|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bockalice
3.8.2009 8:34:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca RR


Tasho, mislim da sam ja odavno pod Beba, otvorila 4 teme, medju njima i razvoj fine motorike.


Jesi mila, ali ne povezujući je sa govorom.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Bockalice
2.3.2012 9:56:03   
Shishica
Manite se filozofiranja oko razvoja dece i ovoga i onoga.. samo zato sto je neko rekao to i to pa onda je to tako i te gluposti user posted image Dobro nesto i ima veze, ali sve je od deteta do deteta.. I svako misli da mu je dete najpametnije, sta cete..tako to ide sa vecinom roditelja. Ja sam realna - MOJE dete je strasno pametno user posted image user posted image user posted image Booooockalice!!!

Duze vreme gledam koje bi bile najbolje, ali nikako uzivo da odem da vidim. Trazicu ih u Madjarskoj sledeceg vikenda. Ne bi suvise velike. Ema voli da se igra sitnim picabocama i da precizno redja i tako.. mislim da bi mi bockalice bile spas.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Bockalice
11.8.2012 18:17:55   
Olga75
duuugo joj nisam davala bockalice , sitne su bre mnogo
i sad se kajem sto sam joj ih uopste dala user posted image
mislim zabavlja se ona , pravi tako nesto ali to se raspe na gazilion strana i nikad nisu sve pokupljene a nikako da se sve pogube , majku mu sto se vise rasipaju , vise ih ima user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Bockalice
11.6.2013 13:29:59   
Anck Su Nmaun
Mislim da je ovo za stariju decu, ja se ne usudjujem da ih kupim!
Prvo H je jos mala , pa i T da sve zna bojim se da ih ova ne pojede
A drugo posle malo igre ima da ih bude svuuudaaaaa...ne pada mi na pamet da ih skupljam, kao sto skupljam figurice za neljuti se covece i sah (koje su dobile BTW)

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Bockalice
26.10.2016 13:15:19   
mali_mis
A. ih je skoro dobio, i odusevljen je. Toliko je odusevljen da ih je juce ubacio u krevet, pa smo se bockali dok smo spavali user posted image
Nego, bio mi je problem dok nisam nasla gde ih ima, kad pitam a prodavacica me gleda kao da sam okinula sa Marsa.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Bockalice
26.10.2016 13:20:29   
Anck Su Nmaun
Po meni je ovo super igracka, vole da bockaju, s vremna na vreme se sete, kad se izigraju lepo pokupe i sklonim u orman da ih ne bi pogubile.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Bockalice
26.10.2016 13:33:11   
isidora88
joj bockalice se ne koriste vise kod nas,mesecima smo se nabadali na njih, sad zbog bebca ih ne vadim jer stalno ide za starijim i sve trpa u usta

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Bockalice
26.10.2016 13:46:14   
Animsaj9
super igracka , da razvijaju svoje kreativne vijuge ,idejica 1000

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Bockalice
26.10.2016 13:48:51   
Maraj
Jako dobra igracka za razvoj fine motorike

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Bockalice
8.3.2018 11:19:58   
Dora89

IZVORNA PORUKA: Shishica

Manite se filozofiranja oko razvoja dece i ovoga i onoga.. samo zato sto je neko rekao to i to pa onda je to tako i te gluposti user posted image Dobro nesto i ima veze, ali sve je od deteta do deteta.. I svako misli da mu je dete najpametnije, sta cete..tako to ide sa vecinom roditelja.


Uglavnom se slažem. user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Bockalice
8.3.2018 11:21:48   
mama Jo
Bockalice su super. Ne znam samo od kog uzrasta idu?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Bockalice
8.3.2018 11:24:23   
Mala Elena
Nemamo ih. Kako uopste kontrolisati dete da se ne zadavi ?user posted image ili zagubi...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Bockalice
8.3.2018 11:29:31   
mama Jo
Da ne zagubi nikako 😂 ja kad usisavam i pomerim krevetac ili bilo sa nadjem uvek nesto, posebno nesto tako sitno.

A kada se igrate zajedno naravno da pod nadzorom nece nibstaviti u usta a kamoli nesto vise... posle se skloni na visinu koju ne moze da dohvati

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Bockalice
8.3.2018 11:40:51   
Mala Elena
Pa to ali kada je vise dece prisutno , dok se covek okrene ili pogleda u stranu moze se strpati u usta i cao. Moja deca n e guraju u usta ali opet sta znam.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Bockalice
8.3.2018 11:43:15   
mama Jo
Slazem se, oni za sekund naprsve neki problem 😂
Bas zato sam i pisala od kog uzrasta idu, mislim da nije pre 3 godine...cak i tada treba nadzor

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Bockalice
8.3.2018 11:46:11   
Mala Elena
Verovatno od trece...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Bockalice
8.3.2018 11:49:53   
mama Jo
Mada na gotovo svim igrackama pise od trece godine... bas iz bezbednosnih raloga

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 42
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...
Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here