|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
8.4.2012 18:58:57   
vonavoj
jadna decauser posted image ...ni ja ne bi jela krompir i tikvicuuser posted image
ja ne mesam sa mlekom,mozda bi trebala..kada bi imalauser posted image ..nesto mi se ne izmuzava,pa posle nece da jede,i sta mi ostane u sikama?!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
8.4.2012 19:02:08   
Anoniman
znaci isto kao krompiric, obarim, izblendam, i mogu dodati moga mleka. a da li su mi one tikvice iz maxija dobre za nju?

Von za njihov obrok je dosta 20-30 ml mleka naseg

< Poruku je uredio Unina mama -- 8.4.2012 19:05:06 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
8.4.2012 19:10:55   
vonavoj
UM,ondak cu da se izmuzem toliko...ali onda ce morati sve da pojede...nema bacanjauser posted image
a sto ne bi bile dobre tikvice iz Maxija...nemamo svi sve domace,ja prva...pa sta cuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
8.4.2012 19:16:40   
Anoniman
toliko ti je dosta, cak bude i malo redje, a ja stavim poveci krompir.
pa meni je krompir iz maxija, i jabuke cu njihove dajoj dajem, pa pitam, ja uvek jedem njihove tikvice...

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
8.4.2012 19:19:49   
vonavoj
ma da...neko je cak rekao da je bolje iz velikih radnji nego od preprodavaca...jer moraju da postuju skladistenje i te stvari oko voca i povrca...ih,najbolje da svi imamo vocnjak,povrcnjak...svoje piliceuser posted image user posted image .,,bla,bla!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
8.4.2012 19:30:05   
Anoniman
nama je dr rekao da za 10ak dana pocnemo da dajemo voce - izmiksanu jabuku, bananu, sa malo kivija i kruske, a za 15ak dana i one kao pirincane pahuljice sa ukusom vanile.

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
8.4.2012 19:34:47   
Anoniman
Von i t sto kazes, ja imam jednu radnju gde uvek kupujem meso, i tu cu i za nju da kupujem , sveki za nas kupuje curke sa sela, te cu i njoj davati, baba mi je malopre poslala sargarepu domacu, sto imam domace davacu joj, sto nemam, davacu joj kupovno.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
8.4.2012 19:34:51   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: vonavoj

jadna decauser posted image ...ni ja ne bi jela krompir i tikvicuuser posted image
ja ne mesam sa mlekom,mozda bi trebala..kada bi imalauser posted image ..nesto mi se ne izmuzava,pa posle nece da jede,i sta mi ostane u sikama?!


Ne bi verovala šta bebe vole da jedu. Ova moja obožavala neku kupovnu kašicu sa spanaćem, mogla je samo to da jede, ostalo mrljavila a na to zevala. E ta je kašica toooliiikooo smrdela da sam okretala glavu kad je hranim. Meni muka a ona sva srećna mljacka...user posted image

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
8.4.2012 19:36:01   
Anoniman
Zabetina voli sveuser posted image .
E sta je posle tikvice na redu od povrca...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
8.4.2012 19:39:26   
vonavoj
user posted image user posted image gae,to si u pravu,sve to nama smrdi...
kseno,kod vas je malo drugaciji redosled uvodjenja hrane?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
8.4.2012 19:42:59   
Anoniman
tako izgleda. nama je ovako dr rekao. sta ste vi prvo uveli?

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
8.4.2012 19:45:07   
vonavoj
ja sam pirincane pahuljice sa mojim mlekom,pa onda ove sa ad mlekom..a sada prelazimo na krompir,sargareu,povrce...pa tek onda jabuka,voce...user posted image tako je kod nas!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
8.4.2012 19:46:26   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Zabetina voli sveuser posted image .
E sta je posle tikvice na redu od povrca...


Brokoli, karfiol, spanać, peršun, paškanat...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
8.4.2012 19:48:04   
Anoniman
i kod nas je tako kao sto von kaze, a banana je zadnja

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
8.4.2012 19:57:00   
Anoniman
a zasto prvo povrce? mi smo ga pitali pogotovo sto je rekao i malo kivija. a za kivi nam je rekao posto pije samo ad mleko, kivi je dobar izvor c vitamina i sprecice zatvor.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
8.4.2012 20:00:14   
Anoniman
pa bebe se pre naviknu na sladak ukus, nego na slani, pa zato valjda...
a kazu da je vitamin c jak za bebina creva, pa se pojavi krvavi koncici u stolici...

< Poruku je uredio Unina mama -- 8.4.2012 20:01:33 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
8.4.2012 20:00:56   
Anoniman
Prvo povrće jer je mleko slatkastog ukusa pa još se krene sa voćem mnoge (ne sve ali mnoooogeee) bebe naviknu na slatko pa posle dugo odbijaju povrće i meso. Takođe što se pre krene sa povrćem pre će se stići do mesa koje je važan izvor gvožđa, sa 6 meseci počinju da presušuju bebine zalihe istog.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
8.4.2012 20:15:13   
Anoniman
von, zar ti nisi ostavljala svoje mleko u zamrzivac?
idu mi na nerve one milupine pahuljice, razvodnje se dok si reko "keks" pa opet ispadne da pije umesto da jede! jel se sve razvodnje ili samo one? i ovim tempom moracu da bacim ostatak, nema sanse da mi pojede celu kutiju za 3 nedelje, nece da pojede napravljenog vise od 50 ml, dosisa do 90 i kraj!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
8.4.2012 20:16:49   
nenja22
evo ja da se oglasim, sto kosta nije od ovih mnogih user posted image

za ozbiljno, mislim i da je bitno ispratiti svoju bebe naravski, kao i za sve...ja da sma kostu terala sa krompirom, tikvicom i tako tim stvarcicama, mislim da bi mnogo sporije se projeo, da tako kazem...jer njemu je glavni problem bio da savlada kasicicu i hranu preko iste, a onda ako je to bivalo nesto bezukusno, nije hteo ama uopste da se zamara...

tako da smo mi krenuli sa vocem, pa cak u pocetku kombinovali voce i povrce i u roku od nekih mesec i nesto, sasvim lepo je poceo prakticno sve da prihvata sto mu se ponudi...

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
8.4.2012 20:17:17   
Anoniman
Sve se posle izvesnog vremena pretvore u bljuzgavicu.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
8.4.2012 20:23:10   
jance
meni se ozbiljno to sa baby king pahuljicama nikad nije desilo, sve sam probala da ih i napravim vodenastije, i opet postanu onako sundjeraste.. cak sam mu pre koji dan napravila visnjicu sa nemlecnim pirincanim pahuljicama i stavila u teglicu da imam u gradu, ni 2 sata kasnije nisu se razvodnile...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
8.4.2012 20:32:42   
vonavoj
BB,ostavljala sam u decembru,a tome je prosao rok...u februaru sam ostavljala kada sam radila u frizu,tako da je sve popijeno..a posle se nisam toliko ni izmuzavala...nisam imala mesta u zamrzivacu!
a sto se tice razvodnjavanja,i meni se razvodnje,ali je jako brzo hranim,i pojede svih 150ml,tek se na kraju razbistre!user posted image ...samo trpam!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
8.4.2012 20:39:14   
Anoniman
ma ovo nesto u 3 minuta postane retko kao mleko samo! pitala sam za baby king pa je moja dr rekla bolje milupa, nije se upustala u objasnjenje
e, ili da nauci brze da jede ili neka pije rucak, sta da mu radim!

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
8.4.2012 20:41:19   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: jance

meni se ozbiljno to sa baby king pahuljicama nikad nije desilo, sve sam probala da ih i napravim vodenastije, i opet postanu onako sundjeraste.. cak sam mu pre koji dan napravila visnjicu sa nemlecnim pirincanim pahuljicama i stavila u teglicu da imam u gradu, ni 2 sata kasnije nisu se razvodnile...


Baby King nisam probala ali ove ostale se prvo zgusnu a posle 20ak minuta se razvodnje.

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
8.4.2012 20:41:47   
jance
da, i meni je rekla da uzmem Milupine al ih majstor nije voleo nikako, probala sam i HIPP i Nestle, ali je na baby king ubedljivo najbolje reagovao....
jedino Impamilove nisam, imam averziju jos od AD mleka, prosto ih se bojim...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here