|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako je lepo biti glup!
22.6.2011 14:20:19   
Ivanka 75
MLogo je lepo biti gljupuser posted image  I smotanuser posted image
Uđeš u radnju, zadržiš se pola sata, nakupuješ stvari i pođeš napolje i pištiiiiiš ko sirena.
Vratiš se 2 - 3 puta da provere robu u kesi i dalje piiiiištiiiiišuser posted image
I na kraju te puste napolje i kažu da mora da nešto nije u redu sa onom skalamerijom na vratima...
Ideš ulicom a dobri čika ti kaže, ispalo Vam nešto iz torbe! Pogledaš a ono se ofinger sa gaćama zakačio na pletenu torbu! Niko ga nije video!!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Kako je lepo biti glup!
22.6.2011 14:21:14   
Ana RR
user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Kako je lepo biti glup!
22.6.2011 14:22:40   
pahulja76
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Kako je lepo biti glup!
22.6.2011 14:25:02   
Tea2
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Kako je lepo biti glup!
22.6.2011 14:25:51   
gagana83
IZVORNA PORUKA: ksena

bokice, ja sam pre neke 2 nedelje otisla do supermarketa u trenerci koja je bila obucena naopacke, tj. ono sto ide iznutra je bilo spolja user posted image  shvatila sam to tek nakon par sati i pocela da zagledam po cemu se moglo primetiti - posto je crna ne primeti se mnogo, ali ima jednu ogromnu etiketu odnazad koja je strcala user posted image

Aaaaa, ovo mi se desilo u nedelju.
Isto crne pantalone, 3/4, sa velikom etiketom pozadi. Isla sam na pijacu, i primetila tek kad smo dosli kuci, tj. mm je primetiouser posted image

< Poruku je uredio gagana83 -- 22.6.2011 14:26:18 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Kako je lepo biti glup!
22.6.2011 14:29:04   
Olga75
Ivanka , generacijo , ukrala si gaceee user posted image  user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Kako je lepo biti glup!
22.6.2011 14:29:23   
lanajelena
user posted image user posted image user posted image  Gagana dje je tvoj avatar user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Kako je lepo biti glup!
22.6.2011 14:30:12   
Brana
user posted image user posted image user posted image
Nama se desila sledeca situacija:Proslava apsolvetske veceri mm,igramo,djuskamo,sve extra...u jednom trenutku krece pesma koja u srce gadja,mm krece da igra oko mene,klekne na kolena,i jednom trenutku se cuje krasssssss,on se izbeci,uhvati se za du..e i rece:"Crna Branka,meni pukose pantalone skroz,i gace sevaju na sve strane"...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image plakali smo od smeha,ostatak veceri smo presedeli..user posted image

< Poruku je uredio Brana -- 22.6.2011 14:32:09 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Kako je lepo biti glup!
22.6.2011 14:41:47   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: Olga RR

Ivanka , generacijo , ukrala si gaceee user posted image  user posted image


Zovite me NimfoMajkauser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Kako je lepo biti glup!
26.6.2011 22:43:18   
GRGA
hahahahh Zene ja jedan dan krenem smalceno u prodavnicu,,u umesto da uzmem novcanik ,ja udjem u kuhinju ,stavim rukavicu za pecenje na ruku i krenem u prodavnicu ,,na pola puta se vratim kuci pokidajuci se od smeha!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Kako je lepo biti glup!
26.6.2011 22:50:59   
soni
user posted image eee ... kako li su ostali gledali?????

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Kako je lepo biti glup!
26.6.2011 22:53:07   
GRGA
Hehehehehhe moja svekrva se valjala od smeha kad me videla da se vracam kuci!!

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Kako je lepo biti glup!
26.6.2011 22:55:24   
soni
tako sam i ja bila u nekom drustvu, tzv krem drustvo.. i sedim i celo vece razmisljam kako cu ovo da kazem kako ono i sva na nivou, kako jedem , ma sve te malo ustogljenije stvari... i nesto smo pricali o hrani sta se jede rukama kako se koristi neki servis.. i ja sva bitna kazem za neko jelo....ma to se po bolonji ne jede tako ( umesto po bontonu ).. i nastavim svoju veceru sva vazna.. eee drage moje kad su ostali opalili da se smeju
uzas.. najgore sto sam tek posle skontala sta sam rekla


_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Kako je lepo biti glup!
26.6.2011 22:55:52   
soni
pa i ja bih user posted image
IZVORNA PORUKA: GRGA

Hehehehehhe moja svekrva se valjala od smeha kad me videla da se vracam kuci!!


_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Kako je lepo biti glup!
26.6.2011 22:57:58   
GRGA
user posted image user posted image

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Kako je lepo biti glup!
26.6.2011 23:00:03   
GRGA
Vozili ja i mm neku zensku kuci---a ona sva u fazonu ja sam macka ,ja firmirano ja ovo ja ono....A ja sam ti sasvim druga prica,,jas am opustena...i kako me to jelte ne zanima i ne interesuje,,pita ona mene jeli a gde kupujes ves,ovo ono,kao firmirano cuda muda..a ja ni pet ni sest--kupujem na vasar 3 para za 100dinara!!!!Ucutala se momentalno!!

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Kako je lepo biti glup!
26.6.2011 23:54:54   
jovicaa
u petak sam se toliko napila na nekom rodjendanu da sam ispala totalni idiot, plus se osecam retardirano vec dva dana od mamurluka.
to mi je za nauk, nije alkohol za bolideuser posted image


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Kako je lepo biti glup!
29.6.2011 21:54:00   
Lu
Kupim crvenu majicu i operem je sa nekom crnom koja je naravno pustila boju.
Kupim onaj hvatač boja, nakiselim, ujutro dignem majicu ona narandasta ali ajde, bar nema fleka nestale su, ali samo nakratko, čim sam isprala majicu u čistoj vodi one se ponovo pojavile, ne mogu da vjerujem, ko je ovdje luduser posted image
Najgore od svega što sam majicu kupila na sniženju za 5 eura a ovaj hvatač...da ne kažem čega, 3 eura, računica mi je samo takvauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Kako je lepo biti glup!
29.6.2011 21:55:48   
Anoniman
Racunica ti je boli glava user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 319
   RE: Kako je lepo biti glup!
29.6.2011 23:28:54   
Anoniman
Danas prijateljica i ja pijemo kafu, kad prolazi naš školski i vodi za ruku devojku, a ona ružna ko umorni pacov. I ja kažem toj curi što je sedela samnom "eee, jbt, XY je uvek vodao neke ružne ribe, vidim još uvek ga drži ta navika!" A ona mi kaže " Milka, pa to je moja ZZ!" user posted image
Ja u zemlju propala, ta cura je bila njena mlađa sestra koju ja nisam videla 100godina user posted image user posted image Samo sam dodala "aaahaaa, juuu, pa baš je porasla ..." user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 320
   RE: Kako je lepo biti glup!
29.6.2011 23:30:36   
jabudic
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Danas prijateljica i ja pijemo kafu, kad prolazi naš školski i vodi za ruku devojku, a ona ružna ko umorni pacov. I ja kažem toj curi što je sedela samnom "eee, jbt, XY je uvek vodao neke ružne ribe, vidim još uvek ga drži ta navika!" A ona mi kaže " Milka, pa to je moja ZZ!" user posted image
Ja u zemlju propala, ta cura je bila njena mlađa sestra koju ja nisam videla 100godina user posted image user posted image Samo sam dodala "aaahaaa, juuu, pa baš je porasla ..." user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Kako je lepo biti glup!
30.6.2011 0:59:51   
liliana
Jooooooj!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Kako je lepo biti glup!
30.6.2011 13:46:27   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image
Ja tih verbalnih ispada imam milion-ne mogu ih se svih ni setiti user posted image
Jedan koji se često spominje je naš susret sa jednim kolegom mm nakon porođaja, kome se žena porodila u isto vreme kad i ja (nebitno). Ja pričam kako prošao moj porođaj i sam boravak u bolnici, pa oplela: "a one neonatološke koze!!!...user posted image "
Kad mene mm mune u cevanicu user posted image Ja ništa - nastavim sa paljbom... I dođemo ti mi kući, kad će on meni: "pa njegova mama radi na neonatologiji!" user posted image Nakon par meseci mi kod njih na rođendanu, došla njegova divna mama, ja do mog muža, pa se nagnula da mu kažem: "e, njegova keva je bila jedna od gorih muzara!", a supruga njegovog kolege mi baš dodaje kafu i nakezila se user posted image Ne znam kome je bilo neprijatnije user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 323
   RE: Kako je lepo biti glup!
30.6.2011 13:53:07   
Anoniman
Igramo pre par godina "Kaži pokaži" i moj kum i njegova devojka dobili da on njoj rečima objasni termin "Rezultat". Krene on: to je na kraju utakmice ono kad na semaforu piše recimo 88:87...", a ona sva uzbuđena (kao zna odgovor) skočila sa kauča, pa viknula: "znam! Bod razlike!" user posted image user posted image user posted image Pocrkasmo!!! I dan danas kad prepričavamo, plačemo od smeha.

Ili kad je u istoj igrici moj kum (legenda!) dobio zadatak da nacrta "Uspavanu lepoticu", a on nacrtao ženskog čovečulja i 6 malih čiča gliša!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 324
   RE: Kako je lepo biti glup!
30.6.2011 14:07:42   
jance
user posted image
imam ja bolji biser iz iste igre kad je zaova htela muzu da recima objasni rec princeza pa htela brzo i viknula : mladunce od kraljice user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here