|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
26.3.2009 11:30:02   
Lilly*
zille, nasmeja me to za kucu a jos bolji je tvoj muz kada mu rece da jeste kuca user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
26.3.2009 11:59:57   
Lilly*
evo, sada me muz podseti jos jedne provale naseg sina, imao je oko 2,5 god: nabraja on (sin) cije je ununče(unuče)-ja sam babino ununče, dedino ununče, Sašino ununče (moj brat) i Culikino ununče (pas) user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
26.3.2009 12:03:35   
eugenija
Uživam u vašim postovima!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
26.3.2009 12:13:28   
guppy RR
Danas sam pukla od smeha.... nisam mogla da stanem....

Perem ja suđe... otvorena su bila vrata od dnevne sobe ka dečjoj sobici... i zaboravila sam zatvoriti vrata od kupatila. Čujem ja neko utrčava u kupatilo, čuje se noša (stoji tamo na podu uz kantu za smeće i jednu kantu za novine / papir) ... i ja odoh da pogledam ko je....

KAD ONO ...

sedi Maja na noši... u rukama raširene novine....
kaki i čita user posted image user posted image

... slikala sam je... ja mislim da ćemo se toj slici smejati do kraja života!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
26.3.2009 12:44:23   
Anoniman
Dosla nama drugarica iz drugog grada u goste, pa smo mm i ja smislili da izadjemo sa njom u grad uvece. Objasnili smo detetu kako stoji situacija i odveli ga kod svekrve i svekra na nocenje. On je tamo svekrvi zabrinuto ispricao "dosla neka luda Sanja i mama me oterala od kuce"user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
3.4.2009 0:30:21   
Lilly*
Bili smo danas na igralistu, i jedan decko od oko 6 god kaze mom sinu da je beba, na sta moj sin odgovara "nisam beba, spavam u velikom krevetu", ljubi ga mama, a najzanimljivije od svega  je sto se svo vreme buni sto smo ga, pre oko nedelju dana, prebacili iz krevetca u veliki krevet, a sada je taj isti krevet dobar kao argument da nije beba..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
3.4.2009 0:37:29   
kumara
Jooooj srce!!! user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
11.4.2009 12:35:49   
Lilly*
peva moj sin malo pre pesmicu "zakleo se bumbar u cvet i u med.." ali on peva "zapleo se gumbar.." user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
11.4.2009 19:49:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lilly.79

peva moj sin malo pre pesmicu "zakleo se bumbar u cvet i u med.." ali on peva "zapleo se gumbar.." user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
24.4.2009 17:09:16   
Lilly*
Evo jos jedne "ideje" mog sina: sada je odlucio da je veliki i sam se oblaci, jedino ne zna kratke carapice (dugacke je naucio) okrene ih naopacke-peta gore i ja mu objasnjavam "Ovo je peta i ona ide dole" a on me zeza "A ovo je šesta" user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
24.4.2009 21:12:08   
Dora
Luka: "Što ne kupiš Plantikač da ti kada bude čista i blistava?" Plantikač je izmišljena reč za wc sanitar. On često tako izmisli reč za nešto. "U gadnu je ćila" ja fraza za nešto gde njih dvojica idu, a ja ni dan danas nisam odgonetnula šta bi to moglo da znači...
***********************************************

Luka sedi pola sata na wc-u i ja ga požurujem:"Hajde, siđi sa wc-šolje, hoću da se kupam!"
Luka:"Ali mama, što hoćeš da se kupaš u wc šolji???"
***********************************************
-Milice, kaži mi kako ti je bilo u školi?
-"kako ti je bilo u školi."

< Poruku je uredio guppy RR -- 25.4.2009 21:37:27 >

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
25.4.2009 14:19:14   
mamanp
Brus Li je Mus Li (musli)

Ene kak sam lepa!

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
13.5.2009 12:01:11   
gracija
Sad dok sam ja bila sa vama na crticama,cujem u sobi da Matej stenje a Milica ga tjesi.Udjem u sobu da vidim sta se desava a ona mu stavlja snale u kosu i govori:Pa mora malo da boli,smiri se,moras se strpiti ako hoces da budes lijep.Kad sam joj poslije desetominute price "objasnila"zasto djecaci ne nose snale ona odgovara:Ali mamaaa,njemu bas lijepo stoje snale i mnogo je zgodan sa njimauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
13.5.2009 12:02:33   
mamanp
user posted image user posted image user posted image user posted image  Slatkisi mali.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
13.5.2009 12:03:10   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image divna je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gracija)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
14.5.2009 0:51:33   
Dora
IZVORNA PORUKA: Zille

Pecemo mi jagnje na raznju, i kad je bilo gotovo pita moj Laza"tata je l' to kuca". Tata kaze "jeste, hoces da jedes?" Laza bez razmisljanja kaze"daaa" i otkine parce mesa i pojede.



user posted image ...ali, jeste, hoćeš da jedeš?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
14.5.2009 7:17:21   
Nanica1
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
3.6.2009 18:38:37   
Lilly*
Kupujem jutros sinu kiflu i pitam ga koju hoce, lisnatu ili sa susamom, a on kaze "Glistavu" user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Nanica1)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
3.6.2009 18:41:44   
Lilly*
A jeste li cule za Mindza kornjace user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
3.6.2009 19:11:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lilly.79

A jeste li cule za Mindza kornjace user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
3.6.2009 19:14:07   
Tara
Uzivam u vasim postovima, andjeli
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
17.6.2009 9:27:25   
Maya21
pita mene danas Maki:
Mama je l ljudi kad umru i odu na nebo oni postaju avioni?? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
17.6.2009 9:34:00   
prase
Bolje je tako, nego kako je moja nećaka sa 3 godine otišla kod svoje prababe i rekla: "Baba, kad ćeš da umreš, da te zakopamo?" Onda su joj objasnili da ljudi idu na nebo, a ne u zemlju, na neki način... E od tad je htela da vine babu na nebo... Procenilo dete da je prababa tome najbliža, a hoće da vidi user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
17.6.2009 9:36:33   
Ana RR
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
17.6.2009 15:47:00   
NadaR

IZVORNA PORUKA: prase

Bolje je tako, nego kako je moja nećaka sa 3 godine otišla kod svoje prababe i rekla: "Baba, kad ćeš da umreš, da te zakopamo?" Onda su joj objasnili da ljudi idu na nebo, a ne u zemlju, na neki način... E od tad je htela da vine babu na nebo... Procenilo dete da je prababa tome najbliža, a hoće da vidi user posted image
user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here