|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sport
23.7.2015 23:52:17   
LP mama
I nema mnogo toga, preovlađuje fudbal, drugi sportovi su u senci, malo su poradili na tenisu pa ima dva kluba, a karate je godinama bio u Partizanu ako se nešto nije promenilo.

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Sport
23.7.2015 23:54:53   
jovana jojo
Ma ja se sve nadam odustaćeuser posted image

(odgovor članu LP mama)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Sport
23.7.2015 23:59:18   
veselicaa
Svaki sport je dobar jos ako ga dete zaista voli,onda je i uspeh i zadovoljstvo zagarantovano.

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Sport
2.9.2015 14:28:10   
milicicak
Mame iz Beograda, da li neka od vas ima iskustva sa skolicom sporta Pokret za okret?
Hvala user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Sport
2.9.2015 14:46:13   
superm
Nisam čula za tu školicuuser posted image šta oni nude?

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Sport
2.9.2015 14:59:39   
milicicak
Superm, to je klasicna skolica sporta, imaju nesto sto lici na fizicko i nude plivanje ali su meni zgodni zato sto treninge odrzavaju u blizini stana pa me zanima da li neko iskustva sa njima.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Sport
2.9.2015 15:02:43   
superm
Sve to zajedno zvuči kao dobra kombinacija. Probajte pa ćete videti da li vam odgovara.

Ove godine je moj stariji sin krenuo na plivanje!user posted image to je ubedljivo najbolji sport u kome se angažuju svi mišići.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Sport
2.9.2015 18:32:44   
wivern
Mili cerka moje koleginice je isla u neku skolicu sporta, ali se ne secam kako se zove a ni gde se nalazi. Kacila je fotke na fb i mogu ti reci super je to izgledalo. Mislim da ne moze biti lose za dete, taman da izbaci visak energije negde.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Sport
2.9.2015 18:44:21   
milicicak
Wiv, nama treba i to izbacivanje viska energije ali i boravaku kakvoj takvoj vrsnjackoj grupi uz autoritet koji nisu roditelji i babe :)
Mi smo njih izabrali prvenstveno zato sto su blizu pa me zanima da li neko ima iskustva sa njima... Sutra idemo na prvi cas pa cu videti :)
Inace moj prvi izbor je bio aikido, ali sad cemo probati ovo pa cemo videti.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Sport
3.9.2015 9:08:02   
madre
i bogi ide u skolicu sporta i bas sam zadovoljna i trenerom i programom i time kako se deca tamo zabavljaju a vezbajuuser posted image preko leta nisu isli, ocekujem da ponovo pocne ovih danauser posted image

< Poruku je uredio madre -- 3.9.2015 9:09:53 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Sport
3.9.2015 19:24:58   
milicicak
Mi bili na prvom casu :) mini buba odusevljena, slusala, zabavila se,jedva ceka sledeci cas. Ja zadovoljna radom trenera. Sve u svemu, zacin C user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Sport
3.9.2015 21:28:54   
wivern
Extra Mili user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Sport
27.10.2015 12:50:02   
choopa choops
Da l' sam pisala ja ovdje?


Uglavnom M već neko vrijeme insisitira da ide na fudbal, jer L ide na ples, a brat od strica mu koji je stariji tri godine i u svemu mu je uzor trenira fudbal. I logično i on je htio baš to user posted image Moram li reć' da to nije bio baš sport koji sam ja planirala za njega?!user posted image

i dobro, ajde upišemo mi njega...Ljudi, to je bilo plakanje od smijeha prvi trening. Imali su kao kondiciono zagrijevanje i tako te neke vježbe oko čunjeva sa loptom. Pa on kao da je sa Marsa pao. Ima jedan dječak koji je mlađi od njega, a ostali su svi stariji. Moram reći da mi ga u životu nije više bilo žao (pa čak ni kad je išao na operaciju user posted image ). Jadan, ne zna ništa da ponovi, smotan...Ma užas. Bilo mi je došlo da ga uzmem za ruku i bjež doma. Kasnije su igrali kao utakmicu, i on trčara okolo, loptu ni da pine. Ali trči za njima svima, ali ako lopta dođe do njega on je šutne, a inače ništa. MM kaže vidi ga on će da bude odbrambeni igrač user posted image Katastrofa. Sad je već malo bolji, kapira tako neke stvari, ali definitivno nije za fudbalera. Ali nema veze, neka nauči da igra, bar da ima neko znanje kad bude išao u školu. Njegov trener kaže da nema veze što nema pojma, da i kad se ide u muzičku školu, ne zna se odmah svirat, nego treba vježbati...Nemam pojma.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Sport
27.10.2015 13:50:27   
Modessty
choopo NIKADA mu nemoj reći sve ono što si ovde napisala! Uopšte nije bitno to da bude talentovan i ne treba da zna sve, pa ni da šutira loptu. Bitna je ljubav prema sportu. Neka proba, nek se trudi, ako pak na kraju shvati da to nije za njega - reci mu da je to uredu i da može da proba nešto drugo. A na fudbalu će ako ništa drugo naučiti da se bori za sebe i stećiće neke nove drugare.
I ne idi više da gledaš treninge. ni ti ni suprug. Budite ispred ako treba, ali ne gledajte treninge. Biće lakše i njemu i vama. Deca se više opuste kad ih niko od bližnjih ne gleda.

Mislim da sam već negde pisala, ali moram da ponovim da mi je najgore iskustvo sa roditeljima dece koja treniraju kod nas bilo sledeće:
Prilazi mi nakon završenog treninga otac dečaka koji ima 10 godina i koji je tek krenuo sa treninzima i kaže sledeće: "Kako se on snalazi? Znate on je mnogo smotano dete i ne ide mu baš sport od ruke. Ne ume da uradi kolut napred ni nazad. Da li će se uklopiti ili da se mi lepo povučemo?" dete stoji pored i sve to sluša! Šta mislite kako se osećao klinac u tom trenutku? Mislite da ima u tom trenutku lepo mišljenje o sebi? Šta mislite koliko ima samopouzdanja? Meni je iskreno došlo da oca prebijem za primer tu pred svima! Kako sam se suzdržala nemam pojma. Samo sam mu rekla da je mali odličan i da se baš trudi i da će brzo npredovati jer voli to što radi. A tatu sam zamolila da ne sedi na klupi i ne gleda treninge.

Inače i moj Danilo ne ume da igra fudbal. Nikola bolje šutira loptu od njega. Ali nema veze. Naučiće user posted image

< Poruku je uredio Modessty RR -- 27.10.2015 13:51:32 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Sport
27.10.2015 14:05:39   
choopa choops
Ma jok, naravno ne govorim ja njemu da nema pojma, nego ovdje naglas razmišljam. On je stvarno poslušan, od sve djece tamo vidim da jedino on i još jedan dječak slušaj trenera, ostali svi pikaju loptu, ne ponavljaju sve šta trener kaže. On prati i ponavlja, bar se trudi. Ostavljaću ga na treninzima samog, jedva čekam. Zvučaće smješno, ali sad najviše idem da bih mu brisala nos user posted image Užasno je prehlađen, već 20 dana mu curi nenormalno, a ne umije dobro sam da se obriše, pa mi glupo da mu se djeca ne rugaju user posted image

A kad uđe u auto i pita kakav sam bio?, ja kažem ma super, bravo, stvarno napreduješ sve si bolji i bolji. (Mislim to i jeste istina, u odnosu na početak treniranja sad je Ronaldo user posted image )

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Sport
27.10.2015 14:14:15   
amdn
mi idemo vec 2 meseca u skolicu Judoka, korektivna gimnastika i sportic, al J nekad super radi sav se oznoji, nekad bas odradi kao matori, op, op i to je vidi se da ga mrzi, a ne znam kako da ga aktiviram, vozio bi autice ceo da :)

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Sport
27.10.2015 14:27:30   
Modessty
user posted image choopo bravo za Ronalda! Očigledno je svestan toga koliko ne zna i hoće da nauči! Pamtnjaković mali! user posted image

amdn pusti ga. Ne teraj ga. Pa i mi matori nekad lepo radimo a nekad zabušavamo user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Sport
27.10.2015 14:50:11   
choopa choops
Ja lično mislim da on uopšte nije od one djece koja vole fudbal i samo fudbal. Nego upravo to što je taj mali trenirao, pa sad i on misli da je to to. Reimo da se ja pitam ,upisala bih ga na plivanje jer je još prošle godine (4g) naučio da pliva i stvarno voli da se brčka. user posted image Ali neću da ga ja forsiram, neka ide na fubal pa koliko hoće. Bitno je da trenira nešto, da ne ostane neuk, kroz sport se stiče dosta prijatelja i to mi je vrlo važno, a za ostalo ćemo lako.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Sport
23.11.2015 12:05:53   
Modessty
moram da stavim sliku od septembra ove godine:
user posted image
Nikola na treningu

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Sport
23.11.2015 13:12:25   
Trcosava
Hihih genijalac

Jel pao ili je neka poza?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Sport
24.11.2015 18:06:14   
choopa choops
user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Sport
24.11.2015 19:17:09   
NadaR
Jaooo , Mod, sjajan je! user posted image hihihi , kakav osmijeh!
Kod nas je trener uzor br 1.
On se bas trudi oko njih i svakoga poslije treninga pita za skolu , sta ko treba da odgovara i sl.
M se zalio na lektiru pa ga je trener ohrabrio i rekao mu da vjeruje u njega .
Sreci nema kraja . user posted image Dobio je pet .

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Sport
25.11.2015 7:38:50   
Anck Su Nmaun
T je od ove godine krenula na plivanje, mnogo smo mozgali sta bi ali ona kao da je rodjena u vodi i mnogo je srecna sto ide.
A mala princezica je u plesnoj grupi i bas pre neki dan su imali nastup na spensu pa da se pohvalimo
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Sport
25.11.2015 7:40:53   
branki*
Mala princezica je kao med slatkauser posted image
Mod,sad videh nikoluuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Sport
25.11.2015 8:20:56   
choopa choops
Slatka :):)

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here