|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako je lepo biti glup!
3.12.2009 22:28:29   
Anoniman
Ajao, eugi, pa to je normalno, ja sam Nesu kad je imao 7 dana vodila u 2 ujutru kod dezurnog pedijatra zato sto je bljucnuo zelenkastouser posted image user posted image user posted image Kaze ona meni, a jel vi nemate nekog starijeg pa da pitateuser posted image naljutila se sto smo je probudiliuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Kako je lepo biti glup!
3.12.2009 22:30:38   
eugenija
Ali Neđo, kakve veze ima 13 dana.. Šta sam ja s tim mislila  - 13 stolica da bi trebao da ima?? Ma jaooo... kad se sebe samo setimuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Kako je lepo biti glup!
3.12.2009 22:31:14   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Kako je lepo biti glup!
3.12.2009 22:38:39   
bebolino
skoro negde mm pustio film da gledamo, ja nešto radim u kuhinji i pomalo gledam on izadje iz sobe a ja buljim u tv i gledam šta će da se desi a  ono slika stoji, buljim ja i dalje i ništa ne kontam a mm ulazi i pita me jel to života ti gledaš film dok je stisnuta pauza user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Kako je lepo biti glup!
3.12.2009 23:03:53   
bebolino
i ovo vam moram ispričati nešto što kad se mm seti crkava od smeha
prošle zime moj svekar bio u bolnicu imao operaciju i krenemo negde oko 7 uveče kod njega mm, svekrva i ja, tada nije dozvoljen ulazak ali udje se nakako na foru i idemo je i svekrva ispred mm a vrata na bolnici su ona što se sama otvaraju ali su bila zaključana pa portiri puštaju a ja ne vidim ni da su zatvorena ni to da se ne otvaraju već marširam u pravcu njih i puf udaram pravo nosem, joj blama moga a nije mi ni to nego nos boli počela krv da teče, mm crkava od smeha,prilaze portiri pitaju jesam li dobro daju mi maramice kao kako nisi videla a ja u zemlju da propadnem ali sam se posle ismejala kao luda a nos me je boleo narednih 15 dana

(odgovor članu bebolino)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Kako je lepo biti glup!
11.12.2009 11:43:29   
Anoniman
Uh, sad sam se setila koliko sam bila sludjena kad je Nesa bio bebac...kad se jos budio dva-tri puta nocu da jede, mm i ja smo zajedno ustajali da mu sto pre napravimo humanu...i grejem vodu u mikrotalasnoj, pa pravim mleko, pa ga hladim...i gledam u mikrotalasnu i kazem "svaka cast onom ko je smislio, samo da jos smisle nesto sto moze da ohladi mleko" Mm me samo pogleda i kaze " frizider i dva zamrzivaca, nije ti dovoljno"user posted image

(odgovor članu bebolino)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Kako je lepo biti glup!
11.12.2009 11:53:16   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Nedja

Uh, sad sam se setila koliko sam bila sludjena kad je Nesa bio bebac...kad se jos budio dva-tri puta nocu da jede, mm i ja smo zajedno ustajali da mu sto pre napravimo humanu...i grejem vodu u mikrotalasnoj, pa pravim mleko, pa ga hladim...i gledam u mikrotalasnu i kazem "svaka cast onom ko je smislio, samo da jos smisle nesto sto moze da ohladi mleko" Mm me samo pogleda i kaze " frizider i dva zamrzivaca, nije ti dovoljno"user posted image

user posted image user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Kako je lepo biti glup!
11.12.2009 11:53:41   
viking
E, Nedjo, stvarno! user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: Nedja

Uh, sad sam se setila koliko sam bila sludjena kad je Nesa bio bebac...kad se jos budio dva-tri puta nocu da jede, mm i ja smo zajedno ustajali da mu sto pre napravimo humanu...i grejem vodu u mikrotalasnoj, pa pravim mleko, pa ga hladim...i gledam u mikrotalasnu i kazem "svaka cast onom ko je smislio, samo da jos smisle nesto sto moze da ohladi mleko" Mm me samo pogleda i kaze " frizider i dva zamrzivaca, nije ti dovoljno"user posted image


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Kako je lepo biti glup!
11.12.2009 11:56:45   
Maya21
ljubavi user posted image user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Kako je lepo biti glup!
11.12.2009 11:58:15   
buhla
IZVORNA PORUKA: Nedja

Uh, sad sam se setila koliko sam bila sludjena kad je Nesa bio bebac...kad se jos budio dva-tri puta nocu da jede, mm i ja smo zajedno ustajali da mu sto pre napravimo humanu...i grejem vodu u mikrotalasnoj, pa pravim mleko, pa ga hladim...i gledam u mikrotalasnu i kazem "svaka cast onom ko je smislio, samo da jos smisle nesto sto moze da ohladi mleko" Mm me samo pogleda i kaze " frizider i dva zamrzivaca, nije ti dovoljno"user posted image


user posted image user posted image user posted image dešava se i najboljima user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Kako je lepo biti glup!
11.12.2009 12:14:53   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Kako je lepo biti glup!
3.1.2010 23:26:58   
viking
Ne znam koji mi je moj ovih dana, ali prošle nedelje sam uspela da sipam pogrešan bezin u auto, onda sam sutradan htela da zaustavim taksi na ulici a digla sam ruku kada su prolazila policijska kola (imaju onu svetleću budžu gore, pa mi se učinilo da je taksi), 31. decembra sam zaboravila OBA mobilna na poslu, sad sam htela da kliknem na opciju Aktivni korisnisci a umesto toga sam stisla Obriši RR kolačiće (a sve znamo šta to znači) i tako... Treba mi odmor....

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Kako je lepo biti glup!
3.1.2010 23:33:03   
LillyT
Ima tome vec sigurno mesec dana. Prvo sam obukla naopako pantalone (dupe mi bilo napred), da ne bude zabune, to su one trudnicke sa sve dodatkom za stomak. Onda sam zaboravila da stavim sociva (nosim ih....ma 100 godina) i nikada mi se to nije desilo. Posle sam zaboravila da obujem carape i na kraju sam krenula sa nezakopcanim cizmama. Ne secam se tacno, bilo je svega tog dana, ali bitno je napomenuti da je to bio moj poslednji radni dan (pred bolovanje)!!!

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Kako je lepo biti glup!
4.1.2010 1:19:36   
Dora
IZVORNA PORUKA: viking

Ne znam koji mi je moj ovih dana, ali prošle nedelje sam uspela da sipam pogrešan bezin u auto, onda sam sutradan htela da zaustavim taksi na ulici a digla sam ruku kada su prolazila policijska kola (imaju onu svetleću budžu gore, pa mi se učinilo da je taksi), 31. decembra sam zaboravila OBA mobilna na poslu, sad sam htela da kliknem na opciju Aktivni korisnisci a umesto toga sam stisla Obriši RR kolačiće (a sve znamo šta to znači) i tako... Treba mi odmor....


Vezano za naziv teme: NE, draga, ja ne znam i uvek sam se pitala šta ti glupavi kolačići znače i čemu služe a bilo me blam da pitamuser posted image
Pa, može li mi neko objasniti, kad sam već pitala?user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Kako je lepo biti glup!
4.1.2010 1:21:48   
Anoniman
ima jos nas koji bi da znamo to i vezano za ovu temu!user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 4.1.2010 1:22:16 >

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Kako je lepo biti glup!
4.1.2010 1:53:18   
cipiripi


IZVORNA PORUKA: viking
stisla Obriši RR kolačiće (a sve znamo šta to znači) i tako... Treba mi odmor....


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
i ja sam to sinoc uradila user posted image user posted image user posted image
morala sam da trazim pass po mailu za RR jer automatski izbrise..tj odjavi te sa foruma user posted image user posted image user posted image

a to kako je lepo biti glupuser posted image user posted image user posted image
imam ja jedan biser iz restorana .. skoro je bilo..
bili smo porodicno u jednom restoranu sa bazilskom klopom..
i citam ja ona jela...
i iz svako jelo ili pise "kroketi" ili "rosti" user posted image user posted image
narucim ja neku piletinu sa ananasom i rostijem user posted image
i pitam konobara
- "Izvin'te a sta je rosti?"
-"Pa gosodjo to vam je nesto slicno kao kroketi samo drugog oblika"
-"aha...hm...da dobro....*kratka pauza..razmisljam...*....a izvin'te a sta su Vam kroketi? "
- "hahahahahaha" rece on...

...a ja kao popishana user posted image user posted image user posted image

na kraju zakljucak:
1.rosti-pohovani krompir(pire) u obliku valjka
2.kroketi-takdje pohovani krompir(pire) u obliku medaljona

user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Kako je lepo biti glup!
4.1.2010 15:49:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja

Uh, sad sam se setila koliko sam bila sludjena kad je Nesa bio bebac...kad se jos budio dva-tri puta nocu da jede, mm i ja smo zajedno ustajali da mu sto pre napravimo humanu...i grejem vodu u mikrotalasnoj, pa pravim mleko, pa ga hladim...i gledam u mikrotalasnu i kazem "svaka cast onom ko je smislio, samo da jos smisle nesto sto moze da ohladi mleko" Mm me samo pogleda i kaze " frizider i dva zamrzivaca, nije ti dovoljno"user posted image


user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Kako je lepo biti glup!
20.1.2010 15:09:47   
Anoniman
Ova tema bi trebala da se zove Nedja je glupa kao tocilo.
Pisem poruku drugarici, kazem joj da cu zvati i druga veceras, sa nadom da nece pozvati svoju devojku, jer je niko ne podnosi, al i ako je pozove, sta sad.
Poruka:zvacu i njega, u nadi da nece pozvati onu.
Udjem u imenik i posaljem poruku nikom drugom nego njemu. Sto je najgore, jako mi je dobar drugar. Posaljem jos jednu poruku, kao nastavak posto je ona delovala nedovrseno, zavrsava se sa "onu" bez tacke, zareza...:...devojku, kako bese, ****se zove, posto pravim malo okupljanje najdrazih...al ako je i pozove, naci ce se mesta...
Ljudi moji, nije on glup, skontace, a ja sam potpuno retardirana, kao da su mi svrake mozak popile, jako se nerviram sada, a poruka mu jos nije stigla posto taj tel ne pali cestouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Kako je lepo biti glup!
20.1.2010 15:12:55   
Anoniman
ajooooooooj..user posted image
jel možeš nekako na sprdnju da okreneš?user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Kako je lepo biti glup!
20.1.2010 15:13:23   
viking
Pa napiši još jednu, da ispadne kao da je poruka za nekog drugog. Tipa, ako ti se drug zove MIki ti napiši još jednu gde ce da stoji "Nadam se da je Pera neće povesti"

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Kako je lepo biti glup!
20.1.2010 15:14:32   
Anoniman
Pa i ne bas...al mozda mu i ne stigne poruka, tj mozda nece ukljuciti tel, posto se kuckam s njim na njegov drugi broj...nada je cudouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Kako je lepo biti glup!
20.1.2010 15:14:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: viking

Pa napiši još jednu, da ispadne kao da je poruka za nekog drugog. Tipa, ako ti se drug zove MIki ti napiši još jednu gde ce da stoji "Nadam se da je Pera neće povesti"


bravo, Viki !user posted image

..može i tako.... pa kao nisi skontala.... a opet može da proguta ,ha?user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Kako je lepo biti glup!
20.1.2010 15:15:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: viking

Pa napiši još jednu, da ispadne kao da je poruka za nekog drugog. Tipa, ako ti se drug zove MIki ti napiši još jednu gde ce da stoji "Nadam se da je Pera neće povesti"


Moron sam, napisala sam njegovo ime, sve u kontekstu, ma nema povratka

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Kako je lepo biti glup!
20.1.2010 15:16:12   
viking
E, pa onda ti samo ostaje da mu kažeš "izvini" user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Kako je lepo biti glup!
20.1.2010 15:16:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: viking

E, pa onda ti samo ostaje da mu kažeš "izvini" user posted image


Tako ce i biti...nemam problem sa tom recju, na svu srecuuser posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here