|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
30.7.2009 19:19:57   
guppy RR
baš user posted image
nisam htela puno komentarisati

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
30.7.2009 19:26:42   
Ptičica
To je dete poznatih ličnosti Srbije!
Naravno da je smešno-tužno!

_____________________________

Neke se pobede dobijaju na- juriš!!!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
31.7.2009 7:12:49   
guppy RR
Našla sam ovo na internetu i crkla od smeha... Izvin'te što je slovenački... čitajte P O L A K O pa ćete razumeti user posted image

Hčerka Zala je septembra 2008 prvič šla v Vrtec. V vrtcu kajpak učijo tudi peti pesmice… No in po cca 2. mesecih vrtca, nam je že prinesla domov eno pesmico. Začela jo je peti, mi pa smo jo poslušali. Do tu vse lepo in prav … No in potem je prišel konec pesmice, ko smo ostali osupli in zbegani. Zapela je nekako takole…"o, jebote jež".

Takoj sem pomislil, da bo tu kakšen spodrsljaj, ker sem pričakoval, da v vrtcu pač tega ne učijo in sem jo vprašal naj ponovi pesmico. Končala jo je enako, dodala pa še , »o, jebote Jakob«. Jakob je njen mlajši bratec. V tistem trenutku nismo vedeli, kaj bi naredili, smo si pa rekli, da bomo preverili naslednji dan v vrtcu, kaj se grejo….

Ko sem jim naslednji dan opisal zgodbo, so se kar začeli smejati…. Kmalu sem zvedel zakaj…
Pesmica se konča takole: »o, je boter jež«. Ker pa Zala še ne zna izgovoriti črke R in jo nadomešča z črko J, je izgovarjala »o, je botej jež«. Ker pa je hitro izgovarjala, sta bila tista 2 j-ja nekako povezana, da se je slišalo zgoraj napisano. Tako sem si oddahnil, tisti dan pa so se še cel dan smejali na ta račun.

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
31.7.2009 13:25:11   
mamanp
Poslala ja juce sina u prodavnicu da mi kupi prasak za pecivo. On zvoni dole na interfon i pita:
"Jel bese kvasac?"
"NIje kvasac, nego prasak za pecivo."
"U, ja kupio kvasac." I normalno, vrati se da zameni.
Dolazi i prica: "Ja do prodavnice ponavljao prasak za pecivo, prasak za pecivo... kad stigo u prodavnicu, ja se razmisljam jel bese prasak za pecivo ili kvasac. I bre, mama, ona zena se namucila da mi nadje Dr Oetker kvasac pa sam je posle mucio da mi nadje pecivo".


_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
31.7.2009 13:26:41   
Anoniman
user posted image  Što nisi napisala detetu?

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
31.7.2009 13:27:46   
mamanp
Pa racunala sam da ce desetogodisnjak to zapamtiti.user posted image user posted image  Al' je njemu pamet samo na igrice i crtace.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
31.7.2009 15:34:20   
Lilly*
Eto šta su ti deca user posted image user posted image

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
1.8.2009 19:28:35   
dadaa
moram ovo da vam napisem..jedan dan staje jedna musterija ispred prodavnice skuterom a napred vozi cerkicu..stao da mi se javi..u tom trenutku staju saobracajci pored njega i pitaju zasto vozi dete od 10god na skuteru..zasto nema kacigu..on kaze tu iza coska zivi kao dosao je samo po nesto..i oni otisli a mala se uhvatila za glavu i kaze joj ala sam se uplasila od ovih pandura i okrene se prema tati i kaze pa jel ti mama lepo rekla da ne vozis pijan..on je ustvari popio jedno pivo a zena ga je terala po cigare..mala je cula kada je on zeni rekao da ne bi da vozi zato sto je popio jedno pivo i eto..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nikada nemoj ici vec napravljenom stazom..sam sebi napravi put

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
1.8.2009 20:49:01   
Anoniman
Dosli nasi prijatelji da se pozdrave sa nama posto idu na letovanje, a moj sin im sav ponosan kaze "lepo se povredite!"user posted image

(odgovor članu dadaa)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
5.8.2009 11:57:50   
Anoniman
Mobilni telefon mi je na izdisaju, ekran mu radi samo po nekada, već je popravljan... bla, bla, nije o tome priča. MM juče stiže kući - kupio mi je nov telefon. MM čačka nov telefon - traži budilnik, a ja čačkam po starom tel-u, prebacujem brojeve na SIM, fotke na memorijsku karticu... Luka baulja oko nas. Sve vreme na glas komentarišemo da bi budilnik trebao biti u Aplikacijama, Kalendaru, Satu... U neko doba, Luka odlazi u svoju sobu. Nas dvoje u čudu! user posted image  Vraća se, donosi svoj sat iz sobe. Kaže "Ovo je sat i namestio sam budilnik!" nas dvoje se nasmejali, i kao "Suuuper!" Legao Luka da spava, ja vratila sat u njegovu sobu na mesto, pored baby alarma. U neko doba smo i mi legli. U 2h ujutru, počinje nešto da zvoni. Gledam novi telefon, gledam stari, ugasila baby alarm pošto samo pojačava zvuk... ŠTA ZVONI???! Šetam po mraku po stanu, pratim zvuk... ZVONI BUDILNIK NA LUKINOM SATU! Stvarno ga je navio! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
5.8.2009 11:59:45   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image genijalac mali ...a vi veliki zakomlikovali sve 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
7.8.2009 20:29:32   
Ptičica
Danas su mi suze pošle od smeha, na poslu!
Došao po jednu devojčicu deda, koji je jako star, sed, pogrbljen, smežuran, ma kao da ima 250 god. Prilazi mu jedan mali i pita ga:
- Je l' mogu da te pitam nešto?
- Pitaj me- kaže deda.
- A, ti još nisi umro?
- Što da umrem?
- Pa, meni je moj deda rekao da ljudi, kad ostare, umru. A, ti si jaaako star!
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Neke se pobede dobijaju na- juriš!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
7.8.2009 20:35:03   
Natasajvc
 user posted image  

_____________________________

Moje ljubavi najvece
Tara, Tijana, Sanja, Nenad i Rada

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
7.8.2009 20:42:17   
AtenA
user posted image
ovo je moj sin pre dve godine na moru!user posted image

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
7.8.2009 20:47:10   
Shishica
Ooooo, pa to ce biti pravi mali zenskaros! user posted image Kad priuvati curice!!!

(odgovor članu AtenA)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
7.8.2009 20:53:28   
AtenA
pogotovu ovako sa ove dve cucle!user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
9.8.2009 18:28:53   
AtenA
vukasin je upravo ustao posle 4 sata popodnevnog spavanja i upiskio se (posle duzeg vremena),i kaze:"mokre su mi gacice,dala si mi da legnem na mokar krevet!Samo da znas da se nisam upiskio!"user posted image

(odgovor članu AtenA)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
10.8.2009 15:42:21   
Lu
IZVORNA PORUKA: AtenA

"mokre su mi gacice,dala si mi da legnem na mokar krevet!Samo da znas da se nisam upiskio!"user posted image


Ih kakva si ti mamauser posted image

(odgovor članu AtenA)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
10.8.2009 15:43:16   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
10.8.2009 15:43:36   
Lu
Moj Roko misli da su konobari jako fine čike,nisu nimalo  škrtice jer dijele svima sokiće i sladoleduser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
13.8.2009 9:13:01   
Anoniman
Sedimo Luka i ja juče na krevetu kaže:
- Uzeću ti noge i staviti ovde (pokazuje na mesto svojih nogu), a tebi ću dati moje noge.
- Važi.
- Uzeću ti trbu, i staviti ovde (pokazuje na svoj stomak), a tebi ću dati moj.
- Važi.
- Uzeću ti glavu, i staviti ovde na moj vrat i daću ti moju glavu!
- Važi, mili, a zašto?
- Pa onda ću ja biti mama, a ti Luka!

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 96
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
13.8.2009 10:09:15   
guppy RR
user posted image  user posted image  user posted image

pa da vidiš kad on tebe pošalje u kaznu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
13.8.2009 19:54:08   
Anoniman
Luka, maločas:

- Hoćeš mi roditi batu i seku?

- Hoću, sine.

- Ja ću njih slušati, mama.

- Pa ti si sine stariji, oni treba tebe da slušaju.

- A kada će doći? Hoće sada?

- Neće dragi. Treba prvo da narastu u maminom trbi.

- A kada će da narastu u tvom trbi?

...

user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 98
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
13.8.2009 20:05:27   
Shishica
Joooj med jedan...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
14.8.2009 9:44:35   
AtenA
joj secer,tako je i moj Vukasin navaljivao jedno godinu dana da mu rodim batu i seku!Stalno me je pitao!I kada sam mu rekla da sam user posted image bio je presrecan!Sada mi stalno ljubi i mazi stomak!I kuka sto nije veliki i zapitkuje kada ce da poraste!
Kada vidi neku trudnicu na ulici, pita hoce li i meni da bude tako veliki stomak!user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here