|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 98 [99] 100   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
19.1.2016 23:00:32   
dddaca
Ha, ha, pametno user posted image hajde sad da cujemo i odgovor user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2451
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
19.1.2016 23:06:44   
vocicana
Ja bi ga rado dala, ali na moje klince ce se malo nacekati dok proprica. U svakom slucaju, obozavam ove vedre teme, tako ulepsaju dan....user posted image user posted image user posted image
Bice, ako bude i jedan promil blesav na majku, ihaj, bice smeha do suza.....

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 2452
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
19.1.2016 23:42:14   
bubulence

IZVORNA PORUKA: vocicana

Moram samo da kazem da je Bubulence objavila vrhunski broj detetovih bisera, plakala sam malo pre od smeha, ali neverovatno! bravo mame za tako domisljatu i pametnu decicu!user posted image user posted image user posted image


Oooo kada bi bubulence objavila sve sto gdjica odvali ova tema bi samo za nju postojala user posted image ...

user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2453
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
26.1.2016 22:29:15   
emicaa
Bubi knjigu da napišeš Emini biseri user posted image
Pitam Doru:kako se zove djed
T:Vlado
Ja:a kako se zove drugi djed
T:ćevapi (moj tata je kuvar i ljetos joj je stalno donosio ćevape)

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2454
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
27.1.2016 10:45:24   
majared
Sedimo malisa i ja za kompjuterom, on je u mom krilu ceka da zavrsim na netu da bi gledao crtace. Svo vreme zvanjka: mama crtani, mama pusti dzip, mama ovo mama ono.
U jednom trenutko se okrenuo ka meni i rekao: Mama ti mene zabavas (za*ebavas)
Dete ima dve ipo godine i skoro je poceo da pricauser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2455
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
27.1.2016 11:00:43   
jocajaca
Jednu noć Nikica strašno nervozna I traži da siki već treći put u pola sata, kažem ja njoj ne može sike su se pokvarile. Prihvati ona to, izmazi ih izljubi I kažem ja njoj ne sekiraj se ti popraviće se one, kaže ona Hoce ih cika majstor popjaviti, ja kažem Ne popravlja majstor mamine sike I to tako završi tu veče.Sutradan dolazim sa posla ona ih ponovo mazi, ljubi I ne traži da siki. Popodne sjedimo I kaže ona dedi (mom svekru): Deda znas da su mi se sike pokarile I ne mogu da sikim. Kaž deda stvarno I šta ćeš sad? Kaže Nikica: Ma ništa posto nema majstora da ih popjavi, popjavice meni moj tajo jer tajo popravlja mamine sike user posted image user posted image user posted image .
Odmah sam izašla iz prostorije da ne bi umrla odmah tu!!!user posted image

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 2456
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
27.1.2016 11:10:13   
IvanaSK RR
Hahaha, popravice ih moj tajo Hahaha

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 2457
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
27.1.2016 11:27:08   
emicaa
Joco ja bih umrla na izlasku iz prostorije user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2458
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
27.1.2016 12:36:57   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: jocajaca
Kaže Nikica: Ma ništa posto nema majstora da ih popjavi, popjavice meni moj tajo jer tajo popravlja mamine sike user posted image user posted image user posted image .


Ahahahahahaha hit!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 2459
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
27.1.2016 21:19:38   
Nimfa
Pustila ja malo E muziku na tv i ona tako igra, vrti se i odjednom sva besna skace do tv-a i ljutim tonom kaze : " ciko nemoj pevas, pa nemoj vise pevas, daj meni malo mikoson (mikrofon) user posted image

A inace za novu pitamo mm i ja sta hoce da dobije od deda mraza , ona odg poklon, mi pitamo a koji poklon , ona kao iz topa odgovara "gace". I ovako sam pocrevenela a da je bio jos neko tu u zemlju bih propala user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2460
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
12.2.2016 20:17:21   
Zemunka85
Sad sam nesto citala pa sam naisla na dva bisera mog deteta, pa da podelim sa vama, nzm mozda sam ih vec i pisala

Prvo je kada smo videle mrtvog slepog misa i ona me pita kada ce on da poleti, ja kazem "Ja mislim nikada vise' a ona "A ja mislim kada se odmrtvi' user posted image
Drugi je kada je imala stomacni jednom i onda smo stalno proveravali "stolicu" i jednom ona kaki i kaze "Mama, mekano je kao stolica" user posted image

(odgovor članu Nimfa)
Direktna veza do poruke: 2461
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
12.2.2016 22:49:30   
Rosita
Jao zemunka user posted image . Mi smo sad isto u fazi pracenja stolice i gledamo da l je govance srecno ili tuzno da bismo znali jesmo li alergicni ili vise nismo. Pitanja se vrte oko > mama, kako nastaje g? Zasto guza prdi? Mama, nije g stolica!!!user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 2462
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
17.2.2016 12:04:26   
Anarunika
Imam jednu skorašnju anegdotu mog mudrog,mlađeg sina, pa evo i ovde da podelim. Danima je bio nevaljao u školici. I jedan dan se tata naljuti na njega i kaže mu da više ne ide u školicu nego ide sa njim na posao da radi pa da vidi kako je teško zaraditi pare za ručak itd... I stvarno sutradan povede njega mm na posao. Ika je bio vredan,radio,brisao ,mislim i da je uživao jer jako voli da ide sa tatom na posao.I kada su popodne došli kaže mm starijem sinu da pita svog brata kako je danas zaradio pare za ručak. I pita ga Aki: "Iko kako si zaradio pare,hoću i ja da zaradim?" A Ika mu onako na uvce,kroz osmeh kaže: "Moraš prvo da budeš bezobrazan u školi."
Eto šta kako deca povežu stvari,a ti posle izmišljaj raznorazne metode ...umrli smo od smeha.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 2463
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
17.2.2016 16:12:29   
IvanaSK RR
Hahaha, ekstra!

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 2464
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
19.2.2016 9:02:04   
emicaa
moje djetence se zaljubilo,odlijepilo nacisto,kad pocinje spot od doticnog prvo trci po cokoladicu i kaze zejn hoces cokojadicu,pa mu onda prica sta je sve radila ali ga ono iskosa gleda i cijelo vrijeme lomi rukice.da je samo vidite kako je slatka.juce kaze nazvace mamuzejn i kad god cuje moj telefon tri misli da je on user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2465
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
25.2.2016 8:13:43   
mali_mis
A. je video u "Masa i medved" kako Masa sredjuje sobu i peva onu pesmicu. Pre 4 dana ode do kuhinje, iz sudopere izvuce tecnost za ciscenje prozora, i uzme dve krpe, sebi ljubicastu, meni da plavu, dodje do prozora i zatrazi da spricnem tecnost na prozor, i onda krece da brise i peva Masinu pesmu user posted image
I tako mi svaki dan pet puta dnevno glancamo prozor i pevamo Masinu pesmu user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2466
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
25.2.2016 11:07:29   
17 joka
user posted image decica su cudo

Mishu, sta te briga imas najcistije prozore u komsiluku user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 2467
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
25.2.2016 11:29:55   
Anarunika
mali mis user posted image Vrednica nema šta. I mojima je najveća zabava brisanje prozora već godinama. A sprej zovu "Pis,pis" kao onomatopeja i onda tako traže "Mama a jel mogu pis,pis da obrišem prozore?" I dan danas iako su već veliki user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 2468
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
25.2.2016 12:59:33   
Ana RR
Sinoć posle kupanja mm zagleda Markove nogice, izašle mu neke crvene tačkice. I kaže mm Ima ih koliko hoćeš! A tek će Mare u kuknjavu Neeee, ima ih koliko NE ŽELIM!!! user posted image

A pre neki dan gleda crtani The cat in the hat i verovatno je bila priča o ljudskom telu i kostima, Marko dolazi do mene i kaže Mama, ja imam puno bones unutra mene! user posted image
Skroz bukvalno prevodi sa engleskog user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 2469
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
26.2.2016 0:33:59   
choopa choops
user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2470
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
26.2.2016 8:14:07   
emicaa
Juče T i A se ganjaju po stanu i kaže T "Stasija ja sam kombi" (zombi) user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2471
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
23.3.2016 19:43:45   
milicicak
Sedimo mm, mini buba i ja i zajedno otkopavamo dinosaurusa iz onog kompleta za male paleontologe. Prilazi macka da vidi sta se desava i ja prokomentarisem da nas macka cudno gleda. Mini buba podize pogled i sva ozbiljna kaze: Cupka, mi nismo cudni, mi smo paleontolozi user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2472
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
23.3.2016 20:18:05   
Ana RR
Joj paleontolozi i zombi mali user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2473
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
9.4.2016 13:34:48   
Ana RR
Otišao Marko da kaki a obožava da sedi pola sata na šolji i brblja. I zove me i pita Mama, kad je tata bio mali da li je zvao tebe da dođeš da ga obrišeš? user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2474
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
9.4.2016 16:17:56   
IvanaSK RR
Hahaha Hahaha Hahaha

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  96 97 98 [99] 100   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 98 [99] 100   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here