|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
28.3.2015 21:19:58   
megi85
Ja nemam pojmauser posted image
Na zadnjoj kontroli dr je rekao da je još rano da išta kaže ali se našalio da to ne znači da je djevojčica a meni je baš svejedno i nemam nikakav predosjećaj.
Voljela bih da je djevojčica tako da imam i jedno i drugo ali pošto imam dječaka i na njih sam navikla neću biti ništa manje srećna ako ponovo bude dječakuser posted image

(odgovor članu Jekica_88)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
20.4.2015 10:03:13   
Aisha
Ja imam osecaj da ce biti cura!user posted image Sutra idem na UZ pa cemo videti, ali znam da je devojcica!!!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
29.4.2015 7:45:21   
Maraj
Nama dr rekla na uz u 13.nedelji da je decak i pokazala nam pišu na uz. Mislim da bi se sad sokirsla da mi kaze da je devojcica. Jednostavno sad ocejujemo decaka user posted image

(odgovor članu Aisha)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
14.6.2015 12:18:02   
Anoniman
Ja se od pocetka bebi obracam sa "Ta" u zenskom rodu i nadam se da je Nora, e sada dr u 13 nedelji rekla da misli da je decak, a u 17 devojcica, na sledecem uz videcemouser posted image mada verujem da je Norauser posted image

(odgovor članu Maraj)
  Direktna veza do poruke: 229
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
14.6.2015 13:20:36   
isidora88
ja mislim da je devojcica, ne znam da li je u pitanju osecaj ili prevelika zelja za devojcicom, samo se nadam da cu biti u pravu user posted image user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu megi85)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
14.6.2015 14:43:03   
dijana1*
U cetvrtak idem na UZ pa cu videti sta je ali imam osecaj da je decak a jaku zelju da bude devojcicauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
14.6.2015 15:09:30   
NadaR
Ja navijam za jednu plavojku sa plavim okama. Lijepu kao mama Di. :-)

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
23.6.2015 14:00:48   
Lisa Simpson
Pa skoz čudno, ja uopšte ne osećam da ću se 100% poroditi, obzirom na moju istoriju, ali sam 1000% sigurna da je devojčica user posted image user posted image user posted image user posted image

Znam da je ovo glupa konstatacija; ja bih volela da kažem da ništa ne osećam, ali iskreno tako je. Ako omašim ništa, ne bi mi bilo prvi put, već me taj osećaj kad su drugi u pitanju dva puta prevario, ali je jednom i pogodio, srećom sam bila pametna pa sam svaki put držala jezik za zubima i nisam proricala roditeljima pol, bar osećaj da odćutim je bio ispravanuser posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
23.6.2015 14:45:13   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

U cetvrtak idem na UZ pa cu videti sta je ali imam osecaj da je decak a jaku zelju da bude devojcicauser posted image


Samo da kazem da me osecaj nije prevariouser posted image
Treci sinuser posted image
A sto se tice devojcice, cekam snajku. Pre ce doci ona nego da mi ubodemo devojcicuuser posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
23.6.2015 14:46:05   
jess021
Dijana, cetvrto ce biti devojcicauser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
23.6.2015 15:26:27   
dijana1*
Jess kada bi znala 100 % da bi bila devojcica isla bi na cetvrto. Ali posto se to ne moze znati ipak cemo ostati na tri sina. Mislim, nikad se ne zna. Mozda slucajno ostanem trudna ponovo. Naravno da bih rodila.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
24.6.2015 4:47:47   
Lisa Simpson
Di user posted image biće vesela družina, i stvarno te osećaj nije prevario. Inače ja priznajem samo one osećaje koje ljudi kažu pre nego što saznaju pol i pre nego što se porodeuser posted image a to kad se porode da kažu tačno sam znala, to se ne računa. user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
22.10.2015 22:59:11   
dijana1*
Za prvo nisam ni razmisljala sta bi moglo da bude. Oko 11-12 n sam saznala da je decak.
U drugoj trudnoci sam htela da bude iznenadjenje i izdrzala sam do kraja. Bila sam ubedjena da je devojcica ali izadje decakuser posted image
Treci put sam navijala za devojcicu ali sam osecala da je decak i na UZ sam i potvrdila.

Ali moram da priznam da mi je najlepse bilo u drugoj trudnoci kada nisam znala pol. Bas je lep osecaj kada se rodi i cekam da vidim sta jeuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
23.10.2015 16:38:50   
vocicana
Moja Di, ja ne razmisljam uopste o polu, bar ne toliko. Postoje dve teorije, jedna mog oca I jedna jedne moje koleginice, pa me zivo zanima. Koleginice se vodi bapskom pricom, a moj tata nekim teorijom nekog doktora iz Osijeka gde je sluzio vojsku.
Kaze moja koleginica, rekla joj je baba koja je oba puta podvezivala da bi ostala trudna zbog nekih problema, da ako izadje jajna velika iz desnog jajnika da je deckic,( kako je u mom slucaju), jer ona nema levi jajnik ni jajovod, stvarno ima stvarno ima dva decaka. A moj tata, tvrdi, da ako se oplodjenje desi odmah posle ciklusa ide devojcica a ako bude u drugoj polovini ciklusa je devojcica. Mozda je smesno, ali msm da ima istine.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
23.10.2015 16:42:55   
vocicana
U drugoj polovini je deckic user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
23.10.2015 19:03:08   
dijana1*
Voci to su samo price.
Pol deteta iskljucivo zavisi od oca. Nekada su krivili zene sto samo radjaju zensku decu a ne musku ali pol ne zavisi od majke nego od oca.


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
27.11.2015 10:47:34   
tuzna29
Do sada svi kazu da ce biti devojcica ali ja imam osecaj da ce biti decak :)

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
27.11.2015 11:01:47   
emicaa
Pred nama je i vidjećemo ali ja sam i ovaj put sigurna da je djevojčica user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
27.11.2015 11:01:47   
BubaBubica

IZVORNA PORUKA: tuzna29

Do sada svi kazu da ce biti devojcica ali ja imam osecaj da ce biti decak :)

Takav osećaj sam i ja imala oba puta a rodila devojke user posted image a meni su svi govorili da će biti dečak oba puta. Zeznule su moje cure sve user posted image

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
27.11.2015 11:07:48   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Ja se od pocetka bebi obracam sa "Ta" u zenskom rodu i nadam se da je Nora, e sada dr u 13 nedelji rekla da misli da je decak, a u 17 devojcica, na sledecem uz videcemouser posted image mada verujem da je Norauser posted image


nije me prevario ni prvi ni drugi putuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 245
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
27.11.2015 12:36:53   
janajana

IZVORNA PORUKA: BubaBubica

Takav osećaj sam i ja imala oba puta a rodila devojke user posted image a meni su svi govorili da će biti dečak oba puta. Zeznule su moje cure sve user posted image

I meni su okolo govorili oba puta da nosim decaka, ali ja sam prosto znala da su oba puta devojcice... ljubi ih majka user posted image

_____________________________

*Every saint has a past and every sinner has a future.
(Oscar Wilde)

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
27.11.2015 13:13:05   
madre
ja sam bila milijardu posto ubedjena da cekamo devojcicu, ali nisam bila u pravu!

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu janajana)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
7.12.2015 11:27:27   
BubaBubica
Ja sam prva dva puta bila ubeđena da su dečaci dok UZ nije potvrdio suprotno user posted image a sada, iskreno nemam pojma, ne javlja mi se još ništa user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
7.12.2015 18:44:19   
bojana92
Za prvo nisam imala osecaj,mada mi je bila zelja da prvo bude decak,Zelja mi se ispunila.Za drugo sam bila ubedjena da ce biti devojcica,jos se beban stalno krio,nije hteo da se pokaze,pa mi je to jos vise nade davalo,ali ipak decak :)

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
8.12.2015 9:24:55   
tuzna29
U kom mesecu se moze videti pol bebe? Kao sto ekoh mislim da su decaci al volela bih da su devojcice :)

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here