|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
18.6.2012 10:45:44   
Anoniman
Ono što moram da preporučim je da uzmete kolica sa prečkom. Mi smo sa naših regularnih kolica skinuli pšrečku na nekoliko dana dok sveki ne promeni jedan deo platna koji je počeo da se para i Nevena se sva iskrivi, ne ume da sedi u kolicima bez prečke jer je gopođica navikla da digne noge a sad nema gde.

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 226
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
18.6.2012 10:50:14   
vonavoj
evo i kolica sa preckom,HAUCK ,na istu foru! i moja digne noge na preckuuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
18.6.2012 11:03:42   
red3lilu
Gledam slike svih ovih kolica, što ih zovu kišobran... Moja, na prethodnoj stranci sam stavila 2 slike istih su teška max. 1 kilogram i zaista zauzimaju minimalno prostora, idealna su za kretanje itd... Ima još par proizvođača sa sličnim modelima, ali neka koja se predstavljaju kao kišobran tj. kao laganija varijanta se malte ne i ne razlikuju od običnih dečijih kolica. Mislim imaju i krov i korpu i ogradicu isvašta nešto, teška su po 7-8 kg, a imaju samo sedeći ev. ležeći položaj?...pa u čemu je onda razlika od običnih (ja sam sad za bebu dobila redovna Chico kolica u tri položaja koja su teška 8 kg)?!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
18.6.2012 11:43:00   
Anoniman
razlika je sto sad imam chipolino koja potpuno prazna teze 11 kg, tako da je 7-8 - pesma slavuja!
ovo dolazi u obzir samo zato sto imam vaucer za popust, pa mogu za kvalitetnija da dam 6000 umesto u drugim radnjama iste pare za neka sklj. zar precka nema da se kupi posebno? mislim da sam videla negde ...

(odgovor članu red3lilu)
  Direktna veza do poruke: 229
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
18.6.2012 11:48:39   
tijatija
Ja imam chicco i predzadovoljna sam sa njima , ja mislim da su 3.5-4 kg i treca godina, sve je ispravno na njima stalno ih koristimo . Za sve su prakticna, sklapanje za sekund, staju u najmanji gepek. lagana su za guranje i za nosenje ma skroz su OK

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
18.6.2012 11:52:27   
Ana RR
Naši kumovi imaju ova hauk i meni se ne dopadaju. Imam utisak da klinac jedva stane u njih a pritom stalno nekako klizi na dole. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
18.6.2012 14:15:12   
madre

IZVORNA PORUKA: red3lilu

Gledam slike svih ovih kolica, što ih zovu kišobran... Moja, na prethodnoj stranci sam stavila 2 slike istih su teška max. 1 kilogram i zaista zauzimaju minimalno prostora, idealna su za kretanje itd... Ima još par proizvođača sa sličnim modelima, ali neka koja se predstavljaju kao kišobran tj. kao laganija varijanta se malte ne i ne razlikuju od običnih dečijih kolica. Mislim imaju i krov i korpu i ogradicu isvašta nešto, teška su po 7-8 kg, a imaju samo sedeći ev. ležeći položaj?...pa u čemu je onda razlika od običnih (ja sam sad za bebu dobila redovna Chico kolica u tri položaja koja su teška 8 kg)?!


isto razmisljamouser posted image
ja sam bogiju kada se rodio kupila chicco kolica koja vi ovde zovete kisobranuser posted image
za mene su kisobran kolica kolica koja imaju samo sedeci polozaj, kaisice, drzac za nogice i sve ukupno 1 kilogramuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
18.6.2012 14:30:23   
tijatija
i za mene isto a sve ostalo, lezeci, polu sedeci i ostalo imam na obicnim kolicama.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
18.6.2012 14:34:14   
Anoniman
volela bih sto manja i sto laksa, ali i da mogu bar jedan nivo da se poloze - on meni cesto zaspi u kolicima, bas mi zao bude kad mu glava pada na grudi

(odgovor članu tijatija)
  Direktna veza do poruke: 234
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
18.6.2012 14:34:35   
gagana83
Ma nema tu neke logike, kisobran kolica su ona kolica koja se sklapaju kao kisobran.
Mogu biti laksa, teza, sa jednim polozajem ili vise, ali ako se sklapaju kao kisobran, onda su kisobran kolica.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
18.6.2012 14:54:09   
red3lilu
Pa onda su gotovo sva kolica "kišobran"...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
18.6.2012 15:51:35   
tijatija
Ja sam mislila da su kisobran samo ona bas jednostavna i laka , a ja onda imam dvoja user posted image

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
11.9.2012 21:47:34   
ica82
Da li je neko gledao CAM MIkRO? Koliko sam videla ista su kao Flip koja je Bea opisala, samo vislje rucke, meni nekako cini se lakse za voznju.
Bea zasto si napisala da je ogromna razlika u kvalitetu, zar CAM nisu kvalitetna kolica?

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
7.6.2013 13:05:09   
bea83
ajoj baš sam na vreme videla ovu poruku user posted image user posted image
Ica se verovatno već uveliko voza sa kišobran kolicimauser posted image
Kad sam pričala o kvalitetu mislila sam na chicco london i chicco lit way, tu je razlika dve hiljade (bila) a kvalitet je neouporedivo bolji u korist chicco lit way

Inače mi naša Cam koristimo uveliko evo već drugu godinu i dalje sam prezadovoljna

(odgovor članu ica82)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
9.8.2013 22:10:04   
adulence
zene imate li neki predlog za kisobran kolica,u fazi smo trazenja ....za sada su mi ova favorit jer mi se cini da su najlaksa od svega sto sam videla do sada a imaju i lezeci polozaj,sto mi je takodje bitno...
http://www.bebabrestill.rs/kisobran-kolica-ava-hr.html u zelenoj varijanti

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
9.8.2013 22:22:59   
Janncica
Mi smo dobili na poklon za J prvi rodjendan neka kisobran kolica.Sluze svrsi...samo me nervira sto nema dole korpu ili torbu. A ova vidim imaju,Meni su lepa...najbolje ti je da ods u neku radnju da ih probas.

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
9.8.2013 23:37:12   
adulence
naravno moracu da odem i da ih vidim,mnogo mi se svidjaju jer su teska samo 6,4 kg sto mi mnogo znaci...iskilavih se sa ovim redovnim kolicima...i da imaju korpu u koju ja samo stavljam neke stvarcice...sad jedva cekam da odem da ih pogledam.l...u svakom slucaju i dalje sam za nove ,mozda bolje predloge ako ih imate...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
9.8.2013 23:46:28   
pocahontas
mi dobili ova, ja prezadovoljna jer su laka, imaju samo 4kg, a lagana su i za upravljanje. jedino nemaju lezeci polozaj. http://shop.aksa.rs/puerri-kolica-sprintino-green.html

imaju i korpu dole.

< Poruku je uredio pocahontas -- 9.8.2013 23:47:09 >

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
28.8.2013 0:51:24   
viking
Ajde Ringerajke, pomozite ženi user posted image


IZVORNA PORUKA: ogicagica

Viodeh ovaj tekst pre neki dan i pomsilih: gde ste do sada bili?

http://beberzica.rs/soping-vodic/kako-odabrati-kolica-za-bebe/

Troje kolica za prvu bebu i sada nam pukose kisobran kolica. Ima li neko preporuku za jeftina, a dobra kisobran kolica?



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
28.8.2013 7:53:27   
adulence
Poc divno sto su lagana ali nemaju polozaje naslona...inace ja sam i dalje u potrazi a ovde na zalost niko ne pise iskustva...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
28.8.2013 8:19:32   
sonyasha
Mi kupili pre godinu dana Chicco kolica London! i fenomenalna su! evo Voćko sada ima već petnest kila i super izdržavaju! dugača su, imaju sve položaje i on idalje dremne u njima! imaju i malu tendu i najlon za kišu, mi ih kupili prošle godine za 6000! nikad bolja kupovina!

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
3.1.2014 13:32:43   
Rosita
Planiramo da kupimo. Da se resimo grdosije bertone. Nikako nemam vremena da se upustim u detaljno informisanje. Za sad mi se cine ok OVA, sta vi mislite? Je l imate jos neki dobar predlog oko te cene? Bitni su mi polozaji naslona i tako, da ima sto vise tih pozeljnih performansi u nivou cene, je l te, ponajbolji odnos cene i kvaliteta. Hvala!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
23.10.2014 21:44:27   
mama krava
Da nema neko slucajno kisobran kolica na prodaju?

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
24.10.2014 0:00:26   
choopa choops
Kišobran su sva ona kolica oja se skupljaju onako kao da se uvuku, a ne da se preklapaju u kvadrat da tako kažem user posted image ,pa makar dolazila u kompletu 3u1 -onaj dio za kasnije, ili bila samo ona lagana kao za lutke user posted image

Elem, mi smo imaali prvo Pliko P3 iz kompleta, koja su bila teška ccaa8kg više se i ne sjećam. Ta kolica su prešla sito i rešeto user posted image , i dalje su u ovznom stanju. Voženo je dvoje djece (od 3 i 5g) u njima vrlo često i to tako da spustim naslon, pa jedno sjedi skroz do roditelja koji gura a drugo naprijed. I to vrlo, vrlo često i sa dodatnim kesamaZnači ladno oko 40kg user posted image Iako su imala mana dostaa, na kraju moram da im odam priznanje user posted image

Naknadno smo kupili kad se reodio sin (mislila sam da su ta PPerego glomazna) Brevi od 4,8kg. I koliko god ona bila lagana i staabilna i zbilja lijepa, toliko nam je falio taj ležeći položaj, da smo ih ja mislim koristili sve ukupno 15 puta.

Znači ja bih birala neka laganija koa ta, ali da obavezno imaju ležeći položaj. Nemam pojma uopšte ni šta je u opticaaju na tržištu, van sam tih tokova za sad user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
24.10.2014 8:29:42   
Sesilija 83
Mi smo hteli da kupimo Cam kisobran prosle godine i odabrali model cini mi se da je bio Flip.
Jer smo zadovoljni sa Cam-om ,sva bebi oprema od kolca,sedista do korita i nose nam je njihovo,sve pohvale za izdrzljivost i ostaslo, aliiii moja sveki koja nikad nista deci nije kupila resila tad da se pokaze u svetlu babe i kupi nam Neo nato kisobran... model je ok,imaju i lezeci polozaj,sve je u sustini ok,osim materijala od koga su, neki suskavi onako sjajni kojI se nenormalno kliza,i dedte non stop vuce na dole,sve se oni kajisici za vezivanje useku.... tako da i na materijal treba obratiti paznju.user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here