|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: linea negra
19.4.2011 22:32:17   
Ana RR
Joj, nek se vrati na staro samo da nemam dlake po butinama user posted image svaki dan zagledam ruke, ako se i tu pojave flipnuću user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: linea negra
19.4.2011 22:38:25   
*boka*
Mojoj drugarici su se isto tako pojavile u trudnoci na unutrasnjem delu butina i to bas jake i tamne. Ali odmah nakon porodjaja, vec na sledecoj depilaciji nije ih imala. To je zbog uticaja hormona. Ne brini, povuci ce se cim se porodis.
Meni su se pojavile i fleke na nausnicama, tako da me sad ne zovu vise debela nego brkataaaaaa user posted image

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: linea negra
19.4.2011 22:43:46   
Ana RR
user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: linea negra
19.4.2011 22:45:46   
*boka*
Smesno ti, a? Mhm......

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: linea negra
19.4.2011 22:46:13   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: linea negra
19.4.2011 22:46:30   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: *boka*

Meni se ta linija pojavila na samom pocetku trudnoce, ali samo odozdo do pupka. A sad je imam duz celog stomaka. A sto se dlaka tice, meni su se proredile bas, posebno ispod pazuha, tu imam svega desetak dlacica, pa ih za cas izdepiliram. Po nogama inace nisam maljava jako, ali svakako i to malo sto sam imala se jos proredilo. Sad raste dve dlake u tri reda user posted image
Na zalost cula sam da se nakon porodjaja sve vraca na staro, pa i dlake... pih!


Da,ja sam se za celu trudnocu izdepilirala mozda 2-3 puta,sad se sve vratilo na staro...I imala sam dlake na stomaku u trudnoci,sad ih vise nemam...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: linea negra
19.4.2011 22:55:31   
*boka*
E da, meni je stomak odlakavio bas i to sad skoro. Nije bio dlakav na pocetku.
Ali Anaaaaaaaaaaaa.... Brkata sam pa sta! Ali sam zato bas slatka user posted image

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: linea negra
19.4.2011 22:57:40   
Ana RR
user posted image bolje da ćutim da se sutra ne probudim i ja sa brcima user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: linea negra
19.4.2011 23:00:16   
*boka*
Hahahahaha... pazi, nije iskljuceno! Meni su se te flekice pojavile sad skoro, pre deset_ak dana sam primetila. user posted image
Salim se, nadam se da tebi nece. Nije to tako jako primetno ni ruzno, ali ja vidim. Samo se plasim da ce na suncu jos vise potamneti user posted image

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: linea negra
19.4.2011 23:00:25   
New Mom
IZVORNA PORUKA: Nensi RR

Da,ja sam se za celu trudnocu izdepilirala mozda 2-3 puta,sad se sve vratilo na staro...I imala sam dlake na stomaku u trudnoci,sad ih vise nemam...

Da, isto. Sem što su meni na stomaku ostale.user posted image
A linea nigra je počela čini mi se tek oko 8 meseca da se pojavljuje, ali je ostala nekih 4-5 meseci jošposle porođaja.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: linea negra
19.4.2011 23:02:17   
sneza24
Anci Klik

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: linea negra
19.4.2011 23:05:20   
Nensi*
Joj,sad sam se setila necega i smejem se sama sa sobom user posted image
Kad sam bila negde u 8 mesecu,meni je potamnela i koza ispod pazuha...Lezim ja na krevetu sa rukama ispod glave,ulazi mm u sobu,gleda me nesto cudno,i kaze "Sto se nisi obrijala ispod pazuha?",zna da to redovno radim,a ja pocela da se smejem kao budala...Meni samo koza potamnela,a kako je bilo polumracno u sobi on pomislio da sam pustila siske ispod miske user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: linea negra
19.4.2011 23:09:02   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: sneza24

Anci Klik


Tnx, Sneška user posted image zaboravila sam na tu temu user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: linea negra
20.4.2011 1:25:14   
carobnicabc
Ja sam cula da ova linea negra se pojavi kad asu djevojcice u stomacicima. Ali vjerujem da su to babske price. A za dlakavost... Uf... Ja i prije trudnoce nisam imala dlake smao po tabanima, dlanovima i jeziku... user posted image user posted image Ne depiliram nista, jer mi od depilacije urastaju dlake, i to bude katastrofa. Jednom sam izdepilirala epilatorom i uzas nakon toga, jednom hladnim voskom i isto. E ostao mi je vruci vosak, i to cu da experimentisem sada u maju, junu... Pa kud puklo da puklo. Ne mogu vise ni svaki dan brijati, a sa stomacice ne znam ni kako bi. I to svaki dan... user posted image Brcice skidam kremicom i za cudo nisu se pogorsali, prorijedili se.... Kada krenem da skidam dlake na tijelu tacno se umorim... A na stomaku ispod pupka su se pojavile neke debele, tacno kao krzno... user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

11.09.2011. Staša

Moja najveca radost i sreca. :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: linea negra
20.4.2011 1:47:30   
liliana
IZVORNA PORUKA: carobnicabc

Ja sam cula da ova linea negra se pojavi kad asu djevojcice u stomacicima.


Babske priče-garant!!! Ja je nisam imala, a rodila sam devojčicu.


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu carobnicabc)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: linea negra
20.4.2011 9:22:52   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: liliana

IZVORNA PORUKA: carobnicabc

Ja sam cula da ova linea negra se pojavi kad asu djevojcice u stomacicima.


Babske priče-garant!!! Ja je nisam imala, a rodila sam devojčicu.



A ja sam je imala i rodila decaka user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: linea negra
9.9.2011 11:05:51   
Anoniman
Nina ima 9 meseci a meni linea negra i dalje stoji na stomaku. kad će da nestane? user posted image

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 117
   RE: linea negra
9.9.2011 11:10:34   
Anck Su Nmaun
user posted image Meni je bas brzo nestala

A sad u drugoj trudnoci je uopste i nemam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: linea negra
9.9.2011 11:13:41   
Anoniman
Meni je nestala kad sam izdepilirala stomakuser posted image
Šalim se...ne sećam se kad je nestala, ali sam je imala neko vreme i nakon porođaja.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 119
   RE: linea negra
9.9.2011 11:14:04   
Anoniman
Ja je uopšte nisam ni imala user posted image I stalno sam tripovala da samnom nešto nije uredu user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 120
   RE: linea negra
9.9.2011 11:20:16   
Anoniman
Moja je bleda, ali se vidi. Stomak mi je bio dlakav i ostao donekle dlakav, ali ga depiliram. A ona i dalje stoji. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 121
   RE: linea negra
9.9.2011 12:21:33   
Ivanka 75
Ja sam moju lineu oprala, ili, bolje reći oribalauser posted image
Jedno veče sam se tuširala i ukapiram da boja spada, kao kad se peruta nakon sunčanja, i lepo je operem, sve spalo sa 2-3 tuširanja.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: linea negra
9.9.2011 19:24:19   
Didy
Ivanka,user posted image .
Prvi put sam je imala, ali nije bila prenaglašena, nije mi smetala, ne znam kad je nestala.
Ovaj put je uopšte nisam imala.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: linea negra
31.10.2011 11:47:15   
magnetic
IZVORNA PORUKA: magnetic

Ja je imam od petog meseca i sve je tamnija,tako da ne verujem da ce nestati.Blago tebi Daco
Usla sam u ovu temu,da vidim da li sam ikada napisala kada mi se pojavila linea negra u prvoj trudnoci.Nasla sam svoj post.Cisto me zanimalo,jer sam sada u 7. mesecu i nemam je uopste,a tada sam imala preko celog stomaka.



_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: linea negra
31.10.2011 21:47:25   
kliklik
Meni jos uvek stoji, 9 meseci od porodjaja, izbledela je ali nije nestala.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here