|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
15.6.2016 16:17:04   
amelia
Jeste maraj i ja to mislim. Sad je zaspao stavila sam ga u krevetac i ja cu malo da se ispruzim i da se smirim stvarno samuser posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
15.6.2016 16:59:19   
Maraj
Verujem ti... mogu misliti kako cu ja reagovati kada L prvi put padne...inace se zna za mene , da sam panicar user posted image

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
15.6.2016 17:22:21   
emicaa
Prvi put je najgore,posle pregledaš ima li gdje čvoruga i gonite dalje.T i sad padne ali skače kao majmunčić dobro je da ne pada svaki dan.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
15.6.2016 19:41:51   
amelia
Ma dao Bog da ti nikad ne padne.. Stvarno je uzasno. Inace nisam ja toliki panicar ali ovo me ubilo.. Ne znam sta da radim i sta bih uradila da me prodze ovaj uzasan osecaj. Inace on je dobar igra se evo cvili da ga ponovo izvade napolje. Samo sad da prodzu ovih 24-48h pa sa se priberem i smirim.
Emice verujem da kad malo porastu lakse je i covek se privikne na to pa mu postane kao da se ogrebao ali eto ovo mi je prvi put i da opet ponovim jako nezgodno je pao.

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
15.6.2016 20:03:37   
emicaa
T je prvi put pala direkt na glavu,umrla kad nisam.Najružniji pad je bio kad je pala pored samog radijatora,hvala Bogu pa nije udarila glavom o njega.A sigurno smo i mi kao mali padali,nisi ti kriva,svakome se može desit.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
15.6.2016 23:14:00   
choopa choops
Moji su svi troje padali. I po nekoliko puta. Mala za sada dvaput. Drugi put bezazlone, a prvi put, se skotrljala s kreveta i udarla o ivicu fioke od natkasne, koja je baš oštra. Posjekotina joj je bila tačno iznad slijepoočnice, pored neke vene koja je počela da pulsira. Sao malo krvi je bilo, ali je to tako jezivo izgledalo, modra debela vena koja pulsira ispod one tanke kože a pored krvavi mali rez user posted image Presjekla sam se bila, nisam znala da li da je vodim u DZ. Pa sam zvala snaju koja radi u Tiršovoj, slala joj slike na Viber, pa me ona savjetovala šta da radim. Sve u svemu prošlo je.

U principu ja ih samo pratim da ne povraćaju i da li se ponašaju normalno i ne dam im da zaspu bar dva sata.

< Poruku je uredio choopa choops -- 15.6.2016 23:16:29 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
1.7.2016 0:14:38   
muzicarka
Ja sam, definitivno, najgora od svih mama.... Nikome dete nije palo sa stola i to tako malo...user posted image Naime, mi bebu stavimo u ljulju i ljulju stavimo na sto(beba ima 3,5 meseca) dok mi rucamo....Danas sam je stavila blizu ivice i ona kako se pomerala , ljulja se pomerila i krenula da pada .... ja sam stigla da uhvatim rucku, medjutim , ona se odkacila a suprug je stigao da ublazi pad.... Beba je plakala ali sam je smirila...imala je malo crvenilo na glavici...nije povracala, nije ni spavala, pomislih sve je ok....Medjutim kad smo je veceras kupali ja primetim, kako sam joj prala glavicu, da je glavica natekla sa jedne strane... pocnem da placem u sekundi.... malo se priberem, ne place kad joj to pipam... Previse je kasno da je vodim u DZ, dezurni bi nas poslao u bolnicu a nocu nema dezurni deciji hirurg... Beba sada spava a ja kao na iglama.... Videcu ujutru sta cu...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
1.7.2016 0:18:27   
dunja RR

Joooj draga, nisi najgora, ne razmišljaj tako, ne krivi sebe.
Pokušaj da odspavaš, biće sve ok. Ujutru kod dr.
Ali ja msilim da ako nije povraćala i nije bila pospana, to je sve kako treba.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
1.7.2016 0:20:28   
muzicarka
Valjda je sve ok.... Najvise se brinem jer je mnogo mala...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
1.7.2016 0:22:12   
dunja RR
Znam. Probaj da odspavaš user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
1.7.2016 0:34:49   
choopa choops
Joj muzicarka, nezgodno bas user posted image Ali sigurno joj je malo otela glavica zato jer je još tako mala, pa su možda i kosti tanje. Da li si joj stavljala obloge? Kažem meni je I (bila je malo veća) lupila glavom o ivicu i isto joj je bilo oteklo, čak je imala i posjekotinu. Srce mi je sišlo u pete tada. Bilo je otečeno par dana, ali kasnije je sve ipak ispalo OK. Nisam je vodila kod dr jer sam bila sama sa njima i bilo je kasno. Poslije se sve smirilo pa je nisam ni povela uopšte.
Probaj da odspavaš malo, biće sve u redu user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
1.7.2016 9:55:04   
Khaleesi
Njima su kosti tanke i mekane, nije sigurno nista estrasno... Meni je mala pala prvi put sa kreveta tek sa sest, ali se dralaaa.... Nije tvojoj bekici nista bice ok....

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
1.7.2016 18:57:47   
muzicarka
Hvala vam na rečima podrške user posted image
Jutros sam je vodila kod dr..
. rekla nam je da će se otok povući ali da je pratimo 72 sata i dala nam je uput za dečijeg hirurga ako zatreba za svaki slučaj... Nadam se da nam neće trebati...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
1.7.2016 20:58:06   
Khaleesi
Ma nece bice ok zilavi su malciuser posted image

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
1.7.2016 22:38:58   
Maraj
Jao muzicarka tak je i mojoj prijateljici pala beba al sa kreveta. Stavila je u kar sit a njega na krevet. Beba kako se pomerala sa sve auto sedištem padne na pod. Zato sam ja mog L iskljucivo na pod stavljala kada je u auto sedištu. Na podu mi je najsigurniji. Ne moze pasti

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
1.7.2016 22:48:17   
muzicarka
Maraj, koliko je bila beba?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
1.7.2016 22:51:40   
Khaleesi
i je starija mnogo cesce padala nego ova mala sada... da li nisam znala jer sam jos bila mlada neiskusna mama...user posted image

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
1.7.2016 22:54:45   
Maraj

IZVORNA PORUKA: muzicarka

Maraj, koliko je bila beba?

Dobro. Vodili su je kod dr. Sve je ok. Sto kazu stariji ljudi , njih Bog cuva. user posted image

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
1.7.2016 23:06:25   
muzicarka
Pitam koliko je bila stara beba?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
1.7.2016 23:09:48   
Khaleesi
Ja sada kada nemam nikoga, spustim je na pod sa igrackama i odem do wca, terase ili sta vec treba...

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
7.11.2016 10:47:54   
IvanaSK RR
Evo i nas ovde :(
Pre nekih sat, sat ipo pala mi je sa garniture, visine nekih 30-40 cm i to pravo na glavu. Zakopcavala sam joj zeku kod nogica u tom trenutku. Zenice su iste, nije mnogo plakala, posle je "pricala" i smejala se, nije povracala... Jedino što je nisam mogla naterati da bude budna dva sata jer je nocas slabo spavala, a i jutros.
Bas sam se potresla user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
7.11.2016 11:05:46   
Animsaj9
Ivancice , kazu kad se tako nesto desi , najbolje je kad zaplace , znaci da je sve u redu .
Meni je D pao u ogradici kako je stajao direktno na potiljak ...i ja sam se uplasila , al oni su fleksibilni , bitno da ne povraca

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
7.11.2016 11:12:15   
Anck Su Nmaun
Jao draga znam kakav je to stres, samo je prati ali mislim da ce biti sve ok..ljjjuuuuubimo vas!!!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
7.11.2016 11:18:41   
mamica 91
Mm ostao prvi put sam sa U kada je imala nekih 6 mes, dok je mama isla kod frizera, ja dosla kuci a on kao mrtav, bled, trese se, reko sta je bilo, kaze U pala s kreveta on je ostavio na kraju kreveta dok je on "na brzinu" otisao po sorc u drugu sobu, nije joj nista bilo imala malu cvorugicu na potiljku, vise mi se cinilo da je mm pao nego onauser posted image

A V je sa 3 mes pao prvi put i od tad po nekoliko puta dnevno obavezno, sedim pored njega i samo se svali da nemam vremena ni da odreagujem.
Dr kazu ako ne povraca i nije uspavano, tj ako se normalno ponasa da nema razloga za brigu.

Ivka bice to dobro, sad se mazikajte da i ona zaboravi na stres

< Poruku je uredio mamica 91 -- 7.11.2016 11:21:27 >

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
7.11.2016 11:22:29   
suzi kju
Ivana ja sam to prosla sa obema po jednom. Meni je cak A i povratila posle pada,ja premrla od straha, isli na institut i nista. Nije to ni neka visina,beke su elastične,ne moze joj ništa biti. Naravno da je stres, i to ogroman, neopisiv, ali se desi. Meni je A tada pala bukvalno ispred mene. Skoro i da nema deteta koje nije palo. I padace tek. Ništa ne brini,ljubimo vas!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here