|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Femara lek za stimulaciju ovulacije
19.9.2012 9:36:30   
Zell
Hvala vam na detaljnom odgovoru zene user posted image kako mi na otpusnoj listi pise da ce IUI raditi bez ili sa blagom stimulacijom kontam da ce prepisati klomifen. Kalimero, ista dijagnoza i kod mene user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Femara lek za stimulaciju ovulacije
8.11.2012 11:14:09   
degu
Ima li neko ko je pio femaru? Zanimaju me iskustva. Dobila sam je sad kao terapiju za stimulaciju, a nikako mi se ne sviđa ništa što piše u uputstvu user posted image
Nadam se da će sve proći ok, nešto me baš plaši.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Femara lek za stimulaciju ovulacije
8.11.2012 11:37:34   
Maslacak15
Degu draga samo hrabro!
Sve treba probati. Istina Femara nije bas naivna, ali lekari je ipak koriste na zapadu i definitivno je da ima dosta pozitivnih iskustava. Ima prednosti u odnosu na klomifen, narocito zbog odsustva negativnog dejstva na endometrijum. Nista ti nece skoditi da okusas srecu par ciklusa. Mozda stignu i user posted image !!! Drzim fige jako da bude uspesan testuser posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Femara lek za stimulaciju ovulacije
8.11.2012 21:39:17   
degu
Evo počela da pijem, pa valjda ću preteći user posted image
Inače klomifen je meni bio ok, endometrijum je bio 10mm, samo sam na kraju imala samo 1 folikul. Nadam se da će sad biti koji više, osećam se ko pokusni kunić user posted image iako je sve ovo provereno, ja uvek imam neželjene efekte user posted image

Hvala Maslačak user posted image

< Poruku je uredio degu -- 8.11.2012 21:40:47 >


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Femara lek za stimulaciju ovulacije
8.11.2012 22:02:40   
Cecana
degu samo napred,drzim ti fige da sa Femarom ugledas svojeuser posted image .

Ja sam se tako dugo vremena premisljala i na kraju kad sam odlucila da konacno krenem sa stimulacijom i iui mm los spermogram.
Meni je dr.Kopitovic rekla da su mnogo bolji rezultati sa Femarom, sa klomifenom navodno ima puno praznih folikula.

Pozdrav i zelim ti svu srecuuser posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Femara lek za stimulaciju ovulacije
9.11.2012 10:51:04   
degu
Cecana user posted image hvala ti draga, ovo mi je trebalo, da se javi neko ko je femaru koristio user posted image
Kako si odreagovala, jesi imala nekih nus pojava?

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Cecana)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Femara lek za stimulaciju ovulacije
9.11.2012 11:38:53   
Meisje
Degu navijam da Femara bude plodonosnauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Femara lek za stimulaciju ovulacije
14.11.2012 11:45:11   
degu
Evo i mene da podelim iskustvo sa femarom. Odlično sam je podnela, nikakve neželjene efekte nisam imala, od klomifena sam imala sve user posted image danas 9.dc imam 2 folikula, po jedan na oba jajnika, endometrijum 7mm. Sa klomifenom sam imala 1 folikul vodeći i 11.dc mi je endometrijum bio 5.5 mm, čisto poređenja radi. Jeste na kraju do IUI narastao do 10mm uz mnogo piva i brazilskih oraha user posted image sad raste sam i s njim sam baš zadovoljna, jedino sam očekivala više folikula. Kaže dr-ka da je ovo super reakcija na blagu stimulaciju, da hoćemo blizance, a ne trojke user posted image Ma reko može i trojke, ne bunim se :)))

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Femara lek za stimulaciju ovulacije
14.11.2012 15:22:36   
Cecana
Super Degu, bas mi je drago da sve lepo ide sa Femarom.
Ja pocinjem da je pijem od subote(ako spermogram bude bolji(sutra rezultati)), posto ce mi tada biti 4dc.Dr mi je prepisala po 2 tablete od 4-8dc.
Koliko si ti pila?
Po meni i nije vazan broj folikula, bolje da ih je dva ali da budu kvalitetne jajne celije.
Drzim ti fige jakouser posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Femara lek za stimulaciju ovulacije
14.11.2012 22:19:56   
degu
Cecana ja sam pila od 3-7. dc po 2 tabletice, pa isto kao što ćeš i ti piti user posted image
Super sam ih podnela, kao da ništa nisam pila, od klomifena sam imala i vrtoglavice i poremećaj vida i mučnine... svega pomalo user posted image
Nije ni meni bitan broj nego odmah umišljam da mi je slaba jajna rezerva čim imam tako malo, iako znam da to baš nema veze sa životom.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Cecana)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Femara lek za stimulaciju ovulacije
28.11.2012 14:54:49   
maca821
I ja ću verovatno drugu IUI sa Femarom.
Inače na Klomifen sam slabo reagovala.

< Poruku je uredio maca821 -- 28.11.2012 14:55:30 >


_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…


(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Femara lek za stimulaciju ovulacije
29.1.2013 9:33:44   
Štetica
Devojke,ako nekoj treba femara neka mi se javi na pp. Ostala mi je jedna tabla 10kom,taman za jedan ciklus,pa cu je pokloniti,ako nekoj treba.
Ja sam je tesko nasla(kazu nestasica)a uz to sam morala da dam i licnu kartu na uvid i izvestaj lekara,kao da sam kupovala drogu a ne lek,a i cena je bila kao za drogu,7800din,jedna kutija od 30kom.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Femara lek za stimulaciju ovulacije
29.1.2013 23:04:08   
Cecana
Meni treba femara,konacno,muz je dogurao do 20 miliona,dobra je i morfologija.
Sutra ili u petak bih trebala da dobijem pa da pocnem da je pijem od 4dc.
Probala sam da ti posaljem pp,ali nije moglo.
Javi.mi se ti na pp,da se dogovorimo.
Pozdrav

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Femara lek za stimulaciju ovulacije
30.1.2013 17:17:32   
Štetica
Cecana draga,videla sam tvoj pp,mogu sutra da ti posaljem,stiglo bi ti u petak. Ostavi mi br telefona na pp,jer to traze u posti,i javljam ti kad posaljem.Slala sam Bubi klomifen i stigao joj sutradan,tako da znam da brzo stize.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Cecana)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Femara lek za stimulaciju ovulacije
30.1.2013 18:30:52   
Cecana
Ok,poslala sam ti.user posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Femara lek za stimulaciju ovulacije
8.2.2013 20:16:35   
Cecana
Evo mene konacno sam pila Femaru pa da prenesem svoje iskustvo.
Nisam imala nikakvih tegoba,nista nisam osecala kao da je i ne pijem.
Danas 8DC imam samo jedan folikul na desnom jajniku koji je 18mm,endometrijum je 9mm.U ponedeljak idem ponovo na ultrazvuk pa cemo videti sta se dalje desava.
Pozdrav svima posebno Šteticiuser posted image

(odgovor članu Cecana)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Femara lek za stimulaciju ovulacije
19.6.2013 21:44:53   
KaCaPancevo
opet otvaram ovu temu...
jel je neko koristio femaru posle antibebi pilula??

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Femara lek za stimulaciju ovulacije
27.8.2013 23:15:15   
lepao
Ja sam pila femaru plus menopur iako nisam imala problema sa ovulacijama ali smo muz i ja htjeli inseminaciju pa su mi doktori dali ta dva lijeka da pijem.
Menopur mi je grozan uzasno mi je bilo muka od cega mantanje i sve najgore ali srecom sam ga uzimala samo 2 dana posto mi je ovulacija vec bila spremda 9 dan.
Od femare mi je bilo super nista nisam osjetila.

Ostala sam trudna sa tom kombinacijom ali sam imala spontani.
Sada ne znam da li ti lijekovi mogu uticati na razvoj ploda kasnije zbog hormona povecanih?
Sada hocu opet da radimo inseminaciju za 2-3 mjeseca ali me strah menopura pa se nadam da ce mi femara biti dovoljna da barem budu 2 folikula u jednom jajovodu???

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Femara lek za stimulaciju ovulacije
30.11.2015 22:40:22   
majcekzmajcek
Kakva su vam iskustva sa Femarom? Pila sam je od 3-eg do 8-og dana ciklusa, imala 4 folikula od 17mm, 9 dan ciklusa, ali me sada jajnici i materica bas bole (sada sam 14 d.c ). Da li je to normalno? Kakva su vasa iskustva sa ovim lekom i da li je neka uz pomoc njega uspela da ostvari trudnocu?

(odgovor članu lepao)
Direktna veza do poruke: 44
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here