|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Test za trudnoću? - II dio
15.1.2017 2:29:03   
Skockica
Mrvicamala od srca ti zelim da si trudna. Vidi se jako bledo ali ja sa tim nemam iskustva jer sam test radila uvek 2-3 nedelje nakon kasnjenja mece i videlo se jako dobro ili se nije videlo uopste. Budi strpljiva i srecno user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1426
   RE: Test za trudnoću? - II dio
15.1.2017 9:04:25   
vocicana
Mrvicemala, cekamo te sutra da se javis.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mrvicamala)
Direktna veza do poruke: 1427
   RE: Test za trudnoću? - II dio
15.1.2017 17:15:05   
Mrvicamala
Zdravo devojke... Danas sam preplakala ceo dan... I same verovatno pretpostavljate vec o cemu je rec... Dobila sam... user posted image Naime, sinoc sam sa dragim imala odnose i od jutros je poceo stomak sve jace da boli, boli me vec dva dana unazad ali povremeno, a danas je bilo konstantno i negde oko podne imala sam i sta da vidim... Mnogo sam tuzna i razocarana i bez volje sam sada za bilo sta... Razmisljam da nije taj odnos prouzrokovao sve, tako sam ocajna.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1428
   RE: Test za trudnoću? - II dio
15.1.2017 17:27:05   
IvanaSK RR
Mrvicamala, glavu gore i u nove pobede. Uzmi testove za ovulaciju, pa probaj da imas odnose kada su oni pozitivni. Uskoro ce stvarno biti dve crtice!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mrvicamala)
Direktna veza do poruke: 1429
   RE: Test za trudnoću? - II dio
15.1.2017 17:39:59   
Mrvicamala
Nikada ih nisam koristila, kako funkcionisu, koliko njih mi je potrebno i koja im je cena ? Hvala ti na podrsci Ivana <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1430
   RE: Test za trudnoću? - II dio
15.1.2017 18:29:23   
Skakljiva
Mrvicama, ja sam trakice našla Online, na pik.ba jer sam iz BiH. Mnogo su jeftinije od onih u apotekama. 20 komada + 2 testa za trudnoću platila 10 evra. Vrlo su jednostavni za upotrebu. Meni su ciklusi redovni, ali O se evo ovaj mjesec pomjerila (tek drugi mjesec koristim trakice) tako da mi je jasno da smo prije promašivali O oslanjajući se samo na moj osjećaj i činjenicu da mi je moja gin rekla da su mi O na 12-13 dan.. Tako da ti preporučujem da probaš da ih nadjes Online.
Žao mi je da si preplakala dan, ali polako, sve dodje kad treba, bitno je da radite na bebi, da se volite i doći će user posted image ajde ne plači već odraditi ovaj ciklus i na uživanje da dragim!
Želim vam sva što i sebi - divne i lijepe user posted image što prije user posted image

(odgovor članu Mrvicamala)
Direktna veza do poruke: 1431
   RE: Test za trudnoću? - II dio
6.5.2020 10:57:29   
jabudic
Vidim da niko odavno nije pisao u ovoj temi, pa evo da ne propadne user posted image

user posted image

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 1432
   RE: Test za trudnoću? - II dio
6.5.2020 11:09:39   
Ana RR
Pa ženooooooo aaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1433
   RE: Test za trudnoću? - II dio
6.5.2020 12:18:35   
Srcas_ta5577
Iznenadio me je e-mail sa sajta pa vidim datum kad sam pisala, prije 3 godine... Informacije radi prijaviću da sam u oktobru 2018. godine postala majka ali putem VTO procedure. Imamo dječaka od godinu i po dana. U pitanju je bio problem sa malim brojem spermatozoida, nismo prošli nikakvo liječenje osim što je 3 mjeseca muž pio Cink i Selen odvojeno, i jeo onu mješavinu meda i orašastih plodova. Nalaz nakon toga je bio sasvim malo bolji. No, iz prvog puta smo uspjeli, još zaledili 2 vrlo kvalitetna embriona, pa se negdje razmišljamo da ih ove godine iskoristimo. VTO smo radili u Medico-S u Banja Luci. Sve pohvale! Pozdrav i srećno svima! P.S. Ukoliko neko ima potrebu oko savjetovanja ili podjele iskustva oko VTO neka mi piše, rado ću pomoći :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1434
   RE: Test za trudnoću? - II dio
6.5.2020 12:19:08   
Srcas_ta5577
Čestitaaaaam!!!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1435
   RE: Test za trudnoću? - II dio
6.5.2020 21:17:51   
nata11
Cestitam user posted image

_____________________________





(odgovor članu Srcas_ta5577)
Direktna veza do poruke: 1436
   RE: Test za trudnoću? - II dio
11.5.2020 12:10:23   
Bossy
Pravi primer pozitivnog testa! Bravo!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1437
   RE: Test za trudnoću? - II dio
27.6.2020 21:24:44   
Aleksss
E cure, ovako, imala sam ciklus 3-8.6.

Ligrst sam prestala da pijem 9.6. Imali smo i imamo ne zaštićene odnose. Ciklusi su mi i onako neredovno, kada pije tablete bude ok, e sad, pošto ne pijem a trebalo bi da dobijem sutra, da sam ih pila, tj, da mi je redovno, da li da radim test na taj dan ili da čekam, a i ne znam kada ću dobiti... Malo sam nestrpljiva... 

(odgovor članu Bossy)
Direktna veza do poruke: 1438
   RE: Test za trudnoću? - II dio
30.9.2020 11:32:26   
mikica88

IZVORNA PORUKA: Srcas_ta5577

Iznenadio me je e-mail sa sajta pa vidim datum kad sam pisala, prije 3 godine... Informacije radi prijaviću da sam u oktobru 2018. godine postala majka ali putem VTO procedure. Imamo dječaka od godinu i po dana. U pitanju je bio problem sa malim brojem spermatozoida, nismo prošli nikakvo liječenje osim što je 3 mjeseca muž pio Cink i Selen odvojeno, i jeo onu mješavinu meda i orašastih plodova. Nalaz nakon toga je bio sasvim malo bolji. No, iz prvog puta smo uspjeli, još zaledili 2 vrlo kvalitetna embriona, pa se negdje razmišljamo da ih ove godine iskoristimo. VTO smo radili u Medico-S u Banja Luci. Sve pohvale! Pozdrav i srećno svima! P.S. Ukoliko neko ima potrebu oko savjetovanja ili podjele iskustva oko VTO neka mi piše, rado ću pomoći :)



Cestitam.

(odgovor članu Srcas_ta5577)
Direktna veza do poruke: 1439
   RE: Test za trudnoću? - II dio
29.1.2021 15:15:06   
branki*


user posted image
user posted image
Kako se vama ovo cini.nulti dan kasnjenja,danas je trebalo da dobijem.radjen u skoli,znaci ne prva jutarnja.uzivo izgleda drugacije.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 1440
   RE: Test za trudnoću? - II dio
29.1.2021 15:17:58   
Milena18
Branki, baš je mutna fotka, ja ne mogu da razaznam. Imaš li još neku?
Držim fige user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1441
   RE: Test za trudnoću? - II dio
29.1.2021 15:22:25   
branki*


user posted image
user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1442
   RE: Test za trudnoću? - II dio
29.1.2021 15:25:28   
Milena18
Ja ne vidim crticu, Branki, što ne znači da nije tu. Šta ti misliš?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1443
   RE: Test za trudnoću? - II dio
29.1.2021 15:26:43   
Sanjica26 RR
Ja isto ne vidim drugu crtu. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1444
   RE: Test za trudnoću? - II dio
29.1.2021 15:32:56   
branki*
uzivo se drugacije vidi,ja isto sad ka gedam ove slike,ne vidim,ali uzivo imam taj utisak.meni je kasnilo i pre dva meseca,pisala sam,ali tad ni pod kakvim uglom nisam nista videla.
kako bese ono ide..lutealna aza je fiksna i traje 14 dana,je l tako?probacu da uhvatim ugao da se bolje vidi...a,radicu test opet.je l s ne cini nikom da na onoj drugoj slici iz skole ima druga crta?

< Poruku je uredio branki* -- 29.1.2021 15:34:35 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1445
   RE: Test za trudnoću? - II dio
29.1.2021 16:26:58   
lesli
Meni se cini!!!  😁😁😁Turbo bleda, ali mislim da je tu.Ja navijam da opalis jos jedan test veceras. Samo malo redukuj unos tecnosti i probaj da ne piskis 3-4h.I probaj karticu, baby rapid. Odlicne su!
Jedino ce ti trebati i casa za urin jer nemaju posudu - samo pipeta i kartica su u pakovanju


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1446
   RE: Test za trudnoću? - II dio
29.1.2021 16:29:31   
emicaa
Branki ni ja ne vidim,ali vjerovatno je do ugla fotkanja.

Poslusaj Lesli i odradi veceras ili ujutru jos jedan 

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1447
   RE: Test za trudnoću? - II dio
29.1.2021 16:32:14   
lesli
Evo je crtica, bleda bleda tu gde je strelica.Mozda mm-2 ispod strelice na prvoj slici 😁
user posted image user posted image

Ako je slikana unutar 2-3-5min ja bih rekla da je to to i da je prava (tj nije evaporacijska).

< Poruku je uredio lesli -- 29.1.2021 16:47:06 >

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1448
   RE: Test za trudnoću? - II dio
29.1.2021 16:35:04   
jabudic
I ja vidim jako jako blijedu crtu, ali je vidim! 🙏


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1449
   RE: Test za trudnoću? - II dio
29.1.2021 16:38:48   
flamingos
Branki,vidi se,bledo,ali se vidi.Joj,držim fige da sve bude ok.Ljubim te.❤


(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here