RE: Posao kod kuce, preko interneta (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Finansijske dileme roditeljstva



Poruka


Ana RR -> RE: Posao kod kuce, preko interneta (28.5.2019 16:37:08)

E jbg Ljišo.




Misha i Ljisha -> RE: Posao kod kuce, preko interneta (28.5.2019 16:43:03)

Enisam razocarana. Negde mi je laknulo. U Principu ljudi koji mnogo losije znaju eng su ekstra prosli iako imaju jak naglasak.  Sporije pricaju prvo to. Ja pricam engleski kao da mi je maternji. 





Ana RR -> RE: Posao kod kuce, preko interneta (28.5.2019 16:57:50)

Hahaha pa da.





Ivanka 75 -> RE: Posao kod kuce, preko interneta (28.5.2019 17:31:37)



IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ja pricam engleski kao da mi je maternji. 





Moja koleginica nije dobila vizu za SAD zato sto perfektno govori eng. Iako je rekla da je prof, da se usavrsavala... Ma jok, ne moze i ne moze... 




jance -> RE: Posao kod kuce, preko interneta (28.5.2019 18:17:27)

Gledala sam i ja to ucenje engleskog kinezima ali ja za decu zivaca bas nemam, moji su mi dovoljni. Mada 25min cas mi zvuci kao milina, za ovih mojih 2x45min sto inace radim.....




Misha i Ljisha -> RE: Posao kod kuce, preko interneta (28.5.2019 18:32:29)

Ju Ivanka stvarno su neverovatni. Ma nema sanse da se covek odjednom prebaci na tako nizam nivo. Starter. Za to treba prakse. Zena koja je po meni bas lose pricala eng je najbolje uradila demo cas. Prosto neverovatno. Imala je bas problem sa izrazavanjem i sastavljanjem recenica.





MimaKos -> RE: Posao kod kuce, preko interneta (21.7.2019 9:27:45)

Razmisljala sam da se orjentisem u tom pravcu, za sada samo prodaja preko neta cisto iz hobija, i nekog dinara sa strane





mama ivane -> RE: Posao kod kuce, preko interneta (24.10.2019 15:39:58)

Radi li neko nesto od kuce preko neta a da zaradjuje ? Radila bih nesto 





Ana RR -> RE: Posao kod kuce, preko interneta (24.10.2019 15:44:16)

Zavisi šta umeš da radiš. Meni je to primarni posao.




Tetkana -> RE: Posao kod kuce, preko interneta (30.10.2019 14:00:44)

Da li se neko od vas mozda bavi stock fotografijom, da li prodaje fotografije? Ili je mozda bas zaposlen u nekoj od tih ,,kuca" (da tako kazem).... npr.Fotolia?
Zanimaju me iskustva i neki saveti za pocetnike....
Ako neko bas radi u Fotolii ili negde slicno - sta radi, kako se dodje do tog posla?
Hvala vam puno unapred na podeljenom iskustvu




Ana RR -> RE: Posao kod kuce, preko interneta (30.10.2019 14:58:39)

Moj suprug se bavi stock-on, između ostalog prodaje i na Fotolia. Ja sam odavno van toga pa ne znam koliko mogu da pomognem, pogotovo što se mnogo toga tu promenilo. Na iStock si morala da prođeš ulaz tj da im pošalješ fotke pa ako prođu kriterijume onda ti odobre otvaranje naloga. Fotolia nije bila tako rigorozna ali ne znam kako je sada, kažem već dugo nisam u tome. Najbolje je da pročitaš pravila na samom sajtu.




Tetkana -> RE: Posao kod kuce, preko interneta (30.10.2019 20:43:40)

Hvala puno Ana.
Vec se informisem sa svih strana, pa 'haj da probam i da cujem iskustva neka svezija (pronalazim svasta na netu, a ovde nekako znam da je ,,provereno" da tako kazem)...
Samo jos jedno pitanje: tvoj suprug prodaje ili je on taj koji bira fotografije koje ce se naci na prodaji?
I ako spada u ovu prvu grupu - da li mora da se ima bas vrhunska oprema za pravljenje fotki?




Ana RR -> RE: Posao kod kuce, preko interneta (30.10.2019 23:53:43)

On prodaje svoje fotke. Pa pazi, mislim da je sada neki minimum minimuma za kvalitetnu fotku (a od toga ti zavisi i prodajna cena) 24 megapixela. Što manja fotka, manja cena. Definitivno moraš imati dobru opremu, dobra stakla, objektive.. Zavisi i šta fotkaš, nekada su se extra prodavale fotke sa belom pozadinom, ono bukvalno voćka na belom itd, sada se traži mnogo mnogo više. Pogledaj koje su najprodavanije fotke, koja kategorija itd to će ti mnogo pomoći. Takođe, moraš da znaš da fotku dodatno obradiš, da je ne šalješ sirovu, ali opet i tu postoji granica.




Tetkana -> RE: Posao kod kuce, preko interneta (31.10.2019 13:32:21)

Razumem, razumem... ima tu sijaset stvari koje moras znati, a i imati, iako mozda deluje jednostavno.
Ako moze jos jedno pitanjce 😁
Znas li mozda da li tm prodaje i videe, da li je istina da su videi mnoooogo placeniji?
I puno ti hvala, posto tek krecem u pricu, svaka ova informacija koju si pisala mi znaci!




Ana RR -> RE: Posao kod kuce, preko interneta (1.11.2019 22:36:50)

Izvini, nisam videla poruku. Da, video se dobro plaća. Nismo radili, mada mm odavno ima u planu.




nata11 -> RE: Posao kod kuce, preko interneta (4.12.2019 23:02:48)

Ana jesi jos uvek na up worku? Da li moras biti on line 8h po njihovom vremenu ili imas zadatke koje odradis kada tebi odgovara? (naravno znam da zavisi od klijenta do klijenta)

Bas razmisljam da se bacim ozbiljno na on line poslove i radim 8h. 




Ana RR -> RE: Posao kod kuce, preko interneta (4.12.2019 23:09:48)

Nato, ne radim preko upwork-a. Već skoro dve godine radim za moju britanku i nisam se logovala na upwork od tada.

A koliko si online to zavisi od posla, klijenta, tebe... jedino je bitno da sve ide preko platforme da te ne bi banovali. Meni to nije odgovaralo, da budem iskrena. Ne dam nikome 20% svoje plate [sm=smiley36.gif]




nata11 -> RE: Posao kod kuce, preko interneta (5.12.2019 22:00:01)

Aha super. Britanija je ekstra ja mislila da radis za Amere. Tu bi satnica vec bila nezgodnija. 





Ana RR -> RE: Posao kod kuce, preko interneta (6.12.2019 12:38:35)

Ja radim za fiksnu platu, full time. Radila sam pre ovoga sa amerima ali nije mi odgovaralo radno vreme (od 17h do 02h)




Slavkic -> RE: Posao kod kuce, preko interneta (12.12.2019 11:00:25)

Imaju neke firme preko nwta koje traze posao od kuce potrazite na google





Ana RR -> RE: Posao kod kuce, preko interneta (12.12.2019 12:16:16)

Sve si nam rekla.




veselicaa -> RE: Posao kod kuce, preko interneta (12.12.2019 12:39:32)

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Sve si nam rekla.

Ahahahahahahaha,Ana :* :*




Tetkana -> RE: Posao kod kuce, preko interneta (17.12.2019 22:14:06)


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Izvini, nisam videla poruku. Da, video se dobro plaća. Nismo radili, mada mm odavno ima u planu.


Ana, zaboravih da ti se zahvalim iako sam davno procitala tvoj odgovor.
Hvala ti puno.
Registrovala sam se i upustila u avanturu, prosla prve testove. Nadam se da cu uspeti.




Filadendronka -> RE: Posao kod kuce, preko interneta (17.12.2019 23:01:42)


Kriminalne ste! 🤦‍♀️😂
IZVORNA PORUKA: veselica RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Sve si nam rekla.

Ahahahahahahaha,Ana :* :*






lepic -> RE: Posao kod kuce, preko interneta (18.12.2019 6:59:42)


IZVORNA PORUKA: Tetkana


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Izvini, nisam videla poruku. Da, video se dobro plaća. Nismo radili, mada mm odavno ima u planu.


Ana, zaboravih da ti se zahvalim iako sam davno procitala tvoj odgovor.
Hvala ti puno.
Registrovala sam se i upustila u avanturu, prosla prve testove. Nadam se da cu uspeti.



samo napredd.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>