vrstu sporta.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Sport
17.7.2015 13:11:09   
Anarunika
mislim da ih ne treba forsirati. kada ti se učini da ga nešto zanima onda mu ponudi. Nikad nije kasno, ali prerano može da bude!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Sport
17.7.2015 14:19:25   
mila83

IZVORNA PORUKA: Anarunika

mislim da ih ne treba forsirati. kada ti se učini da ga nešto zanima onda mu ponudi. Nikad nije kasno, ali prerano može da bude!


Slazem se ! Ni ja nisam kod mojih nista forsirala ,pa cak ni nudila,vide oni svoje drugare,igraju se pa mi sami kazu sta im se svidja.Sad bi vec mogli nesto,videcemo na jesen uklapaju li se zelje sa mogucnostima!

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Sport
23.7.2015 23:19:37   
jovana jojo
Moja j. hoće da krene na karateuser posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Sport
23.7.2015 23:22:28   
LP mama
A moj Luka bi na tenis, razmišljala sam od septembra da ga upišem ali moram da vidim kako bi uskladili školu i treninge.

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Sport
23.7.2015 23:26:40   
veselicaa
Jovana,lp mama pa upisite ih,najlakse je kada dete zna koji mu se sport svidja.

(odgovor članu LP mama)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Sport
23.7.2015 23:26:48   
vikiveki
Imaju li tamo kod vas karate jovana

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu LP mama)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Sport
23.7.2015 23:31:39   
jovana jojo
Pa raspitaću se ,ali ja mislim da ona to želi samo zato što ćerka od nekih naših prijatelja ide

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Sport
23.7.2015 23:42:05   
LP mama
Jovana iz Šida si? Mislim da karate treniraju u Partizanu.

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Sport
23.7.2015 23:48:31   
jovana jojo
Da, od skoro sam tu, nisam baš upoznata sa svime što Šid ima

(odgovor članu LP mama)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here