|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pumpica za izmlazanje
23.10.2012 19:22:48   
ana77
Jance, hvala ti puno na informaciji, dobro je znati da covek moze da zameni delove, ipak je pumpica skupa da se kupuje cela :-)! 

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: pumpica za izmlazanje
24.10.2012 9:35:59   
jance
nema na cemu, samo da budu isto tako ljubazni kao i samnom sto su bili :)
inace ja bi isto zamenila sve silikonske delove iliti delove koji dolaze u kontakt sa mlekom, ali ja imam vremena, i volela bi da odem licno, da se posavetujem sa njima i tako to... ipak ako budem ponovo pumpala, (nedaj Boze), uradicu sve da se sacuvam infekcija...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu ana77)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: pumpica za izmlazanje
1.12.2012 11:13:29   
dupla jasna
Jel ima neko sterilizator za Avant pumpicu za izmlazavanje mleka? Treba mi na zajam na 2-3nedelje...
Hvala unapred!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: pumpica za izmlazanje
4.2.2013 11:48:56   
MarijaBg
Sad sam zvala MSG group za rezervne delove za Avent pumpicu i smorila se totalno user posted image
Delovi nisu besplatni, skuplje je zameniti gumene delove nego kupiti novu pumpicu...
Samo onaj gumeni deo koji ide na dojku + onaj na koji se kaci rucka su preko 3000 din. Tako da sam odustala od zamene delova, izdracemo sa starim user posted image

(odgovor članu dupla jasna)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: pumpica za izmlazanje
11.3.2013 16:21:51   
mica0
aventovu i dan dans koristim

(odgovor članu ana77)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: pumpica za izmlazanje
2.4.2013 19:40:18   
Rosita
E vako zene. Obavila sam jednu nepromisljenu kupovinu i nadam se da nisam bacila 1000 din ipak. Imam avent pumpicu i malopre u nekoj bebi prodavnici u kraju ugledam neke case avent koje mogu da se koriste za cuvanje izmlazanog mlka, 10 kom. Rekoh super, a prodavacica se bas nije razumela da mi objasni i ja kupim manje vise na osnovu slikee jer je to u foliji pa ne mogoh videti unutra. Na slici prikayano da na te case ide navoj i to se onda montira na cuclu avent ili pumpu. Ja rekoh sve je unutra kad @oces! Ono samo case! E sad cu da vam postavim linkove da vidite jer znam da nije najjasnije. Evo ja sam mislila da sam kupila OVO a ustvari unutra je samo OVO . I sta sad, gde da nabavim ove navoje da bi ove case mogle da idu na pumpicu? Ili makar gde da nabavim poklopce pa da bar prerucujem u case i poklopim ako cuvam mleko? Bas sam prsla, nije mi do bacanje manija. Fala vi! user posted image

(odgovor članu mica0)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: pumpica za izmlazanje
2.4.2013 19:56:44   
Sanchy
Rosita mislim da na kutiji ili u uputstvu negde od avent pumpice imas spisak servisa izmedju ostalog mislim da ima i u Bg oni imaju sve delove pa najbolje njih zvati..user posted image ...inace cestitam na user posted image ..user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: pumpica za izmlazanje
2.4.2013 19:57:43   
Moiraina
Ja sam u Aksi kupila OVO, pretpostavljam da si to zapravo htela da kupiš.

A našla sam ti OVO, to su ti samo poklopci.

Sam navoj za pumpicu nisam nigde videla da se prodaje odvojeno. A poklopce posebno sam još videla u Home Centru u Ušću (3. sprat), na izlazu kad već prođeš kasu (tamo je deo sa igračkama), imaju još neke Aventove stvari, pa možeš i tu da pogledaš.

< Poruku je uredio Moiraina -- 2.4.2013 19:58:50 >

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: pumpica za izmlazanje
2.4.2013 20:24:54   
Rosita
Znaci u aksi, Mo. E jesam ... ko neka nerazumna shopingholicharka iliti bebiholicarka. Makar te poklpoce da kupim...

Hvala Sanchy!

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: pumpica za izmlazanje
2.4.2013 20:29:01   
Moiraina
Da, ja sam kupila taj komplet u Aksi, ali posle toga to isto više nisam videla tamo, a nema ni na njihovom sajtu. Čiiiini mi se da sam videla u Dexi Co-u (isto u Ušću), nisam 100% sigurna. Možda prvo da proveriš u Home Centru, ne znam...

< Poruku je uredio Moiraina -- 2.4.2013 20:31:07 >

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: pumpica za izmlazanje
6.4.2013 18:25:16   
Moiraina
Danas sam bila u Aksi na NBG u Bul. Mih. Pupina i videla sam one Avent posudice, pa ako nekom treba... Komplet kao sa mog prvog linka (5 posudica, 5 poklopaca, navoj za pumpicu i cucla) košta 800 dindži, a komplet od 10 posudica, 10 poklopaca i 2 navoja za pumpicu košta malo manje od 1.600. Rosita, jesi li našla poklopce? U ovoj "mojoj" Aksi ih nemaju posebno.

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: pumpica za izmlazanje
7.4.2013 9:57:37   
Rosita
Nisam! Na kraju sam vratila case, tj. zamenila za neku robu... Nije mi bilo trenutno svrhe pa sam tako uradila. Ali hvala na info da to ima u aksi!

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: pumpica za izmlazanje
16.6.2013 7:46:43   
minnica
Pošto sam za prošli put pozajmila Avent ručnu pumpicu i bila zadovoljna njome, ovog puta sam je kupila. Ako je budem koristila i upola kao onda, ja ću biti prezadovoljna. Inače, unapredili su dizajn maksimalno. Ne mora više da se naginje unapred, niti ima one čuvene zvezdice koja je pravila problem na starijem modelu. Javiću još utiske kad je isprobam.

< Poruku je uredio minnica -- 16.6.2013 7:48:03 >


_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: pumpica za izmlazanje
16.6.2013 11:11:15   
Rosita
Ja uspevam sa avent da lepo izvucem jedino ako dojka nije praznjena, ako je puna. Ako je razmeksana i malo, to je nemoguca misija.

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: pumpica za izmlazanje
31.10.2013 23:11:10   
buds_of_may
Evo i ja da se prikljucim, tema me zanima. Ja od pocetka ne mogu da izmuzem ni rucno ni Avent rucnu vise od 20ml. Znam da izmuzavanje nije reper za kolicinu mleka, pa se ne nerviram, ali mi je zao sto ne mogu malo vise da imam rezerve. Nakon Aventove rucne, dobila sam Medelinu Mini electric i meni to skoro nista ne izmuze, jos manje od Aventa. Ne znam da li neka od vas ima iskustva sa ovom Medelinom pumpicom da mi da neki savet, mozda je sistem drugaciji od rucne...

Inace, od zene koja je avetnica za dojenje sa licencom iz SAD sam cula da je jedino da nesto valja od pumpi kod nas Medelina Swing pumpica, a jos bolja je dupla Medelina, aoi je nema, sve ostalo je lose, pa mi verovatno i ne znamo kako izgleda dobro izmuzavanje...

_____________________________

Rough winds do shake the darling buds of May...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: pumpica za izmlazanje
1.11.2013 15:26:18   
Misha i Ljisha
najbolje rucno tako ces najvise izmusti. Ja imam Nuby pumpicu i ja sam bila zadovoljna medjutim nakon dva meseca od rodjenja moje cure vise nista nisam mogla da izmuzem kao i ti tako po 20 ml i to je sve. Prosto takve grudi i mislim da nijedna pumpica nije savrsena sve imaju neku falinkuuser posted image

(odgovor članu buds_of_may)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: pumpica za izmlazanje
1.11.2013 15:55:18   
Tiziana
Bud, ja imam tu Medelinu Swing i odlicna je,ali nije jeftina.Ja sam je pre 4 godine platila 12 000din!!!

(odgovor članu buds_of_may)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: pumpica za izmlazanje
2.11.2013 4:55:35   
dijana1*
Buds moje misljenje je ako ima mleka ono ce izaci pa bilo to pumpicom ili rucno. Od prvog dana sam sama izmlazala mleko, prvo je to bilo po par kapi pa se polako povecavalo. Moja je Aventova i lepo sam sa njom imala mleka ali posle mesec ipo dana jednostavno je stalo i umesto da se povecava njega je bilo sve manje i manje. Da na kraju nisam nista mogla izvuci ni sa pumpicom a ni rucno.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: pumpica za izmlazanje
2.11.2013 8:20:49   
Tiziana
Ja sam probala prvo Aventovu rucnu i toliko sam se mucila i malo izvlacila da sam jedan dan sama sela u kola i otisla da kupim tu elkrticnu koju sam jedino nasla u robnoj kuci Leto i procvetala.moj muz je posle svim trudnicama preporuciva kad se porode obavezno da kupe ovu elektricnu koliko sam ja bila srecna.
ja sam sa prvim detetom imala problem sa dojenjem.svakako je moja greska jer se nisam snasla kako treba,a on nije umeo da vuce,uzasno me grizla savest,onda sam nekako kasno krenula sa tom pumpicom i izvukla sam maximum koliko sam mogla da on do 4,5m pije moje mleko u kombinaciji sa adaptiranim.
kad sam rodila drugo dete i kad je ona drugi dan od rodjenja odmah pocela jako i lepo da vuce (a inace oboje su bili sitni) ja sam bila van sebe,secam se da sam svima poslala sms kako ona sisa, kao da se desilo ne znam kakvo cudo!
sa njom pumpicu ni jedan jedini put nisam koristila.

ali znam 2 zene koje su sa tom Medelinom Swing pumpucom u potpunosti 'dojile' bebe do 12.meseca. Bez adaptiranog.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: pumpica za izmlazanje
2.11.2013 8:34:57   
vikiveki
Sa prva dva deteta nisam ništa koristila,sisali su i ja sam se po malo ručno izmlazala posle svakog podoja dok su bili mali, a sa trećim sam imala problema jer je bio krupna beba pa je sisao kao lud i desnima mi je toliko stiskao bradavice do krvi...pa sam morala da kupim veštačke bradavice jer sam imala strašne bolove dok je sisao.Nekoliko dana sam ih koristila ali nije bilo bolje ....pa sam onda kupila i pumpicu i našla spas bar za nekoliko dana dok mi nije zaraslo ono što me izujedo...Posle nekoliko dana se sve stabilizovalo i ja nastavila normalno da dojim bebca

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: pumpica za izmlazanje
4.11.2013 18:41:42   
buds_of_may
Tiziana, da li mozda prodajes ili znas nekoga ko prodaje? Ne daje mi se puna cena sad kad vec nisam koristila od pocetka, a mali ima vec tri meseca. Ja imam tu mini i ona mi apsolutno nista ne izvlaci. Mada mislim da moje dojke ne staju lepo u tu velicinu.

Diana, koliko sam ja pratila razne forume o dojenju, kolicina izdojenog mleka nije uopste merilo kolicine mleka u dojkama, a znam mnoge zene koje uspesno doje, a nisu mogle skoro nista da izmuzu. Mislim da je tu veliki problem i sto su ove pumpice na nasem trzistu na nizem rangu od onih pravih, a ta Medelina Swing je medju boljima, zato i radi posao bolje...

< Poruku je uredio buds_of_may -- 4.11.2013 18:43:00 >


_____________________________

Rough winds do shake the darling buds of May...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: pumpica za izmlazanje
4.11.2013 23:56:04   
salle
drugarica mi se skoro porodila, trazi da kupi pumpicu TOMMEE TIPPEE, ali ne elektricnu, zna li neko gde ima da se kupi?

(odgovor članu buds_of_may)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: pumpica za izmlazanje
5.11.2013 4:42:42   
vukosava

IZVORNA PORUKA: buds_of_may

Tiziana, da li mozda prodajes ili znas nekoga ko prodaje? Ne daje mi se puna cena sad kad vec nisam koristila od pocetka, a mali ima vec tri meseca. Ja imam tu mini i ona mi apsolutno nista ne izvlaci. Mada mislim da moje dojke ne staju lepo u tu velicinu.



Imas rzlicite velicine levaka, nadji onaj koji ti odgovara. Nemamo svi (*)(*) istog oblika i dimenzija...

(odgovor članu buds_of_may)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: pumpica za izmlazanje
5.11.2013 4:50:32   
vukosava

IZVORNA PORUKA: buds_of_may

Evo i ja da se prikljucim, tema me zanima. Ja od pocetka ne mogu da izmuzem ni rucno ni Avent rucnu vise od 20ml. Znam da izmuzavanje nije reper za kolicinu mleka, pa se ne nerviram, ali mi je zao sto ne mogu malo vise da imam rezerve. Nakon Aventove rucne, dobila sam Medelinu Mini electric i meni to skoro nista ne izmuze, jos manje od Aventa. Ne znam da li neka od vas ima iskustva sa ovom Medelinom pumpicom da mi da neki savet, mozda je sistem drugaciji od rucne...

Inace, od zene koja je avetnica za dojenje sa licencom iz SAD sam cula da je jedino da nesto valja od pumpi kod nas Medelina Swing pumpica, a jos bolja je dupla Medelina, aoi je nema, sve ostalo je lose, pa mi verovatno i ne znamo kako izgleda dobro izmuzavanje...


Ne znam kad si se tacno porodila i kakav ti je bio porodjaj (prirodni ili carski) ali evo npr moj primer. Porodila sam se indukcija pa hitan carski. I kad sam prvih dana muzla to su bile kapi u pitanju. Zatim pet dana malkice nesto. I zatim sedmi dan nakon porodjaja htela sam da puknem kad je nadoslo mleko, pocela da ispumpavam, dan dva ispumpavala i onda sam prebacila dete na (*)(*). Vratila sam se pumpici kad sam morala da pocnem da radim tri nedelje kasnije... Samo pokusavaj, naice. A jel dojis dete ili samo ispumpavas? Ako ispumpavas nakon podoja 20 ml uopste nije lose..

(odgovor članu buds_of_may)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: pumpica za izmlazanje
5.11.2013 6:01:21   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: salle

drugarica mi se skoro porodila, trazi da kupi pumpicu TOMMEE TIPPEE, ali ne elektricnu, zna li neko gde ima da se kupi?


neka proba u enci menciju, oni drze tomi tipi program.

(odgovor članu salle)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MOTORNI RAZVOJ DETETA - ENIGMA DO DANAŠNJI...
U potrazi za odgovorom gde je istina i kako odbraniti sebe kao roditelja i svoje dete koje je jedinstveno u onom najlepš...
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here