|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: HRONO ISHRANA
30.6.2016 9:40:30   
adulence
evo mene,od ponedeljka sam opet na restrikciji i resila samda budem ceo jul i avgust uz po neku vocku nekad.Bas se readujem jer mi super ide,naravno mm me prati,pa mi je mnogo lakse...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1326
   RE: HRONO ISHRANA
30.6.2016 15:20:06   
Khaleesi
Kako sprovodis hrono ishranu Adulence, imas neku knjizicu?

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1327
   RE: HRONO ISHRANA
30.6.2016 16:00:32   
superm
Mk, svaka čast zaista!
Ada, ja čekam da prođe leto pa opet krećem u hrono pobede. Mada, sa ova svoja tri čeda toliko se krećem da sam i pored brljanja uspela da smršamuser posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1328
   RE: HRONO ISHRANA
30.6.2016 17:39:13   
adulence
Ja ja bas zato sto je leto,pa moram jos malkice da se sredim...nemam knjizicu,na fb ima grupa hrono ishrana bez cenzure koja je bas od pomoci ...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 1329
   RE: HRONO ISHRANA
30.6.2016 18:21:53   
Khaleesi
Pogledacuuser posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1330
   RE: HRONO ISHRANA
1.7.2016 3:45:54   
dijana1*
I ja jos guram na neki svoj nacin. Voce od pocetka jedem, ipak dojim. Pojedem i slatko ali se kontrolisem, popijem i po koji somersbi.
Jutros sam se bas merila i bilo je 57.8 user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1331
   RE: HRONO ISHRANA
9.10.2016 11:28:55   
dunja RR

Topla limunada
D: hrono palačinka (raženo i ječmeno brašno) sa ajvarom i slaninicom
U: kruška
R: pileća supica
V: ne znam još

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 1332
   RE: HRONO ISHRANA
9.10.2016 21:57:24   
dijana1*
Dunjci od kada si na hrono?
Ako si u restrikciji onda nema voca a ako bas ne mozes bez voca onda se jede posle rucka.
Svaki dan govorim od sutra sam ponovo na hrono ali nikako da krenem.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1333
   RE: HRONO ISHRANA
9.10.2016 22:06:16   
dunja RR
Dijo, ja sa vremena na vreme, povedem računa, ali ne striktno, to ne mogu user posted image
Ne odričem se voća, pa ni sladoleda, evo sada sam ga pojela. Ali izbacim hleb, i ne jedem puno slatko, kao inače, to mi je dovoljno da krenu kile na dole. I što mi je najvažnije, mnogo se bolje osećam, samo kada malo povedem računa.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1334
   RE: HRONO ISHRANA
11.10.2016 10:12:40   
dejana007
ja sam vec 2 nedelje. pre 2 godine izgubila 10-ak kg ovim nacinom ishrane ali opet sve povratila zbog jakog apetita. sad krenuh opet. malo mi je muka od rucka i imam te mucne glavobolje, blago stezanje u slepoocnom delu ali mislim proci ce.

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1335
   RE: HRONO ISHRANA
11.10.2016 11:38:47   
adulence
ja sam skoro celo leto bila na hrono ne striktno ali sam bila i super mi je bilo...e onda smo otisli na more i girosi pizze paste,sve sam jela,pa se vratili pa reljin rodjendan i krstenje opet krkanluk ,vratila sam 1 kg,,nije to strasno,ali je strasno sto se ja ne osecam lepo,osecam se naduto,a nikako da se nakanim da se vratim...treba mi neka motivacija...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 1336
   RE: HRONO ISHRANA
11.10.2016 11:56:57   
dijana1*
Ja sam ponovo na 62user posted image
Ali sam i krkala samo tako.
Adulence i ja trazim motivaciju. Pod hitno moram da krenem sa HI.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1337
   RE: HRONO ISHRANA
11.10.2016 13:51:59   
adulence
i ja sed tu motam izmedju 61 i 62...evo danas nisam zgresila ,za sada,dug je dan...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1338
   RE: HRONO ISHRANA
18.10.2016 17:30:38   
dijana1*
Danas prvi dan.
Jutros sam uspesno ispekla projice.
Nekako sam se naterala, svesna sam ako nastavim da krkam da cu brzo doci do 65 i onda je to vec ozbiljna kilaza hehe. Samo da izdrzimuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1339
   RE: HRONO ISHRANA
18.10.2016 17:43:16   
bubulence

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Ja sam ponovo na 62user posted image
Ali sam i krkala samo tako.
Adulence i ja trazim motivaciju. Pod hitno moram da krenem sa HI.


Ja na 65! I danima doruckujem hrono i onda opet pokvarim... A letos sam drzala i prve 3-4 nedelje nista a onda na jednom 6kg manje... I to bas tamo gde je trebalo... A sada vec dva meseca jedem kao da me placaju...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1340
   RE: HRONO ISHRANA
18.10.2016 22:47:18   
dijana1*
Bubulence pridruzi mi se, lakse je kada nas ima vise i pruzamo podrsku. Meni treba malo, oko 4 kg. Lakse mi je i to nego posle 10 da skidam.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1341
   RE: HRONO ISHRANA
18.10.2016 22:53:51   
bubulence
Dijo cekaj onda jos sutra da nabavim sve namirniceuser posted image . A ustvari, ne mogu ni u cetvrtak jer imam neki uz pa ne smem da jedem do 11h a ni to nije po pravikima HI. Eto, krecem od petka

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1342
   RE: HRONO ISHRANA
20.10.2016 22:17:24   
bubulence
Dijo ja od sutra krecem user posted image . Kako tebi ide?

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1343
   RE: HRONO ISHRANA
20.10.2016 22:35:28   
dijana1*
Bubi srecnooouser posted image i da sto pre skinemo kile.
Ja sam sinoc zabrljavila, danas sam normalno nastavila. Neverovatno ali cim sam izbacila beli hleb odmah sam se drugi dan bolje osecala. Cini mi se da sam mogla da poletim. Jutros sam pekla projice za dorucak. A za rucak svinjski vrat i zelena salata. Videcu sutra da ispecem hleb da imam za vikend.
Ne znam da li sam pisala ali od maja se mucim sa hlebom i projicama. Kako je krenulo lepo vreme nisam mogla nista da ispecem u rerni. Uvek mi je bilo mljackavo testo i nije se moglo jesti. Mislila sam da je do rerne, 2 puta dovodila majstora i svi kazu da je dobra, pa kupim pekaricu ali nije mi to to kao iz rerne, ukusno je ali .... i pomislim da nije zbog vremena. Vec par dana pecem projice i fenomenalne su. Ma sta god da je samo da su pecene i ukusne.
E da, da naglasim da voce necu izbaciti. Ipak jos dojim a i prvi put sam i pored voca izgubila dosta kg.

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 20.10.2016 22:37:12 >


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1344
   RE: HRONO ISHRANA
20.10.2016 22:46:40   
Animsaj9
Citam bas sto ste pisale u vezi HI , ja nisam. neki pobornik dijeta, nekih rezima ishrane, restrikcija itd. Jedem sve, godina imam istu kilazu i posle porođaja.. tu sam. 65 ,66kg i 170cm,krupna sam, ali sta mogu takve sam gradje i godine rukometa su ucinile svoje.
Elem da se vratim ... jako mi se svidja sta vi ruckate, ja kad dobro razmislim to uglavnom i ja ruckam osim. hleba koji je u 60% beli ali ja jedva pojedem parce u toku rucka.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1345
   RE: HRONO ISHRANA
20.10.2016 23:37:49   
dijana1*
Animsaj ja HI i ne dozivljavam kao dijetu. I ja jako malo jedem belog hleba nekada za rucak ni tu jednu snitu, za dorucak obavezno ali stvarno mi smeta. Meni je ovde jedino odricanje sto izmedju obroka nema grickanja, i slatkisi.
Hrono hleb mi je mnooogo ukusan.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1346
   RE: HRONO ISHRANA
15.2.2017 11:26:41   
dijana1*
Dogurala sam na 64 kguser posted image
Danas treci dan HI i lepo mi ide. Cvrsto sam odlucila da nema grickanja raznih gluposti. Samo sto nisam voce izbacila. Bez njega stvarno ne mogu a i pored voca gubim kilograme.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1347
   RE: HRONO ISHRANA
15.2.2017 14:09:34   
Anck Su Nmaun
Jutros sam bas dosta izucavala , ali meni je ovo mnoogo komplikovano. Manje vise zbog hleba, ali da se ni ne jede voce, mlecno, krompir, pasulj, grasak... gledam i sve sto imam u frizideru ne mogu da jedem na kraju. Ma puno mi je to.
Probacu ono osnovno, da izbacim hleb, slatkise, sokove, pa kako bude user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1348
   RE: HRONO ISHRANA
15.2.2017 14:13:02   
Ana RR
Anck, to je samo u restrikciji, posle se normalno jede. Ali mislim da je ok prekočiti restrikciju i prosto uvesti ovo kao način ishrane.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1349
   RE: HRONO ISHRANA
15.2.2017 16:38:12   
dijana1*
Anck uopste nije komplikovano kao sto izgleda. Meni hleb bude 3 dana ili ujutro brzinski ispecem projice. Meni je najveca promena da izbacim slatkise, sokove i nema grickanja izmedju obroka. A ovim nacinom ishrane jako brzo gubim kilograme.
Danas sam svima pekla meso, krompir i povrce plus salata. Ja samo nisam jela krompir i hleb za rucak.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here