|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako je lepo biti glup!
26.3.2010 16:22:39   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: liliana

Da znate samo koliko se meni puta desilo da prokuvavam vodu za bebu i zaboravim na nju!!! Sva voda uvri. Jednom sam bila toliko umorna, jer beba 2 dana spavala na sec po 10 min, da sam stavila vodu da joj prokuvam, a ja gledala TV i zaspala, a MM bio na internetu i kad je ušao u kuhinju-šerpica se zalepila za ringlu, jedva ju je odvojio! Mogla sam kuču da spalim!


iiiisto tako.... dodajem da nam je šporet na plin... pa još i poklopim lonče odozgo....


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Kako je lepo biti glup!
29.3.2010 13:28:24   
Anoniman
Jutros sam sipala jogrt u šolju, ne volim kada je leden, trnu mi zubi od njega, i uvek ga ubacim u mikrorernu na par sekundi (no ono za nameštanje vremena ne radi, pa sama gasim i palim odokativnom metodom), zaboravila sam ga, i prokuvao je! user posted image user posted image

Sada sam pravila cedevitu, i umesto hladnu, sipala sam sam vrelu vodu u čašu. user posted image

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: Kako je lepo biti glup!
29.3.2010 13:40:38   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Jutros sam sipala jogrt u šolju, ne volim kada je leden, trnu mi zubi od njega, i uvek ga ubacim u mikrorernu na par sekundi (no ono za nameštanje vremena ne radi, pa sama gasim i palim odokativnom metodom), zaboravila sam ga, i prokuvao je! user posted image user posted image

Sada sam pravila cedevitu, i umesto hladnu, sipala sam sam vrelu vodu u čašu. user posted image



user posted image user posted image Neki dani su prosto takvi.

Ja sam pre neki dan upalila pogrešnu ringlu i spustila plastičan sud na nju - možete misliti na šta je ličila i ringla i sud posle toga.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Kako je lepo biti glup!
30.3.2010 14:39:52   
liliana
Da znate da je Liliana talenat!!!!!!!!!
Skupoceni genije!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sve se, nečete verovati, dešava sinoč!!!
Priča br. 1:
Stavim šerpicu da prekuvam vodu za bebu, uzmem novine i zablenem se u njih, uđem posle 1h u kuhinju da pijem vode i-zamalo ne padoh u nesvest: šerpica se zalepila za ringlu i sva ispucala!!! Nije bilo šanse da je odlepim, pa je to moraop mm da obavi!
Priča br. 2:
Zakačim bebinu flašicu posle hranjenja, ona udari o staklo na mizi (stol) i razbije se. MM je morao iči da kupuje novu u dežurnoj apotekarni, pošto je bilo kasno i ništa nije radilo!
Priča br. 3:
Stavim ponovo vodu da prekuvam i sedim u kuhinji da je ne bih opet zaboravila. Prođe 10 min-ništa, prođe 15 min - ništa...posle 20-ak min ja pogledam -nisam uključila ringlu!!!!!!!!!!!
Ja sam stvarno žestoko prolupala!!!!!!!!!!!!!
A što je najgore-znam i uzrok i povod!!!


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Kako je lepo biti glup!
14.5.2010 14:29:00   
viking
Kakvu sam pometnju napravila danas!
Dogovorila sam se sa drugaricom da se vidimo danas posle posla. I tako šalje ona meni malopre poruku "Jel važi dogovor za danas? Meni bat umire, mislim da neće izdržati... Pokupiću te ispred posla u 17h"
Ja, naravno, pročitam "meni brat umire" i uspaničim se, odmah je pozovem, ona se ne javlja, ja napišem poruku " ma kakvo viđanje, budi sa porodicom, jao strašno... pa šta se desilo"... Zove ona mene za minut i pita "Jesi ti normalna? O čemu pričaš? " Onda smo, naravano razjasnile da je baterija u pitanju a ne brat...
O, Bože!

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Kako je lepo biti glup!
14.5.2010 14:30:43   
Anoniman
VIKINŽE GENIJEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 106
   RE: Kako je lepo biti glup!
14.5.2010 14:38:11   
viking
Ma, užas! I još se mislim u sebi "joj, lude li žene, ide na kafu a brat joj umire!" user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Kako je lepo biti glup!
14.5.2010 14:38:45   
gagana83
Ajoj user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Kako je lepo biti glup!
14.5.2010 14:53:14   
Anoniman
Viki ... user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 109
   RE: Kako je lepo biti glup!
14.5.2010 14:56:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: viking

Kakvu sam pometnju napravila danas!
Dogovorila sam se sa drugaricom da se vidimo danas posle posla. I tako šalje ona meni malopre poruku "Jel važi dogovor za danas? Meni bat umire, mislim da neće izdržati... Pokupiću te ispred posla u 17h"
Ja, naravno, pročitam "meni brat umire" i uspaničim se, odmah je pozovem, ona se ne javlja, ja napišem poruku " ma kakvo viđanje, budi sa porodicom, jao strašno... pa šta se desilo"... Zove ona mene za minut i pita "Jesi ti normalna? O čemu pričaš? " Onda smo, naravano razjasnile da je baterija u pitanju a ne brat...
O, Bože!


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: Kako je lepo biti glup!
14.5.2010 15:02:19   
Modessty
i ja sam prvo pročitala "brat" user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Kako je lepo biti glup!
14.5.2010 15:05:27   
Mivica
VIKING JE GENIJE! user posted image

_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Kako je lepo biti glup!
14.5.2010 15:59:20   
marince1
IZVORNA PORUKA: Modessty

i ja sam prvo pročitala "brat" user posted image user posted image user posted image


i ja user posted image


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Kako je lepo biti glup!
14.5.2010 16:29:30   
NadaR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Kako je lepo biti glup!
16.6.2010 22:52:56   
viking
Evo mene opet u ovoj temi (hvala prase što si je otvorila user posted image ). Elem, ponesena fudbalskom euforijom, pre neki dan sam pitala muža "ko je ono beše pobedio kad smo igrali sa Ganom na Evropskom prvenstvu?" na šta me je on samo lepo zamolio da više ne komentarišem fudbal i da, za početak, uzmem atlas user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Kako je lepo biti glup!
16.6.2010 22:59:17   
gagana83
user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Kako je lepo biti glup!
17.6.2010 0:11:57   
Novosadjanka T.
Kad smo se uzeli mm je stalno zamerao sto ne vodim vise racuna o hrani. cesto sam ostavljala skuvana jela u serpi na sporetu, pa se pokvari, ja bacim....

Jedno poslepodne kuvam ja pasulj za sutra. Kaze mi mm kad se ohladi strpaj ga i frizider, do sutra poslepodne ce se pokvariti.


i zabuljim se u neki film, pasulj gotov, a mene je jako mrzelo da ga sad tu...( morala sam da presipam u 2 malene serpe da bi stao u frizider)

Sutradan poslepodne dolazimo kuci, usput kukam kako sam gladna, na +45 naravno pasulj zapenio. Krene mm sa pricom pa sto nisi, vidi sad

"Sta da vidim? Pasulj je u redu, ako nisi gladan ne moras da jedes!"

I sednem i pojedem 2 tanjira ogavnog pasulja. Gleda me mm i cokce.
"Sta koji moj cokces?" Mljackam ja, a zubi mi trnu. Gurtam, jedem, pegla se dize, al' joj ne dam.  Boze,  gore je kad si glup+tvrdoglav!


Sada redovno koristim frizider!



_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Kako je lepo biti glup!
17.6.2010 0:17:13   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: Nedja

Pre jedno dve nedelje, oko 10 uvece, lupa neko na vrata (ne radi nam zvono). Ja necu da ustanem, ko dolazi u to vreme nenajavljen, ne treba mi. Lupa jace, i jace, i jace, a mm se tusira. Ja se vec pomalo plasim. Dolazim do vrata i vicem "ko je". Prvi, drugi, pet puta. Nista. Gledam na spijunku, mrak u hodniku, nista se ne vidi. Pomislim, boze, pa moja ulazna vrata su tako savrsena da bi se srusila kad bi neko malo jace gurnuo. Sad vec ne osecam noge od straha. Vrisnem "KOOOO JE!!!", a mm otvara vrata kupatila (koja su pored ulaznih) i kaze "Sta se deres, lupam vec pola sata da mi doneses gace!"user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image ...e bas me nasmeja zeno,nemam inspiraciju sad ali imam i ja raznih bisera ali o tome cemo sutra 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Kako je lepo biti glup!
17.6.2010 0:19:01   
Mishica 77
Kupili mi onu lampicu "čkiljavicu" da imamo za kupatilo kad presvlačimo Isidoru(tamo nam stoje svi rekviziti). Jednu noć, mm onako žbunovan, dok je pokušavao da je ubocka u utikač, ispusti je. Ujutru mi ispriča i kaže sastavio je i opet radi. U toku dana, probam je ja, kad ono cvrc... ne radi. Stiskam ja dugmence za paljenje ali džaba. Kažem mm da je "upropastio" i da mora da kupi drugu. Čudio se otkud kad je jutros radila, na šta mu ja lepo dam objašnjenje da je verovatno imala kontakt na kratko i definitivno "crkla".
Sledeću noć opet ustaje on da je presvuče. Ustajem i ja za njima i ulazim u kupatilo kad ono, radi čkiljavica. Pa kako sad to?! I onda počnem da se smejem kao kreten. Pita mm pa kao si ti to proveravala kad sad radi. Ja nastavila da se cerekam... nisam smela da mu kažem.... tek popodne.
Jesam je ja proveravala i škljockala dugmence ali je NISAM UBOCKALA U STRUJU!!!! user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Kako je lepo biti glup!
17.6.2010 0:28:11   
Novosadjanka T.
1.06

zovem Dadu i njacem kao magarac:"Danas nam je divan dan, divan.....'

ona jos ludja od mene: Jao draga stvarno, skroz sam zaboravila, Bokice!(zove njm) koji je danas datum?

Mumljanje u daljini

"draga, hvala ti ti si mi prva cestitala ridjendan, ali je tek za mesec dana"


_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Kako je lepo biti glup!
17.6.2010 0:39:58   
lanajelena
user posted image user posted image user posted image ...ova tema treba stalno da bude u opciji
inace spavam kao top i kad se probudim u sred noci to izgleda ovako:
dok je Lana bila mala mm je ustajao nocu da joj daje ad mleko,umoran od posla probudi mene i kaze idi joj sad ti sipaj...krenem ja kao zombi stavim ad u flasicu i sipam vodu pored flasice i vratim se bez icega u krevet,ujutru mm kaze kakva je ovo voda ovde a meni tek onda sine da ja detetu nisam ni dala mleko
mm joj meri temp. sto puta u toku noci mene probudi iscrpljen negde oko sest da joj ja merim,stavim toplomer i redovno zaspimuser posted image  izvadim tek oko deset

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Kako je lepo biti glup!
17.6.2010 10:51:14   
Rivana

IZVORNA PORUKA: viking RR

Kakvu sam pometnju napravila danas!
Dogovorila sam se sa drugaricom da se vidimo danas posle posla. I tako šalje ona meni malopre poruku "Jel važi dogovor za danas? Meni bat umire, mislim da neće izdržati... Pokupiću te ispred posla u 17h"
Ja, naravno, pročitam "meni brat umire" i uspaničim se, odmah je pozovem, ona se ne javlja, ja napišem poruku " ma kakvo viđanje, budi sa porodicom, jao strašno... pa šta se desilo"... Zove ona mene za minut i pita "Jesi ti normalna? O čemu pričaš? " Onda smo, naravano razjasnile da je baterija u pitanju a ne brat...
O, Bože!

user posted image user posted image user posted image e ovo me je stvarno nasmejalo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Kako je lepo biti glup!
17.6.2010 19:55:06   
Cvetana
Al ste lude zene, ja se valjam po krevetu od smeha. Imam golmilu bisera, al ne mogu bas sad da se setim hahahahahahaahhaha

evo jedan. Bilo to pre jedno 10 god, leto ja onako cica, minic i stikle, duga kosa (kratka pamet) raspustena sedim u kaficu i poziram user posted image   Teatralno ustajem i tasnom zakacim casu neku ogromnu iz koje sam pila neki koktel. Kao na usporenom snimku casa leti i pada na sred uluce, a u pitanju je jedna prometna fensi ulica. Svi gledaju u mene, casa razbijena na milion komadica, ja u zemlju da propadnem. Prilazi konobar i kaze "ne morate da platite, slucajno je bilo'" 
Drugi put, sedimo unutra, u restoranu neki dekor vestacko cvece puzavica na sve strane, ja se nesto vrpoljim na stolici i ne  znam kako otkacim tu puzavicu. Sve polako pocinje da se rusi, kao domine, ja se ucutala, ne mrdam, ovi moj za stolom provalili, da sam ja to zakacila. JBT pao citav dekor u kafani, nisu me provalili, ali tamo nikad vise nisam usla, a drustvo me zeza i dan danas zbog toga.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Kako je lepo biti glup!
17.6.2010 23:14:48   
Novosadjanka T.
Cvetana-fensi cica!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Podestila si me na mene.

Ispred jedne kako ti kazes fensi diskoteke izlazim iz drugarovog Poresa i prospem se celom duzinom ispred ulaza. Zakacila sam stikolom prag od kola. Vise u taj auto nisam sela, ma nije zvaka za seljaka.


_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu Cvetana)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Kako je lepo biti glup!
17.6.2010 23:21:59   
Cvetana
@ Novosadjanka T.
Kad se setim, klinke isfolirane hahahahhahaha koliko je to blamova bilo. Kao sve znas i u sve se razumes, namazes ratnicke boje, i neku smesnu garderobu i obavezno stikle sto vise i onda krece haos user posted image

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here