|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Test za trudnoću? - II dio
12.1.2017 22:08:41   
Mrvicamala
evo slike u prethodnoj poruci, okacena je user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1401
   RE: Test za trudnoću? - II dio
12.1.2017 22:10:41   
vocicana
Bravo lepotice. Crtica se jako slabo vidi, ponovi test sto kaze Lesi, navijam da je to, ali ako bude opet slaba crta, moze da znaci biohemijsku trudnocu. Uradi betu iz krvi ipak. Vidis kako si se lepo snasla.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mrvicamala)
Direktna veza do poruke: 1402
   RE: Test za trudnoću? - II dio
12.1.2017 22:11:27   
Mrvicamala
Pomalo imam osecaj kao da cu dobiti, onaj lukav i odvratan osecaj u donjem delu stomaka, a negde sam proocitala da i to ume biti simptom. Izgleda da se mnogo opterecujem ali zelja je prevelika i nadam se da me razumes. user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1403
   RE: Test za trudnoću? - II dio
12.1.2017 22:17:52   
Mrvicamala
Upravo citam o biohemijskoj trudnoci, da li je prerano da ja sada odem kod ginekologa, da li je prerano da vec sada odradim betu? Desavalo mi se da mi kasni dan, dva i onda dobijem, nisam znala sta se desava a sada kapirram da je to zapravo onda bila biohemijska, ne zelim da se i sada desi isto jer nam je beba najveca zelja.

(odgovor članu Mrvicamala)
Direktna veza do poruke: 1404
   RE: Test za trudnoću? - II dio
12.1.2017 22:21:30   
vocicana
Rano je za gin, uradi betu i znaces.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mrvicamala)
Direktna veza do poruke: 1405
   RE: Test za trudnoću? - II dio
12.1.2017 22:24:29   
lesica
Sad ću ja kao hladan tuš, ne zameri!

Da! rano je za lekara, rano je sve pre 6. nedelje, na ultrazvuku se ništa neće videti sada, pride i lekari sami pre 6. a neki i pre 8. nedelje ne vole da rade uz, jer je tada "najbolji2 period dase vidi vitalnost ploda.
Rano je i za betaHcg, sačekaj još malo, pa ćeš onda videti ( nemoj bacati odmah novac - sačekaj još tih par dana)

Biohemijsku trudnoću ne možeš da preduprediš, a preteranim iščekivanjem nećeš ubrzati ili poboljšati ishod potencijalne trudnoće.

Polako, sačekaj, do tada se druži sa nama, pa da navijamo skupa i radujemo se kada nas obraduješ jako crticom user posted image

< Poruku je uredio lesica RR -- 12.1.2017 22:25:12 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Mrvicamala)
Direktna veza do poruke: 1406
   RE: Test za trudnoću? - II dio
12.1.2017 22:27:57   
Mrvicamala
Mesecima vec sam izgleda i preopterecena sto mi ne ide u prilog. Hvala Vam puno na recima utehe, na podrsci i savetima. Bicu tu sa vama i druzicemo se. Zagledam test od juce i pronalazim slicne slucajeve i nadam se najboljem user posted image .

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1407
   RE: Test za trudnoću? - II dio
13.1.2017 7:18:35   
Zemunka85
Ja ovde vidim blagu crticu.
Ja sam skoro radila test, bila mi je jos bledja, tj okom se mogla nazirati (pisala sam) ali fotoaparatom nisam uspela da docaram i to onim profi ahaaha :D.
Test je radjen 5 dana pre sledeceg cikslusa, ali je O bila 2 dana ranije, tako da do je to, bas kao i ti.
Ponovila sam za 2 dana i vec se bolje videlo.
Znam da si nestrpljiva, ali sacekaj jos malo. Koji dan. Pa kao sto Voci i Ls kazu test/betu iz krvi.
I da cula si, za DR je preeerano, pa jos ti ni ne kasni. Evo meni kasni vec 12dana, beta 3500, pa cu sledece nedelje ...

Srecno user posted image

(odgovor članu Mrvicamala)
Direktna veza do poruke: 1408
   RE: Test za trudnoću? - II dio
13.1.2017 7:32:31   
Anck Su Nmaun
Sory 😢 ali ja ovde niista ne vidim. Meni se svaki put jasno videla, nisam morala da coram da li se vidi ili ne.
Ali eto uradi za desetak dana opet ako zelis.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 1409
   RE: Test za trudnoću? - II dio
13.1.2017 7:59:16   
Zemunka85
Anck, ali ona tek treba da dobije za 7dana. Ja zaista vidim "trag gde bi trebala biti", toliko. Jer, kada sam ja poslednji put radila, mislila sam da se to ne vazi jer je to upravo mesto gde ta crtica trebala da bude, tj da se to vidi, a ne crtica. Kada sam sledeci put otvorila test, videla sam da je on zaista beo kao sneg i da je ono moje ipak bleda crtica. Za dva dana je bila vec jasnija.
Ako za koji dan ne bude, to nije to. Ali mora da cora, pa ovulacija je bila pre neki dan user posted image
Moja se ni toliko nije videla :D prof iaparatom sa mikrozumom nisam mogla da je uhvatim ni pod jednim uglom, a pokusavala sam 100 puta da bih postavila ali se zaista vidi. Za dva dana je vec bila druga prica ...

< Poruku je uredio Zemunka85 -- 13.1.2017 8:01:39 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1410
   RE: Test za trudnoću? - II dio
13.1.2017 8:10:35   
Anck Su Nmaun
Ja ne bih da budem parti puper ali , ja kad sam radila i bio negativan test isto se ona tek tek nazirala tu gde bi trebala biti jasnija. Ok znam da je rano ali zato i kazem, za sad.. ja ovome ne bih davala znacaja.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 1411
   RE: Test za trudnoću? - II dio
13.1.2017 8:15:00   
Zemunka85
Eto, razlicita iskustva, to je to user posted image
Dakle moze biti a ne mora.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1412
   RE: Test za trudnoću? - II dio
13.1.2017 9:12:47   
Mrvicamala
Zemunka mozes li mi reci da li si ti tada odradila test pre vremena, tacnije da li ti je kasnila meca pa si odradila test ili si kao i ja pozurila? :)

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 1413
   RE: Test za trudnoću? - II dio
13.1.2017 9:30:01   
Zemunka85
Pisala sam gore ;).
Test sam radila prvi put 12 dana posle O, to je taj put kada se videla kao ova tvoja, ako ne i slabije. To je bilo 5 dana pre M, ali je O bila ranije, tako da, ako je tebi O bila na vreme - to je tacno kao ti sada.
Drugi put 14 dana polse O, tada se vec jasnije videla.

(odgovor članu Mrvicamala)
Direktna veza do poruke: 1414
   RE: Test za trudnoću? - II dio
13.1.2017 9:58:05   
LauraAndrija
I ja sam radila test pre vremena u obe trudnoće, isto su bile tako slabe crtice. Po meni jeste trudnoća.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 1415
   RE: Test za trudnoću? - II dio
13.1.2017 11:17:14   
Skakljiva
Mrvicemala, potpuno te razumijem, sve bismo mi poslije nekog konkretnog odnosa voljele odmah znati da li smo ostale trudne ili ne, nema to ni veze sa godinama, već sa željom. Nikom od nas nije lakše to čekanje ali poenta je u tome da nađeš sebi neke zanimacije, svakodnevne poslove, obaveze, kafice, šetnjice, posjete i slično. Tako će ti vrijeme brže proći i bez stresa, posveti se svakodnevnom životu i proći će i tih 7 dana kad bi bilo dobro da uradiš test user posted image ja ti želim ugodnih 7 dana, piši ovde šta god te interesuje, ali obavezno se zanimaj svačim što nema veze sa trudnoćom, biće ti lakše user posted image i za 7 dana ti želim da ugledaš prave jasne lijepe user posted image srećno!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1416
   RE: Test za trudnoću? - II dio
13.1.2017 13:24:21   
IvanaSK RR
Mrvicamala, i ja vidim bledu drugu liniju. Ako si u mogućnosti uradi test krvi i bices sigurna.
Za ginekologa je rano, kao sto vec rekose devojke.
Srecno!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 1417
   RE: Test za trudnoću? - II dio
13.1.2017 20:41:13   
Mrvicamala
Devojke hvala vam puno na svemu, vrlo rado cu se druziti sa vama i ja vama biti moralna podrska. Mnogo mi znaci svaka vasa pomoc. Recite mi samo da li je normalno to sto povremeno u toku dana imam bolove one podmukle kao kada trebam da dobijem? p.s. puna sam pitanja ne zamerite :) saljem vam ogroman poljubac jer ste stvarno sve divne. drzite mi palceve :)

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1418
   RE: Test za trudnoću? - II dio
13.1.2017 20:58:27   
IvanaSK RR
Mrvicamala, normalni su ti bolovi. Imas raznih tema o trudnoći, ukucaj u Pretragu, u gornjem desnom uglu sta te interesuje :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mrvicamala)
Direktna veza do poruke: 1419
   RE: Test za trudnoću? - II dio
13.1.2017 21:32:58   
Mrvicamala
Ivana nekako mi je draze kada cujem vasa licna iskustva, sigurnija sam nekako. :) Ali hvala ti u svakom slucaju <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1420
   RE: Test za trudnoću? - II dio
14.1.2017 8:40:04   
IvanaSK RR
Mrvicamala, hoces li opet raditi test ili ces vaditi krv?


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mrvicamala)
Direktna veza do poruke: 1421
   RE: Test za trudnoću? - II dio
14.1.2017 22:26:11   
Mrvicamala
Hej Ivana, jos uvek razmisljam, u ponedeljak cu valjda sakupiti snage i dovoljno hrabrosati da odradim ponovo test ili da izvadim krv, nekako sam jos uvek neodlucna :) Sta predlazete devojke?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1422
   RE: Test za trudnoću? - II dio
14.1.2017 22:35:53   
suzi kju
Definitivno da vadiš krv!

(odgovor članu Mrvicamala)
Direktna veza do poruke: 1423
   RE: Test za trudnoću? - II dio
14.1.2017 22:44:33   
Mrvicamala
Bradavice su pocele da me bole, da li je to normalno? To sam primetila i skinula brus jer mi stvarno smeta a cudno mi je jer ja stvarno bez brusa ne mogu.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1424
   RE: Test za trudnoću? - II dio
14.1.2017 23:27:21   
IvanaSK RR
I to moze biti jedan od simptoma trudnoće, ali i pms-a.
Ako mozes najbolje izvadi krv, ako ne, uradi test, trebalo bi druga crtica da bude vidljivija.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mrvicamala)
Direktna veza do poruke: 1425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here