|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 34 [35] 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Posteljina za bebe
14.8.2018 22:10:34   
lesli
Kad kazes cebence, mislis na onu pamucnu cebad?
Nije im hladno ispod toga? user posted image

Kod nas u stanu kad pocne grejanje, stvarno dobro greju, pa mi cesto spavamo sa prozorima na kip i pokriveni nekim srednjim jorganom. Zbog deteta verovatno u pocetku nije dobra ideja da drzimo prozor tako kako smo navikli i tada bi mozda tako nesto doslo u obzir. Ali u prelaznom periodu u stanu bude ledara cim zadje sunce i tu sam ubedjena da ce jorgancic biti neophodan.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 851
   RE: Posteljina za bebe
14.8.2018 22:14:41   
mama Jo
Mi smo jedno vreme kad je hladno koristili i ono bebece cebence, ta sintetika kad ugreje nema sanse da im bude hladno ispod 😁

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 852
   RE: Posteljina za bebe
14.8.2018 22:19:32   
veselicaa
Imas deblja cebenca ona su za zimu i ona tanja koja se koriste kada je toplo.Bebi obuces bodic pa pizamicu dovoljno je cebence.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 853
   RE: Posteljina za bebe
14.8.2018 22:23:04   
mama Jo
Slazem se. Ako i bude bbas jako hladno, svakako ces je obuci malo bolje, i onda za pokrivanje ne treba nesto debelo. Nama je taj jorgan nekako bio krut i glomazan, ta cebad su onako mekana i neznija, a i bolje greju, mislim. Dvostruko kad je pokrijes cebetom, nema brige

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 854
   RE: Posteljina za bebe
14.8.2018 22:23:15   
Maslacak15
Cebence moze samo za malu bebu do 6 nedelja. Ja neznam kako vi posle koristite cebad. Evo ova moja se okrece ko sestarom nocu, dize noge, ja nebih smela bilo kakvo cebe da joj stavim. Spava samo u vreci.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 855
   RE: Posteljina za bebe
14.8.2018 22:30:09   
mama Jo
Pa isto, bas napisah gore, vreca za spavanje je nama bila glavna, dosta rano smo poceli da ih stavljamo u vrecu i to su lepo prihvatile. Cebence smo koristili povremeno, a jorgan nikada 😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 856
   RE: Posteljina za bebe
14.8.2018 22:34:55   
Maslacak15
a nisam citala prethodnu stranu sorryuser posted image Pa da zato ja slabo dolazim na ovaj topic o posteljini jer ja nemam posteljinuuser posted image Samo frotirske carsafe sa gumom za dusek. I serijal vreca za spavanje sa magarencetom, ovcicama, vevericom u zimskoj i letnjoj izvedbiuser posted image user posted image . I to je to-cela filozofija.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 857
   RE: Posteljina za bebe
15.8.2018 7:28:20   
mama Jo
Imamo vrece za spavanje avih dimenzija i debljina 😁
Lesli, kad rreba da se porodis? Ima vreca tanka, pamucna za leto, a ima i bas kao jorgan debela zimska.
Mozda tako da probas.... kupis sve raspareno, ukombinujes boje samo. Ja, da sam znala, tako bih odmah i sa prvim detetom.
Ako ces inati devojcicu, mogu da ti poklonim nas jorgan, stvarno je nekoriscen 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 858
   RE: Posteljina za bebe
15.8.2018 9:41:48   
lesli
Po maslacku pocetkom oktobra user posted image inace je zvanicni termin 27.9.

Vidite, vreca za spavanje mi uopste nije pala na pamet kao zimska opcija. Nekako sam uglavnom vidjala one letnje, pamucne, bez rukava...
Pa verovatno je to najbolja opcija. Sve odvojeno, jer iz tog kompleta jastuk sigurno ne planiram da koristim. A ako kazete i da je jorgan beskoristan...to je bas cisto bacanje para.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 859
   RE: Posteljina za bebe
15.8.2018 9:48:05   
mama Jo
Mi smo i zimske vrece uzimali bez rukava, samo joj onda obucem bodic i gornji deo pidzame. Vrece su odlicna stvar stvarno. Neverovarno kako nijedna beba ne voli da se pokriva pa to je cudo 😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 860
   RE: Posteljina za bebe
15.8.2018 10:02:11   
Maslacak15
I ja sam skidala rukave posto su stvarno mnogo debele.

https://www.sterntaler.com/b2c/de/shop/babyausstattung/wohnen-schlafen/wohnen-schlafsaecke/

ISte ovakve su i letnje sa istim dezenima, samo su tanke postavljene frotirom. Kos to rekoh ja imam ovo magarence letnje i zimsko, pa imam neku ovcicu i vevericu koju trenutno ne vidim u pregledu- mozda je stara kolekcija:) Vrece sad nisam nove kupovala jer to vala moze od brace. U pocetku velicina 70 posle imaju vece od 90 i 115. Ja sam im dala pokrivace itd tek sa dve godine kad su naucili da izadju iz vreceuser posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 861
   RE: Posteljina za bebe
15.8.2018 10:04:15   
lesli
Mozda ce moja i voleti, ako bude na tatu. On je svaki put pokriven od glave do pete kad se probudim u toku noci! user posted image

U svakom slucaju, hvala svima na saverima, a tebi mama jo i na ponudi da posaljes jorgan. :)
Mozda da ga zadrzis, valjace vam jednog dana kad pocnete da kiselite kupus, da ususkas bure user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 862
   RE: Posteljina za bebe
15.8.2018 10:07:47   
lesli
Maslacak, ovaj link sto si postavila... Vidim da ima varijanta iste vrece sa i bez rukava. Ali kazes da na ovima sa rukavima, oni mogu da se skinu?

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 863
   RE: Posteljina za bebe
15.8.2018 10:16:53   
IvanaSK RR
Devojke, evo link o vrećama za spavanje
Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 864
   RE: Posteljina za bebe
15.8.2018 10:20:39   
Maslacak15
Dada. Rukavvi se skidaju. Po meni Su oni stvarno suvisni posto Kod mene U stanu nikad nije Tako hladno. Obucem im nesto pamucno tanko dugih rukava, i dole isto i strpam U vrecu i to je to. Sad leti U tankim vrecama dosta je bodi. I nemoj da te ubede nece beba U vrecu. Naravno da hoce, Samo Mora na vreme da se pocne. Veruj Mi lakse je i bebi i tebi. Em se otkrivaju non Stop em je nebezbedno dok Su mali mogu slucajno da prebace cebe preko glave a nemaju finu motoriku da se ispetljaju...mozda je opasnost tteoretska Ali Sto bi rizikovala??

< Poruku je uredio Maslacak15 -- 15.8.2018 10:21:38 >

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 865
   RE: Posteljina za bebe
15.8.2018 11:29:39   
lesli
Hvala maslacak. user posted image

Moja mama i jeste pomenula kako hoce da joj kupi vrecu, ali kad je to rekla meni je asocijacija odmah bila na te letnje tanke. Ne znam ni ja zasto (samo na letnje) user posted image
Videcu sta ovde moze da se nadje od tih zimskih vreca, ako ne mogu da porucim sa ovog sajta sto si ostavila link. Taman ima ko da nam donese iz Nemacke.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 866
   RE: Posteljina za bebe
21.8.2018 10:01:09   
lesli
Ja ne odoleh na kraju. user posted image
Kupili smo komplet posteljine sa nekim medom. Zali boze bacenih para, jer cemo od svega toga verovatno koristiti samo ogradicu i carsav user posted image

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 867
   RE: Posteljina za bebe
22.8.2018 15:30:21   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: lesli

Ja ne odoleh na kraju. user posted image
Kupili smo komplet posteljine sa nekim medom. Zali boze bacenih para, jer cemo od svega toga verovatno koristiti samo ogradicu i carsav user posted image


Jorgan nek bude ukras user posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 868
   RE: Posteljina za bebe
22.8.2018 15:32:27   
lesli
Taman tako user posted image
A mozda cemo ga koristiti kad malo poraste. Tamo sa 2-3 godine...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 869
   RE: Posteljina za bebe
22.8.2018 15:38:46   
IvanaSK RR
Da, sve zavisi od temperature sobe u kojoj je beba... E moja je nekad i spavala na jorganu.


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 870
   RE: Posteljina za bebe
22.8.2018 16:37:00   
lesli
A slusaj...neku primenu cemo mu naci sigurno.
Ako nista za zamotavanje bureta sa kiselim kupusom, da ne promrzne kad napolju bude debeli minus user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 871
   RE: Posteljina za bebe
22.8.2018 16:57:40   
emicaa
Ja imam dva djecija jorgancica.Na jednom spava maca a drugi je negdje u podrumu.Kupim i na kraju mi i ne treba.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 872
   RE: Posteljina za bebe
22.8.2018 23:04:32   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: lesli

A slusaj...neku primenu cemo mu naci sigurno.
Ako nista za zamotavanje bureta sa kiselim kupusom, da ne promrzne kad napolju bude debeli minus user posted image


Hahahahhaa user posted image
Hvala za savet, nije losa ideja user posted image
Ma nije ga lose imati za svaki slucaj bar 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 873
   RE: Posteljina za bebe
26.8.2018 16:18:20   
lesli
Nema na cemu mama jo user posted image

Nego da li ste koristile jastuce dok je beba mala?
Mama mi je pomagala da preperem stvari i ona kaze da je ona koristila takvo jastuce (kao to iz kompleta posteljine) dok smo mi bili mali. A ja sam zivela u nekom uverenju da nije preporucljivo da beba spava na jastuku...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 874
   RE: Posteljina za bebe
26.8.2018 16:32:09   
IvanaSK RR
Mi nismo jer sam se ja plasila da ce se ugusitiuser posted image stavljala sam pelenu ispod glave. Sad iako joj stavim to jastuce toliko mirno spava da ga izbaci iz krevetica.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 34 [35] 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 34 [35] 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
D.L.: Moja porođajna priča
Doktor me prima na patologiju i kaze da ne mrdam, jer beba je po svim parametrima sitna i porođaj se može završiti elekt...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here