RE: Hodalica (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


Sanjalicaaa -> RE: Hodalica (5.10.2016 17:56:26)

Ista situacija i kod nas. Počeo je sada i sam da održava ravnotežu bez da se drži za nešto. Ali ne sme da se pusti.
IZVORNA PORUKA: MasnaMasnica


IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Mašinice, jel Nora prohodala?


Nije jos uvek, mislim hoda uz namestaj, i hoce da je vodimo, nego ja nemajka, mrzi me[sm=jezicek.gif], inace Una je u ovom periodu uveliko hodala sama..
Vi?





Anck Su Nmaun -> RE: Hodalica/guralica (10.8.2017 12:26:31)

Mi imamo dve guralice jednu kuci jednu kod bake , one kao kamioncic. Svo troje su bas voleli te guralice, super stvar. Imali smo jos jednu pa poklonili.
V jako voli da gura sad se naj vise igra s njom.
A ima i onu guralicu kosilicu. Jos malo kad bude kosio sa dedom [sm=jezicek.gif]

Kad nemamo.kamioncic onda guramo stolice po centru u kaficima [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Mala Elena -> RE: Hodalica/guralica (10.8.2017 12:35:25)

Guralicu imamo, dubak nemamo ali ga sa P nisam ni koristila.




veselicaa -> RE: Hodalica/guralica (10.8.2017 13:03:00)

Kupili smo Nini pre neki dan guralicu u Jumbu,nista posebno plasticna je mada je ona jos ne gura pa se ne brinem.Igra se sa njom,sedi na nju,svidja joj se.




emicaa -> RE: Hodalica/guralica (10.8.2017 14:27:57)

David je dobio guralicu za rodjendan ali kad sjedne ne moze dodirne pod,samo vrhovima prstica [sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Hodalica/guralica (10.8.2017 15:02:43)

I mi imamo guralicu, ali moje dete nije zainteresovano. Sin je bas dosta koristio.




krin 40 -> RE: Hodalica/guralica (10.8.2017 19:34:58)

Mi smo jednu dobili od zaove.Imamo dve bebe u porodici koje sad imaju po dvadeset_ meseci.Svašta nam ostavljaju😁




MamaNecaVo -> RE: Hodalica/guralica (17.11.2017 13:18:50)

Kodnnas stoji nova u kutiji i dalje.
Prosledicemo je narednoj bebi u porodici.
Ali je zato gurao onu guralicu sto dete sedne pa se nogama pdbacuje il kako se vec zove to cudo.[sm=smiley36.gif]
A vozio je i hranilicu,potom stolice.. ivtajo to po stanu.[sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: Hodalica/guralica (17.11.2017 15:52:09)

Juce smo pisali u temi Dubak ako se ne varam... hodalica i dupak su valjda jedno te isto, i setalica neko zove...

Aako se misli na onu guralicu za prohodavanje, nama je to i dan danas zanimljivo, a posebno je bilo u periodu prohodavanja... nije je puno koristila, li dobro nam je dosla, isto smo nasledili od brace 😊




Ana RR -> RE: Hodalica/guralica (17.11.2017 16:25:15)

Ova tema govori o guralici, ne o dubku. Dakle ovaj fazon

[img]https://s7.postimg.org/zddcxuit3/KP6050360_w.jpg[/img]

Mi imamo baš ovu sa slike, jako je voleo da se igra sa njom. Nije baš pogodna za stanove bez tepiha, kao što je kod nas, jer onda bukvalno leti [sm=smiley29.gif]




mama Jo -> RE: Hodalica/guralica (17.11.2017 16:53:06)

E, da, nisam bila sigurna na sta konkretno se misli, jer nekako svi drugacije zovemo te spravice 😊

Mi imamo dve, jedna je votovo identicna kao ova sa slike, kao ta vasa, druga je malo drugacijeg dezena, ali svrha naravno ista...

Super je stvar, i deci je zanimljiva, sad da li brze prohadaju uz nju ili ne nemam pojma... moja J.je isto bas volela...
A sa prednje strane ima i tih raznih nekih drugih igrica, pa kad se umore malo da sednu i ubacuju oblike, pritiskaju dugmice... tako da je 2u1 😊
I guralica i ,,edukativna" igracka...




MamaNecaVo -> RE: Hodalica/guralica (17.11.2017 16:54:28)

Slazek se sa tobom Ana.
Predpostavljam da mom A zazo nije odgovarala ta varijanta jer su nasi tockovi plasticni a samo po sredini imaju gumu.
Bas je letela.
A tabla je bila ok s tim sto ju je bacakao po stanu pa sam sklonila i to je bilo to.

Mada vidim da deca vozaju po parkicu,sto je super varijanta za prohodavanja (kod ans u parku je ona mekana podloga).




Ana RR -> RE: Hodalica/guralica (17.11.2017 16:58:34)

Moj Marko je prohodao uz usisivač [sm=smiley36.gif] obožavao ga je, već sa 9 meseci se držao za njega i hodao. Sa 10 je skroz prohodao.




MamaNecaVo -> RE: Hodalica/guralica (17.11.2017 17:01:06)

Imam i ja jednogmomka koji je prohodao uz usisivac.[sm=bravo.gif]




mama Jo -> RE: Hodalica/guralica (17.11.2017 22:49:00)

[sm=bravo.gif] recite im to i kada odrastu 😊😊




MamaNecaVo -> RE: Hodalica/guralica (17.11.2017 23:21:45)

Ja sve bitno zapisujem u Radosnicu.
Doduse,meni je sve bitno.[sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Hodalica/guralica (17.11.2017 23:23:20)


IZVORNA PORUKA: mama Jo

[sm=bravo.gif] recite im to i kada odrastu 😊😊


Imam i slike da dokažem [sm=smiley36.gif]




MamaNecaVo -> RE: Hodalica/guralica (17.11.2017 23:39:10)

Da se dopisem,takodje.
[sm=bravo.gif]




Srecko47E -> RE: Hodalica (3.12.2017 1:38:21)

Za babine smo dobili fisher price hodalicu.
Sada nam sluzi kao edukativna igracka.
Deluke inace nas stabilno.
Pa mogu reci da sam unapred zadovoljna




Dora89 -> RE: Hodalica (5.3.2018 14:13:38)

Nismo koristili, prema preporukama, samo smo se par puta igrali u tome, ali dete je brzo prohodalo.




mama Jo -> RE: Hodalica (5.3.2018 22:43:10)

J.se i dan danas igra sa hodalicom guralicom 😊
Jedna je kao automobil sa sve volanom, zmigavcem, retrovizorom i svira kao da se vozi auto, a ova druga ima gomilu nekih igrica ubaci oblik, nesto da se menja dan/noc... i svasta nesto... ponekad mislim da se vise igra sad sa tim nego kad je prohodavala 😊




Mala Elena -> RE: Hodalica (6.3.2018 0:17:35)

E.se sa godinu dana plasila da sedne na guralicu autobus, a sada se takodje igraju obe i imaju zasebna kolica za lutke.




Anck Su Nmaun -> RE: Hodalica (6.3.2018 7:14:27)

Guralica nam je je bila autic. A hodalica /dubak, koristili svi jedva dva meseca i cao.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]