|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Plišane igračke
9.2.2015 17:44:15   
degu
ja sve perem na 30 stepeni, za sad nemamo te što pričaju user posted image ubacim u jastučnicu ili džak za spavanje i super sve user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Plišane igračke
10.2.2015 16:10:06   
veselicaa
Ja bas oprala pre neki dan i to tri pune ves masine.Operem ih na 40 stepeni i uopste se ne promene.Cesto ih perem jer bas skupljaju prasinu i imam osecaj da nikada nisu potpuno ciste.Sto se tice tih sa baterijama,ja njih samo sundjerom i sapunicom prebrisem,posle jos dva tri puta isto sundjerom ali sa cistom vodom i stavim da se osuse.Koliko se tako ociste nemam pojma ali je sigurno cistije.Inace ih imamo bas puno a uvek sam pricala da ih necu kupovati.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Plišane igračke
25.2.2015 22:37:51   
mila83
Ja ih perem na 40 stepeni,onaj kraci program,traje oko 45 minuta,cisto da se osveze i pokupi prasina.Sitnije stavljam u jastucnicu.Desilo se da sam i neke sa mehanizmom oprala.neke su ostale u zivotu,neke ne ...ali bitno da je cisto.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Plišane igračke
8.3.2015 22:17:48   
acalukic
Unuci su mi bas dobijali te plisane igracke i nisu se sa njima ni igrali

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Plišane igračke
22.3.2015 3:45:13   
dunja RR
Koliko često perete plišane? A i ove ostale igračke, koliko često čistite?

Ja ih sada perem na 30, i ok je sve.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Plišane igračke
22.3.2015 7:03:54   
serpica

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Koliko često perete plišane? A i ove ostale igračke, koliko često čistite?

Ja ih sada perem na 30, i ok je sve.




Ja ih perem jednom do dva puta mesecno jer se moj bebac ne igra puno sa tim igrackama,vise stoje na polici ili po kutijama pa da skinem prasinu...
takodje na 30 perem.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Plišane igračke
22.3.2015 13:11:17   
ivaMark
Takodje na 30 stepeni sa malo praska...
Perem ih kad se setim user posted image
nekada ubacim po koju i sa njihovim vesom jer sve ide na 30stepeni

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Plišane igračke
22.3.2015 13:21:09   
branki*
ja isto ovako kao ivamark,takodje ako perem nesto osetljivo od vesa,ubacim i plisanu igracku...ne perem nesto puno cesto,kad mi se ucine da su prljave ili prasnjave,onda.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Plišane igračke
7.12.2015 20:41:23   
bojana92
Bas volim plisane igracke.Daco se ranije malo igrao sa njima,sad se ne igra toliko,ali obavezno kad krene na spavanje,i kad treba negde sa idemo nosi svog medu.:)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Plišane igračke
8.12.2015 21:50:19   
dddaca
I ja ih perem na 30 stepeni, povremeno, ne previse cesto. Dok je bila mladja mnogo cesce sam ih prala nego sad

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Plišane igračke
8.12.2015 22:29:28   
bojana92
Ja ih perem na 60 stepeni :D Jer se bas nakupe prasine,a peremo ih dva-tri puta godisnje.:)

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Plišane igračke
8.12.2015 22:45:58   
dddaca
Zar se ne skupe na 60 stepeni i ne puste boju?

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Plišane igračke
8.12.2015 23:07:10   
bojana92
To mi se jos nije desilo.:) Umotam ih ja u veliki peskir.Pa svaka izadje iz masine citava,ne izguzvaju se mnogo,niti puste boju.:)

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Plišane igračke
8.12.2015 23:14:11   
dddaca
Ja ih stavim u mrezicu zampranje sitnog vesa. Inace kazu da je za plisane igracke najbolje da se stave u zamrzivac na par sati

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Plišane igračke
8.2.2016 9:39:34   
Anck Su Nmaun
Od npr, 100 plisanih igrackica igraju se s dve. Ovo ostalo je kod baka ili na polici i tako...stoji!Zato ih Nikad nikom ne kupujem.
Perem ih uglavnom kad je toplo pa ih sve rasirim po terasi ili kad perem nesto plisano, jakne pa mi fali vesa i ubacim koju igracku da popunim.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Plišane igračke
8.2.2016 12:01:05   
branki*
Ja ih gomilu,puna soba nekih igracaka,a niko se ne igrauser posted image vise uopste necu ni da kupujemzsamo zauzima prostor i skuplja prasinu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Plišane igračke
30.3.2017 13:59:09   
degu
T obozava njene plisane, sa svim plisanim spava, uvek vuce sa sobom neku plisanu kad ide na spavanje ili kad se probudi. Preslatka je u pudzami onako cupava i mamurna sa medom ili kucom u ruci :)

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Plišane igračke
30.3.2017 14:30:34   
Sanjica26 RR
Nase plisane su ili y fioci ili na njihovim krevetima. Bas ih imaju dosta.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Plišane igračke
31.3.2017 1:01:42   
vikiveki
Moj S. ima jednog plišanog mišića kojeg svakog dana sa sobom nosi u vrtić,to je od skoro počeo.Inače od igračaka imamo najviše plišanih igračaka

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Plišane igračke
31.3.2017 10:46:15   
Anck Su Nmaun
Imaju po jednu .koju vole ove ostale tako skupljaju prasinu 😖

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Plišane igračke
31.3.2017 18:53:25   
IvanaSK RR
Sin je veliki a u krevetu i dalje masa plisanih igracakauser posted image Sad je u fazonu da zirafu stavi u pidzamu i tako spavauser posted image
Isto ih perem na 30 stepeni.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Plišane igračke
31.3.2017 21:17:16   
branki*
i dalje ista situacija..bacene pare i skupljanje prasine.imaju gomilu,a igraju se samo sa par njih,ostale bzv zauzimaju prostor..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Plišane igračke
31.3.2017 21:38:30   
veselicaa
Krecimo ovih dana i gledam bas puna dva velika dzaka plisanih igracaka.Obozavala sam ih sada ali sada zbog bebe necu ni da ih vadim ove godine,opracu ih i opet u orman.Nina ionako ima desetak njenih,dobila ih na poklon.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Plišane igračke
31.3.2017 21:44:14   
emicaa
Dorin krevet ne moze skroz do zida pa smo tu prazniku popunili plisanim igrackama.Sad imju bar neku svrhu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Plišane igračke
31.3.2017 23:08:17   
vikiveki
Mi na spratu imamo jednu veliku kutiju od nekog štampača punu plišanih igračaka,pa oni ne mogu da se odluče koju će da uzmu

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here