|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
25.9.2014 23:35:38   
doktorkakristal
ja ne znam da li neko ide vise od mene,ja mu dodjem kao inventar,skoro svaki mesec sam kod mog dr doduse idem privatno,malo mi se uz..bali hormoni od porodjaja pa me prati uz tj stanje jajnika i materice,mada sam i pre trudnoce isla redovno
posle porodjaja prvi pregled mi je zakazao posle dva meseca,sve je bilo ok i bezbolno ali sam ja na carski tako da dole nije bilo rane da bi me bolelo

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
25.9.2014 23:41:26   
mati
Doco idem ja. Skoro mi dr kaze "Jao pa ja nemam gde vise da upisujem, jos malo pa cete popuniti karton"user posted image
Sta je to nju briga, moja cica moja stvar...user posted image A i kako i ne bi... Iz milion puta mi skidala konce, pa dve trudnoce, druga rizicna...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
13.1.2015 22:39:12   
wivern
Danas bila na prvoj kontroli, radili uz i ginekoloski pregled. Sve savrseno, dala odobrenje za sex i napomenula da se pazimo jer je moguce da ostanem trudna i pre nego sto dobijem mecu user posted image
Eh, kad bi kod nas to tako moglo vrlo brzo bi se bacili u akciju. Ostala jos kolposkopija i brisevi, to cu sledece nedelje.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
9.2.2015 17:35:08   
QueenJ
Wiv user posted image
Osućete na mene drvlje i kamenje, ali ja još niti jednom bila nisam. user posted image Porođaj je ostavio na mene takvu psihičku traumu koje nisam ni bila svesna. Mogla sam da trpim bol kol'ko 'oćeš. Redovna sam bila na kontrolama i kod ginekologa i kod zubara, a sad... Ne daj Bože da me nešto zaboli! Skoro sam bila na depilaciji posle više od 6 meseci! Kozmetičarka htela da se šlogne. user posted image To mi je bila priprema za odlazak kod doce. Od tada-danas ću, sutra, sl. nedelje... Porašće mi opet šumica.
Nisam normalna. Znam....

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
9.2.2015 19:01:20   
wivern
Queen i jasam dosta kasnila, a jos uvek nisam uradila briseve user posted image
Razumem te u potpunosti ali je krajnje vreme da odes user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
10.2.2015 12:36:31   
QueenJ
user posted image Znaaam. user posted image
user posted image za mene!

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
10.2.2015 13:02:11   
Bibilib
I meni je bilo jako neugodno da idem na ginekoloski pregled posle porodjaja,razumem te Queen ali sto se mora,mora se...user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
10.2.2015 16:34:44   
emicaa
Mene je bilo strah da će mi na prvom pregledu nešto povrijedit jer sve je to još svježe bilo ali ništa novo,ko i uvjek što mi bude tako mi je bilo i tad.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
10.2.2015 16:40:40   
bubulence
Wiv zezas da jos uvek niste nista radili user posted image . leelee jadan tm !
queenj ma opusteno, moze to i sledece god,,kada ponovo zatrudnis user posted image .

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
10.2.2015 21:07:46   
QueenJ
user posted image To mi je i mama rekla... user posted image Ali u - kontekstu.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
13.2.2015 12:16:26   
QueenJ
Bila juče. user posted image Sve ok. Pošto je prošlo 6+ meseci, mogu i treba da odem na kolposkopiju, tako da je to sledeći korak. Isto, pošto sam dojilja, a još nisam dobila, moj dr me posavetovao da dolazim češće, na mesec dana, ako mogu, "za svaki slučaj". user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
13.2.2015 22:43:48   
Njica
Idem za 10 dana na prvi pregled i kontrolu. I dalje me boli misic iznutra kad zavrsavam sa mokrenjem,ko zna sta je kad ludak nisam otisla ima 2 meseca od porodjaja.

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
25.4.2017 16:14:38   
Mariya
Ja bila danas na prvoj kontroli nakon porođaja.
Baš me je bolelo kad me pregledao ručno, već sam i zaboravila, još uvek mi user posted image bridiuser posted image
Sve je ok, pitao me da li mi je materica inače zavaljena, rekoh nije bila. Kaže da sad jeste, možda se još nije vratila na mesto, kontrola za 3 meseca.

(odgovor članu Njica)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
16.6.2017 22:53:27   
Dora89
Jao, jeste, taj pregled baš boli, iako ni inače ne podnosim spekulum. Ali me je gore boleo ginekološki pregled u porodilištu, dok sam još imala konce.
Taj ginekološki pregled se obavlja mesec dana posle porođaja. To je standardni pregled - spekulum i UZ. Tada mi je ginekolog rekao da je rana lepo zarasla i da smem da imam odnose. user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
17.6.2017 10:37:07   
krin 40
Prvi sam imala treći dsn posle porodjaja.UZ i ginekološki bez toga nema otpusta.Jesam imala konce ali ništa strašno.Dr je baš nežan i pažljiv.Drugi sam išla pre
neki dan(deset_i od porodjaja) da mi dr skine konce.Mogu i sami da ispadaju postepeno ali on to tako praktikuje.Sledeći imam u julu

< Poruku je uredio krin 40 -- 17.6.2017 10:38:48 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
17.6.2017 11:33:20   
IvanaSK RR
Mene nije boleo pregled u porodilistu pri otpustu.
Posle sam isla par meseci posle porođaja.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
17.6.2017 12:34:41   
vocicana
Niti straha nisam imala za taj pregled. Toliko sam puta isla pre trudnoce da mi dodje kao dobar dan, svucite se I opustite 😂

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
17.6.2017 14:04:10   
Sanjalicaaa
U porodilištu me nije boleo pregled, ali posle 40 dana kod moje doktorke me je bolelo, pogotovu kad mi je pritiskala stomak odozgo.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
12.8.2017 19:46:15   
mikica88
Pa treba se bas opustiti za pregled, a dosta zavisi i od dr . Nekad boli i ginekoloski ovako, a ne posle porodjaja. Meni je uvek neprijatno nekako.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
12.8.2017 19:52:17   
krin 40
Moj dr ima ruku nežniju od bilo koje žene.Ni ovaj sa 40 dana nisam osetila.❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
26.10.2017 10:30:42   
MamaNecaVo
Meni je prvi pregled bio 7 dana posle porodjaja.
Pa 3 nedelje od porodjaja.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
26.10.2017 13:18:35   
Sarav
user posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
26.10.2017 13:28:46   
isidora88
Mi nemamo ginekoloski pregled posle porodjaja u porodilistu, samo kod svog ginokologa nakon 6 nedelja. Mene nije boleo pregled.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
26.10.2017 13:41:49   
Sarav
Kod nas je prvi pregled pre otpusta iz bolnice. Nakon prvog porođaja me doktorka pregledala spekulumom i sve zvezde sam izbrojalauser posted image Nakon drugog porođaja samo manuelni pregled.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
26.10.2017 15:30:50   
choopa choops
Ja se nešto ne sjećam. Znam da sam imala na otpustu, pa onda na kontroli...ali čini mi se kontrola je bila kad su pretale lohije?user posted image Malim spekulumom. Mada meni nisu nikada bolni pregledi (osim oni pred kraj trudnoće)

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here