|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
20.8.2014 18:43:56   
emicaa
Zvao mm sad za jedan stan da odemo pogledat i ženu mu reče da nemamo dijete mogli,oni neće djecu u zgradi,znači ja sam se šokirala,mačka bi mogla ali dijete ne može,Bože sačuvaj to još nisam doživila na neko tako kaže a zvali smo na milion mjesta user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
20.8.2014 22:59:47   
dijana1*
Ima i ovde za 150-200 eura ali stari namestaj. Sve staro i skrpljeno. Juce sam isla da vidim jedan stan, lepo pitam da i je noviji namestaj. kaze doticno jeste. Kada sam usla u stan slogirala sam se. Nisam nista htela da komentarisem samo bi se iznervirala. Ono je strasno. Doslo mi je da ga pitam pa da li bi ti ziveo ovde. Nikada mi nece biti jasno kako neko moze da kupi nov stan i da stavi stari otrcani, smrdljavi namestaj. A o tehnici bolje da vam ne pisem, fuujj!

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
21.8.2014 8:44:55   
branki*
mogu mislitiuser posted image
kad sam bila student,a i sad kako je brat u beogradu,pa zivi privatno,svacega sam se nagledala...boze mili,sta sve ljudi izdajuuser posted image i jos ti nakace cenu kao da pare rastu na drvetu!mene bi bilo sramota da ono nekom pokazem i da mu naplacujem.jednom ja gledala kao prizemni stancic u dvoristu i vec mi muka od onog sto sam videla,al kao ajde pitam radi reda,da ne ispadnem nekulturna-gde je kupatilo.tek ti on-aa,kupatilo vam je odmah tu na 2 metra od kuce!ladno su imali neko zazidano odvojeno posebno kupatilo,pa ti treba da trckas iz stana do tamo!zivoteee!
i obavezno kad se uselis otkrijes da cesma ili curi ili se nesto zaglavljuje,da bojler ne radi kako treba,da su ringle na sporetu ultra spore ili ne radi rerna i tako neke stvari...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.8.2014 9:59:09   
Dada81

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Od kupovine na kredit odustajemo, 12% kamatauser posted image
Do daljnjeg podstanari grrrrruser posted image


Dijana,ne znam gde ste gledali,u NLB Razvojnoj daju olaksice mladim bracnim parovima do 35.god. Mala je kamata,da te ne lazem kolika,necu reci,ali je minimalna.Mada,naravno treba imati dobrog ziranta,bez obzira sto,kao stan ide kao neki polog.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.8.2014 12:33:59   
Sanjalicaaa
I mi trazimo stan. Svaki dan visim na Halo oglasima, ali uzalud. Ili je skupa kirija, ili je stan lose namesten user posted image
Dijana, gde ti pretrazujes stanove?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.8.2014 13:48:00   
Olga75
ja od studentskih dana nisam bila podstanar pa sam ispala iz tokova
pa da pitam : kolika je razlika izmedju namestenog i ne namestenog stana u kiriji ?

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.8.2014 13:56:59   
bubulence
Olga to ti opet zavisi i od grada gde se izdaje, zavisi koliki je stan... ali razlika i nije mnogo velika. npr za neki prosecan dvosoban stan u NS razlika je do 50-60e

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.8.2014 14:04:41   
pocahontas
zavisi i da li je stari ili novi namestaj, koji deo grada, itd. mi kad smo trazili, za iste pare je mogao da se uzme namesten na naselju i potpuno prazan u blizini centra..

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.8.2014 14:12:25   
Olga75
pa to je dosta velika razlika , to je ako je razlika 50 eura godisnje je to 600 eura
mada , u pravu ste , nisam razmisljala o lokaciji

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.8.2014 15:58:45   
Anoniman
u grckoj je 90% stanova koji se izdaju nenamesteno jer niko nece da koristi tudj i star namestaj. i studentima kupuju namestaj i onda ga samo preprodaju kad odlaze iz grada u kom su studirali. i uvek se potpisuju ugovori tako da su stanari zasticeni. secam se u beogradu nam je zena rekla jednu cenu, mi se uselimo i ona dodje da nam kaze da od sledeceg meseca hoce vise.

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
1.9.2014 21:54:09   
Ipokrisia
Hej ljudi ja samo da javim, mi izdajemo namestenu garsonjeru u Beogradu, Profesorska kolonija kod Cvijiceve, pa ako znate da je neko zainteresovan javite se za detalje user posted image samo odmah da upozorim da je 3. sprat bez lifta ako nekome to smeta user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
1.9.2014 21:55:24   
branki*
ipo,koji je to deo beograda,koja opstina,ima neki naziv?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
1.9.2014 21:59:14   
Ipokrisia
Pripada opstini Palilula, ali posto je Palilula ogromna, ovo spada u siri centar grada.Najbliza veca ulica je Cvijiceva, a od fakulteta tu su na 10 minuta hoda Masinski, pravni,elektrotehnicki,tehnoloski...i tu je veliki park Tasmajdan.Od prevoza ima trole koje direktno voze do studentskog trga gde su ostali fakulteti.Stan je lepo sredjen, mogu poslati i slike ako nekome treba.Ima parno grejanje.Stan je slobodan od 1. oktobra.

< Poruku je uredio Ipokrisia -- 1.9.2014 22:00:26 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
1.9.2014 22:04:35   
branki*
ok,hvala.javicu.user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
1.9.2014 22:08:42   
Ipokrisia
IZVORNA PORUKA: Dada81


IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Od kupovine na kredit odustajemo, 12% kamatauser posted image
Do daljnjeg podstanari grrrrruser posted image


Dijana,ne znam gde ste gledali,u NLB Razvojnoj daju olaksice mladim bracnim parovima do 35.god. Mala je kamata,da te ne lazem kolika,necu reci,ali je minimalna.Mada,naravno treba imati dobrog ziranta,bez obzira sto,kao stan ide kao neki polog.


Mi smo koristili onu subvenciju za kredit sa 4% kamatom i 10% ucesce drzave sto je bilo do prosle godine.Mislim da ove nema vise.Medjutim opet nam je rata oooogromna, tako da je delom pokrivamo od izdavanja te garsonjere sto imamo.



< Poruku je uredio Ipokrisia -- 1.9.2014 22:12:09 >

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
1.9.2014 22:38:04   
amelia
Mi evo vec 8 meseci trazimo neki stancic za pocetak u cirihu dovoljno je da ima dnevnu sobu kuhinju i kupatilo ali nista niko ne daje dok ti ne vidi stalni ugovor od posla a moj muz ima ugovor privremeni ili od godinu dana jedino neko preko poznastva ili nas covek balkanac moze bi nam dao ali gde da takvog nadzemo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
2.9.2014 10:05:24   
Cakana84

IZVORNA PORUKA: Ipokrisia

Hej ljudi ja samo da javim, mi izdajemo namestenu garsonjeru u Beogradu, Profesorska kolonija kod Cvijiceve, pa ako znate da je neko zainteresovan javite se za detalje user posted image samo odmah da upozorim da je 3. sprat bez lifta ako nekome to smeta user posted image



Ipo, pisi mi na pp. Ja trazim bas taj deo i okolinu, Inace sam sa Palilule, ali preko mosta ;) Jeste najveca opstina i gradska i prigradska. Tu sam odrasla u tom kraju, vrtic, osnovna, drustvo. Mnogo volim taj deo grada. Taman nema lifta, da se zatezem malo.user posted image

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
17.9.2014 8:52:03   
Trcosava
Žene, davno sam ja završila srednju. Podsetite me šta je dvosoban, trosoban stan....

Ako mene sećanje dobro služi dvosoban stan valjda mora da ima 2 spavaće sobe, u najgorem slučaju 1 spavaću i dnevnu (naravno plus kuhinja sa ili bez trpezarije, kupatilo)... Trosoban tri spavaće ili opet dve spavaće i dnevna plus ostatak.

Sad gledam neke oglase ovde i poludim gde ljudi prodaju TROSOBAN stan koji se sastoji iz hodnika, kuhinjom sa trpezarijom, kupatilom i dve spavaće sobe???? Gde je tu treća soba????user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
17.9.2014 8:53:40   
branki*
trco,welcome to srbija gde se voli i ubijauser posted image
dvosoban stan ima kuhinju,dnevnu i jos 1 sobu.trosoban ima kuhinju,dnevnu i jos 2 sobe.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
17.9.2014 8:57:36   
Trcosava
Ali ovo je Slovenija. Kažem, uopšte ne bi se ja toliko šokirala da ima dnevnu. Kada sam ja išla u školu (da se razumemo, nije to bilo toliko davno) tro-dvosoban stan je imao tri spavaće, odnosno 2 spavaće...

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
17.9.2014 9:04:14   
branki*
ovo iz oglasa je dvosoban,je ima dve sobe,ona treca prostorija je kuhinjauser posted image
znaci kuhinja + broj soba i toliki je stan.a,sto gledas oglase za stan,kupujete?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
17.9.2014 9:07:03   
Anoniman
Trco, u normalnim zemljama dvosoban stan ima dve spavace plus dnevna, a u srbiji se dnevna racuna u jednu sobu.

(odgovor članu branki*)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
17.9.2014 9:08:49   
Ipokrisia

Znam da sam po Madjarskoji i Austriji to vidjala, jer oni imaju one salonce, pa to sto kazes ispade tamo neko predvorje tj hodnik kao soba user posted image

< Poruku je uredio Ipokrisia -- 17.9.2014 9:12:32 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
17.9.2014 9:09:29   
Trcosava
Sanjam Branki, sanjam da kupujem novi stan... Muka mi je od sela i nemanja opcija za bilo šta.

REalno - i da se proda ova kuća (deli se na dva, pola mm pola njegovoj sestri) i garsonjera koja je u Bg - ne bi imala da kupim stan ovde! Pri tom ne mislim uopšte ni n Ljubljanu ni na Maribor! Manji gradovi, koji opet imaju više opcija. Spasio bi me jedino plac kad bi prodali koji nikako da se prenese na mamu, odnosno neki tamo koče. Tajčnije jedan koči...

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
17.9.2014 9:13:05   
Trcosava
Ipo, 70m2 ni u ludilu ne može da spadne pod trosoban stan!!! Šta bi im onda bilo 2,5 soban stan?

Kažem, ok kad sam ja išla u školu dvosoban stan su činile 2 spavaće sobe, dnevna, kuhinja (sa ii bez trpezarije) plus kupatilo.

Opet, napominjem da je ovo za Sloveniju. Drugi oglasi su i dalje po tom nekom 'starom' standardu. PA makar te sobe bile 2x2!

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here