|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bezbednost u stanu
2.7.2012 13:41:34   
maslackic
meni su veliki problem kablovi...za sada stavim naslon(jastuk) od kreveta i samo pruza ruku izmedju da dohvati ali kad malo poraste bice veselo...i imam jako malo kupatila i ne znam gde da stavim hemikalije? id avas pitam gde drzite krompir i luk i te stvari? meni je to u delu ispod sudopere a tu bi mi bas bilo zgodno za svu hemikaliju ..

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Bezbednost u stanu
2.7.2012 13:46:13   
Figaro88
Ja hemikalije drzim iza ves masine(u korpi),a pored je komoda pa je zagradjeno i u visecem delu u kuhinji,a kromir,luk i ostalo u onim fiokama u frizideru.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Bezbednost u stanu
2.7.2012 13:57:47   
Anoniman
Imam korpu koja pristojno izgleda pa u njoj držim luk i krompir, može i neka manja za veš da je rupičasta i šetam po kujni, ispod sudopere držim kuhinjsku hemiju i plinsku bocu i za ta vrata sam danas uzela vezice jer e počela da ih otvara kao i za dve fioke gde stoje escajg i varjače, veliki noževi i slično. U donje dve su krpe, kese i slično, to može da rastura, nije problem. Kablovi su nam svi u zidovima ili iza komoda, uredno spakovani i uvezani. MM je lakše da proštemuje zid i uzida kabl pa taj deo posle i okreči nego da gleda kablove koji vise, nezavisno od deteta. Sto nikad nismo oblagali, par puta je udarila glavom i naučila da pazi, sad stočić (stočić po visini a solčina po površini) u dnevnoj sobi gura i okreće na sve strane jer je na točkićima. Ostalo je još da obezbedim balkonska brata koja voli da zatvara da ne priklješti prste ali svi štitnici koje nađoh su uski za tanka sobna vrata. Moraću nešto da improvizujem.

(odgovor članu maslackic)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Bezbednost u stanu
2.7.2012 15:04:24   
maslackic
Hvaalaa . ja stvarno ne bih busila zid u tudjem stanu alito sa uzidanim kablovima je idealno resenje user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Bezbednost u stanu
2.7.2012 15:20:54   
Anoniman
Onda kanalice a imaš i OVO

(odgovor članu maslackic)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Bezbednost u stanu
2.7.2012 23:30:48   
Anoniman
potrebna mi je ova tema! k'o leba! moja je postala nemoguca! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Bezbednost u stanu
2.7.2012 23:56:13   
Anoniman
Negde kod nas sam videla OVO al ne mogu da se setim gde.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Bezbednost u stanu
3.7.2012 0:24:52   
Anoniman
Našla:

Majmun

Aligator

Jazavičar

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Bezbednost u stanu
3.7.2012 12:18:53   
maslackic
haha, kako lude stvarcice gae user posted image ali najverovatnije ce ici ono crevo sto si stavila...to je kao neki buzir koji moze i u zid a i ne mora..user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Bezbednost u stanu
23.10.2016 15:44:26   
Anck Su Nmaun
vec smo pomerii sto u cosak, da moze na sred sobe da se igra... a kasnije bih jos dodala samo onaj silikon za ivice od komode. Za uticnicu zastite vec stoje user posted image

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Bezbednost u stanu
23.10.2016 17:41:31   
Khaleesi
Mi smo davno zatvorili uticnice sada trazim onu bravicu za otvaranje fioka, mnogo mi se mota po kuhinji...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Bezbednost u stanu
23.10.2016 18:11:27   
IvanaSK RR
Kad je sin bio mali koristili smo samo te stitnike za uticnice. Sad nemam potrebezu ovom stanu su nam sve uticnice zauzete, a u kuhinji su iznad sudopere i radnog elementa.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Bezbednost u stanu
23.10.2016 21:34:19   
Maraj
Mi smo zastitili uticnice al i dalje se vrzma oko njh. Stocic iz dnevne smo sklonili jer je vec pao na njega

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Bezbednost u stanu
23.10.2016 21:44:41   
isidora88
ludim od namestaja, sav je u ostrim ivicama, gde mi je pamet bila user posted image
uticnice su zasticene, meni je najveci problem komoda za tv i stocic, komodu nemam gde, stocic sklonim ali uvek moze da doseta do njega tako da ne znam sta da radim, jedino da uzmem sundjer da ga oblozim po svim coskovima.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Bezbednost u stanu
23.10.2016 21:46:17   
Maraj
Meni je isto problem komoda na kojoj stoji tv. On dopuze do nje i popne se uz nju i tako "visi" i gleda tv na cm udaljenosti. Pizdim zbog toga.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Bezbednost u stanu
24.10.2016 11:00:52   
emicaa
kod nas su slobodne uticnice zasticene iako je T vec velika i zna da ne smije dirati,meni su prozori najgore.Uvijek imam strah da ce otici u sobu i nekako otvoriti prozor

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Bezbednost u stanu
26.10.2016 13:10:34   
mali_mis
Uticnice zatvorene onim cudesima koje jedva i ja izvucem kad mi treba uticnica. Na terasi nema stolica. Sto se namestaja tice, par puta se dobro opaucio, pa sad ne jurca ko muva bez glave tako cesto, vec malo pazi. Ako u stanu ne nauci kako da se pazi dok hoda, kako li ce tek napolju.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Bezbednost u stanu
26.10.2016 13:18:52   
Anck Su Nmaun
Kod nas je jedino kriticna terasa, jer imamo one poprecne sipke a veliki je i rzmak dole od betona pa moze nogica da propadne. Ranije smo stavljalai plasticne ploce (slicno kao leksan,a li smo ih sklonili prosle god. jer su devojcice porasle. Moracemo sad na leto opet nesto tako staviti.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Bezbednost u stanu
26.10.2016 13:40:00   
isidora88
i ja imam taj problem sa terasom, nasa je betonska ali nije skroz do poda, moramo zatvoriti necim, imam fobiju od toga

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Bezbednost u stanu
18.12.2016 8:12:12   
Anck Su Nmaun
Trenutno nam je kritican sto u dnevnoj sobi, sav je coskast i bas ostrih ivica. Moracu da uzmem one silikonske stitnike ali nisu neki stalno spadaju.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Bezbednost u stanu
18.12.2016 10:59:29   
Mala Elena
Nije ni sto spadaju nego sto bi stajali dve minute , bili bi skinuti.
Isti problem imam, uvek se udari u istu ivicu.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Bezbednost u stanu
18.12.2016 11:31:07   
Anck Su Nmaun
Ma ja sam uzimala kad su one bile male, taj silikon uopste ne stoji nego spadne. Verujes li da sam lepila selotepom i vatom coskove od stolova user posted image mozes da zamislis na sta je to licilo user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Bezbednost u stanu
27.7.2017 22:07:37   
veselicaa
Moram da kupim one zastite za uticnice,one za vrata imam,Kablovi su joj bas zanimljivi,ali jos ne stize do njih samo ih posmatra.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Bezbednost u stanu
27.7.2017 22:53:50   
dddaca
Ne znam sta im je toliko interesantno u tim uticnicama, ali ako su postavljene nisko, stitnici obavezno

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Bezbednost u stanu
27.7.2017 22:56:24   
veselicaa
Ne znam ni ja,N. samo u njih gledauser posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here