|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
4.8.2010 15:15:22   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Ja nisam kupovala kišobran kolica - ne vidim posebnu svrhu u odnosu na "normalna" kolicauser posted image


user posted image user posted image user posted image  takodje
mi koristimo obična kolica
imala sam neka manja ali sam shvatila da su Luki jako neudobna i onda sam odlučila da ne menjamo prava kolica i on uživa u njima user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
4.8.2010 17:58:18   
guppy RR
Mi smo jedan dan otišli u mercator, imali su na sniženju kišobran kolica... nešto manje od 20€ su bila. nisam se zamarala ni za koliko kila su, ni da li imaju atomski pogon i kočnicu, već kupila. Super su služila ako smo u dvoje šetali decu, inače smo sve ostalo obavljali normalnim kolicima za blizance.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
9.8.2010 14:37:05   
Jele
IZVORNA PORUKA: marince

kazite mi na sta treba da obratm paznju kad kupujem kisobran kolica?
Sta je tu binto da ima/nema,moze/nemoze?


meni su ova simpa

user posted image



Mi imamo ova i zadovoljni smo. Lagana su, prednji točkovi su rotirajući ali mogu i da se zakoče, veličina torbe na dnu je zadovoljavajuća, mogu da se spuste do ležećeg položaja, uz njih smo dobili i zimsku navlaku (nije nešto pošto nije džak da ga uviješ, već samo prekrivač) i navlaku protiv kiše. Lako se sklapaju i ne zauzimaju mnogo prostora u gepeku. A mogu i ja da ih nosim, za razliku od onih ''redovnih'' koja nam imaju 17 kg.
Kupila sam ih preko justklik-a.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
9.8.2010 16:46:41   
choopa choops
Mi imamo
[img]http://www.globalbaby.co.nz/image.php?object_id=239&image_id=[/img]

Plus: tezina od SAMO 4,8kg user posted image , lagana za upravljanje, korpa za stvari sasvim solidna, materijal dobar, gratis kabanica za kisu
Minus: nemaju lezeci polozaj, vec nesto kao polusjedeci pa nije udobno kad djete zaspi, nemaju precku naprijed.


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
22.1.2011 22:26:45   
IVA 11
Ja sam uzela Maxi Cosi kisobran kolica i preeeezadovoljna sam! Prva su bila Peg Perego Pliko, pa su mu postala uska u sirinu, pogotovo kad je u jakni ili skafanderu, tad ne bi mogao ni u stranu! user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
4.2.2011 17:17:31   
Anoniman
Imam ogromna kolica trenutno koja bih u nekom narednom periodu zamenila manjim i laksim .. O ovim kolicima razmisljam i molim da mi kazete sta mislite o njima i da li ce posluziti `svrsi` ?
user posted image
Giordani kolica free stroler 73 narandzasta Giordani free stroller italijanski dizajn po odlicnoj nizoj ceni, dimenzije kolica su visina 100cm, duzina 82cm, sirina 54cm, kada su sklopljena 39x95cm. Ekstra laka kolica samo 5 kilograma. Kolica su namenjena deci od 6 do 36 meseci, imaju vise polozaja regulisu se sistemom rajfeslusa ali nemaju lezeci polozaj nego od sedeceg do polusedeceg. Moderan dizajn, kais sa 5 pozicije ucvrscenja, veliki tockovi, korpa za odlaganje stvari i ergonomske rucke su samo jos + za ova kolica

(odgovor članu IVA 11)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
4.2.2011 17:30:46   
Podrum Š.
Draga, ta kolica mi je koleginica naručila za babine za treće dete. Ima već jedna takva pa je super zadovoljna.

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
4.2.2011 17:37:56   
Anoniman
Odlicno user posted image Hvala ti user posted image   user posted image

(odgovor članu Podrum Š.)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
4.2.2011 17:42:01   
marince1
IZVORNA PORUKA: Jele

IZVORNA PORUKA: marince

kazite mi na sta treba da obratm paznju kad kupujem kisobran kolica?
Sta je tu binto da ima/nema,moze/nemoze?


meni su ova simpa

user posted image



Mi imamo ova i zadovoljni smo. Lagana su, prednji točkovi su rotirajući ali mogu i da se zakoče, veličina torbe na dnu je zadovoljavajuća, mogu da se spuste do ležećeg položaja, uz njih smo dobili i zimsku navlaku (nije nešto pošto nije džak da ga uviješ, već samo prekrivač) i navlaku protiv kiše. Lako se sklapaju i ne zauzimaju mnogo prostora u gepeku. A mogu i ja da ih nosim, za razliku od onih ''''redovnih'''' koja nam imaju 17 kg.
Kupila sam ih preko justklik-a.



sve isto,sve potpisujem,samo su nasa plava user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
5.2.2011 9:43:49   
marija32
Ja sam vec negde pisala da ja imam od cerke Chipolino kolica, stara su vec 7 godina, ali kao zmaj su, a prosla su more, planinu, pijace, hiljade kilometarauser posted image . A meni je kisobran kolica najvaznije da moze bar malo naslon da se spusti, i da su lagana, a ova su upravo takva.

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
7.2.2011 10:51:34   
Anoniman
Kupili ova,nisu bas kisobran ali su lagana i meni super super slatka i funkcionalna user posted image
user posted image


(odgovor članu marija32)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
7.2.2011 10:54:09   
*Alexx*
Mi nismo kupili kišobran kolica, niti smo ih koristili otkad je Andrej počeo da hoda. Koristi ih dadilja tu i tamo, kad idu u veće šetnje, kaže da hoće da sedi u njima - sa nama nema šanse da sedi. Nešto tu ne štima user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
7.2.2011 10:55:33   
Anoniman
Mora da je dadilja neka opasna zena user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
7.2.2011 11:01:57   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: ribizla

Mora da je dadilja neka opasna zena user posted image


Da ne off-ujem mnogo, samo ću reći da nju sluša, a nas ne user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
7.2.2011 11:30:04   
Podrum Š.
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

IZVORNA PORUKA: ribizla

Mora da je dadilja neka opasna zena user posted image


Da ne off-ujem mnogo, samo ću reći da nju sluša, a nas ne user posted image

Kada čovek malo porazmisli, to je praktičnije... user posted image

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
7.2.2011 11:30:33   
Podrum Š.
Ribizla, super izgledaju kolica... user posted image

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
19.2.2011 21:47:17   
Jele

IZVORNA PORUKA: ribizla

Imam ogromna kolica trenutno koja bih u nekom narednom periodu zamenila manjim i laksim .. O ovim kolicima razmisljam i molim da mi kazete sta mislite o njima i da li ce posluziti `svrsi` ?
user posted image
Giordani kolica free stroler 73 narandzasta Giordani free stroller italijanski dizajn po odlicnoj nizoj ceni, dimenzije kolica su visina 100cm, duzina 82cm, sirina 54cm, kada su sklopljena 39x95cm. Ekstra laka kolica samo 5 kilograma. Kolica su namenjena deci od 6 do 36 meseci, imaju vise polozaja regulisu se sistemom rajfeslusa ali nemaju lezeci polozaj nego od sedeceg do polusedeceg. Moderan dizajn, kais sa 5 pozicije ucvrscenja, veliki tockovi, korpa za odlaganje stvari i ergonomske rucke su samo jos + za ova kolica



Nas je privukla cena ovih kolica pa smo otišli do Akse da ih ''probamo''. Po meni su čist promašaj jer su kao prvo uzana, bar Urošu, drugo on kao da je ispadao iz njih, tj. kao da su bila mala, a kupovali smo ih pre nekoliko 7-8 meseci valjda, tako da to do 36 meseci nema šanse u našem slučaju. Jednostavno su mi delovala krhko, kao da će se svakog časa slomiti.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
19.3.2011 12:00:42   
Tsuymish

IZVORNA PORUKA: Dora

Ja sam kupila neka za 2500 super su...imaju dva položaja, ono za sunce se pomera do skroz napred (ispred deteta), ima mrežicu za sitnice ispod kolica...Posle 1,5 god. drndanja i 10 dana na moru (vukla ih po plaži i brdima) u povratku na Zlatiboru otpadne točak, ja ih bacim i kupim ista takva jer ih ima bukvalno svudauser posted image Posle ih je koristio i Balša a sad ih već godinu dana koristi drugaricin mali. Još su čitava

Joj, koja su to kolica i GDE? :)

Jurimo neka kisobran,da nisu teska,a da imaju bar 2 polozaja...i naravno da nisu skupa user posted image

Ova obicna su teska 7 kg, beba je sa 7 ipo meseci teska 8 ipo i moja kicma ostro protestuje....(a fala bogu u zgradi su nam stepenice od ulaza do lifta, fazon 20 komada pa treba ici gore dole vise puta dnevno)

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
19.3.2011 12:03:52   
Nensi*
Dora,i mene interesuje koja su to kolica user posted image
Ako imas stavi sliku user posted image

< Poruku je uredio Nensi RR -- 19.3.2011 12:04:11 >


_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Tsuymish)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
19.3.2011 12:10:36   
Vika
mi smo nabacili ova, Hauck Luna, iako je poprilično rano! Ima li neko takva i kakva su iskustva?

user posted image

< Poruku je uredio Vika -- 19.3.2011 12:11:49 >

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
19.3.2011 12:15:47   
Nensi*
Vika,gde ste kupili i koliko ste platili?

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
19.3.2011 12:44:17   
dijana1*
Da li neko ima ova kolica i kako su se pokazala ?

Peg perego si completo

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
19.3.2011 12:45:50   
Nensi*
Dijana,koliko vidim to nisu kisobran kolica...

I da,pa gde si ti,ne videh te bas dugo ovde...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
19.3.2011 12:51:41   
dijana1*
U radnji me ubedjuju da jesu user posted image

Malo off nadam se da nece biti pec pec user posted image
Da bas me nije bilo dugo, prvo mi nije radio net pa obaveze oko posla i Vuka.......
Vidim da si sada mod. cestitam user posted image
I Olgi i Nadi user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
19.3.2011 12:54:20   
Nensi*
Hvala, user posted image
Drago mi je da si opet tu user posted image

I da,nemoj da te predju pa da kupujes jos jedna kolica...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
Nema jače sile na svetu od majke koja bran...
Njega nećeš tući, ni u pojam ni u naletu besa i nemoći. Moraćeš prvo preko mene, a ne dao ti Bog da se nađeš na putu maj...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here