|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Test za trudnoću? - II dio
26.11.2016 9:34:36   
dejana007
Hvala na popzitivizmu!!! I ja je vidim evo opet trazila test i gledam gledam. Jeste da bi bila druga trudnoca ali jedva prvi put ostala trudna i evo vec 4 meseca muckamo i ovog meseca nisam bila da pratim folikule isl, i toliko sam srecna da vam ne mogu opisati!

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 1376
   RE: Test za trudnoću? - II dio
26.11.2016 11:11:55   
Cic Mic
Dejana007 CESTITAAAAM ;-) vide se user posted image sve najbolje i urednu trudnocu zelim ti od <3 <3 <3
Evo da vam javim,kupila sam 10 trakica za O i pocela ih koristiti 7dana od menst. I provalila da je meni ovulacija na 10dan a ne na 14-15,sto je mozda to razlog ne uspelih predhodnih meseci :-/ tako da smo ovaj mesec ceo samo 4 dana odmarali. U ponedeljak idem kod doce na redovan pregled i bris pa ce mo malo pricati. Inace ocekuje sledecu 5 decembra... javljam sta kaze test ;-) pozdrav svima :-)

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 1377
   RE: Test za trudnoću? - II dio
26.11.2016 11:14:20   
Khaleesi
Dejana ljubimo te puno i neka je sa srecom
Bas divno zbog tebe...user posted image

(odgovor članu Cic Mic)
Direktna veza do poruke: 1378
   RE: Test za trudnoću? - II dio
26.11.2016 11:23:05   
dejana007
Hvalaaa, malo popustila euforija i resila da u ponedeljak radim betu, taman i da malo skoci beta - naravno ako je sve u redu. :* Cic Mic zasto ne pokusas sa bazalnom temeperaturom? Ja sam pratila i kad prvi put ostajala trudna i sad. Menio sad O bila oko 20 d.c. a prvi put 17-og dana ciklusa. Policisticni jajnici i sve mi poremecno.

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1379
   RE: Test za trudnoću? - II dio
26.11.2016 11:26:48   
eca89
Ja vidim, cestitam Dejanauser posted image !

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 1380
   RE: Test za trudnoću? - II dio
26.11.2016 13:26:48   
dejana007

IZVORNA PORUKA: eca89

Ja vidim, cestitam Dejanauser posted image !



Hvala od srca, javljam novosti cim budu, nadam se lepim vestima! Moram da verujem :)

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1381
   RE: Test za trudnoću? - II dio
26.11.2016 13:29:53   
veselicaa
Dejana vidi se,meni su uvek bile bas jake ali i ova tvoja crtica se lepo nazire.Javljaj za betu user posted image user posted image

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 1382
   RE: Test za trudnoću? - II dio
26.11.2016 13:44:30   
serpica
Dejana user posted image bilo je vreme da Nikola dobije drustvo user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1383
   RE: Test za trudnoću? - II dio
26.11.2016 19:33:39   
dejana007
Hvala drugari! Tek je proslo 12 dana od ovulacije. cak mi i ne kasni. Verovatno je zbog toga bledo roze. Negde se nadam da je to to. jer vec potrosila 9 testova istih takvih nikad nista se nije ocrtalo do sad.

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1384
   RE: Test za trudnoću? - II dio
28.11.2016 7:32:15   
vocicana
Dejana cekamo betu!user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 1385
   RE: Test za trudnoću? - II dio
28.11.2016 7:44:00   
dejana007

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Dejana cekamo betu!user posted image



Krecem za pola sata! Ziva niosam, jedva spavala user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1386
   RE: Test za trudnoću? - II dio
28.11.2016 9:27:51   
World
Cestitam, vidi se! user posted image user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 1387
   RE: Test za trudnoću? - II dio
28.11.2016 9:44:31   
Skakljiva
Ćao dame! Nova sam ovde, iako sam dosta toga naučila čitajući sva iskustva koja svi dijelite na forumu.. Moj dragi i ja pokušavamo nekih 4-5 mjeseci da zatrudnimo, i još čekamo na te divne dvije crtice. Moje M i O su tačne kao sat, na 11. i 12. dan. Gađamo mi i te dane i oko tih dana, ali još ništa.. Hoću samo da podijelim iskustvo testiranja - razočarala sam se i obećala sebi da neću više raditi test već cu čekati da dođe ili ne dođe M.. Svaka vama čast na čestim testiranjima, ali ja mislim da za to nemam snage. Iako se s druge strane ovako živciram ali onda to prepišem PMS-u i tjeram dalje.. Sada imam jake PMS simtopme - otečene i bolne grudi, umorne noge, bol u donjem desnom dijelu leđa, što mogu biti i znaci trudnoće, ali nemam hrabrosti raditi test i razočarati se.. Vjerujem da će mi Bog podariti uskoro jedno malo čudo, pozitivna sam i znam da hoće, ali me ubi ovo čekanje.. Hvala ko go je pročitao jer nekom sam ovo morala reći ko će me upotpunosti razumjeti.. Srećno svima i čestitke vama dame moje sa dvije divne crtice!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 1388
   RE: Test za trudnoću? - II dio
28.11.2016 10:16:59   
vocicana
Dejana user posted image
Skakljiva samo glavu gore i uzivaj u pravljenju bebice, najlepsi inajopusteniji period!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 1389
   RE: Test za trudnoću? - II dio
28.11.2016 11:02:08   
Skakljiva
Hvala na podršci vocicana RR user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1390
   RE: Test za trudnoću? - II dio
28.11.2016 20:31:38   
vocicana
user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 1391
   RE: Test za trudnoću? - II dio
12.1.2017 13:51:01   
Mrvicamala
heej moze li mi se neko javiti imam nekih nedoumica

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1392
   RE: Test za trudnoću? - II dio
12.1.2017 13:57:14   
Zemunka85
Pisi, ima nas ... user posted image

(odgovor članu Mrvicamala)
Direktna veza do poruke: 1393
   RE: Test za trudnoću? - II dio
12.1.2017 14:30:28   
Skakljiva
Mrvicamala, tu sam i ja..piši samo...

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 1394
   RE: Test za trudnoću? - II dio
12.1.2017 18:48:42   
emicaa
Mrvice samo pisi,sve smo tu da pomognemo koliko mozemo user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 1395
   RE: Test za trudnoću? - II dio
12.1.2017 21:38:22   
Mrvicamala
Nova sam i bas se tesko snalazim. :) Ne zamerite sto mi ovoliko treba da odgovorim,. Naime, jos uvek nisam dobila mecu a primetila sam da imam visoke otkucaje srca i otisla kod lekara opste prakse, on mi je dao da odradim sve analize krvi i mokrace, pa mi je pronadjen i pesak u mokraci, a guglam po netu i vidim da su to neki od simptoma trudnoce, sve me je zbunilo, a mnogo zelimo bebu i radimo na njoj mesecima i nikako da uspe, odradila sam test juce i pojavila se jedva primetna druga crtica, u dilemi sam i iskreno bih volela da sve podelim sa vama i dobijem savet jer ce mi mnogo znaciti, mlada sam i jako radoznala, ne mogu da sacekam jos koji dan da vidim da li cu dobiti, jer mecu trebam dobiti za otprilike neddelju dana. Koliko je test tacan, da ga nisam odradila pre vremena? Podelite iskustva sa mnom. Poslacu i sliku testa da vidite. Hvala unapred.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1396
   RE: Test za trudnoću? - II dio
12.1.2017 21:55:38   
Mrvicamala
Poslala bih sliku testa i tako Vam najbolje docarala ali zaista ne mogu da se snadjem.

(odgovor članu Mrvicamala)
Direktna veza do poruke: 1397
   RE: Test za trudnoću? - II dio
12.1.2017 22:03:51   
vocicana
Mrvo tahikardija zna da bude u niskom procentu simptom trudnoce, slicicu postavi, imas temu u pretrazivacu kako da postavis sliku testa. Na kraju, urati beta hcg iz krvi i javi nam se.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mrvicamala)
Direktna veza do poruke: 1398
   RE: Test za trudnoću? - II dio
12.1.2017 22:04:03   
Mrvicamala
Uspela sam, napravila sam nekako album i ubacila sliku ako ste voljne pogledajte i olaksajte mi . Iskreno ne bih da se radujem pre vremena a silno zelim.

user posted image

Edit: evo i sličice user posted image , lesica RR

< Poruku je uredio lesica RR -- 12.1.2017 22:07:15 >

(odgovor članu Mrvicamala)
Direktna veza do poruke: 1399
   RE: Test za trudnoću? - II dio
12.1.2017 22:05:19   
lesica
Mrvicamala,

idi na slikomat.com (sajt za uploud fotki)
iskočiće ti ovako http://prntscr.com/duvgq1 gde je obeleženo odaberi fotku testa, zatim idi na dugme naloži http://prntscr.com/duvhhs Kada se uplouduje prekopiraj ceo link drugi po redu - tu piše koda za forume kao ovde http://prntscr.com/duvhyt i prosto taj kopirani link zalepi ovde u poruku, i pojaviće se fotografija.

A sada što se tiče tvog pitanja, ako treba da dobiješ tek za nedelju dana ciklus, rano je još uvek i iskren savet je da sačekaš minimalno još nedelju dana, pa tek onda da uradiiš test ili još bolje beta hcg iz krvi, naravno pod uslovom izostanka ciklusa.


Vidi se blaga, blaga crtica. Ali svakako sačekaj još nedelju dana pa ponovi, držimo fige i navijamo!

< Poruku je uredio lesica RR -- 12.1.2017 22:08:25 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Mrvicamala)
Direktna veza do poruke: 1400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here