|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
7.11.2016 11:29:47   
IvanaSK RR
Joj, sve znam, ali znate i same kakav je to stres, a i lakse je kad podelim sa nekim ko razume.
Ona je pala sinu sa kreveta, koji je malo vislji od ovog. Pala mu je na stranu i malo udarila glavu. Gospodin hteo da je presvlaci, a ja u tom trenutku bila u kupatilu. Dole je bio tepih koji je deblji.
A sad me strah jer je direktno na glavu, gde je fontanela user posted image i to na parket.
Sin je imao oko sest meseci kad je pao sa podloge za presvlacenje koja je bila na ogradici, pozadi glavom na parket. A ja naravno pored njega.
Svesna sam da su velike šanse da je sve u redu, ali... Toliko se lose i grozno osecam user posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
7.11.2016 11:36:41   
suzi kju
Znam da se grozno osecas ali nema potrebe. I ja sam u ton trenutku mislila da sam najgora majka na svetu. To je normalan osecaj i brineš i ssve ali desava se.
Opusti se i ljubi je puno

< Poruku je uredio suzi kju -- 7.11.2016 11:37:16 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
7.11.2016 17:26:44   
Khaleesi
Meni je uza stres kda padne. Sada su se jurile po krevetu i beba je kolut napred i pala. Kako ne znam nije ni bila blizu ivice. Samo sa vrata vidim kako pada napred i pljus... Tako me je strah od toga.
A to je kao sve najnormalnije minut plakala i nista...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
7.11.2016 17:35:20   
Anck Su Nmaun
Meni je T pala ( bas ima negde na pocetku teme) sa 3-4 meseca na debeo tepih, plakala sam kao kisa taj dan.
A ona minut i sve 5
Uzasan dozivljaj user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
7.11.2016 21:32:43   
emicaa
Ivana jel dobro ona?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
7.11.2016 21:46:55   
IvanaSK RR
Emice, mislim da je sve ok. Nije povracala, spavala preko dana otprilike isto kao i obicno, jela normalno... Hvala Bogu. Nadam se da ce tako i ostati.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
7.3.2017 14:51:44   
Milena18
Evo i nas ovde.
M je jutros pala sa kreveta na parket. Nije neka visina, ali je lupila glavom. Imala je crvenilo i malu modricu na jagodici, sad joj je već prošlo. Nije povraćala, nije bila pospana, raspoložena je. Malo mi je lakše kad pročitam da se to i drugima dešavalo i da su dečica bila ok, ali i dalje mi je užasno kad se setim njenog vriska i kako sam je našla na podu. I sve je to zbog moje nepažnje. Sad čekam da prođe vreme, nadam se da će ostati dobro.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
7.3.2017 15:30:57   
Sanjica26 RR
Milena, nece se ona toga secati. Mozda ce jos koji put da se desi. Zato sam ja uvek da se beba stavljaju na pod ili nelu ogradicu. Tu su sigurbije

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
7.3.2017 15:37:05   
vocicana
Kako je Milenice moje dete ateriralo vise puta sto na pod, na tepih, sto na goli parket. E a za slag na tortu pao je iz dandoline u kojoj je sedeo jer je tvrdoglavko zamislio da uzme muzevljevu knjigu sa stola izgubio ravnotezu i opizdio slepoocnicu od ivicu stola. Sve mu je modro jos uvek. Iplakao se, povracao nije, spavao kao top, veseo i sve po redu.
Nego sto kazes, najgore mi je to sto sam uvek kraj njega i kao da sam udaljena 10 m a ne 200-tak cm od deteta, u mikrosekundi eto ga na podu.
Ne sekiraj se.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
7.3.2017 15:42:27   
suzi kju
Milena nemoj da se nerviras, oni su maleni, teško da mogu da se povrede, a i nece se secati.
Ne znam da li postoji mama kojoj dete nije palo s kreveta.
Ne brini se ništa.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
7.3.2017 15:51:10   
Maraj
Milena ne znam da li znas za margarin. Kad ti dete padne , stavi malo margarina na to mesto , nekim cudom on sprecava nastanak masnice

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
7.3.2017 17:57:47   
Khaleesi
Ja sad cujem za to sa margarinom...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
7.3.2017 18:11:44   
Mariya
Ja sam isprobala to sa margarinom, deluje!!
Sa maslacom ne, doduše, margarin sam stavila odmah, čim sam se udarila a maslac sam na L, nekoliko minuta kasnije i imala je modricu.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
7.3.2017 18:13:37   
milicicak
Maslac provereno ne deluje. Margarin odradi posao svaki put

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
7.3.2017 18:17:05   
Khaleesi
Meni su obe padale, ali nikad nisu bile modre ilo sa hematomo ... sada kada je M porasla sada sama cvrkne nogu tu i tamo pa je modra😁

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
7.3.2017 20:21:33   
Duškić
Uu i ja stAvljam margarin cim zvekne negde...Ona sama otvara frizider j vice mazi me mama. Jeste, trauma za nas..oni su nekako mekani i brzo to sve prodje.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
7.3.2017 21:32:09   
Milena18
Hvala vam, žene, mnogo mi znači što mogu da podelim ovo sa nekim ko je već imao slično iskustvo. Malo mi je lakše. Ona je ceo dan bila super, uveče se samo malo unervozila i plakala, ali tako svako veče bude. Evo sada spava.
Maraj, nisam znala to za margarin. Baš ću probati na sebi, ja svako malo u nešto udarim, uvek imam poneku modricu na nozi.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
8.3.2017 9:09:15   
IvanaSK RR
Da, margarin pomaže...
Pre neko jutro (noc) i moja maca se otkotrljala i pala sa kreveta.
A pre nekih sat vremena mi iskliznula iz ruku i udarila glavom o deo garniture koji je drven. Nije strasno, ali me nervira sto je vrlo brzo posle toga zaspala.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
8.3.2017 9:32:31   
Mala Elena
A ja zadnji put mazala maslac i vidim posle ima modricu user posted image
Ne verujem ja u te stvari ali rekoh hajde da probam, a mm : " Bezi bre tamo , sta mi mastis to dete !" user posted image
Ivana, lako je meni sada reci ne brini, ali isto nam se cesto desavaju ti padovi. Nekad imam osecaj da cim spustim P ona se zanese i padne i to nekada tako ruzno u ivicu ili na parket...Razumem ja da ona hoda aktivno tek mesec ipo dana ali kad je ljuta jos je smotanija.
Milenice, svima se desava...koliko puta sam stajala pored i nisam brzo reagovala i deca se udare. Bice sve ok.

< Poruku je uredio Mala Elena -- 8.3.2017 9:36:36 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
8.3.2017 9:40:18   
IvanaSK RR
Iskreno, meni je samo sto je ubrzo zaspala, a jeste rano ustala i slabo spavala.
Sve je lakse kad vidis da su raspolozeni posle pada.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
8.3.2017 9:41:27   
Anck Su Nmaun
O draga pa svima se desi.
Mene je mm godinama zadirkivao kako mi je T pala s kreveta...znaci evo 7 god. Dok pre neki dan nije njemu V ljosnuo sa kreveta.
Dete zaspalo na nasem krevetu, i on je izasao 15 sek. dok je malisa spavao i bup na celo 😣 ko bi se nadao kad je spavao.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
8.3.2017 9:44:35   
Mala Elena
Ako nije povracala u medjuvremenu mislim da ne treba da brines .
E. skoro umalo dozivela potres mozga. Popela se na kutijuu vrticu, drugarica je povukla i ona direktno na ledja i glavu. Povracala je pet puta, bila bleeeedaaaa , ne mogu da opisem i nema, hoce da zaspi, kapci padaju, pa smo onda pricali , nekad viknemo malo glasnije da dodje sebi. Isla je na skener, srecom sve ok. Posle P padne i pocepa usnu. Ma, haos, samo se smenjuju.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
8.3.2017 12:14:48   
Milena18
Ivana, ako brineš, probudi je lagano da se uveriš da je ok, mada do sada se verovatno već i sama probudila. Čitala sam juče da posle padova treba obratiti pažnju na zenice, da nisu neuobičajeno raširene.
ME, mogu misliti kako ti je strašno bilo!
Kod nas je prošlo 24 sata od pada, sve je u redu.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
2.6.2017 8:10:53   
Sanjalicaaa
Noćas je Ika ispao iz kreveta i lupio glavu o kirbi usisivač. Ima čvorugu iznad potiljka. Plašim se što je taj deo glave.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
2.6.2017 8:17:32   
IvanaSK RR
Sanjalice, nemoj da brines, bice on dobro 😘
Inace, moja maca je pre par dana iskocila iz krevetica na glavu user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here