|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Plišane igračke
23.12.2010 10:06:19   
Anoniman
Slatke su plišane igračke samo nekako suviše dlakave i skupljaju prašinu... onda kad su bebama zanimljive je period kad bebe sve guraju u usta a plišane igračke za to ič nisu pogodneuser posted image

Moj brat ima devet godina ali i dalje spava sa svojim plišanim medom... to je jedina plišana igračka koja mu znači.
Sve ostale igračke dođu i prođu ali ako imate plišanu ili krpenu igračku koju volite... nju pamtite do kraja života.
user posted image

ja sam imala jedno jastuče koje sam jako volela ali nemam pojma gde jeuser posted image

< Poruku je uredio Rada T. -- 23.12.2010 10:07:12 >

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Plišane igračke
23.12.2010 10:13:33   
Shishica
Emaadr m (ovo je sad lupila gospoja po tastaturi)
voli plisane igracke!!!!

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Plišane igračke
2.2.2011 16:36:42   
bebać
Kad smo kod ovoga,imal ko iskustvo sa pranjem plišanih igračaka koje imaju baterije unutra(cvrkuću,hrču,bleje,muču)user posted image user posted image

Naime m je ljetos sergeju donio punu crnu vreću tih plišanih životinjica(iz onih aparata na kovanice,što se hvataju te igračke)...ja to nisam prala dosad nikad,brate vrijeme im je...ali ne znam kako...radi tih baterija unutrauser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Plišane igračke
2.2.2011 16:39:53   
*Alexx*
Nikako user posted image Prebrišeš ih, ne možeš ih strpati u mašinu, osim ako nećeš da ti se pokvari taj mehanizam (ja probala user posted image ). 

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Plišane igračke
2.2.2011 16:42:20   
mati
Takve lutke obicno imaju rajfslus, bas da bi mehanizam mogao da se vadi ili menja baterija. 

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Plišane igračke
2.2.2011 16:46:11   
bebać
IZVORNA PORUKA: mati

Takve lutke obicno imaju rajfslus, bas da bi mehanizam mogao da se vadi ili menja baterija. 


mati imaju rajfšlus,ali povadim baterije ali ostanu žičice nekakveuser posted image šta bi bilo kad bi oprala te ičice?

Bog znauser posted image možda više ne bi blejale ovčice nego mjaukaleuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Plišane igračke
2.2.2011 16:49:23   
mati
E pa ne znam, to je sve povezano... Probaj, gde nema zicice izvuci i u masinu a ostale prebrisi...user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Plišane igračke
2.2.2011 16:51:48   
*Alexx*
Probaj sa jednom, pa ako uspe, ubaci ostale u mašinu user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Plišane igračke
2.2.2011 16:52:18   
gabrijelaaa
mislim da njima nema pranja...user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Plišane igračke
2.2.2011 16:55:22   
Lu
Ja sam prala znajući da  neće preživjeti, nisam ih mogla gledati više prljaveuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Plišane igračke
14.4.2011 19:13:52   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: New Mom

IZVORNA PORUKA: BubaMira

E , da te iskoristim dok si još tu - pitala sam pre neki dan ovde kako da operem dečje plišane igračke . Kontam u mašini na programu za ručno pranje , ali kako oprati one igračke koje su plišane , a imaju neki andrak u sebi (pište , zuje, zvone , hrču i ostalo) . Imamo li temu o održavanju igračaka , imate li neku foru za rešavanje te zeze ?

KLIK <- ima tu pisano
A ima i TEMA o plišanim igračkama

IZVORNA PORUKA: Maya21


IZVORNA PORUKA: BubaMira

ali kako oprati one igračke koje su plišane , a imaju neki andrak u sebi (pište , zuje, zvone , hrču i ostalo) . Imamo li temu o održavanju igračaka , imate li neku foru za rešavanje te zeze ?


moja sestra ih pere rucno, uzme neku cetkicu i sapunicom ih trlja, tako da se ne skvase mnogo


IZVORNA PORUKA: BubaMira

Maki , a kako spere tu sapunicu ? Nina se stalno mazi sa sijaset plišanih meĐedova , neretko nekog gurne i u usta user posted image , pa mi je baš bitno da ih dobro operem i isperem .


IZVORNA PORUKA: Maya21

cetku potopi u cistu vodu i par puta opet izriba... i moji su se mazili sa njima i trpali ih u usta. nece joj nista biti od malko sapunice user posted image pa i kad se kupa i tek kasnije kad je budes postavljala da sedi u kadici sama, kad tad ce probati tu nasapunjanu vodu user posted image


IZVORNA PORUKA: Tash

ne perem prlisane igracke koje piste, sva sreca nemamo ih puno. Istresem i stavim na sunce. Jbg.


(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Plišane igračke
14.4.2011 19:14:50   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Plišane igračke
14.4.2011 20:03:40   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: majathegreat

Za igračke - ja ih perem u mašini, ubaciš sve u jedan platneni džak, zavežeš i pravac mašina. Sve ferceraju još uvek.



Čak i one sa mehanizmima ?

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Plišane igračke
10.7.2011 13:31:42   
Mala Loojka
Ja imam tonu plisanih, sto svojih, sto onih sto sam bebcu kupila... perem u masini, a one sa mehanizom na ruke...
Samo kad treba da obrisem prasinu sa polica, muka me hvatauser posted image
Ali nmvze, obozavam ih!! Pogotovo Winnie drugare i Diddlse user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Plišane igračke
12.11.2011 1:17:49   
Bebilina
Moje dete ih voli, ima ih mali milion, a ja pojma nemam otkud joj ih toliko... Moje su sve ostale kod mojih i oni se sa njima macuju, a ja ovde ih jednom mesecno potrpam sve u masinu i u medjuvremenu radim Sizifov posao vracajuci ih u deciju sobu iz svakog moguceg kuta kuce. Stalno ih seli, redja po radijatorima, stavlja u prozore, pokriva cime god stigne... U sustini nisu promasena investicija jer se voli igrati njima.

(odgovor članu Mala Loojka)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Plišane igračke
21.11.2011 20:23:10   
Nensi*
Ne znam gde da pitam ovo,da li je neko video negde da ima da se kupi igracka Elmo?

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Plišane igračke
21.11.2011 20:57:55   
Maya21
Nensi ja sam to vidjala u turbo limacu, ali vec duze vreme ga nema... i mi smo jedno vreme bili opsednuti ulicom sezam. ako nadjem negde javljam :)

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Plišane igračke
21.11.2011 22:00:46   
Nensi*
Vidim sad na sajtu Turbo limac da ga ima u Hrvatskoj,mozda ga nadjem i ovde.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Plišane igračke
21.2.2012 21:19:40   
Mishica 77
Moje dete je fascinirano ovim i morali smo da kupimo.... Videla reklamu na TV-u...
U prodavnici bili samo beli(na moju sreću user posted image )
Ja totalno razočarana, a ona ga obožava....
Jedva čekam da ga operem i da se ućeba.... user posted image
Dakle, evo na šta smo bacili 1 300 dinara.... Shnooks

user posted image
user posted image





< Poruku je uredio Mishica 77 -- 21.2.2012 21:25:40 >


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Plišane igračke
22.2.2012 9:56:00   
tanjica85
i ja isto cekam. samo se plasim kad se to desi da ne bude: Maaaamaa, kupi mi ovo ponovo. user posted image ako do tad ne izmisle jos neko ucebano cudoviste, pa opet jovo nanovo.
muka mi je od starih plisanih igracaka, koje moje dete baca posle mesec dana, plafon dva. Stan nam je trenutno pun ljigavaca user posted image

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Plišane igračke
27.2.2012 1:09:50   
madre
zene, da li ste videle negde veliku, lepu i kvalitetnu varijantu pepa praseta? ja sam nasla na planetinom sajtu,nisam skroz zadovoljna, ali je najbolja od svih koje sam videlauser posted image imam zelju da je kupim bogiju, prosto je obozavauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Plišane igračke
8.2.2015 22:55:35   
dunja RR

Da ih perem na 30st (nemam program za ručno pranje)?
Oprah neke loptice ranije, i sve se ućebale, pa se plašim da će i ove ostale tako ..imate li neki savet za pranje plišanih igračaka, zasad imamo samo obične, bez mehanizama? A sada su počele da ga zanimaju ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Plišane igračke
8.2.2015 23:24:42   
Ana13
Ja ove obicne plisane igracke (moje) godinama perem u masini na 30 stepeni (u razlicitim masinama,na razlicitim programima)i izgledaju kao nove,a beba se sad trenutno zanima samo za ove sa mehanizmima,zveckama,pistalicama i trenutno razmatram kako njih da operem,jer je pocela da ih stavlja u usta

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Plišane igračke
8.2.2015 23:26:48   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: dunja RR


Da ih perem na 30st (nemam program za ručno pranje)?
Oprah neke loptice ranije, i sve se ućebale, pa se plašim da će i ove ostale tako ..imate li neki savet za pranje plišanih igračaka, zasad imamo samo obične, bez mehanizama? A sada su počele da ga zanimaju ..


Ja ih perem u masini na opciju pola masine, 30 stepeni, tj ta opcija je 2,5kg vesa, 30 stepeni, pere oko 45min, igračke izađu skoro suve jer ih baš centrifuga iscedi. Bitno ti je samo da temp ne bude visoka zbog materijala.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Plišane igračke
9.2.2015 7:34:41   
mali_mis
Moja mama je i ove sa baterijama kineske, turila u masinu i oprala. Za divno cudo radile su posle. Najveci fazon je sto ona nije znala da neke rade na baterije user posted image
I mi isto na 30 u masinu, pa ih posle okacimo na terasi na strik da se suse.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here