|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Azoospermija
8.1.2021 11:54:33   
Hope 18
Pa i ja sam računala oko 20 dana. Meni baš ciklus dolazi u dan. Ja sam ga pitala da li oni dvije rade u blizini da bismo znali zbog smeštaja čekam da mi odgovori, mada koliko sam ja googlala mislim da rade zajedno u nekom Unimed centru. Tako da ćemo i mi u toj blizini uzeti. Ja imam Hasimoto sindrom ali povišena antitijela uvijek je tsh kao i drugi hormoni bili u referentnim vrijednostima, mada je dr Suleyman rekao ispod 3.5 da mora da bude iako sam i ja po netu uvijek nalazila da za vto treba da je ispod 2.5. Oni su tolerantniji izgleda oo svemu 🤔E da i ja sam vidjela za pcr da treba ali se sve nadam da će to ukinuti prije nego krenemo i da su to uveli trenutno kao svi zbog praznika. 
IZVORNA PORUKA: Bicesuper

Mi smo uzeli otvorene karte ti imamo mogućnost pomeranja bez doplate. Imajući u vidu da mi je kasnilo pomericemo za kraj februara. Nema neki poseban razlog nego i da se malo detoxikujemo posle praznika.Smeštaj smo uzeli u kraju Besiktas kako sam shvatila tamo dr Emre radi. Pisala je pre na grupi miracleb da je ranije radio u jednoj a da je sad u drugoj bolnici a kontam i ja da budemo blizu ipak ćemo ići skoro svakodnevno tamo.Dosta ti je visok TSH, jesi ti nekad pre radila te analize? On ne bi valjalo da je preko 2 zbog bebe...I ja sam na terapiji za to još pre cele ove situacije, mada je meni TSH bio manji bio je 3.Sto se tiče dužine boravka tamo, ja računam plus minus 7 dana, jer ne znam kad tačno dobijam samimim tim ni kad je aspiracija pa manje više sigurno 3 nedelje.Turska je uvela negativan PCR od 30.12.



(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Azoospermija
8.1.2021 12:44:51   
Bicesuper
i meni je uglavnom na 27-28 dana, ali mi sad oko praynika kasnilo...
i ja misli da ce ukinuti testoni su dosta liberalniji od nasih dr po pitanju svega...

(odgovor članu Hope 18)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Azoospermija
8.1.2021 14:24:14   
miracleB

IZVORNA PORUKA: Hope 18

Pa i ja sam računala oko 20 dana. Meni baš ciklus dolazi u dan. Ja sam ga pitala da li oni dvije rade u blizini da bismo znali zbog smeštaja čekam da mi odgovori, mada koliko sam ja googlala mislim da rade zajedno u nekom Unimed centru. Tako da ćemo i mi u toj blizini uzeti. Ja imam Hasimoto sindrom ali povišena antitijela uvijek je tsh kao i drugi hormoni bili u referentnim vrijednostima, mada je dr Suleyman rekao ispod 3.5 da mora da bude iako sam i ja po netu uvijek nalazila da za vto treba da je ispod 2.5. Oni su tolerantniji izgleda oo svemu 🤔E da i ja sam vidjela za pcr da treba ali se sve nadam da će to ukinuti prije nego krenemo i da su to uveli trenutno kao svi zbog praznika. 

Ordinacija se zove SANS i to jeste u toj zgradi Unimed a ulica je Hakki Yeten. Tamo ćete ići na sve preglede i ako nekad treba oni da ti daju inekciju, znači to je njihova ordinacija i najbolje je da budete blizu nje jer u bolnicu ćete ici samo par puta. Ali ja koliko znam to je Sisli, takos e zove taj kraj a ne Besiktas, čisto da znate zbog smeštaja. Ja mogu da Vam kažem gde smo mi bili sve čisto da znate neke prednosti i mane ako vam treba

(odgovor članu Hope 18)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Azoospermija
8.1.2021 21:02:14   
Bicesuper
Ja pojma nemam odakle meni Besiktas, to je moj muz našao da je tamo nešto da li bolnica ili šta, nisam pametna. Vrlo moguće da je tamo bolnica a ordinacija je tu gde si ti napisala. Ti si ako se ne varam bila u jednoj bolnici a posle u drugoj ako sam iz prethodnih postova shvatila. On je promenio bolnicu

(odgovor članu miracleB)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Azoospermija
8.1.2021 21:03:13   
Bicesuper
I ako te ne mrzi daj neke info o kraju... i gde ste vi bili smesteni- stan ili hotel?

(odgovor članu miracleB)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Azoospermija
8.1.2021 21:12:38   
Bicesuper
Sad sam pogledala mapu, taj kraj se granici sa Besiktas... blizu su bas. Tako da je smeštaj nas nekih 20 minuta hoda od ordinacije

(odgovor članu miracleB)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Azoospermija
9.1.2021 21:21:24   
miracleB
E super pa to je najbitnije da Vam nije daleko. Kazi mi samo jel imate info u kojoj bolnici sad rade IVF posto smo mi poslednji put bili u Ota Jinemed.  

Mi smo prvi put bili smesteni u hotelu Modus na 5min od ordinacije ali je tu problem bio sto je hotel bio na ogromnoj uzbrdici, dobro je pa taj put nije muz ni radio operaciju.Drugi put smo uzeli smestaj na Nisantasiju i tu nam je bilo super jer smo bili blizu svega, i centra i ordinacije i svega.

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Azoospermija
10.1.2021 1:02:21   
Bicesuper
Cekaj ne znam da li dobro kapiram-treba da se gled smestaj blizu tog Unimeda, tu si kako sam shvatila rekla da im je ordinacija, a tako sam i ja razumela dr Emre.
Bolnica gde se radi IVF je na drugom mestu, sad tao shvatam?
A microtese se radi gde, u rdinaciji ili u bolnici?
Ipak je to ozbiljna intervencija, verujem da to mora biti u bolnici?

(odgovor članu miracleB)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Azoospermija
10.1.2021 9:58:30   
miracleB
Pa da, najzgodnije vam je da gledate da budete blizu ordinacije, pogotovo ako ste sve vreme stimulacije tamo, znaci da cete svaki drugi dan ici u ordinaciju. Micro TESE se radi u bolnici naravno. A jel znas u kojoj bolnici rade sad vantelesnu i micro tese?


(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Azoospermija
10.1.2021 15:26:07   
Bicesuper
Iskreno ne znam. Čekamo da sad odgovori na mail, ja sam mislila da je to sve na jednom mestu odnosno da je i ordinacija u okviru bolnice... posto se u ordinaciju ide zbog stimulacije kontam da je tu i ginekolog, moj je Sulejman a tvoj je beše bio Bajazit 🤣ili tako nešto ali znam da je drugi bio

(odgovor članu miracleB)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Azoospermija
10.1.2021 16:25:55   
Hope 18

Evo i mene. Dr Emre kaže da on i Suleyman rade zajedno u istoj ordinaciji, tako da je dobro što smo uzeli blizu njih zbog češćih odlazaka tamo zbog terapije. E sad ja ne znam koja je bolnica u pitanju, nadam se da nije puno daleko od ordinacije. Javi koja je bolnica u pitanju kad ti odgovari :) Da riješimo i to. Mi idemo Bože zdravlja 17.01. Uzeli smo karte juče. A što se tiče plaćanja, gdje to regulišemo kod dr Emre sve ili kako? 
IZVORNA PORUKA: Bicesuper

Iskreno ne znam. Čekamo da sad odgovori na mail, ja sam mislila da je to sve na jednom mestu odnosno da je i ordinacija u okviru bolnice... posto se u ordinaciju ide zbog stimulacije kontam da je tu i ginekolog, moj je Sulejman a tvoj je beše bio Bajazit 🤣ili tako nešto ali znam da je drugi bio



(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Azoospermija
10.1.2021 17:56:09   
miracleB
Jeste oni tamo rade u istoj ordinaciji to je ordinacija SANS. Bolnica u kojoj su nama u septembru radili vto je blizu bila jedno 15ak min hoda. Sve placate u ordinaciji kod njih...


(odgovor članu Hope 18)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Azoospermija
10.1.2021 18:04:43   
Hope 18

Odlično. A da li se može karticom platiti? Ja sa hiljadu gluposti ali sve mi je sad na pameti🤗
IZVORNA PORUKA: miracleB

Jeste oni tamo rade u istoj ordinaciji to je ordinacija SANS. Bolnica u kojoj su nama u septembru radili vto je blizu bila jedno 15ak min hoda. Sve placate u ordinaciji kod njih...





(odgovor članu miracleB)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Azoospermija
10.1.2021 21:48:56   
miracleB
Pa iskreno nisam sigurna...mi smo kesom placali i to na kraju sve placas ja mislim...oni su bas fleksibilni za sve pa uopste nemoj da brines oko tih stvari... jao pa to je bas ubrzo znaci za nedelju dana ...divno javljaj novosti i naravno pitaj sta god zatreba


(odgovor članu Hope 18)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Azoospermija
11.1.2021 9:55:34   
Hope 18

Samo da vam dam info. Dr Emre kaže da je sad IVF bolnica Jinemed hospital. Kao što je @miracleB rekla da je njima poslednji put bila. Samo mi nije jasno da li se tamo i micro tese radi ili negde drugo? 
IZVORNA PORUKA: miracleB

Pa iskreno nisam sigurna...mi smo kesom placali i to na kraju sve placas ja mislim...oni su bas fleksibilni za sve pa uopste nemoj da brines oko tih stvari... jao pa to je bas ubrzo znaci za nedelju dana ...divno javljaj novosti i naravno pitaj sta god zatreba





(odgovor članu miracleB)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Azoospermija
11.1.2021 11:32:00   
miracleB
Jeste to je bolnica u kojoj smo i mi bili. Tamo ce vam raditi i microtese i aspiraciju i embriotransfer, i ona je na jedno 15min hoda od ordinacije


(odgovor članu Hope 18)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Azoospermija
12.1.2021 8:19:00   
Bicesuper
Sad smo sve razresili...
To je druga bolnica u odnosu na ranije... @detelina nije isla u nju, kao ni @miracleb prvi put kako sam shvatila.
Nadajmo se samo da su dobri embriolozi i tamo...
@hope18 javljaj kako ide, mi cemo krajem februara...
Srecnoooooo

(odgovor članu miracleB)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Azoospermija
12.1.2021 9:29:09   
miracleB
E samo da znas da je to isti tim, znaci dr.Emre jedan od 2 ginekologa i taj embriolog koji je sa njima u timu...oni su zajedno presli u tu bolnicu tako da ne brines


(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Azoospermija
12.1.2021 10:31:56   
Bicesuper
Super sad mi je lakse, da je ipak isti tim u pitanju...
Embriolozi su takodje bitni...
Jeste prvi korak i kod nas sa azzo najbitniji, a to je da se nadju sprematozoidi, ali posle toga ima dosta posla.
Uvek mi nekako u glavi koliko zdravih pa im kod nas cesto ne uspe VTO. Ocigledno ima do embriologa mnogo, do toga koliko rano vrse transfer odnosno koliko cekaju da oplođena sazri pre nego je vrate u zenu, koliko pregledaju zenu pre nego to urade.
Mojoj drugarici koja ej imala zaleđene emrione u inostratsvu pa je trebalo da ide na transfer.... je ovde ginekolog rekao sad je idealno vreme, a kad je poslala analize u iniostarstvo oni su reklu ne, nije dobro, cekamo sledeci ciklus...
Znaci ima svega bas... korak po korak...
ali bitno je da je tim isti :)

(odgovor članu miracleB)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Azoospermija
13.1.2021 8:28:01   
Hope 18
Samo da javim da mi je tsh 2.90 za 6 dana se već toliko spustio ja sam sokirana

Uglavnom sve smo zavrsili Samo je ostalo da uradimo testove i Bože zdravlja u nedelju smo u Istanbulu i već od 20. bih trebala da počnem sa terapijom. Javljam sve :) 

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Azoospermija
13.1.2021 15:05:52   
Bicesuper
Joj bas sam uzbudjena... javljaj molim te, mi cemo ubrzo za vama.

(odgovor članu Hope 18)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Azoospermija
13.1.2021 23:22:21   
bebec
@hope18 Bas mi je drago,srecnoooo pa nam javljaj. 

Mi smo juce dobili rezultate kariotipa i mikrodelencije,malopre sam izvestila dr emrea,pa čekam odgovor. Sve je ok. Pa ćemo videti šta dalje.

(odgovor članu Hope 18)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Azoospermija
15.1.2021 11:40:45   
bebec
Devojke,
Da li ste se culi sa doktorom samo preko mail-a?
Ili ste ga mozda zvali preko vibera ili Whatsup-a? Iskreno vise bih volela da dobijem ovako informacije u razgovoru, jer mi je samo kratko odgovorio da su nam ovi rezultati ok i da mozemo razgovarati, u smislu dogovarati dolazak u instanbul.

(odgovor članu bebec)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Azoospermija
15.1.2021 12:29:41   
Bicesuper
Mi smo mailom ali smo zakazali razgovor whatsapp-om. Slobodno mu to predlozi, on je nama cak i rekao mozemo se cuti na whatsapp.

(odgovor članu bebec)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Azoospermija
16.1.2021 7:52:20   
Hope 18
Drage devojke, konačno i pcr testovi stigli negativni i to je to što se tiče priprema. Sjutra ujutru nam je let. Javljam sve, znam da bi i meni to značilo da sam na vašem mjestu. Nadamo se najboljem!!!@bebec slobodno mu piši na whats app, brže odgovara, ja sam cijelo vrijeme sa njim tako komunicirala. Doduše sa dr Suleymanom preko mejla, ali sa dr Emre možeš slobodno. Čuvajte se! :) 

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here