|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
2.1.2016 19:04:41   
MAMAMAJ
Učenje silaska s kreveta ima smisla kad krenu da puze, tako u tom periodu nekom, kada umeju da koriste rukice i nogice da ostvare cilj, tj da se rukicama prebaci iz sedećeg položaja u puzajući, da bi spustio nogice sa kreveta i dočekao se na njih.
Pokušavajte to i ako bebe još nisu počele da puze, a u uzrastu su kad to inače rade, iz razloga što neke bebe nikada ni ne koriste to puzenje, tako je moj sin.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
4.1.2016 23:45:26   
choopa choops
Da se zvanično upišemo i u ovu temu user posted image

Jedino dobro u svemu je što sam juče stavila staze koje su bile maknute mjesecima unazad, pa su malo ublažile pad. Svejedno, ona se tresla 10 minuta, valjda jer se uplašila kako je pala u snu...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
5.1.2016 9:46:42   
Sanjalicaaa
Moja starija beba je nocas pala sa kreveta. Inace i spava u krevetu i samo mu se jednom desilo da ispadne i to u pocetku kada se privikavao na krevet. Plakao je verovatno i on jer je pao u snu, ustao, popeo se i nastavio da spava user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
5.1.2016 11:53:45   
IvanaSK RR
Joj, mukica mala,važno da nije nista bilo.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
5.1.2016 17:02:59   
branki*
Choopo,tek se sad upisujete u ovu temu!dobri ste vi,ondauser posted image
Sala mala,meni ,bogme,boka par puta palauser posted image ma,sekund je dovoljan!
Sanjalice,meni je sin tako isto jednom pao u snu,vec veliki,onako bunovan,ne zna sta ga je snaslo,samo je ustao,legao i nastavio da spava!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
5.1.2016 17:41:28   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: branki RR

Choopo,tek se sad upisujete u ovu temu!dobri ste vi,ondauser posted image



Prkosili smo sudbini evo 10 i po mjeseci user posted image

Meni L sa svojh 7 i po godina, pada non stop. Neku noć je pala sa kreveta i samo nastavila da spava na podu user posted image I kad je bila beba ona je najviše treskala. Baš, baš nemirno spava...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
6.3.2016 0:46:31   
choopa choops
Znači krenuli smo sa padovima user posted image
Danas sam je stavila da odspava u našem krevetu i nakon 20 min čujem baš jak udarac. Uletim tamo, a ona se otkotrljala i udarila u fioku od natkasne pored kreveta (koju je MM ostavio otvorenu) a špic je užasan i onda pla na parket (bila sam digla staze user posted image ) Ona se naravno sva tresla od plača i jedva je do daha dolazila. Ja je stavila na siku da se smiri kad imam šta da vidim. Malo poviše slijepoočnice kao naduveno i posjekotia i krv user posted image Bila sam sama kući sa njima, ne znam da li da je vodim u DZ ili ne, rekoh ajde sačekaću. Nije mi dala ni obloge da joj stavljam. Uglavnom skoro se povuklo, nije išlo puno krvi samo malo zagrebano. Sutra ću da joj kupim neki gel (reporučila mi snaja neki za hematome i ne znam šta već) da namažem to.
Strava, skratila mi je život za bar deset godina.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
6.3.2016 0:54:00   
vikiveki
Što se tiče tih padova i meni su deca kao mala bila talična..svako od njih je barem jednom pao tako sa kreveta i nije ništa bilo.Ja u vrtiću kada se neko dete udari odmah stavim hladne obloge a posle namažem onaj margarin za mazanje,to sam čula od jedne starije koleginice, i kada sam jednom probala videla sam da ima efektauser posted image a svojoj deci sam mazala te kreme za hematom,tada nisam znala za margarin.user posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
6.3.2016 1:05:37   
choopa choops
Ma i moji su padali, ali se nisu nikada rasjekli ovako. I mažem i ja margarin, ali ovo je posjekotina , ne mogu tu mazat margarin. Mada mi ona ne bi ni dozvolila, nije dala da joj pipnem glavu, pa ja nisam ni forsirala...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
6.3.2016 13:07:40   
branki*
uh,bre ,choopouser posted image meni boka pre neku noc spala sa kreveta,ja je brzo podigoh i na sisu i uspavala se,ali mrzim sebe ka mi padne tako,sad ogradjujem uvek nekim jastucima i cebadima,ranije je sa te strane bio krevetac,a sad smo krevetac dali mom bratu,pa je prazan prostor.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
6.3.2016 13:54:14   
emicaa
Choopo mrvica mala.
Ja već oguglala na Dorine padove,znam da ružno zvuči ali ona se toliko puta razbila da je to postala rutina user posted image pogledam da nije rasječeno,poljubim da prodje i ajmo dalje

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
6.3.2016 14:16:42   
Maraj
Ufff...ja svratih ovde , da vidim sta me ceka. Ne znam kako cu reagovati kada padne prvi put , al znajuci da sam ja panicar.... bolje da ne razmisljam kako cu reagovati

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
6.3.2016 14:20:03   
Sanjalicaaa
G kada je prohodavao je pao tacno na ivicu ormana kod mm-ovih. To je bilo strasno. Izasla je cvoruga odmah, pomodrelo je i krvi je bilo. Kad sam ga videla kada smo dosli samo sto se nisam onesvestila. Ali nista mu nije bilo hvala Bogu. Nismo ga ni vodili kod lekara jer su svi bili u fazonu ne treba nije mu nista, ali ja sam se dva dana tresla.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
6.3.2016 16:07:30   
IvanaSK RR
Mi smo imali ogradicu, na njoj nam je stajala podloga za presvlacenje. Sin je imao sest meseci, ja ga stavila na stomacic da mu ocistim nosic fizioloskim i stajala sam sa strane. Uzela spric i fizioloskim i u sledećem trenutku se on odgurnuo nogicama i pao unazad glavom na parket.
Ja nisam stigla da histerisem, muz je. Iako sam mislila da ce u takvim trenucima biti obrnuto.
Sve je bilo ok.
Posle toga je imao jos par padova sa naseg kreveta.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
15.6.2016 9:44:22   
amelia
Ja sam najgoraa mama na svetu user posted image user posted image pao Mi A sa kreveta u kadicu koja je bila ispod krevetA ima zelezni branik od krevetai ima mesta jedno 30 cm neznam kako da vam objasnim. I ja se cudim kako mu je tu usla glava Nije samo sto je pao nego je bilo nezgodno glava mu je bila u kadici i on onako iskrivljen van nje.. user posted image nije plakao mnogo nego kao i obicno niti je imao crvenila. Nemam pojma sta da radim da li da idemo u hitnu. Strah me da nije povredio kicmu ili prsljene od vrata jer sam ga nasla Bog zna u kakvom polozajuuser posted image .
Mada on se vrti igra nema naznake da ga boli nesto ne znam sta da radim ocajna sam.user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
15.6.2016 11:29:58   
branki*
Amelia,pipni ga kad je miran tu po vratu,vidi da li reaguje,da li ga boli.ne verujem da je ista ozbiljno.i nisi najgora mama,svima nam se desavalo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
15.6.2016 11:32:10   
amelia
Zar niko nema nikakaf savet da mi da !!!???
Ne mogu da iscitam celu temu unazad. Sta treba da radim da ga drzim budnog da nespava 2 h ili vise?
PrimetilA sam da brcka glavicu pozadi kao da ga boli ali nema spolja nikakf trag niti crvenilo.


_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
15.6.2016 11:34:34   
amelia
Izveo ga mm malo.napolju u dvoristu da ne bih zaspao. Hocu branki hvala dragauser posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
15.6.2016 11:40:26   
branki*
Prati eventualno da li ce da povraca,to ne valja,onda kod dr odmah.moguce da se malo istegao.bice to sve ok.😘😘

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
15.6.2016 11:58:45   
emicaa
Amelia samo ga prati,ako vidiš bilo kakve promjene vodi ga doktoru.I nisi najgora mama,svima je nama pala beba jednom,nekim i više puta user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
15.6.2016 12:22:36   
amelia
HvAla vam drage ... Pao je oko 9 h i sad je zaspao nije mogao vise da izdrzi jer je ustao u 6 h. Pratim ga celo vreme i osluskujem previse pa mi se neke stvari pricinjavaju.npr zenice kao da su mu vece ili kako dise bas sam fanatik ali sta cu.. Uvek sam pazila i previse cak dok je bio manji kad nije mogao ni da se prevrce a danas sikio je a ja sam bila sva iscrpljena i zadremala sam ,on je pustio siku i preko mene i bam sekundi su bili u pitanju. Osecan se uzasno najuzasnije. Samo nek bude dobro pazicu duplo vise ubuduceuser posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
15.6.2016 12:41:59   
Mala Elena
Amelia nemoj tako da mislis! I meni je E padala par puta, sa kreveta i iz nosiljke jednom user posted image Mada sam mislila da sam jedina kojoj se desilo, videla sam da nisam. Ona je imala cak i cvoruge pozadi user posted image ....vodili smo je u hitnu i nista nije bilo, osim sto je uzasno plakala jer ju je bolelo. A on ti se verovatno nije toliko udario. Srecom!
Ako ne bude povracao, nemoj ga voditi.

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
15.6.2016 15:31:31   
Maraj
Amelia user posted image mogu misliti kako si se potresla. Je li se probudio? Kako ti sad izgleda

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
15.6.2016 15:33:39   
amelia
ME i ja.mislim da se nije toliko udario jer nije plakao a i ja sam uspela za nogice da ga uhvatim malo znaci ipak je pao ali sporo. Mislim da se vise uplasio a ja se najvise plasim da se nije nekako nezgodno savio i nesto povredio. Mada nema nikakvih znakova za sada kao sto rekoh igra smejse se i prevrce. Videcemo dalje pratim ga .
Maraj probudio se jos oko 13:15 i normalno sve ruckao je teletinu sa povrcem sad je na sisi mozda ce opet zaspati.

< Poruku je uredio amelia -- 15.6.2016 15:40:14 >


_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
15.6.2016 15:44:50   
Maraj
Super amelia. Verovatno ste se oboje vise uplasili nego sto se on povredio.

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here