|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako je lepo biti glup!
4.7.2009 12:25:10   
prase
Ne znam spada li ovo u vašu svakodnevnicu, ali u moju Boga mi da user posted image

Zaletelo se prase da napravi kolače, ima se vremena, ide se kod mame na ručak... I sad, prvo krenulo skromno, sa nekim manjim plehom a onda se malo smorilo od preračunavanja mera za taj manji pleh i odluči da uzme najveći pleh koji ima i napravi veeeliki kolač. Sve ide kao po loju, jaja se mute fantastično, rerna uključena na vreme da bude zagrejana kako treba, prase pevuši... otvara rernu... i shvata da TAJ pleh neće ući u TU rernu ni pod kojim uglom!!! Eh, glupo prase... taman dok je pretočilo u manji pleh, na velikom plehu ostalo zalepljeno ono što ne bi ni stalo... user posted image

Dakle, ova temica je da se smejemo malo i sebi, kad se već smejemo svojoj deci user posted image


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kako je lepo biti glup!
4.7.2009 12:30:46   
Anastazija
user posted image user posted image user posted image user posted image

bas slatko....

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kako je lepo biti glup!
4.7.2009 12:32:04   
prase
Javiću ja da li će da bude slatko, ili ću da provetravam mahnito kuću da se ne oseti da sam pravila kolače user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kako je lepo biti glup!
4.7.2009 12:33:10   
Anastazija
hahahahhaha! jedva cekam da ti se pridruzim u slicnim poduhvatima (samo da kuhinja JEDNOM bude gotova) user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kako je lepo biti glup!
4.7.2009 13:52:23   
guppy RR
Prase, jesi čitala nekad
Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice <-- KLIK

user posted image user posted image

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kako je lepo biti glup!
4.7.2009 14:07:10   
prase
Čuj, čitala - postovala tamo... BTW, kolači nisu loši... ili su čak dobri, samo meni imaju ukus one histerije sa plehovima user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kako je lepo biti glup!
4.7.2009 14:11:27   
Dora
user posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kako je lepo biti glup!
4.7.2009 14:19:57   
Dora
A slušaj ovo: Dora hoće da pravi punjene paprike kad im sezona nije... Tako, kupim ti ja mlevenog mesa dovoljno za 10-ak paprika. Odem sva bitna da tražim paprike, ali ih nigde nema. Mislim, nema onih normalnih, ove od 150 din. komad ja ni ne računam u paprike! Na kraju od sve muke, shvatim da su ove genetski modifikovane (kako ih ja zovem) jedine paprike na tržištu i šta ću, kad sam već kupila meso- moram i paprike...

Žali se mm da smo mogli komotno u restoranu ručati ceo vikend za te pare. Žalim se ja mami na sve to, onako jadna, glupa, a žena mi kaže: Što nisi umesto paprika kupila krompir i napravila musaku?user posted image user posted image user posted image
Joooj, ovo bolje da je prećutala. Tad sam shvatila kako je lepo biti glup... i toga ne biti potpuno svestan...user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kako je lepo biti glup!
4.7.2009 14:24:33   
Sneža
user posted image
Ja sam se smejala do suza,kada se moja kuma udala(a pre toga nit kuvala,nit poslovala po kuhinji,kao ni ja uostalomuser posted image ),pa stigao Uskrs,i treba farbati jaja,kupila ženska 15 jaja i 15 kesica farbi za ista,za svako jaje po jednu kesicuuser posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kako je lepo biti glup!
4.7.2009 14:26:39   
prolece
user posted image user posted image user posted image a mogla si tikvice, pa pola da napuniš, a pola u musaku i imaš za dva dana. sorry što ti stajem na muku, ali to se i meni desilo. nigde paprika, sem mutanata, naravno. doduše ja sam kupila tikvice, jer sam ih videla, pa mi sinulouser posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kako je lepo biti glup!
4.7.2009 14:27:07   
prase
Boga mi, Dora, izjednačila si na 1:1 sa mnom user posted image

Da ne beše tebe, Dora, ja bih komotno mogla da tražim od administratora da mi preimenuju temu u "Kako je prasetu lepo da bude glupo"

Obogatiću ja ovu temicu, samo da me prođe ova nervoza od poslednje budalaštine, i drugim svojim podvizima - ne samo iz kuhinje user posted image


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kako je lepo biti glup!
4.7.2009 14:50:21   
afrodita
user posted image user posted image svasta mogu zenske napraviti
Ja retko kad, da nesto od torti probam dok pravim.
Tako mi se desilo jednom da sam skuvala fil za tortu i
dok se on hladio, ja mutila margarin. Spojila margarin
sa ohladjenim filom kad sve nesto pocelo da se odvaja
i da se stvara neka voda. Mutila sam do besvesti a kad
sam malo probala kad ono slano, stavila sam ja secer u fil
dok se kuvao ali je margarin bio za kiflice i sam po sebi slan.
To je bio uzasan ukus, samo za kantu.user posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kako je lepo biti glup!
6.7.2009 8:33:42   
Anoniman
R.Čorba - O kako je lepo biti glup - KLIK user posted image

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kako je lepo biti glup!
6.7.2009 8:55:06   
Anoniman
Nisam imala vremena da pišem za vikend, ali sam virila na forum... Smešno mi je bilo što je prase ovu temu otvorila baš onaj dan kada sam ja na svoj FB profil napisala baš: O KAKO JE LEPO BITI GLUP! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kako je lepo biti glup!
21.7.2009 16:37:27   
prase
Išli smo juče u šetnju u sastavu: Uroš, mama, Lajka i ja. Mama je htela nešto da kupi na pijaci, parkiram ja Lajku uz komandu "Sedi, čekaj" i zablenem se negde u daljinu dok mama prođe između tezgi i nađe šta joj treba. U jednom momentu, čujem neko piskutavo lajanje, iza mene džukac 5 puta manji od Lajke, toliko laje da odskače od zemlje (pekinezer, ili u bliskom rodu sa pekinezerom). Lajka se iskezi i zareži. Opomenem je, pritegnem davilicu povodcem. Džukac kao da je bio ohrabren time što "ga ja branim" priđe bliže i počne još više da laje. Lajka opet reži. Ja opet pritegnem davilicu. Ona reži još više, ide unazad, kao da hoće da skine davilicu preko glave, ja pritežem jače, vučem je prema sebi. Ponaša se kao pomahnitala, bacaka se levo desno, na kraju legne na leđa (ko ne poznaje ponašanje kučića - predaje se) džukac pritrčava (valjda da je dokrajči kada je na zemlji) i ja onda tek primećujem: od prvog dotezanja davilice, ona nije režala nego krkljala, gušila se - uplelo joj se krzno u davilicu!!! Oslobodim davilicu, ona prodiše, okrene se na stomak i nastavi da leži sa jezikom do poda. Neće da me pogleda, neće da ustane. Tek tada gazdarica onog malog skota njega uzima u ruke i tobože beži da ne pravi frku. Uhhhhh... Kako je lepo biti glup... Da sam je pustila da lane (100% ne bi ustala i krenula u napad) ono malo bi se prestravilo i pobeglo. Ja bih kao i obično čula od gazdarice tog malog kako treba da stavim Lajki brnjicu, ona bi kao i obično doživela podržavanje svih prisutnih jer je Lajka "opasna" (čitaj: velika) a ono malo nije. Ovako, moj jadni pas umalo da ugine od moje brige za malog psa (u stvari, od moje potrebe da ne bude scene oko njihovog konflikta, mada je moj pas na povodcu a ovaj drugi nije i ne znam stvarno zašto bismo mi bežali od malih pasa umesto oni od mene), a kada sam je nekako navela da ustane krenula je pravo kući... mislila je da je to logično, pošto je već kažnjena user posted image




_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kako je lepo biti glup!
21.7.2009 16:55:14   
prolece
pre bi ta "mačka" pekinezer ujela nekog nego neki veći ker. užasno su prgavi i sreća je što ne mogu puno da zinu inače bi mogli stvarno da povrede nekog.

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kako je lepo biti glup!
30.7.2009 11:23:24   
branka10
Da mogu da uzmem na dva dana neciji mozak da se sita naodmaram.

_____________________________

Navika koja je u karakter ušla s mlekom, izaći će s dušom.

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kako je lepo biti glup!
30.7.2009 11:25:25   
Markovicka
Zdravlje mi zajmi da poludim!

(odgovor članu branka10)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kako je lepo biti glup!
26.8.2009 20:27:49   
prase
Upravo sam mami rekla da sam za ručak danas pravila pirinač sa rižom! Oh, kako je lepo biti glup...

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kako je lepo biti glup!
26.8.2009 20:31:24   
magnetic
Recenice zbog kojih me drugarice i dan danas zezaju,a odvalila sam ih pre 15 godina:
GLEDAJU SE MEDJUSOBNO U LEDJA
PRSLUK BEZ RUKAVA

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kako je lepo biti glup!
26.8.2009 21:33:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: prase

Ne znam spada li ovo u vašu svakodnevnicu, ali u moju Boga mi da user posted image

Zaletelo se prase da napravi kolače, ima se vremena, ide se kod mame na ručak... I sad, prvo krenulo skromno, sa nekim manjim plehom a onda se malo smorilo od preračunavanja mera za taj manji pleh i odluči da uzme najveći pleh koji ima i napravi veeeliki kolač. Sve ide kao po loju, jaja se mute fantastično, rerna uključena na vreme da bude zagrejana kako treba, prase pevuši... otvara rernu... i shvata da TAJ pleh neće ući u TU rernu ni pod kojim uglom!!! Eh, glupo prase... taman dok je pretočilo u manji pleh, na velikom plehu ostalo zalepljeno ono što ne bi ni stalo... user posted image

Dakle, ova temica je da se smejemo malo i sebi, kad se već smejemo svojoj deci user posted image



E ovo se i meni desilo prosle godine i to kad sam spremala detetu rodjendan! Poludela samuser posted image

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kako je lepo biti glup!
26.8.2009 21:38:07   
Anoniman
Pre jedno dve nedelje, oko 10 uvece, lupa neko na vrata (ne radi nam zvono). Ja necu da ustanem, ko dolazi u to vreme nenajavljen, ne treba mi. Lupa jace, i jace, i jace, a mm se tusira. Ja se vec pomalo plasim. Dolazim do vrata i vicem "ko je". Prvi, drugi, pet puta. Nista. Gledam na spijunku, mrak u hodniku, nista se ne vidi. Pomislim, boze, pa moja ulazna vrata su tako savrsena da bi se srusila kad bi neko malo jace gurnuo. Sad vec ne osecam noge od straha. Vrisnem "KOOOO JE!!!", a mm otvara vrata kupatila (koja su pored ulaznih) i kaze "Sta se deres, lupam vec pola sata da mi doneses gace!"user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kako je lepo biti glup!
26.8.2009 21:50:35   
magnetic

IZVORNA PORUKA: Nedja

Pre jedno dve nedelje, oko 10 uvece, lupa neko na vrata (ne radi nam zvono). Ja necu da ustanem, ko dolazi u to vreme nenajavljen, ne treba mi. Lupa jace, i jace, i jace, a mm se tusira. Ja se vec pomalo plasim. Dolazim do vrata i vicem "ko je". Prvi, drugi, pet puta. Nista. Gledam na spijunku, mrak u hodniku, nista se ne vidi. Pomislim, boze, pa moja ulazna vrata su tako savrsena da bi se srusila kad bi neko malo jace gurnuo. Sad vec ne osecam noge od straha. Vrisnem "KOOOO JE!!!", a mm otvara vrata kupatila (koja su pored ulaznih) i kaze "Sta se deres, lupam vec pola sata da mi doneses gace!"user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kako je lepo biti glup!
26.8.2009 21:56:55   
Maya21
user posted image user posted image user posted image user posted image sister user posted image user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kako je lepo biti glup!
26.8.2009 21:59:37   
Anoniman
Hehe, nekad i nije lepo biti glup, ali uglavnom jeste user posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here