|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: linea negra
13.5.2010 14:12:36   
New Mom
Meni se pojavila negde polovinom sedmog meseca, dole ispod pupka, a ulaskom u deveti i iznad pupka. user posted image  Nadam se da se neće zadržati... uopšte jednog dana....

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: linea negra
23.5.2010 8:15:24   
nala
Meni se pojavila u I trudnoci negde u 7. mesecu koliko se secam i nije bila nesto strasno tamna user posted image , ali su me zato bradavice nervirale jer su bile jaaaaakoooo tamne, bljakuser posted image . Sada je u ovoj valjda jos uvek rano da se pojavi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: linea negra
23.5.2010 8:58:24   
Anoniman
Meni je još rano za lineu ( barum , barum user posted image ) , ali , ljudi moji , što sam odlakavilaaaa , ijuuu , pa to je straaaaaašno user posted image  user posted image

(odgovor članu nala)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: linea negra
23.5.2010 16:05:56   
JULIE
Meni se pojavila pred kraj prve trudnoce i jos uvek je imam mada je bas izbledela-jedva se vidi

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: linea negra
23.5.2010 16:23:29   
minavb
Moja je tokom prosle nedelje pocela da se nazire. A bas sam se nadala da je necu imati.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: linea negra
23.5.2010 17:58:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

Moja je tokom prosle nedelje pocela da se nazire. A bas sam se nadala da je necu imati.


Kako izgleda?
samo Od pupka ka dole ...ili ide duž celog stomaka?

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: linea negra
23.5.2010 18:08:06   
minavb
Ispod pupka se i ne vidi, nisam ni sigurna da je ima. Iznad pupka je tanka i bleda, stvarno se jedva vidi ali je tu. Mm kaze da haluciniram, ali kontam da tako prica zbog mira u kuci.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: linea negra
23.5.2010 18:11:25   
Anoniman
Znam da postoji neka teorija o tome kako izgled tj. dužina linije govori kojeg pola će biti beba ...
E, sad.. nije da verujem u to ali mi je interesantno da slušam...user posted image

Nvodno, samo ispod pupka je user posted image a duž stomaka vertikalna linija) ukazuje na user posted image     user posted image


Ako nisam pobrkala...

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: linea negra
23.5.2010 18:16:10   
jelena038
moja je bila preko celog stomaka i bio je user posted image
sad je imam jos uvek, samo ispod pupka, i sklogirala sam se kad sam je primetila, ovako - netrudna, verovatno jer se nisam suncala od letos.
da li to znaci da mi je sudjeno user posted image ? user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: linea negra
23.5.2010 18:17:06   
minavb
Mislim da to nema veze. Imam i brcice, tj trudnicku masku, ali samo malo pojacanu pigmentaciju na nausnicama. Moja drugarice je imala onu pravu masku, skoro po celom licu, i evo jos joj stoji , 8 meseci posle porodjaja.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: linea negra
23.5.2010 18:19:41   
Anoniman
Jelo, ko zna ... možda te telo priprema .. a možda ne kupaš često taj deo ispod pupka... user posted image
šalim se, draga.
Možda ti nije izbledeo kao ovaj gornji deo...
Ne verujem da se pojavi pre trudnoće.Videla sam da si pisala gore nešto.
Najranije u četvrtom- petom mesecu .Nekima na samom kraju.
Mene zanima šta je bre to???user posted image

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: linea negra
23.5.2010 18:22:51   
jelena038
pa ne znam, ja se istripovala pre petnaest dana, mislila da je neki znak, kad ono, dobila ja, draga, prosao menyis, evo i egg pocinje, a crta stoji. nego nisam je primetila do sad, jer sam jako crna, brzo pocrnim, boja mi traje doproleca, a tad vec pocrnim u maju uveliko. ali je ovo prolece malo hladno, nisam jos nijednom otkrila stomak... a solarijume blago ignorisem kao glupost broj jedan koju je 20. vek izbacio... tako da... da, bice da je to. uostalom, nju svi imaju, samo potamni u trudnoci... tako bar nauka kaze.. user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: linea negra
23.5.2010 18:24:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jelena038

uostalom, nju svi imaju, samo potamni u trudnoci... tako bar nauka kaze.. user posted image


Ozbilno?user posted image

...ovo prvi put čujem ...user posted image

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: linea negra
23.5.2010 18:27:00   
Nensi*
Meni se ta linija pojavila negde u petom,sestom mesecu i imam je preko celog stomaka a nosim user posted image user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: linea negra
23.5.2010 18:27:25   
minavb
Evo sta kaze wikipedia
Linea nigra (Latin for "black line") is a dark vertical line that appears on the abdomen during about three quarters of all pregnancies.[1] The brownish streak is usually about a centimeter in width. The line runs vertically along the midline of the abdomen from the pubis to the xiphoid process.[2] It is a type of hyperpigmentation resulting from increased production of the pigment melanin thought to be caused by increased estrogen, the same process that causes the areolas to darken.[3][4] Why this process of hyperpigmentation occurs on the midline of the abdomen is uncertain. Fair-skinned women show this phenomenon less often than women with darker pigmentation[citation needed]. Before it appears it may be more faintly visible as a white line.[citation needed] Linea nigra tends to appear around the second trimester. After birth, the line fades slowly, but may never disappear entirely, and sun exposure may cause it to recur.[


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: linea negra
23.5.2010 18:28:12   
jelena038
gde god sam guglala to sam procitala. mimo trudnoce, ona je kao, iste boje kao koza, pa se ne vidi, a od tih trudnickih hormona potamni. a znas i koliko cesto ljudi imaju dlacice bas na toj liniji stomaka...

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: linea negra
23.5.2010 18:37:36   
bebablue
Meni je pocela da se nazire negde oko 6.meseca, sad se jace vidi, ali ne jako, jer sam svetla, ali sad je nekako vidim malo i iznad pupe, a rekli su mi da nosim user posted image . Vec sam se navikla i na ime koje cemo joj dati, pa nemojte me sad zezati da kad je preko celog stomaka bude user posted image user posted image . Zezam se.
Mene vise izludjuje pupak koji tako izravnat sa kozom i tamniji, deluje kao prljavuser posted image


_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: linea negra
23.5.2010 18:49:23   
jelena038
IZVORNA PORUKA: bebablue

Meni je pocela da se nazire negde oko 6.meseca, sad se jace vidi, ali ne jako, jer sam svetla, ali sad je nekako vidim malo i iznad pupe, a rekli su mi da nosim user posted image . Vec sam se navikla i na ime koje cemo joj dati, pa nemojte me sad zezati da kad je preko celog stomaka bude user posted image user posted image . Zezam se.
Mene vise izludjuje pupak koji tako izravnat sa kozom i tamniji, deluje kao prljavuser posted image

meni je bio isti takav user posted image bas kao prljav user posted image i rodila sam musko. nije mi bio ispupcen, nego bas tako, ravan.


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: linea negra
23.5.2010 18:51:34   
nala
Ne znam sta da kazem, ali meni se u I trudnoci videla samo ispod pupka i da rodila sam user posted image . Sada je valjda jos rano, nemam je jos uvek, a i ne znam pol tako da cu vam javiti sta je bilo kad saznam pol i pojavi se Linea nigra. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: linea negra
23.5.2010 18:54:22   
bebablue
Sada ste me istripovale, sad ne mogu da docekam uz, 2 razlicita lekara su mi rekla da je devojcica. user posted image

_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: linea negra
23.5.2010 18:57:02   
minavb
Ne uzbudjuj se bebablue, moj pupak je isti kao pre trudnoce, linija mi se bas jedva vidi i nosim user posted image . Moja drugarica je dobilauser posted image a imala skroz tamnu liniju preko celog stomaka, pa i trudnicku masku na licu. 

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: linea negra
23.5.2010 19:00:21   
bebablue
minavb, bitno mi je da je sve ok, ali kada sam sad navikla da je to moja Simona koja ima roza stvarcice i roza kompletic za izlazak iz porodilista, ali ako je  , morace u rozoj nosiljci da izadjeuser posted image


_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: linea negra
23.5.2010 19:04:12   
nala

IZVORNA PORUKA: bebablue

minavb, bitno mi je da je sve ok, ali kada sam sad navikla da je to moja Simona koja ima roza stvarcice i roza kompletic za izlazak iz porodilista, ali ako je  , morace u rozoj nosiljci da izadjeuser posted image



Nemoj se brinuti, sto se babskih prica tice, mene su u prvoj trudnoci ubedili da je user posted image , ali UZ kaze user posted image i eto meni user posted image . Navijam za UZ i user posted image . Izaci ce u roze nosiljci, sigurno.

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: linea negra
23.5.2010 19:05:22   
bebablue
IZVORNA PORUKA: nala


IZVORNA PORUKA: bebablue

minavb, bitno mi je da je sve ok, ali kada sam sad navikla da je to moja Simona koja ima roza stvarcice i roza kompletic za izlazak iz porodilista, ali ako je  , morace u rozoj nosiljci da izadjeuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

Nemoj se brinuti, sto se babskih prica tice, mene su u prvoj trudnoci ubedili da je user posted image , ali UZ kaze user posted image i eto meni user posted image . Navijam za UZ i user posted image . Izaci ce u roze nosiljci, sigurno.


_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: linea negra
24.5.2010 14:03:13   
SandraSd
Meni se ta linija josh uvek nije pojavila, ali mi dlachice po stomaku rastu kao nenormalneeee!
A nikada ih ranije nisam imala...
Ma, hormoni su chudo...  user posted image

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here