|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.2.2010 16:42:11   
prase

IZVORNA PORUKA: LillyT

Prase, a gde i sada ti? Moze i na PP kada su te cene. I gde si bila? Sve mislim kako cu jednog dana (u bliskoj budunosti) iznajmljivati ovaj moj stan (dvosoban) pa me zanimaju cene (okvirno)



Ja sam sada na Bežanijskoj kosi, tu ti je npr. dvosoban stan (dnevna i spavaća soba, kuhinja, kupatilo i terasa - sa ili bez trpezarije) 200-300e, prazan. Pri čemu ja uzimam u obzir samo one stanove u koje ne mora ništa da se ulaže, gde prozori savršeno dihtuju, vrata ne škripe i lift se ne čuje kao da je tu u spavaćoj sobi. Podrazumeva se centralno grejanje, telefon, KATV i lift. Ako je neko spreman nečega sa spiska da se odrekne, može i manje.

Isti takav stan ne može da se nađe za ispod 400-450e u kraju gde sam odrasla, u 21. bloku, kod (proklete) Arene.


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.2.2010 17:43:42   
Dora
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Pa stvarno se nadam da ne traze mnogo za garsonjericu jednu!
Ma i krecicemo mi ako treba,samo da nije rupa neka kao sto rece Dora da nije šupa koju su adaptirali u stan, ili garaža...


Onda je bolje da tražite sobu. Za te pare teško da ćete nešto naći, a što se krečenja i sređivanja tiče, to se podrazumeva, ne misliš valjda da će ti neko izdati sređen stanuser posted image Mi smo svaki krečili i sređivali, i ovaj od 300 Euser posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.2.2010 23:23:41   
Anitaaa
Bila kod drugarice danas,ona i njen muž traže stan i sad gledali u oglasima.Piše:
Prostran,svetao,dvosoban,u dobrom stanju,kupatilo sredjeno,4 sprat i ne znam šta još.Otišli oni kad ono-stan ima 31 kvadrat,neka dva mala prozorčića,to dvosoban je u stvari neka pregrada koju su stavili na pola sobe a kupatilo puno budji i nema nijedne pločice.Zgrada nema lift.Katastrofa.Ona je pošizrla pošto se cimala čak negde na Zvezdaru zbog takvog sranja.Pardon za rečnik.
Meni samo nije jasno kako im uopšte padne na pamet da izdaju takvo smeće i još da lažu.Pa zar misle da su potencijalni podstanari slepi ili šta?


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.2.2010 23:26:19   
cipiripi
moj drug izdaje stan, petosoban , namesten, kod SC, lux, na duze... 550e ...

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.2.2010 23:26:32   
Anoniman
Kad pomislim na taj Beograd i posao mm-a vata me panika!

(odgovor članu Anitaaa)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.2.2010 23:29:26   
Anitaaa
Vi možda treba malo izvan Bg-a da pogledate.Evo mi iznajmljujemo kuću oko 65-70 kvadrata malo ispod Avale za 130E Na Slaviji sam za pola sata

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.2.2010 23:30:53   
Anoniman
To je bas fino user posted image user posted image user posted image
Koliko mu dodje Zemun odatle? user posted image

(odgovor članu Anitaaa)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.2.2010 23:32:48   
Anitaaa
Ne znam prevozom koliko pošto slabo idem u Zemun ali ja sam jedno vreme putovala i na NBG da radim i jeste mi trebalo oko sat,sat ipo nekad ali vredi

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.2.2010 23:33:54   
cipiripi
27,28 km

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.2.2010 23:34:38   
Anitaaa
Ih bre ova Cipi sve znauser posted image

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.2.2010 23:35:26   
Anoniman
Juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.2.2010 23:36:09   
Anitaaa
Jel tvoj m ima kola

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.2.2010 23:39:29   
Anoniman
Ima kola,ali mislim da ih na pocetku ne bi vozio! Mislim,dobar je vozac ali ne zna Bg,pa dok malo prodje...

(odgovor članu Anitaaa)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.2.2010 23:43:00   
Anitaaa
Pa autoputem je brže,ne treba ni upola toliko koliko prevozom a brzo će naučiti.I mm nije iz Bg-a i stvarno se vrlo brzo snašao.Al opet on kao da se rodio u autu.Ne može nigde bez njega.U prodavnicu iza ćoška ide autom user posted image user posted image user posted image
Ja ga zezam da će još malo i u wc ići autom


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.2.2010 23:46:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anitaaa

Pa autoputem je brže,ne treba ni upola toliko koliko prevozom a brzo će naučiti.I mm nije iz Bg-a i stvarno se vrlo brzo snašao.Al opet on kao da se rodio u autu.Ne može nigde bez njega.U prodavnicu iza ćoška ide autom user posted image user posted image user posted image
Ja ga zezam da će još malo i u wc ići autom


Ma i mm je takav, ja sam imala problem da ga nateram da prosetamo malo... Tata mu je instruktor pa je hteo i on da ide tu negde u Zemun za instruktora!

(odgovor članu Anitaaa)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
23.2.2010 10:06:17   
Dora
Oglas: Komforan lux opremljen trosoban stan u novoj zgradi, 2. sprat.
Ja u taxi i brzom brzinom da vidim stan, čovek mi preko tel. nahvalio stan...Dolazim a ono imam šta da vidim. "Pa, čoveče, ova zgrada je 35 god. stara! Itison na podu? Babin nameštaj??? Objasnite mi ono LUX opremljen?"
"Ova zgrada je kvalitetnija od nove a i možemo staviti laminat ako hoćete. Ventilacija je prirodna, jes da nema klimu ali imate prozor u kuhinji..."
AAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!

Eto to je jedna epizoda iz vremena kad smo tražili stan. A tražili smo ga 4 meseca. Svaka agencija me znala, čekaju da izađu oglasi, onda me zovu i nude stanove iz oglasa. ma da, a ja sam debil
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
23.2.2010 10:13:43   
Dora
U ovaj stan smo se uselili uz dosta ulaganja u njegovo krečenje, pregradni šankić između kuhinje i trpezarije, trebamo kupiti novi šporet i novu komodu za tv, tepih, garnituru u dnevnoj sobi, klimu. Znači, ništa ekstra sređen a dosta skup. Svideo mi se zbog dva nova dobra kreveta sa skroz novim madracima. To jedino valja u stanu.
Pita gazda mog muža da nam uzme jedan krevet. Kaže muž da će me pitati. Pita me muž a ja kažem: Može, ako nam spusti kiriju za 100 E!
user posted image user posted image user posted image
Jbt, šta zamišljaju oni? Ja da sam htela da kupujem nameštaj, iznajmila bih prazan stan. A da, mi podstanari inače seremo pare pa nije problem da ih bacamo okolo...

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
15.3.2011 15:51:20   
isidora88
kad se samo setim sta sve nude po oglasima user posted image
ja zvala oglase i kaze lik super stan,renovran,novo kupatilo,dvosoban stan i ja naravno trci da vidim jer smo prethodni otkazali zbog lude gazdarice koja nam je drugi mesec povecala kiriju za 50 eura a stan nije bio nikakav (ionako ga je skupo izdavala u odnosu na ono sta nudi ali morali smo na brzaka da se selimo jer je mm isao na teren)
da se vratim na ovaj stan sa pocetka poruke,stan je u suterenu gde nema dnevnog svetla osim terase koja izlazi u neko dvoriste(citaj djubriste ali bukvalno), kupatilo ide u cik cak i izgleda kao zatvorsko,lavabo nema,ima tus bez tus kabine tako da ti trebaju gumene cizme ako hoces da udjes u kupatilo,skrnavo do bola, jedna mala memljiva soba sa 2 kauca koja su u fazi raspada,uzas na sta je licilo a kuhinja je u stvari druga soba user posted image sa sve bubasvabama koje su setale po stolu i frizideru,ma povracalo mi se i jos lik trazi depozit a troskovi kao da zivim u hotelu user posted image i `ladno mi lik kaze da se brzo odlucim da li uzimam stan jer ima dosta zainteresovanihuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
15.3.2011 16:05:14   
isidora88
zaboravila sam da kazem da smo juce gledali jedan stan i stan izgleda ok,lep ali nista posebno medjutim gazda neki debil user posted image
kaze do 10-og u mesecu da hoce da mu mi damo pare za racune i kiriju a mm prima platu iz dva dela,mi kazemo da smo uvek racune placali 25-og a zamislite ovu izjavu ''e pa onda cu vam ja obracunati kamatu''user posted image i ko je sad lud ovde user posted image
ja znam da na racun kad se ne plati na vreme stigne kamata od nekih 10,20 din ako nije do 20-og u mesecu placen racun ali on meni da sam zaracunava kamtu e pa nece moci user posted image

dora kako si ti uspela da nadjes stan a da ne dajes depozit,nama uvek traze i to je ono najgore jer mi je puno da odjednom dam oko 500 eura user posted image
ovde gde smo sad smo dali depozit ali na te pare ne racunam jer cu ih ostaviti da poklope racune za poslednji mesec(jer racuni stizu za prethodni mesec) i moram da okrecim jer smo mi usli u nov stan

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.5.2011 10:46:34   
Anoniman
Dobro jutro svima user posted image

Da li neko zna da mi odgovori na pitanje - mi smo se uselili u nov, do sada neuseljavan stan, pa smo ga okrečili u septembru. E sad, kad budemo izlazili iz stana, da li smo obavezni da vratimo tj prekrečimo stan u prvobitnu boju (bela)? Samo da kažem da ne bežim od te obaveze već se interesujem da bi se organizovala. Kako to ide, zna li neko, kakva su "nepisana" pravila?

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.5.2011 10:51:13   
Ana RR
Koliko se sećam (nekad smo stanovali privatno) moji su uvek krečili kad izlaze iz stana. Možeš videti sa gazdama. Prekrečićete bakine crteže? user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.5.2011 10:51:14   
mala83
Bubo, u principu bi trebala da im vratis stan u stanju u kakvom si usla u njega tj. beli zidovi-vrati ih u tu boju...mada mislim da je najbolje da pitas stanodavca jer su nama npr. rekli da ne moramo da vracamo da je njima ova boja zidova kakva je kod nas super....user posted image

_____________________________

Estoy mujer con un plan!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.5.2011 10:53:22   
Klarita
Bubo, vidi sa stanodavcima, mozda se njima svidjaju vasi zidovi...a, nepisano pravilo je da kad izlazis iz stana sve vratis u prvobitno stanje
Grehota bi bila za crtezeuser posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Klarita -- 22.5.2011 10:54:01 >

(odgovor članu mala83)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.5.2011 10:53:59   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Koliko se sećam (nekad smo stanovali privatno) moji su uvek krečili kad izlaze iz stana. Možeš videti sa gazdama. Prekrečićete bakine crtežeuser posted image



Da user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.5.2011 10:58:58   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here