RE: Test za trudnoću? - II dio (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


nink -> RE: Test za trudnoću? - II dio (9.6.2012 11:56:18)

Anchi navijam da jeste [sm=nosecka.gif]!!!!




buba m -> RE: Test za trudnoću? - II dio (12.6.2012 14:21:49)

Šta je sa Anchi? Ne javlja se, nadam se da joj veštica nije stigla.




hanic -> RE: Test za trudnoću? - II dio (17.6.2012 8:50:40)

Jutro drage zene [sm=kava.gif], ja vas redovno sve citam ali nisam bas aktivna u pisanju.

Napokon sam i ja ugledala svoje [sm=modricrtici.gif] [sm=sloncek.gif].




buba m -> RE: Test za trudnoću? - II dio (17.6.2012 9:14:55)

Čestitam Hanic! to su divne vesti [sm=bravo.gif]! Koji dpo si radila test?




hanic -> RE: Test za trudnoću? - II dio (17.6.2012 10:09:37)

Pa jedan sam radila dan prije ocekivane vjestice i bio je negativan i to onaj za rano otkrivanje, ali posto mi je kasnila 3 dana nesto mi nije dalo mira iako mi kasnjenje nije bio neki znak jer mi je prosli mjesec kasnilo 10 dana [sm=zmeden.gif]. Napravila sam test i zaboravila na njeg al zato kad sam se vratila i pogledala nisam mogla doci sebi jer ni sama vise ne znam koji je to bio test po redu :)

[sm=duda.gif]




Štetica -> RE: Test za trudnoću? - II dio (17.6.2012 10:16:34)

Hanic cestitam od srca. Kad god vidim da je neka videla svoje crtice obradujem se kao da su moje.




makic90 -> RE: Test za trudnoću? - II dio (25.8.2012 16:07:12)

Zdravo! Ja sam pisala ovde: http://www.ringeraja.rs/forum/lazno-negativan-test/m_1157996/mpage_1/tm.htm#1158152 i ovako, danas sam opet uradila test (kasni mi vec 3 dana) i opet negativan rezultat...
Pitam se da li je moguce da je opet pogresio? Svesna sam da su male sanse da opet pogresi (rizican odnos je bio 8. avgusta, a danas je 25. avgust, a trebala sam da dobijem 23.), ali opet sam jako zabrinuta, jer nemam nikakve znake da cu dobiti... Nikakve simptome, osim bolova u jajnicima, cas levi, cas desni, to traje vec dva dana, ali evo danas je prestalo...
Pa vas molim da mi date neki savet, i da li je neka od vas imala takvo iskustvo sa testom, da joj 2 puta pokaze pogresan rezultat?
U ponedeljak cu svakako otici kod ginekologa, ali jako sam zabrinuta... Videcemo...
Unapred hvala!!




dijana1* -> RE: Test za trudnoću? - II dio (25.8.2012 16:27:54)

Makic ja sam 2 puta radila test na dan ocekivane [sm=hudicek1.gif] i test je bio pozitivan. Mozda nekome pokaze posle. Mozda si se prehladila pa ti zbog toga kasni. Ako ne dobijes do ponedeljka uradi betu, to ti je najsigurnije. Sretno [sm=smiley1.gif]




makic90 -> RE: Test za trudnoću? - II dio (25.8.2012 16:40:49)

E hvala puno dijana, malo si me smirila [sm=smiley1.gif]
Prehladjena nisam, ali sam pre nekih 5 dana prestala da pijem ciprocinal, zbog upale mokracne besike, pa mi je mozda to poremetilo ciklus...
Inace i to je proslo, sad sam ok, pa me zato cudi sto mi kasni...
U svakom slucaju, javicu vam ishod svega i hvala jos jednom na brzom odgovoru!!




Ninnochka -> RE: Test za trudnoću? - II dio (29.8.2012 14:12:01)

Cao devojke,

i meni se desava nesto slicno kao i tebi Makic. Inace, nikad mi ne kasni, moze mi se samo desiti da dobijem ranije, ali ovog meseca mi kasni evo vec 5 dana. Jutros sam uradila test i negativan je. Ni ja nemam nikakve simptome, jer obicno simptomi pred menst. su mi bas izrazeni, ali ovga puta - skoro pa nikakvi. Pre desetak dana su me bolele grudi i bila sam nervoznija nego obicno i boleo me stomak malo i bila sam sigurna da cu dobiti na 28. dan kao i uvek, ali... to je sve proslo i sad mi nije nista [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Samo me test malo deprimirao...ali ok, idemo dalje. Ako ne dobijem za par dana, idem kod lekara.
Pozdrav za sve cekalice [sm=nosecka.gif]




Zebica -> RE: Test za trudnoću? - II dio (30.8.2012 10:32:25)

Cao devojke! Ninocka onda smo iste[sm=smiley36.gif]...Evo ja sam trebala dobiti [sm=hudicek1.gif]oko 20-23 ali nista jos... Simptomi su tu ali nisu toliko izrazeni kao inace...Test sam kupila ali sam resila da sacekam jos sa testiranjem jer sam bila na moru pa kontam da kasni. Ako ne bude nista do vikenda, radim test pa kako mi bude... Inace od sredine ciklusa imam osecaj naduvenosti u stomaku pa se ipak nadam da je jedna [sm=duda.gif]




makic90 -> RE: Test za trudnoću? - II dio (30.8.2012 13:01:40)

Caos devojke, evo meni vec 8. dan [sm=hudicek1.gif] kasni, od simptoma nista, cekam jos dva dana, pa cu da ponovim test...
Bila sam kod ginekologa, ne vidi se nista, sve mi je u redu sa matericom i jajnicima (nemam cistu koja bi eventualno mogla da poremeti ciklus)... Mada, jos je prerano da bi se bilo sta videlo...
Inace imam blagi bol u jajnicima, povremeno, i ne lici mi na predmenstrualne bolove, ali videcemo...
Javljam ukoliko budem imala nekih novosti [sm=smiley1.gif]
Ninnochka i Zebica drzim vam palceve da bude [sm=duda.gif]
Cujemo se nadam se uskoro [sm=smiley1.gif]




Zebica -> RE: Test za trudnoću? - II dio (31.8.2012 8:08:54)

Dobro jutro dame moje...odradih Baby Rapid i pokazao je [sm=modricrtici.gif]...Sumnjala sam pa nisam mogla da docekam...Ljubim i cimam vas sve...




Ninnochka -> RE: Test za trudnoću? - II dio (31.8.2012 9:45:40)

Bravo Zebice [sm=bravo.gif]
Bas si me obradovala ovako rano ujutru[sm=sloncek.gif]
Neka ti bude lepa i lagana trudnoca. Inace, ja jos uvek nisam dobila, ako do ponedeljka ne bude nista - odoh do svoje doktorke, pa se javljam.
Veliki pozdrav [sm=rozica.gif]




Jole84 -> RE: Test za trudnoću? - II dio (31.8.2012 9:58:28)

Ninochka i za tebe važi,ako ti kasni 5,6 dana,trk po test,Zebici sam bila talična [sm=jezicek.gif] Držim palčeve [sm=smiley31.gif]




Zebica -> RE: Test za trudnoću? - II dio (31.8.2012 10:06:51)

Boga mi Jole84 jesi...[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] Ima da te zbog toga povucem u prvo tromesecje pa ti vidi sta ces...




Jole84 -> RE: Test za trudnoću? - II dio (31.8.2012 10:08:04)

Zebice išutiraj me draga,treba mi jača sila,budi gruba [sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]




Zebica -> RE: Test za trudnoću? - II dio (31.8.2012 10:12:11)

Opusteno...Ako sam mogla da se izborim sa muskima kada sam trenirala Aikido, moci cu i sa tobom...[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Jole84 -> RE: Test za trudnoću? - II dio (31.8.2012 10:13:55)

Tooo mi treba,aikido vumen,udri sestro slatka [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




makic90 -> RE: Test za trudnoću? - II dio (31.8.2012 21:55:40)

cestitam zebice!!! [sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif]
ja danas dobila [sm=hudicek1.gif]
ali dobro, mlada sam jos, tek 22, ima vremena za mene [sm=smiley1.gif]




Shishica -> RE: Test za trudnoću? - II dio (1.9.2012 8:43:34)

Evo pitala sam se za ovaj test kakav je..nije lep kao bebirapid, ali i ovaj pokaze sta treba..

[img]http://www.dodaj.rs/f/h/bu/2SGG3hc8/dscf4650.jpg[/img]

Obecala sam slike pa evo...




Cindarella -> RE: Test za trudnoću? - II dio (1.9.2012 8:47:36)

Cestitam,Shish.[sm=bravo.gif][sm=smiley27.gif]




Jole84 -> RE: Test za trudnoću? - II dio (1.9.2012 15:57:02)

Šiškice očigledno nije bitna "marka" testa nego se mi tešimo [sm=jezicek.gif] Ako jeste,neće da omaši [sm=bravo.gif] Baš je jaka crtica [sm=smiley27.gif]




17 joka -> RE: Test za trudnoću? - II dio (1.9.2012 16:04:34)

[sm=bravo.gif] šiškice,ma bilo koji samo neka je on pokazao dve debele[sm=rozacrtici.gif]

čestitam mila još jedamput i sve najbolje[sm=smiley27.gif]




NadaR -> RE: Test za trudnoću? - II dio (1.9.2012 16:07:36)


Divno , Emica ce dobiti batu ili seku [sm=bravo.gif]
Cestitam Shish [sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>