|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.5.2011 13:23:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

A da, mi podstanari inače seremo pare pa nije problem da ih bacamo okolo...



Ja sam sa cimerkom jednom iznajmila stan na konjarniku, dogovorili se za cenu i mesec dana nakon sto smo se uselili dolazi ludaca od gazdarice da trazi vecu kiriju! samo sam rekla - no way i na srecu u roku od par dana nasla novi stan. Mi imamo da placamo vecu kiriju, a ona jadna nema para - razvedena od nekih 35 godina, sa detetom zivi kod roditelja koji imaju inostrane penzije, kucu na selu i ona koja izdaje stan. I onda njoj fali para, a mi imamo za bacanje.

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.5.2011 13:26:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Da li neko zna da mi odgovori na pitanje - mi smo se uselili u nov, do sada neuseljavan stan, pa smo ga okrečili u septembru.


Mislim da je pravilo - ako si se uselio u sveze okrecen, onda ga krecis i kad izadjes. A ako je bio neokrecen i ti ga sredjivao - onda ne.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.5.2011 13:29:19   
jelena038
IZVORNA PORUKA: ksena

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Da li neko zna da mi odgovori na pitanje - mi smo se uselili u nov, do sada neuseljavan stan, pa smo ga okrečili u septembru.


Mislim da je pravilo - ako si se uselio u sveze okrecen, onda ga krecis i kad izadjes. A ako je bio neokrecen i ti ga sredjivao - onda ne.
akko nadjes tako vracas. ako je gazda djubre, ne moras da krecis user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.5.2011 15:20:54   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: mala83

Bubo, u principu bi trebala da im vratis stan u stanju u kakvom si usla u njega tj. beli zidovi-vrati ih u tu boju...mada mislim da je najbolje da pitas stanodavca jer su nama npr. rekli da ne moramo da vracamo da je njima ova boja zidova kakva je kod nas super....user posted image


I ja bi ih pitala, mozda im odgovara da ostane takvo user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mala83)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
26.11.2011 9:20:41   
Jeca*
Ukoliko je nekome potreban stan u centru Beograda, kod Kalenic pijace (prodaje se ili izdaje).
trosoban, 81m2, kompletno opremljen i odmah useljiv
nek se javi user posted image

moderatori, valjda nisam prekrsila pravila oglasavanja? ovo je oglas licne prirode user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
26.11.2011 9:34:48   
mihi
Jeco saljem pp

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
26.11.2011 9:38:10   
LillyT
Jeco, imaš pp

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
26.11.2011 10:46:01   
Sanjica26 RR
Jel imas neki stan u Pozarevcu za izdavanje?user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
20.1.2014 17:17:58   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: suncica83

drage devojke, definitivno sam odlucila da izdajem stan. Moze i soba sa upotrebom kuhinje i kupatila uz moguc organizovan prevoz ( ja bih vas vozila do bolnice u kojoj cete raditi vto, ako ste bez kola ). Stan se nalazi na dorcolu, ima privatni parking, 10 min udaljen od fronta, ima internet, cg. Ostavicu vam ovde broj telefona pa se javite ( moze i poruka) ako ste zainteresovane. 0637694768


Evo da kažem da su moji prijatelji bili smešteni kod Suncice u stanu, prezadovoljni su i smeštajem, i lokacijom i cenom, tako da sam želela da prenesem utiske. Hvala Suncice user posted image




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
20.1.2014 17:20:25   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: prase

Jedna moja koleginica je iznajmila stan od neke babe koja je navikla jednostavno žena tu da živi, tu joj je blizu dom zdravlja gde visi i druži se sa drugim babama, tu su joj komšinice sa kojima ispija kafe, ali preselila se kao kod kćerke da bi ova malo brinula o njoj i zbog para. Elem, jadna moja koleginica je skoro svaki dan zaticala babu kako spava na trosedu u dnevnoj sobi kada se vrati sa posla. I onda šta će, čeka da se baba probudi, a ova joj još traži da joj skuva čaj, pa onda priča šta je koji komšija rekao za nju, pita po stoti put da li njen momak tu nekada prespava, pregleda nanovo račune od stana... Ma grozota.

Druga koleginica je iznajmila stan od ljudi koji su imali stan do njenog... i sve je izgledalo bajno, dok jednom gazdarica nije utrčala kod nje sa pitanjem da li ima neki neotvoren sok u frižideru, iznenadili je gosti i nema kad da trkne do prodavnice. Koleginica joj da sok, a ova je to protumačila kao znak da je OK da joj uzme šta god hoće iz frižidera i ostavi pare na stolu. I tako u beskraj... Jadnica na kraju nije ni koristila frižider, nego je kupovala sve samo za jedan dan i nosila sa posla kući svaki dan, dok nije promenila stan.
user posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
7.7.2014 21:35:13   
salle
zna li neko izdajeli se stan na Kanarevom brdu ili Miljakovcu, jednoiposoban?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
19.8.2014 10:02:51   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Ja sam u potrazi za novim stanom ali mi tesko ide. Cim je "normalno"sredjeno odmah traze po 600-700 eura a to je bas mnogo.


IZVORNA PORUKA: big mum

Dijo gdje si ti,jel u B.L.Kako tako visoke cijene user posted image .Kod nas su stanovi oko 80m2 u novogradnji max 225 eur i to ako je baš namješten.
Ja ću svoj u centru grada 56m2 (nije renoviran) polunamješten izdati za 100eur +dadžbine.




IZVORNA PORUKA: mamin mish

Dijana bas su skupi stanovi. Moja svekrva kod na polu namesten stan od 40m izdaje za 120€


IZVORNA PORUKA: mirkam

E da, htjedoh i za stanove nesto reci.
I kod nas su prilicno skupi. Mi placamo, prazan,jednosoban ,50m -200e (plus naravno racuni) i to je onako, aj da kazem "pristupacno", inace su ovakvi kao nas oko 250e, a namjesteni oko 300-350e.


IZVORNA PORUKA: emicaa

I mi tražimo stan već duuugo ali sve što valja je preskupo.a ovde nas komšiluk izludi i grijanje nula,i opet na kraju godine moramo doplatit za grijanje iako često moram i grijalicu palit jer se ovako ne može zagrije.u subotu idemo jedan pogledat pa vidjećemo.





_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu salle)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
19.8.2014 10:07:59   
dijana1*
BM mi smo u BL, znas kako kazu za BL da je studentski grad pa tako je i vecina stanova namenjena studentima.
Trenutno smo u stanu od 60 m2 i placamo 250 eura. Tesko je naci veci stan i lepo opremnljen. Cim ga malo srede odmah napucavaju cenu i takve stanove obicno iznamljuju firme i one mogu da plate. U tome je problem.
trenutno razmisljamo da kupimo stan. Juce smo videli jedan 96 m2. MM je trenutno u banci i cekam da javi da li moze kredit ili ne. Verujem da ce moci samo je pitanje kako cemo papirologiju regulisati.
Muka mi je vise od seljakanja. Ovaj stan je super ima tri spavace sobe tako da mogu da planiram i trece dete.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
19.8.2014 10:35:28   
dijana1*
Od kupovine na kredit odustajemo, 12% kamatauser posted image
Do daljnjeg podstanari grrrrruser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
19.8.2014 10:44:16   
bubulence
dijana jeste velika kamata ali otplacujes stan koji bi ostao tebi. ovako bacas pare u prazno.
mi trenutno izdajemo nas stan u NS a ovde placamo drugi. medjutim vec neko vreme trazimo nesto da kupimo. stan u kom smo trenutno je ok ali treba da se ulozi oko 1500e da bi mogla bebu na zimu tu da dovedem a gazde nemaju para ni da nam zamene bojler u kuhinji a ne to da urade. zato moramo da trazimo drugi stan za iznajmljivanje ako u narednih mesec dana ne nadjemo nesto za kupovinu.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
19.8.2014 10:55:37   
dijana1*
Bubulence na 75000 eura na 10 godina kamata 50000 eura to je bas bas mnogo i necu to da radim. Postoji opcija da prodamo kucu u BG pa da ovde kupimo stan i garsonjeru u BG. Ionako u toj kuci ne zivimo. Ali i to je proces. Uglavnom nesto moramo da promenimo. Mislili smo ovde praviti kucu i kupili smo plac i posle 2 meseca su nenormalno digli rentu tako da mi je mala razlika izmedju kuce i stana.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
19.8.2014 10:55:40   
NadaR
Uh, pa bas velika kamata.
Procackajte olaksice ,tipa mladi bracni par,mala djeca, fakultet I sl.

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
19.8.2014 10:59:08   
bubulence
da, to je ogromna kamata obzirom da gledate isplatu za 10 god a ne npr za 30...
ako mislite da ostanete tu onda vam je sasvim ok resenje da prodate ono u BG a tu se lepo skucite.
srecno draga!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
19.8.2014 11:05:05   
dijana1*
Zbog toga smo i mislili kraci vremenski period, malo veca rata ali kamata manja. Ovo je previse, kao da su zelenasi a ne banka. Bolje da sacekam da se proda kuca pa sa svojim parama da se cenkamuser posted image
Nado znam sta mislis ali to nema sanse. Moras da si na budzetui svasta nesto.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
20.8.2014 10:27:12   
branki*
kod nas nisu bas tako skupi stanovi za izdavanje.pristojan i komforan stan moze da se nadje za 150-200 evra plus komunalije.
sto se tice banaka i njihovih kredita,sramotno je ,strasno,ne isplati se nikako.a,sa druge strane vecina mladih ljudi nema toliko veliku gotovinu da kupi stan bez pomoci banke,tako da su ljudi prinudjeni.ali,stvarno je zelenasenjeuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
20.8.2014 10:28:59   
branki*
htedoh reci,nisu toliko skupi u poredjenju sa drugim gradovima,jer realno,meni je sve to nekako skupo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
20.8.2014 17:33:08   
Sanjica26 RR
branki I kod nas se krece stanarina od 150 do 200 evra.
Inace gazda iz stana iz kojeg izlazimo nam je nasao molera koji ce da okreci stan, ali mi da platimo 100 evra majstora I plus materijal. Uopste nije bio dogovor u samom startu. Dogovorili smo se da kad izadjemo ostavimo cist stan. Usli smo u neokrecen stan. Okrecli smo ga prosle godine I cisto je. On pokusava da se ovajdi od tog krecenjs. Znamo ga kao nekog ko samo nesto muti.
Ako nam se svidja stan u koji idemo gledace da li u toj zgradi ima neki za prodaju, na kredit.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
20.8.2014 17:41:25   
Anoniman
Mi smo upravo pre neki dan izdali stan u nasem gradu, ali kod nas se stan izdaje uparvo okrecen i cist, i svaki nas stanar kada izadje kreci stan i ostavlja ga cistim, ali takva je dogovor bio na pocetku, i naravno komunalije na 0... Oni sami biraju molera, materjal i sve ostalo....

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 98
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
20.8.2014 17:48:11   
Sanjica26 RR
Um takav je bio dogovor, ali ocigledno da je neko bezobrazan. On misli da posto smo mladi, a I naivni da moze da nas prevari. Kad mu je mm predocio neke stvari da smo sve placali na vreme. Desi se da dobije kiriju nedelhu dana ranije. Posle je spuustio loptu. Sramota!

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 20.8.2014 17:49:02 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
20.8.2014 17:51:20   
Anoniman
Strasno, meni nije jasno kako neko moze da bude bezobrazan, mi na pocetku odmah kazemo sve lepo do kad se placa, racuni i ostalo, proverimo da li sve funkcionise u stani kako treba, d anema neki kvar, kako treba pa tek onda se izda.

Pa on ako hoce cist da mu ostavite, i ako hoce da ga krecite, vi mozete i sami bez njega da nadjete molera.

< Poruku je uredio Unina mama -- 20.8.2014 17:52:36 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

TARA
superm

Da li vam se dopada ime Tara?

DA (48%)

NE (52%)


Ukupan broj glasova: 140

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here