|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Probiotici
10.8.2016 15:36:58   
Mala Elena
Ima i probiotik forte za decu u kapsulama. Dobar je...a ima i Multilac u kesicama.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Probiotici
10.8.2016 22:08:08   
Khaleesi
Videcu vec neki... moramo da se snabdemo pre mora :-)

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Probiotici
16.8.2016 15:26:46   
Rosita
Cini mi se da je dobar esen Bak, povoljan je i ima jko veliku koncentraciju probiotskih kultura, skoro duplo vecu od multilaka, mada manje sojeva.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Probiotici
16.10.2016 11:19:08   
Anck Su Nmaun
Deci uzimam Prolife tabletice, kao bomboncici. Sad skoro bio stomacnu virus u vrticu, prvi dan H imal malo redju stolicu i odmah sam im dala..i preskocismo ovaj virus.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Probiotici
16.10.2016 15:20:53   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Deci uzimam Prolife tabletice, kao bomboncici. Sad skoro bio stomacnu virus u vrticu, prvi dan H imal malo redju stolicu i odmah sam im dala..i preskocismo ovaj virus.


kakve tabletice? Je l' se moraju omdah progutat ili mogu da se sisaju? L bukvalno ne zna da popije nijednu tabletu! To je haos, kao da ce da povrati, sva se napne, izludim!

Inace, davala sam im Enterogermina ampule, i jedino to nemaju problema da popiju jer je bezukusno.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Probiotici
16.10.2016 15:30:30   
Maraj
Moj L sad pije linex baby. Pije antibiotik :-( pa i probiotik uz njega

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Probiotici
16.10.2016 15:33:08   
dijana1*
Ja kupujem Prolife u ampulama, deca popiju kao sokic.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Probiotici
16.10.2016 17:54:57   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: choopa choops


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Deci uzimam Prolife tabletice, kao bomboncici. Sad skoro bio stomacnu virus u vrticu, prvi dan H imal malo redju stolicu i odmah sam im dala..i preskocismo ovaj virus.


kakve tabletice? Je l' se moraju omdah progutat ili mogu da se sisaju? L bukvalno ne zna da popije nijednu tabletu! To je haos, kao da ce da povrati, sva se napne, izludim!


Ma kao bomboncici, moze i da se sisa i da se gricka, nesto kao ce de vita , moje bas vole kad im dam , pa im te i kupujem.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Probiotici
3.11.2016 15:25:07   
milicicak
Mini buba prvi put pije antibiotike i sad je pitanje koji probiotik je bolji Multilak ili Bulardi?
Izbor je na ta dva jer sam samo za njih na netu videla da ne sadrze mleko. Ili ima jos neki?
Hvala

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Probiotici
3.11.2016 15:30:28   
Ana RR
Milicicak, sve zavisi koji će njoj odgovarati. Nama su u Mišoviću preporučili bulardi ali Marko je od njega stalno imao proliv tako da smo menjali.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Probiotici
3.11.2016 15:41:13   
milicicak
Hvala, Ana user posted image dakle, da se drzim onoga sto je vec pila

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Probiotici
3.11.2016 15:49:46   
branki*
nama je multilak bio skroz ok,prvi izbor bozine dr u beogradu,mada je kasnije koristio i bulardi.uzmi multilak,milicicakuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Probiotici
3.11.2016 19:03:05   
milicicak
Uzela sam Multilak baby na kraju. Razmutila sam ga u soku sto je valjda ok.
Znam da nije za ovde, al moram :)
Vidi me mini buba da sipam nesto u sok i pita me sta je to. Ja kazem Probiotik. Ona pita sta je probiotik. Ja bez razmisljanja kazem Dobre bakterije. Valjda nije cula dobre i odmah je krenula da place: Necu da pijem bakterije, necu da pijem bakterije. Pola sata mi je trebalo da joj objasnim da su to dobre bakterije user posted image

< Poruku je uredio milicicak -- 3.11.2016 19:04:18 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Probiotici
23.2.2017 12:38:29   
emicaa
Dora i David od novembra uzimaju probiotike.Ona mora zbog jakih antibiotika a David jer je bio ab pa mu ke ostecena crijevna flora koja nikako da se oporavi.Uglavnom od kad ih piju nismo bili bolesni

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Probiotici
25.6.2017 14:39:44   
Anck Su Nmaun
Mame da li bebac sme probiotik za odrasle? Znaci da ga rastvorim u vodi pa da.popije?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Probiotici
25.6.2017 14:43:26   
vocicana
Konsultuj dezurnu pedijatrijsku sluzbu za to. Ja nisam sigurna.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Probiotici
25.6.2017 14:44:57   
Anck Su Nmaun
Ja se bas nadala tvom odgovoru, reko ti ces sigurno znati user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Probiotici
25.6.2017 14:50:00   
vocicana
Da postoji kao stovise ne postoji Erce Flora duo, ja bi svom detetu dala, bezrazmisljanja. U caj, sok, ne osete. Procitaj uputstvo, vidi kako se dozira pa probaj. Nemoj da se plasis, nistamu neces odmoci, pomoci ces mu samo, ako za Vuka pitas. A velikim devojcicama, smes slobodno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Probiotici
25.6.2017 16:56:31   
Anck Su Nmaun
Da da za njega i pitam za njih se ne sekiram user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Probiotici
26.6.2017 23:13:11   
Sanjalicaaa
Sme. Recimo ja sam davala Probiotik Ivancic i sinovi dok su bili još male bebe. Po savetu pedijatra.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Probiotici
27.6.2017 11:32:28   
Anck Su Nmaun
Oni su u kapsulama koliko se secam

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Probiotici
27.6.2017 12:47:58   
vocicana
Anck, ako hoce da pije caj ili sok, otvori kapsulu i ubaci prah, dobro izmuckaj ineka popije. DRuga ti je opcioja u obrok da mu sta vis i slobodno, samo je vazno da pocisti tanjir,.. Ja sam mom detetu tako davala. Slobodno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Probiotici
4.7.2017 14:27:35   
Dragce86
Nama je super bio Waya probiotik u kapima, davala sam jos od pocetka grceva i zaista je bio sjajan, 7 kapi dnevno u pipetici ako je beba mladja od 6 meseci, posle 10 kapi ako je starija ( ima na uputstvu ), jeste skup nesto ispod 1000 din ali vredi svake pare.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Probiotici
4.7.2017 15:14:44   
Duškić
Ja sam te kapi Waya dobila u porodilistu. Ok su. Cerkici dajem uglavnom bulardi u poslednje vreme kad zatreba. A i Bio gaju smo koristili.

< Poruku je uredio Duškić -- 4.7.2017 15:15:17 >

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Probiotici
5.7.2017 8:18:59   
mali_mis
Ja pijem Multilac, on mi bas smiri stomak, kad se zeznem, i pojedem nesto u cemu je bilo mleka.
Probala sam ProBalans, ali mi nije bio ni upola dobar kao Multilac.
Ako znate jos neki koji ne sadrzi laktozu, a da mu je cena tu do 700 din, pisite, nije mi bitno da li je za decu, bljutav i slicno, nego da smiruje creva kad poblesave user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image
Click Here