|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaš nick
17.12.2015 8:59:06   
madre
mislim da je moj nick svima vise nego jasanuser posted image
vodila sam se time da se na forum prijavljujem kao majka/mama, pa sam samo iskoristila svoje znanje iz kasandreuser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Vaš nick
18.12.2015 0:31:42   
superm
Skraćeno od super mama. Jednostavno! To oduvek želim da budem. Mama jesam ali da li sam i super mama, pitajte moju decu user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Vaš nick
18.12.2015 8:14:59   
isidora88
Ja sam se jos 2009.godine uclanilauser posted image , rek sam usla u svet foruma i neta i nisam imala pojma da sendaju nadimci, tako da dobro jos nisam stavila i prezime u nikuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Vaš nick
18.12.2015 8:24:04   
mila83
Iscitah ovde bas zanimljive price o nickovima user posted image
Moja nije tako zanimljiva.Moj nick je kombinacija mog imena i godista.Ovo mi je prvi forum, i jedini na kom sam aktivna.I najbolji ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Vaš nick
18.12.2015 11:57:49   
nikiteki
MOJ NICK JE KOMBINACIJA DECIJIH IMENA

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Vaš nick
18.12.2015 13:14:36   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: isidora88

Ja sam se jos 2009.godine uclanilauser posted image , rek sam usla u svet foruma i neta i nisam imala pojma da sendaju nadimci, tako da dobro jos nisam stavila i prezime u nikuser posted image

user posted image

Šta ja sam se kad sam bila prvi put trudna, regstrovala na forumu sa inicijalima user posted image Kakva briljantna ideja user posted image Nego, ovdje nije moglo samo dva slova, pa sam morala da smislim drugi...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Vaš nick
21.12.2015 21:44:26   
jess021

IZVORNA PORUKA: isidora88

Ja sam se jos 2009.godine uclanilauser posted image , rek sam usla u svet foruma i neta i nisam imala pojma da sendaju nadimci, tako da dobro jos nisam stavila i prezime u nikuser posted image

Isi, koja si ti carica, umirem od smeha!!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Vaš nick
21.12.2015 21:53:40   
isidora88
Ja tek sad vidim koliko ja brzam kad pisem, dobro ste skontale sta sam napisalauser posted image u svaku rec ja dodam po 3 viska slovauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Vaš nick
21.12.2015 22:04:53   
BubaBubica
Ja sam htela da mi bude nick Bubica ali je zauzeto, pa sam probala BubaBubica i bingo! A nadimak mi je pao na pamet po nečijem avataru ona hodajuća bubica, stalno sam mislila da mi stvarno hoda neka mušica po ekranu user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Vaš nick
22.12.2015 20:10:08   
Figaro88
Obozavam onu macu iz Pinokija-Figara,a posto sam se prvo uclanila sa Figaro pa zeznula imejl,onda je samo to bilo zauzeto pa sam dodala godiste user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Vaš nick
22.12.2015 22:25:45   
Valerie
amy winehouse valerie user posted image

user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Vaš nick
22.12.2015 22:37:08   
branki*
Znala sam da je ejmina valeri u pitanjuuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Vaš nick
22.12.2015 23:39:56   
bojana92
Uvek se prijavljujem sa bojana92,tako se zovem,a 1992 sam godiste :D

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Vaš nick
23.12.2015 0:22:37   
amdn
ja kad sam se uclanila na RR bilo je to i bila sam trudna pa sam stavila inicijale moje i mm amdn- Ana Milosavljevic Dalibor....

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Vaš nick
8.1.2016 18:51:34   
krin 40
Mene su "odgajile" mama i baka.Obe su preminule 2013 te:(.Baka se zvala Krinka...ja sam njen krin..ako uspem da zabebim treci put,to ce biti sada u mojoj 40 toj...zato broj 40.Ako dobijem ceru zvace se Krinka

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Vaš nick
9.1.2016 19:06:53   
MAMAMAJ
Krin,želim ti da dobiješ ćerku ove godine. user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Vaš nick
10.1.2016 22:21:37   
vocicana
Moj Nick je jedna od prvog izjava moje starije sestricine, na pitanje, kako je tvoje ime, ko si ti, ona je odgovarala :"Vocicana, Ajlovic ne!"....devojcica Visnja. Obozavam tu devojcicu, druga najveca radost posle zaposlenje bila je ona I ima posebno mesto u mom srcu!
Mamamaj saljem ti najveci user posted image Darijanu takodje. Mnogo mi nedostajes!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Vaš nick
10.1.2016 23:06:48   
krin 40
Hvala Mamamaj puno,iz tvojih usta u Bozije usi:D

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Vaš nick
19.5.2017 9:17:13   
IvanaSK RR
Ime, pocetno slovo sinovljevog imena i pocetno slovo prezimena.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Vaš nick
19.5.2017 10:57:26   
emicaa
Anck ako vidis ovo molim te napisi sta znaci tvoj nick,to se stalno pitam user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Vaš nick
19.5.2017 18:00:14   
IvanaSK RR
Emice, ne znam da li ce Anck videti... To je lik u filmu Mumija.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Vaš nick
19.5.2017 20:01:59   
emicaa
Ma koji,gledala sam Mumijeve milion puta user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Vaš nick
19.5.2017 20:44:52   
IvanaSK RR
Mislim da je to to Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Vaš nick
19.5.2017 20:55:50   
emicaa
Ju Boze sad mi glupo i napisati,ja sam skontala iz crtanog Mumijevi user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Vaš nick
19.5.2017 22:09:10   
Anck Su Nmaun
Hahahaas pa ti si show user posted image
Daaa ....divna je! Kraljica Egipta ! Samo sto sam u brzini kucanja permutovala dva slova umesto Namun ja sam Nmaun user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 19.5.2017 22:10:50 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here