|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ko vam šiša dete?
17.7.2015 0:42:30   
veselicaa
Ni ja moje nisam sisala skroz,uh kada vidim devojcicu tako osisanu bas mi bezveze.Ja bih i muskom detetu pustala kosu,imam sliku mog muza sa nekih tri godina i tako je lepe loknice imao da sam se odusevila.Mnogo su mi slatka muska deca sa duzom kosicom.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Ko vam šiša dete?
17.7.2015 2:18:40   
LP mama
Ni ja ne verujem u te priče, Luka ima jaaaaakooo gustu kosu koja brzo raste, ali mali gospodin ima i svoju frizerku
ni mm ni ja se ne šišamo kod nje a ja ga jednom odvela jer nam je najbliža, uglavnom ženica puno priča kao i on i eto već 4
godine odlazimo kod nje user posted image a Petar je imao ređu kosu mada sad kao da je gušća, inače on ide sa mnom kod moje
frizerke i za dva meseca se šišao tri puta user posted image .
A povodom te priče o šišanju na kratko za gušću kosu-moju drugaricu iz detinjstva mama je posle prvog rođendana ošišala na nulu
jer je imala jako retku kosu iskreno kosa joj je i sada retka

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Ko vam šiša dete?
17.7.2015 10:52:21   
Anarunika
Pa nije baš da nema logike. Uzmimo brijanje nogu za primer user posted image
Što ih više briješ to one jače i gušće rastu. Makar je kod mene bio takav slučaj dok nisam odustala od brijanjauser posted image . Mislim da onda ima veze i šišanje glave ali sve jedno ne mislim da će moja devojčica biti manje lepa ako ne bude imala baš guuuustu kosu.
A što se tiče dečaka i njihove frizure, ja nisam baš za dugu kosicu, nejlepša mi je neka kratka ali ne baš nularica frizura .
još malo pa će oni sami da biraju svog frizera,onda se tek više ništa neću pitati user posted image

(odgovor članu LP mama)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Ko vam šiša dete?
17.7.2015 10:58:40   
vikiveki
Upravu si Anarunika,dok se ja još pitam i odlučujem mogu ih šišati,a kada odrastu mene niko više neće ni pitati,verujem da će onda hteti svako kod svog frizerauser posted image a kod dečaka mi je praktična kratka kosa zbog znojenja,kada im je kosica skroz kratka onda se ne znoje toliko i kosa im ne bude mokra

< Poruku je uredio vikiveki -- 17.7.2015 11:02:55 >


_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Ko vam šiša dete?
23.7.2015 8:37:19   
jovana jojo
user posted image meni se J. jednom sama ošišala...uzela gospođica makazice iz fijoke i odsekla skroz šiške,još došla da mi se hvali kako se lepo ošišalauser posted image ja poludela.
Inače nju šiša jedna frizerka godinama,nekad joj pustim malo dužu kosicu,a nekad se ošišamo i na paž.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Ko vam šiša dete?
23.7.2015 11:31:03   
vikiveki
Jovana pa šta ste uradili kada se tako ošišala,da li je imalo šanse da se nešto popravi?

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Ko vam šiša dete?
23.7.2015 17:30:00   
jovana jojo
Nije imalo šanse ništa da se popravi...odsekla je šiške skroz čak i ona traka za kosu nije mogla da joj sakrije kako se unakazila,vodili je kod frizera ali nije bilo pomoći,čekali smo da kosa poraste

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Ko vam šiša dete?
23.7.2015 17:34:21   
veselicaa
Moja A ni sa dve godine nije imala nesto posebno gustu kosicu,jedva sam uspevala da joj pokupim repic na vrh glave a sada joj je kosa bas gusta i duga.Uskoro idemo sve tri u frizerski salon da skratimo krajeve,obozavaju kada idemo tamo.

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Ko vam šiša dete?
23.7.2015 17:35:03   
vikiveki
Da li se i posle toga nekad opet sama ošišalauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Ko vam šiša dete?
23.7.2015 18:03:55   
jovana jojo
Nije više pokušavala da bude sama sebi frizer,uvek idemo u frizerski salon,jedan te isti,ne menjamo ga,frizerke već dobro znaju moju J.kada odemo tamo priča sa frizerkama kao da im je prijateljicauser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Ko vam šiša dete?
23.7.2015 18:06:35   
amdn
Jovana tako je moj brat sebi stalno sekao siske i imao modernu frizuru, hehe stalno je bila aimetricna, ali je tetka poludela kad je bratu odsekao loknice

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Ko vam šiša dete?
23.7.2015 18:09:05   
jovana jojo
user posted image šta ćeš deca avangarde, ne vole klasične frizure...kad se samo setim kako je J. izgledala,šiške iznad čela ošišane na pola cm, kao da je ježuser posted image

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Ko vam šiša dete?
23.7.2015 18:09:23   
Bibilib
Mogu zamisliti tetku.... Jer i ja obozavam lokneuser posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Ko vam šiša dete?
23.7.2015 18:13:05   
vikiveki
user posted image onaj ko ima lokne on ih ne voliuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Ko vam šiša dete?
23.7.2015 21:33:35   
jovana jojo
user posted image viki, onaj ko nema lokne želi ih, i obrnuto.mogli bi se menjatiuser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Ko vam šiša dete?
23.2.2016 14:28:34   
emicaa
Moram u aprilu odvesti T na prvo pravo šišanje a pojma nemam kako da to izvedem jer ona ne voši da je bilo dira a pogotovo neko nepoznat.Ova žena kod koje sam je mislila vodit ima već iskustva sa takvom djecom ali sam opet skeptična.Kosa joj se skroz pri dnu utanjilai krajnje je vrijeme.A najradije bih je ja ošišala user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Ko vam šiša dete?
2.3.2016 20:40:55   
IvanaSK RR
Emice, pa sto ti ne pokusas?
Ja mog sina šišam. Sinoc smo pravili asimetricnu frizuru, on je u fazi fudbala i fudbalera, pa ne liči ni na sta danas user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Ko vam šiša dete?
2.3.2016 20:46:46   
nikiteki
Ja sisam sve moje ukucane

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Ko vam šiša dete?
2.3.2016 20:49:00   
emicaa
Ajoj strah me da nešto ne zaj.... jer stvarno sam antitalent za to.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Ko vam šiša dete?
2.3.2016 21:03:34   
IvanaSK RR
Pa, i ako zeznes, sutradan je odvedes kod frizera.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Ko vam šiša dete?
2.3.2016 22:41:38   
Sanjalicaaa

IZVORNA PORUKA: IvanaSK

Ja mog sina šišam. Sinoc smo pravili asimetricnu frizuru, on je u fazi fudbala i fudbalera, pa ne liči ni na sta danas user posted image


user posted image user posted image user posted image
G. sisa tata. Za sada mu dobro ide. Tu i tamo omane ponekad, ali uglavnom je dobro.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Ko vam šiša dete?
3.3.2016 7:58:20   
Anck Su Nmaun
Ja, siisam i devojcice i muza sam dok nam nije crkla masinica, pa i sebe user posted image
Kad radimo neke drasticne promene odemo u salon.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Ko vam šiša dete?
3.3.2016 10:57:06   
Anarunika
Arči je počeo da izražava želju o frizuri, pa je tako tata sada morao da ga ošiša na čiroki.

user posted image


A Živu moram ošišati samo nikako da se odlučim za metod user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Ko vam šiša dete?
3.3.2016 11:12:31   
mama krava
Moja deca idu kod fLizeLa, tj šiša ih moja frizerka.

Imala sam epizodu kada sam ćerki ja sekla šiške i tada je izgledala kao da je pobegla iz Aušvica. Katastrofa!!! Od tada vodim samo kod ovlaščenog licauser posted image , a ona posebno voli da ide, sva je važna!user posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Ko vam šiša dete?
3.3.2016 11:22:31   
Anarunika
Jao ,epizode sa šiškama sam imala i ja i to sa dečacima. Hvala bogu, bili su mali pa im nije smetalo.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here