|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
28.5.2020 20:51:41   
Nanananica
Anonimam kako je bilo danas?


(odgovor članu Nanananica)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
29.5.2020 9:05:08   
Anoniman
Bila sam na pregledu i ultrazvuku. Kažu da počnemo početkom idućeg mjeseca. Malo mi je brzo ali nema veze. Vidjet ćemo kako će biti. 

(odgovor članu Nanananica)
  Direktna veza do poruke: 177
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
30.5.2020 20:58:41   
Anoniman
Nanananica ima li šta novo? Kako si?

(odgovor članu Nanananica)
  Direktna veza do poruke: 178
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
30.5.2020 22:51:17   
Nanananica
Juce bila na uz k9d svog doktora,nisam morala ici U BL.


Ponedeljak ponovo uz i da javim u Medico s
Cekam kad ce mi reci da dodjem na embriotransfer

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
6.6.2020 21:25:15   
Nanananica
Evo i mene


Uradjen embriotransver i sad prestoji najtezi dio,cekanje bete Puno srece svima 💓💓💓🙏🙏🙏

(odgovor članu Nanananica)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
6.6.2020 21:48:53   
Acilim 87
Drzim ti palceve i cekamo lijepe vijesti! 😀😀😀


(odgovor članu Nanananica)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
6.6.2020 21:50:39   
Nanananica
Hvalaaaa


Vec su pocele guzve,rade punom parom...

(odgovor članu Acilim 87)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
7.6.2020 12:04:27   
Anoniman


Neka je sa srećom! Obraduj nas lijepim vijestima. 😊

(odgovor članu Nanananica)
  Direktna veza do poruke: 183
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
7.6.2020 12:07:49   
Anoniman
I zapamti, ako ti se samo učini da je druga crtica blijedo roza tu, čak iako je slaba, to je najljepša vijest. Ja sam se prvi put isplakala pa tek onda vidjela da ima i druga crtica, iako je bila blijeda skroz. Puno sreće.

(odgovor članu Nanananica)
  Direktna veza do poruke: 184
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
9.6.2020 18:09:50   
Anoniman


Nanananice, da li si ti u toku stimulacije morala da vadiš nalaze na hormone u Konzilijumu? Da li je to na teret fonda ili si ti platila? Pozdrav

(odgovor članu Nanananica)
  Direktna veza do poruke: 185
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
10.6.2020 18:24:11   
Anoniman


Za sve one koji čitaju. Kad vam doktor propiše terapiju, i krene stimulacija inekcijama svaki dan u isto vrijeme ih primate. Takodje svaki drugi, treći dan je folikumetrija. Pred kraj stimulacije radite nalaz na hormone E2, LH progesteron. Od tih nalaza zavisi kad je aspiracija a obično bude kroz tri dana. Nalaze neće platit ko ima rješenje. Pozdrav

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 186
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
11.6.2020 8:37:02   
Nanananica
Ja nisam radila nalaze u toku stimulacije.Prije jesnog uz doktorica mi je rekla da cu mozda raditi hormone,ali nike trebalo...Mada je meni aspiracija bila ranije (11 dan ciklusa).

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
13.6.2020 18:48:45   
Anoniman


Kako si osjećaš? Može li se izdržati čekanje do hcg testa krvi? Pozdrav

(odgovor članu Nanananica)
  Direktna veza do poruke: 188
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
14.6.2020 21:51:20   
Nanananica
Ova prva sedmica je brzo prosla.

Vidjecemo ovu sledecu,radim.betu sl ponedeljak Sad sam ok,al prvih dana sam bila nekako smlacena,vjerovatno utrogestan

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
22.6.2020 20:23:42   
Nanananica
Evo i mene...

Beta negativna😔Srecno svima❤❤❤

(odgovor članu Nanananica)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
22.6.2020 21:15:13   
Anoniman


Stvarno mi je žao. Šta ćemo, naše je da se borimo i da pokušavamo. Baš sam očekivala da nam javiš kakva je beta. Možda da je ponoviš za par dana. Jesi imala kakve simptome? Koliko si odmarala posle embriotransfera? Pozdrav

(odgovor članu Nanananica)
  Direktna veza do poruke: 191
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
23.6.2020 14:46:31   
Nanananica
Radila sam.je 16-i dan posle embriotransfera,jos nisam dobila...


Mirovala sam 4-5 dana,i posle nisam nista posebno radila...Sta da se radi,ja ne namjeravam ponovo ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
27.6.2020 11:07:30   
Anoniman

Ćao svima. Da li je i vama utrogestan odložio menstruaciju dok ste čekale da uradite betu? Nekako osjećam da nisam trudna, radila sam i test, negativan je. Da li mi on odlaže menstruaciju šta mislite? Pozdrav

(odgovor članu Nanananica)
  Direktna veza do poruke: 193
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
28.6.2020 23:19:28   
Nanananica
Ja sam dobila tek 3 dana posle negativne bete,a inace mi nikad ne kasni.Doktorica mi je rekla da cu dobiti kad prestanem sa terapijom...Nadam se da si ti imala vise srece💗💗💗Kad radis betu?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
29.6.2020 9:13:41   
Anoniman


Betu radim sutra ali se previše ne nadam. Sve simptome koje imam izaziva utrogestan, i vrtoglavicu, malaksalost, bol oko pupka, kratak dah, veliki apetit, bolne grudi. Ja se ne nadam uopšte. Hvala ti na lijepim željama.

(odgovor članu Nanananica)
  Direktna veza do poruke: 195
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
29.6.2020 16:05:27   
Nanananica
Nadam se da se varas...

Meni su zadnja 3-4 dana do bete bila katastrofa,iscekivanje je najgore
Srecno sutra🙏🙏🙏

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
30.6.2020 22:07:26   
Anoniman


Da se javim. Beta je negativna, nisam trudna. Svima želim veliku sreću i dajem savjet ako vam ostanu dvije blastociste obavezno jednu zaledite za posle a drugu vratite. Da sam tako uradila mozda bih sad imala nadu za drugi embrion. Htjela sam obje odmah a one teško ostanu. Puno sreće i učite na mojoj grešci. Pozdrav

(odgovor članu Nanananica)
  Direktna veza do poruke: 197
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
17.7.2020 22:18:49   
sekabeco
Drage moje da li ste tu? Ja sam nova na forumu i takodje sam krenula u medico-s. Prvo sam bila kod doktorice Madzar i nije htejla kucati nista bez spermograma. Na nagovor sam otisla kod dr Ivanovica i odmah je na osnovu mojih nalaza otkucao sve da bih mogla predati u fond. Neko je pisao da nije imao bas najbolje iskustvo s njim. Sta je sa ostalima? Niko ne pominje imena. Da li se mogu opet vratiti kod dr Madzar ili nekog drugog?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
19.7.2020 1:10:37   
Anoniman


Pozdrav i lijepo je što si nam se pridružila. Većina nas je prošla u skorom periodu kroz proces ali nije se završilo trudnoćom. Tu učestvuje skup faktora, znanje doktora, dublje analize koje uradiš prije procesa, a najviše kako ćeš ti reagovat na terapiju. Proces je igra na sreću i ja ti želim puno puno sreće. Doktori su svi dobri stručnjaci zaista ali niko ne može predvidjeti da li će doći do implatacije. Budi opuštena, probaj i neka te sreća prati mila.

(odgovor članu sekabeco)
  Direktna veza do poruke: 199
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
19.7.2020 11:43:38   
Flekica2020
Pozdrav drage moje, i ja sam nova na ovom forumu. Nedavno sam prošla postupak VTO u Medico S kod dr. Ivanovića i to uspješno. Mislim da i toku cijelog postupka VTO morate biti svjesne da je postotak uspješnosti između 20-30%, zato se i zove “pokušaj VTO”. Moja iskustva sa dr. Ivanovićem su odlična. Ne priča mnogo i daje samo osnovne informacije, sto je donekle i dobro jer se ne opterećuješ sa stvarima sa kojima većina nas nisu toliko stručni. Inače sa više strana sam čula pohvale o njegovom radu. Moj ti je savjet da ga ne mjenjaš. 

(odgovor članu sekabeco)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Tri znaka koji ukazuju na to da je žena pl...
Kada je žena u takozvanim plodnim danima, njeno telo to pokazuje i spolja, uz sitne signale koje možete naučiti da prepo...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here