|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hodalica
5.10.2016 17:56:26   
Sanjalicaaa
Ista situacija i kod nas. Počeo je sada i sam da održava ravnotežu bez da se drži za nešto. Ali ne sme da se pusti.
IZVORNA PORUKA: MasnaMasnica


IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Mašinice, jel Nora prohodala?


Nije jos uvek, mislim hoda uz namestaj, i hoce da je vodimo, nego ja nemajka, mrzi meuser posted image , inace Una je u ovom periodu uveliko hodala sama..
Vi?



_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Hodalica/guralica
10.8.2017 12:26:31   
Anck Su Nmaun
Mi imamo dve guralice jednu kuci jednu kod bake , one kao kamioncic. Svo troje su bas voleli te guralice, super stvar. Imali smo jos jednu pa poklonili.
V jako voli da gura sad se naj vise igra s njom.
A ima i onu guralicu kosilicu. Jos malo kad bude kosio sa dedom user posted image

Kad nemamo.kamioncic onda guramo stolice po centru u kaficima user posted image user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 10.8.2017 12:28:32 >

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Hodalica/guralica
10.8.2017 12:35:25   
Mala Elena
Guralicu imamo, dubak nemamo ali ga sa P nisam ni koristila.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Hodalica/guralica
10.8.2017 13:03:00   
veselicaa
Kupili smo Nini pre neki dan guralicu u Jumbu,nista posebno plasticna je mada je ona jos ne gura pa se ne brinem.Igra se sa njom,sedi na nju,svidja joj se.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Hodalica/guralica
10.8.2017 14:27:57   
emicaa
David je dobio guralicu za rodjendan ali kad sjedne ne moze dodirne pod,samo vrhovima prstica user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Hodalica/guralica
10.8.2017 15:02:43   
IvanaSK RR
I mi imamo guralicu, ali moje dete nije zainteresovano. Sin je bas dosta koristio.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Hodalica/guralica
10.8.2017 19:34:58   
krin 40
Mi smo jednu dobili od zaove.Imamo dve bebe u porodici koje sad imaju po dvadeset_ meseci.Svašta nam ostavljaju😁

< Poruku je uredio krin 40 -- 10.8.2017 19:36:16 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Hodalica/guralica
17.11.2017 13:18:50   
MamaNecaVo
Kodnnas stoji nova u kutiji i dalje.
Prosledicemo je narednoj bebi u porodici.
Ali je zato gurao onu guralicu sto dete sedne pa se nogama pdbacuje il kako se vec zove to cudo.user posted image
A vozio je i hranilicu,potom stolice.. ivtajo to po stanu.user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Hodalica/guralica
17.11.2017 15:52:09   
mama Jo
Juce smo pisali u temi Dubak ako se ne varam... hodalica i dupak su valjda jedno te isto, i setalica neko zove...

Aako se misli na onu guralicu za prohodavanje, nama je to i dan danas zanimljivo, a posebno je bilo u periodu prohodavanja... nije je puno koristila, li dobro nam je dosla, isto smo nasledili od brace 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Hodalica/guralica
17.11.2017 16:25:15   
Ana RR
Ova tema govori o guralici, ne o dubku. Dakle ovaj fazon

user posted image

Mi imamo baš ovu sa slike, jako je voleo da se igra sa njom. Nije baš pogodna za stanove bez tepiha, kao što je kod nas, jer onda bukvalno leti user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Hodalica/guralica
17.11.2017 16:53:06   
mama Jo
E, da, nisam bila sigurna na sta konkretno se misli, jer nekako svi drugacije zovemo te spravice 😊

Mi imamo dve, jedna je votovo identicna kao ova sa slike, kao ta vasa, druga je malo drugacijeg dezena, ali svrha naravno ista...

Super je stvar, i deci je zanimljiva, sad da li brze prohadaju uz nju ili ne nemam pojma... moja J.je isto bas volela...
A sa prednje strane ima i tih raznih nekih drugih igrica, pa kad se umore malo da sednu i ubacuju oblike, pritiskaju dugmice... tako da je 2u1 😊
I guralica i ,,edukativna" igracka...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Hodalica/guralica
17.11.2017 16:54:28   
MamaNecaVo
Slazek se sa tobom Ana.
Predpostavljam da mom A zazo nije odgovarala ta varijanta jer su nasi tockovi plasticni a samo po sredini imaju gumu.
Bas je letela.
A tabla je bila ok s tim sto ju je bacakao po stanu pa sam sklonila i to je bilo to.

Mada vidim da deca vozaju po parkicu,sto je super varijanta za prohodavanja (kod ans u parku je ona mekana podloga).

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Hodalica/guralica
17.11.2017 16:58:34   
Ana RR
Moj Marko je prohodao uz usisivač user posted image obožavao ga je, već sa 9 meseci se držao za njega i hodao. Sa 10 je skroz prohodao.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Hodalica/guralica
17.11.2017 17:01:06   
MamaNecaVo
Imam i ja jednogmomka koji je prohodao uz usisivac.user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Hodalica/guralica
17.11.2017 22:49:00   
mama Jo
user posted image recite im to i kada odrastu 😊😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Hodalica/guralica
17.11.2017 23:21:45   
MamaNecaVo
Ja sve bitno zapisujem u Radosnicu.
Doduse,meni je sve bitno.user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Hodalica/guralica
17.11.2017 23:23:20   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: mama Jo

user posted image recite im to i kada odrastu 😊😊


Imam i slike da dokažem user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Hodalica/guralica
17.11.2017 23:39:10   
MamaNecaVo
Da se dopisem,takodje.
user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Hodalica
3.12.2017 1:38:21   
Srecko47E
Za babine smo dobili fisher price hodalicu.
Sada nam sluzi kao edukativna igracka.
Deluke inace nas stabilno.
Pa mogu reci da sam unapred zadovoljna

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Hodalica
5.3.2018 14:13:38   
Dora89
Nismo koristili, prema preporukama, samo smo se par puta igrali u tome, ali dete je brzo prohodalo.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Hodalica
5.3.2018 22:43:10   
mama Jo
J.se i dan danas igra sa hodalicom guralicom 😊
Jedna je kao automobil sa sve volanom, zmigavcem, retrovizorom i svira kao da se vozi auto, a ova druga ima gomilu nekih igrica ubaci oblik, nesto da se menja dan/noc... i svasta nesto... ponekad mislim da se vise igra sad sa tim nego kad je prohodavala 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Hodalica
6.3.2018 0:17:35   
Mala Elena
E.se sa godinu dana plasila da sedne na guralicu autobus, a sada se takodje igraju obe i imaju zasebna kolica za lutke.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Hodalica
6.3.2018 7:14:27   
Anck Su Nmaun
Guralica nam je je bila autic. A hodalica /dubak, koristili svi jedva dva meseca i cao.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 173
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:







Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here