|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Double test
25.3.2009 10:03:58   
Anoniman
ebemuuuuuser posted image


e pa ja lepo kazem - CARICA! user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Double test
25.3.2009 12:32:20   
tomic
Eugenija, tj. Odri, ja bih, ali kompjuter imam samo na poslu, a i tu kad imam vremena, letim sa foruma na forum, kao luda manda...user posted image  Prikuplam informacije, jer sam od onih opsesivnih tipova...HA! Inace, kad sam radila dabl, istog dana mi je radio i 4d, pa kao nije zavrsen razvoj skroz, tako da u petak idem ponovo...Ziva nisam.....

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Double test
25.3.2009 12:35:42   
eugenija
A joj .. Grrrrr.. U kojoj si nedelji sad? Sad će petak, ali posle četvrtka, a četvrtak će najverovatnije biti jako dug.. Tako to ide kad se nešto iščekuje.. Javi nam sve kako si prošla i javi se kad budeš mogla!

Cmokauser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu tomic)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Double test
25.3.2009 12:38:19   
tomic
Sada sam u 14 nedelji...Nije mi lako , ja imam 32.:) A ti? Javicu, naravno, prosli put je sve bilo ok, nadam se da ce i sada....

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Double test
25.3.2009 12:41:56   
eugenija
Ja sam u 29. nedelji..
Kada staviš miša na moj nadimak (Eugenija), iznad slikice sa Odri, videćeš trakicu, tj. lentu, tj. ticker..

Evo ti link, pa napravi i ti KLIK OVDE

Držim ti fingere, a verujem zaista da će sve biti okkk!!!


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu tomic)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Double test
25.3.2009 12:56:26   
tomic
Uh eugenija, sta ispade ovo... Ja pratih uptstva, ali nema tickera.. zaznula sam nesto..


_____________________________

nadja, mamina lepotica!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Double test
25.3.2009 19:02:46   
rivana26
Da li neko moze da mi kaze kakvi su rezultati dabl teta koje sam dobila...
Free beta hCG - 41.18    1.06Mom
PAPP-A 1261   0.58 MoM
NT - 1mm    0.7 MoM
Downs sindrom 1:8452    LOW RISK
Age risk 1:1008
Sa ultra zvuka pise da je CRL 54 mm,NT 1.o,pokreti +,rad srca + i gestaciona nedelja 11+5
Niko od njih mi nije spomenuo nosnu kost,pa sam se zabrinula ili oni to podrazumevaju kao dobro cim nista ne govore!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Double test
26.3.2009 10:51:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: rivana26

Da li neko moze da mi kaze kakvi su rezultati dabl teta koje sam dobila...
Free beta hCG - 41.18    1.06Mom
PAPP-A 1261   0.58 MoM
NT - 1mm    0.7 MoM
Downs sindrom 1:8452    LOW RISK
Age risk 1:1008
Sa ultra zvuka pise da je CRL 54 mm,NT 1.o,pokreti +,rad srca + i gestaciona nedelja 11+5
Niko od njih mi nije spomenuo nosnu kost,pa sam se zabrinula ili oni to podrazumevaju kao dobro cim nista ne govore!!!!


Koliko se razumem, a moj dr mi je pomalo objasnio o tim rezultatima double testa, mislim da ti je sve kako treba, i da nista ne treba da brines... bar sam uporedila sa svojim testom i taman ti je malo manje od mojih, ali sam ja radila u 12 nedelji, tj. usla vec uveliko u 13-tu.
Opet ako ima nekog strucnog ovde, ili ti nadjes nekog... pitaj... ili prosto pitaj dr da ti objasni sledeci put kad odes.

(odgovor članu rivana26)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Double test
26.3.2009 20:43:51   
taya

IZVORNA PORUKA: rivana26

Da li neko moze da mi kaze kakvi su rezultati dabl teta koje sam dobila...
Free beta hCG - 41.18    1.06Mom
PAPP-A 1261   0.58 MoM
NT - 1mm    0.7 MoM
Downs sindrom 1:8452    LOW RISK
Age risk 1:1008
Sa ultra zvuka pise da je CRL 54 mm,NT 1.o,pokreti +,rad srca + i gestaciona nedelja 11+5
Niko od njih mi nije spomenuo nosnu kost,pa sam se zabrinula ili oni to podrazumevaju kao dobro cim nista ne govore!!!!


Meni ovo deluje ok, bar kad uporedim sa mojim rezultatima kad sam radila....ja sam isla na amniocentezu, zbog snizena ta dva hormona..i rizik mi je bio veci, al' naravno, nisam lekar pa je najbolje da se obratis nekom strucnom da protumaci.

(odgovor članu rivana26)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Double test
28.3.2009 10:02:15   
tomic
Eugenija i drugari, sa bebom je za sada sve ok! I am yery happy!

_____________________________

nadja, mamina lepotica!

(odgovor članu taya)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Double test
28.3.2009 10:06:14   
dunja RR
bravo Tomicuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , gde si radila double test?

(odgovor članu tomic)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Double test
28.3.2009 10:19:18   
mihi
Rezultati  su supe. Kod rizika za Down-ov sindrom ti piše MALI RIZIK tj 1:8452, što je ovaj broj u odnosu na jedinicu veći to je rizik od Dauna manji što se broj u odnosu na jedinicu manji ili kada je 1:250 i manje po ovoj statistici rizik je veći, ovaj MOM ti je statističko odstupanje od MEDIJANE (srednje vrednosti). Glupo je što ovakav rezultat daju svim trudnicama  nego to je za lekare a ženama treba da napišu ritik za vašu bebu je minimalan i sve je u redu a ne da muće žene koje se u to ne razumeju. SVE ti je super uzivaj a to će ti reći i lekar kad mu pokažeš ovo. Nosna kost se spominje sam kada je ne vide što kod tebe nije slučajuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu rivana26)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Double test
28.3.2009 18:54:22   
rivana26
Hvala puno  !!!!!!!!user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Double test
29.3.2009 9:54:14   
Anoniman
I svaki put! user posted image

(odgovor članu rivana26)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Double test
30.3.2009 10:54:59   
tomic
Dunja ja sam radila dabl i ekspertski ultrazvuk, u Kragujevcu. Ako si iz ovih krajeva, reci, napisacu ti kontakt na pp-u. pozdrav!

_____________________________

nadja, mamina lepotica!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Double test
30.3.2009 17:02:59   
Blinki
U 12 sam nedelji!Bila sam na Double testu,sve je ok!Nista nije strasno,user posted image samo Narodni front i sam taj cetvrti sprat sa rizičnim trudnoćama mi se uopšte nije svideo!!!!!!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Double test
30.3.2009 20:08:54   
Anoniman
Dobrodošla Blinki! Drago mi je za dobre rezultate. Javi se na Spisak RR trudnica KLIK OVDE

(odgovor članu Blinki)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Double test
30.3.2009 21:14:57   
sneza24
Dobro nam dosla Blinki user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Double test
1.4.2009 19:38:32   
prolece
Imam zakazan double 08.04.2009. u Višegradskoj. U prvoj trudnoci ga nisam radila niti mi je ko preporučio da ga radim. Sada sam se odlučila "za" i što se taj dan bliži hvata me panika, iako i nisam paničar po prirodi. U stvari postavlja se pitanje: šta ako?!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Double test
1.4.2009 20:08:24   
taya
A zbog cega su ti sad preporucili da radis?

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Double test
1.4.2009 21:15:57   
mihi
I ako test nije u redu proleće obično je u 99% slučajeva sve u redu. Duble test je prilično siguran dok Triple nije baš. OVi testovi se sada rade rutinski kao što se radi i UZ sve trudnice ga rade!!!!!!!

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Double test
1.4.2009 23:10:17   
eugenija
IZVORNA PORUKA: tomic

Eugenija i drugari, sa bebom je za sada sve ok! I am yery happy!


Tek sada vidim da si javila!!! O d l i č n o !!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu tomic)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Double test
2.4.2009 17:22:16   
prolece
Sada ga preporučuju svima, kako sam čula. Ćerka mi ima 2 godine i sasvim je normalno dete. Ja se nadam da će i sad biti sve u redu, ipak brinem.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Double test
2.4.2009 18:01:45   
Anoniman
Dobrodošla proleće! user posted image

Javi se na Spisak RR trudnica KLIK OVDE

(odgovor članu prolece)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Double test
3.4.2009 0:21:17   
Didy
Ne znam da li je off topic, ali zanima me šta biste radile da, ne daj Bože, nešto nije u redu sa bebom, tj. ako doktori kažu da nešto nije u redu, u šta oni ne mogu nikad biti 100% sigurni. Ja sam o tome razmišljala i u trudnoći i pre trudnoće i nikad nisam mogla da budem načisto sama sa sobom i sa odgovorom. Nekako mi je ipak više naginjalo tome da bih zadržala bebu. Ako je tako, čemu onda sve analize. Da se dodatno brineš i nerviraš, možda bez potrebe.

Mojoj ujni su videli na UZ da, navodno, beba ima neku izraslinu na glavi i svi joj savetovali da ne zadrži bebu, iako je već bila u poodmakloj trudnoći. Ona nije slušala ni lekare, ni rodjake, ni komšije, već sebe. Moj brat je živ, zdrav i savršeno normalan dečak. Svaka čast na hrabrosti, divim joj se.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here