|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: linea negra
31.10.2011 22:13:10   
Nensi*
Moja je nestala tek kad sam prestala da dojim.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu kliklik)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: linea negra
22.6.2012 17:06:58   
pandina
Meni je jako izrazena sada posle porodjaja. Izgleda kao veliki crni rez od neke operacije, uz to je i krivudava i bas izgleda jezivo.
Sad kad citam da ona ne nestaje tako brzo bas mi nije pravo user posted image I onako sam se zdendala 25 kg u trudnoci, samo mi je falio jos i ogroman oziljak posred stomaka.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: linea negra
22.6.2012 22:39:35   
Sanchy
I ja je imam i bas izgleda groznoo...a jos sad kad sam procitala da ne nestaje tako brzo pi,bas bezveze..ijos pitam danas dr da li da nosim pojas on kaze ma jok ne brini sve ce doci na svoje mesto u roku od gidinu dana[9....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: linea negra
23.6.2012 9:27:42   
New Mom
Meni se u obe pojavila oko 8.meseca. Posle prvog porođaja je nestala posle neka čini mi se 4-5 meseci. Sada je bila nekako izraženija i mislila sam da nikad neće proći, ali evo sada (2,5meseca) još se samo malo iznad pupka vidi, ali baš bledo.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: linea negra
23.6.2012 9:31:46   
peca
Evo koliko Jovana ima, ja jos uvek imam tu liniju celom duzinom user posted image jeste malo bledja, i malko se zakrivila ali je prisutna, meni licno ne smeta, smesno mi je sto je tu user posted image vise mi smeta moj novi bunar od pupka user posted image

_____________________________

....neko radi sve po Bozjoj volji a ipak je sirotinja, neko zna celu bibliju napamet a i dalje je zivotinja...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: linea negra
19.10.2012 15:22:48   
ivannna
ja sam 6.5 meseci trudna i nemam tu liniju...ovo moje cudo vise lici na neku zvezdicu a pupa je bas u sredini,pa mi je sve to smesno mada moram da priznam i cudno!user posted image

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: linea negra
19.10.2012 22:31:47   
Sanchy
Nestala posle tri meseca od porodjaja...Peco i ja imam bunar umesto pupka ima li sanse da se to malo suzi kad mi se povuce stomak,posto jos nije,i dalje izgledam kao da tek treba da se porodimuser posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: linea negra
20.10.2012 11:00:59   
pandina
E i meni nestala user posted image A stomak je tuuuuuuuuu user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: linea negra
27.11.2012 15:59:26   
ksenija81
Ja je imam oduvek, a nikad nisam bila trudna.
Svetla sam inace, a ona je tanka i po meni dosta uocljiva.

_____________________________

Bog ne stavlja prepreke za koje nije siguran da možeš da predješ...

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: linea negra
27.11.2012 16:01:49   
jole82
Ja sam je imala i pre trudnoce...sto kazes od uvek...i ocekivala sam u trudnoci da ce jos da potamni..al nista..naprotiv..sad kako se i koza razvukla ne vidi se uposte user posted image doduse kod mene je sve naopako user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: linea negra
27.11.2012 16:14:04   
Cindarella
Meni je pocela da se pojavljuje,isti period kao u prvoj trudnoci.Samo sto je za sada ima samo od pupka pa na nize,a prosli put je bila preko celog stomaka.

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: linea negra
27.11.2012 16:28:03   
Janncica
Ja sam u prvoj trudnoci imala...A sad je nema ni malko... user posted image i bas mi i ne fali... user posted image

(odgovor članu Cindarella)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: linea negra
28.11.2012 3:44:09   
Zemunka85
Meni je jos tu, posle tri meseca. Fuj!

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: linea negra
21.9.2013 18:58:55   
Zemunka85
hoće li ova oooodvratna linijustina kada nestati????? Nensi, koliko si dojila???

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: linea negra
21.9.2013 19:04:31   
Ivanka 75
Zemunka, moja linija (iako nije bila bas jaka) se isprala tusiranjem! Samo sam je malo vise prala, koza se sama skidala kao perutanje od suncanja.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: linea negra
21.9.2013 21:54:49   
Zemunka85
Znaaaaaam tako je i meni do odredjene granice. ovo sad nema šanse nije sloj, baš je boja kože. braaate prošlo je 13m a baaaas se vidi.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: linea negra
21.9.2013 22:43:29   
Ivanka 75
Ja sam je bas oribala! Strugala dok nije spala! Posle nekih 5-6 meseci mozda, moze biti manje....

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: linea negra
21.9.2013 23:08:37   
cvećka
Ovoliko ja imam od nje na korak od 9 meseca user posted image

user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: linea negra
21.9.2013 23:53:27   
Bebilina
Prica mi prijateljica kako kod njih u Brazilu veruju da ako linija postoji onda se nosi decak. Eto toliko o babskim pricama na raznih kontinentima user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: linea negra
28.9.2013 15:42:37   
dijana1*
Punih 28 n trudnoce i jos se nije pojavila, nadam se i da neceuser posted image
Sa Vukom sam je imala ali brzo se povukla. Eto kada je bila bio je decak a sada kada je nema sto se mene tice moze devojcicauser posted image

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: linea negra
28.9.2013 17:25:50   
reve84
Dijana ja sam u prethodnoj trudnoci imala a bio je decak...sada je nemam a devojcica je...tako da ako ima istine ...mozda ti se ispuni zelja :)

_____________________________

Posle kise dodje duga :))))

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: linea negra
1.10.2013 11:38:49   
Zemunka85
Ja sam je isnoc zuljala i zuljala i zuljala .. ma nema sanse. Baas je vidljiva obzirom da je proslo 13m. Molim Boga da bar ma veze sa dojenjem, pa da sa prestankom dojenja i ona nestane...Uzas.
Joooooj imala sam, bez lazne skomnosti presavrsene noge, dupe, stomak .. aaaaa sta napravi trudnoca ii nebriga od mene. Tj vise nekretanje :D, jer sam stalno bila u pokretu. Mada, polako se kg vracaju u normalu, jos samo 15 :D, ali linija je u pa tu.

Ali kada mi drugarica napise ispod slike mog deteta Ëvo su voje dupe i noge", ja se setim da me bas briga za sve :D

(odgovor članu reve84)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: linea negra
1.10.2013 15:59:48   
Sanjalicaaa
Kada pocinje da se javlja linea negra? Ja nosim decaka, i nemam je. Nadam se da je nece ni biti do kraja user posted image , a mozda su na ultrazvuku pogresili user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: linea negra
18.10.2013 16:22:47   
little_one
Moja linea negra je jos uvijek tu nakon 12.5 mjeseci od porodjaja i sad u drugoj trudnoci je i dalje tu mada je ona dosta izblijedila....sad samo cekam hoce li se ponovo pojacati ili ce nestati user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: linea negra
19.10.2013 0:23:23   
Bebilina
Ja je nisam imala ni sa devojcicom ni sa decakom, tako da kod mene ta teorija ne vazi user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here