|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ko pije tothemu?
8.7.2009 10:33:07   
tomic
Ima li nekog da je kao terapiju dobio tothemu?


_____________________________

nadja, mamina lepotica!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Ko pije tothemu?
8.7.2009 10:37:27   
Anoniman
Šta je tothema? Terapija za šta?

(odgovor članu tomic)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Ko pije tothemu?
8.7.2009 11:04:16   
tomic
Pa to je za nedostatak gvozdja, anemiju.. poslednji put su mi rezultati bili uzasni, pa bih volela da znam koliko obicno traje terapija njome i da li je delotvorna..Bilo sta...

_____________________________

nadja, mamina lepotica!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Ko pije tothemu?
8.7.2009 11:08:51   
Jeca*
to su one ampulice gvozđa. Ja ih nisam pila jer mi nisu bile potrebne, ali znam gomilu zena koje jesu i svi kazu da su sjajne i delotvorne. I to, koliko znam uvek preporuci ginekolog, kad je trudnica u pitanju, pa se obavezno konsultuj sa njim, ako vec nisi.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu tomic)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Ko pije tothemu?
8.7.2009 12:50:56   
Brand new mama
Mila, ja pijem gvozdje( ne tothemu, vec je ovdje neko drugo ime...) i mislim da cu piti do kraja trudnoce,kao i tiuser posted image  Sad nam bebaci vuku sve vise i vise gvozdja iz organizma tao da na taj nacin moramo da nadoknadimo. Mojoj kumi su u Bg prepisali neko gvozdje za koje znam da mi je doktorka u srednjoj skoli(kad sam bila anemicna) rekla da ne pijem jer moze da unisti zube i izaziva zatvor(sto nam tek u trudnoci ne treba). Tothemu svi hvale,bar nije tako stasan ukus.Samo obavezno sto vise i C vitamina da bi iskoristila sto vise gvozdja.user posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Ko pije tothemu?
8.7.2009 14:05:25   
oliveradj
Ja sam dobila Ferum lek i nikako nisam podnosila pa sam dobila Heferol kapsule i ok su, dobro sam ih podnosila.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Ko pije tothemu?
8.7.2009 14:07:34   
Anoniman
Hajde da se ovde priča isključivo o tothemi, jer temu o malokrvnosti imamo ovde: KLIK


(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Ko pije tothemu?
8.7.2009 15:11:50   
branka10
Pila sam tothemu tri poslednja meseca trudnoce i nije mi nesto poboljsala gvozdje.

_____________________________

Navika koja je u karakter ušla s mlekom, izaći će s dušom.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Ko pije tothemu?
9.7.2009 9:00:54   
tomic
Hm..neznam sta ce biti sa mojim gvozdjem..al izgleda da cu to morati da pijem do kraja...

_____________________________

nadja, mamina lepotica!

(odgovor članu branka10)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Ko pije tothemu?
9.7.2009 9:12:53   
marince1
Ma dobro,nije to strasno,mora se...Ili uzmi da zvackas po neki eksercic svako jutro user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tomic)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Ko pije tothemu?
9.7.2009 9:25:18   
prolece
nemoj da se oslanjaš samo na tablete, poboljšaj malo ishranu. zamotaj ti neku sarmicu od blitve, sa junetinom, crvenim lukom, i int. pirinčem. za salatu paradajz i na kraju zaliješ sokom od ceđene cvekle i višanja. i eto ti prirodna injekcija gvožđa.user posted image

(odgovor članu tomic)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Ko pije tothemu?
9.7.2009 10:24:35   
mihi
Savet dugogodišnjeg anemičara, HEFEROL ili FOLIRON kapsule. gGledala sa Tothema ima 50mg elementarnog gvožđa+folna+vitC. Heferol se pije 2X dnevno i jedna kapsula ima 100mg elementarnog gvožđa ) u pitanju je so gvožđa+fumarat (jabučna kiselina) i odlično se podnosi......., možda je Foliron, istog je sastava bolja opcija jer ima i folnu kiselinu, tako da je bolja opcija od totheme, E sad Ferum lek ne znam šta je pogledaću pa ću napisati.....

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Ko pije tothemu?
9.7.2009 10:33:46   
tomic
Hvala svima...Ma prolece imam gastritis, pa visnje paradajz, sve smeta.. A sarmica... mmmmm...

_____________________________

nadja, mamina lepotica!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Ko pije tothemu?
9.7.2009 10:36:21   
mamanp
Moja devojcica je pila Tothemu i nije nam dala nekih velikih rezultata. Uz Tothemu je pila i vitamin C. Tothema ima cudan ukus. Trenutno pije Ferum i jos nismo kontrolisali gvozdje. Videcemo sta ce biti.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Ko pije tothemu?
9.7.2009 10:41:15   
suziQ
Ja bih ti preporucila kao i svim devojkama koje imaju problem sa malokrvnoscu , konjsko meso .Ja sam u trudnoci sva  crvena mesa koja jedem zamenila konjetinom , cak i kobasice i virsle i pljeskavice i snicle i mleveno meso ,sve iskljucivo od konjskog mesa.Gvozdje mi je 4.8 a max.je 5.0 pa vi vidite...inace , ne pijem nista od dodatnih vitamina , ali svaki dan zapocinjem vocem a zavrsavam sa svezim povrcem ..

(odgovor članu tomic)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Ko pije tothemu?
9.7.2009 11:01:15   
tomic
Konjsko?! UH......

_____________________________

nadja, mamina lepotica!

(odgovor članu suziQ)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Ko pije tothemu?
13.7.2009 12:57:22   
Rivana
Draga ja sam u bolnici posle porodjaja pila tothemu, na kraju su mi opet krv davali jer mi je bila katastrofa krvna slika polse porodjaja sve mi se vrtelo u glavi, prvo sam to pila pa kad nije pomoglo dali mi krv

(odgovor članu tomic)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Ko pije tothemu?
13.7.2009 13:16:55   
ivak
Ja sam dobila u trunoci tothemu,ali mi je izazivala veliku mucninu pa je nisam ni uzimala i krvna slika mi je bila uzasna. Ja sam bolje ponosila Ferum-lek. i pravila sok od cvekle,jabuke i sargarepe.

_____________________________

"Život ne znači čekati da oluje prođu...Život znači naučiti kako plesati na kiši."

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Ko pije tothemu?
22.8.2009 1:38:17   
jaogda
Ja sam uz tothemu pila vitamin c i obavezno folnu kiselinu. Za kratko vreme eritrociti se povecali sa 3.2 na 4.0.

(odgovor članu ivak)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Ko pije tothemu?
22.8.2009 9:19:58   
mihi
Nije toliko bitan broj eritrocita nego punjenost eritrocita Hemoglobinom, ja imam 5,3  X 10-12 Er a Fe samo 4.

(odgovor članu jaogda)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Ko pije tothemu?
22.8.2009 10:00:58   
bordan
Ja sam pila tothemu i to 2 ujutro 2 uvece i vitamin c posle poragaja (i mleko mi je mirisalo na njih ) jer su mi rekli da sam izgubila dosta krvi da mi je zelezo nisko previse.Bili su mi gadni pila sam ih sa sok.Kad odoh na kontrola dali su  mi jos jedna terapija tothema ali ja nisam ih pila nego uzela cveklo napravim sok ili salata i tako naredna kontrola ok ali dr nije znao da nisam uzela druga terapija user posted image

(odgovor članu tomic)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Ko pije tothemu?
22.8.2009 10:05:46   
dadaa
ja sam uzasno anemicna..ni totema mi nije pomogla..sada primam neke ampule gvozdja venski...prosli put sam primala 3 meseca i super se popravili rezultati...sada sam primala 5 nedelja(2x nedeljno) i rezultat  nije mnogo bolji..

_____________________________

nikada nemoj ici vec napravljenom stazom..sam sebi napravi put

(odgovor članu bordan)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Ko pije tothemu?
22.8.2009 10:12:49   
bordan
IZVORNA PORUKA: dadaa

ja sam uzasno anemicna..ni totema mi nije pomogla..sada primam neke ampule gvozdja venski...prosli put sam primala 3 meseca i super se popravili rezultati...sada sam primala 5 nedelja(2x nedeljno) i rezultat  nije mnogo bolji..


probaj sa cveklom napravi sok ali po jedna ili dve case dnevno ili izrendaj kao salatu sa ujem so i kisko i super je  ja tako radim.Nista ne gubis evo ja nikad prije cveklo nisam htela ali sad barem 3-4 puta nedeljno salatu obavezno

(odgovor članu dadaa)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Ko pije tothemu?
1.9.2009 11:56:24   
Jelenica81
Cao svima!! I ja pijem totemu i interesuje me da li neka od vas zna koliko dugo treba da se pije? Naime, ja sam zavrsila sa jedno celom kutijom i pocela drugu, pa se sad premisljam da li sam pogresila, a krv jos nisam isla da vadim?

(odgovor članu bordan)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Ko pije tothemu?
1.9.2009 12:29:54   
SUPER MAMA
Ja samu trudnoci pila totemu u 8 mesexu trudnoci zbog toga sto mi je palo gvozde u krvi i to 1 dana.Prvo sam pila 3x1 10 dana pa 2x1 10 dana i na kraju 1x1 deset dana a uz totemu pila sam i vitamin c tablete posto vitamin c bolje apsorbuje gvozde u krvi i nestvara tvrsu stolicu.tomic nemoj da se plasis ako ti buse stolica tamna da nemazem crna to se zbog totema ampule.

(odgovor članu tomic)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here