|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Toplomer
1.9.2011 21:30:57   
mirjanica
Ja sam u Aksi kupila neki digitalni, nismo ga jos koristili, ali kazu pod miskicu da mu stavim, merenje traje minut - dva!


_____________________________

Niko kao Bane... 30.7.2011. - 9.05.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Toplomer
1.9.2011 21:59:48   
Ivanka 75
Ja sam upoređivala T digitalnog i običnog sa živom, istu su T pokazivali tako da detetu merim digitalnim.

(odgovor članu mirjanica)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Toplomer
2.9.2011 13:25:40   
Anoniman
kupila sam juce u prizmi digitalni toplomer za kseniju. merenje u guzu straje samo 10 sekundi, a pod pazuhom 2,3 mnuta. cena 800 dinara. bio je i neki od 1000, ali on moze samo za pazuh. nas je ovaj KLIK

(odgovor članu Ivanka 75)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: Toplomer
2.9.2011 13:30:35   
Anoniman
Uf što sam ja nezadovoljna tim digitalnim toplomerima, a skupi k'o sam vrag user posted image Uopšte ne pokazuje ni sličnu temp user posted image Recimo živin pokaže 36.5, a ovaj 35.1 user posted image A meni dete imalo fras-ma ne da mi je bitno al' u crticu kolika mu je temp! Inače, ja redovno merim pod pazuhom i to 5 minuta. Borba, ali ubedljivo ispadne najpreciznije. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: Toplomer
2.9.2011 13:37:32   
cani
Kako su se pokazali ovakvi klik ako neko ima ? Koliko su precizni ? I je l jednostavno rukovanje,buduci da sam citala za te ušne toplomere da kod nekih moras da potrefis tacno ugao za merenje pa  da onda to i ne bude tako jednostavno sa bebom ?

_____________________________

Once upon a time I could control myself...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Toplomer
2.9.2011 15:48:39   
Anoniman
ja sam sebi merila sa ovim digitalnim, a posle toga sa zivinim, i pokazalo je potpuno isto.
sto se tice tog usnog, on meri za 1 sek. nema tu ugla, samo se prisloni na uvo, radi na principu infracrvenih zraka.

(odgovor članu cani)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Toplomer
2.9.2011 17:03:06   
mihi
Nikad se nije poklopio živin i digitalni, živin je neuporedivo tačniji.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Toplomer
19.9.2011 15:35:01   
Ana RR
Šta mislite o ovom kompletu? KLIK

Imam neki popust pa bih da iskoristim i kupim dok mogu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Toplomer
19.9.2011 15:36:49   
Jeca*
ja uvek glasam za onaj sto meri temp u uhu...mislim da je najprakticniji za bebe

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Toplomer
19.9.2011 15:47:18   
madre
ne znam koliko je prakticna ova cuca toplomer, mislim da ce je pljunuti ako nije navikao na avent cuce i da neces nista uraditi. ja sam razne toplomere isprobavala i najbolje mi se pokazao obican digitalniuser posted image onaj sto meri temperaturu u uhu mi cesto omane! tako da ja glasam za digitalniuser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Toplomer
19.9.2011 15:53:07   
Leki 77

IZVORNA PORUKA: Jeca*

ja uvek glasam za onaj sto meri temp u uhu...mislim da je najprakticniji za bebe

I ja isto mislim. Moj je uvek bio precizan. Mislim da se treba samo izvežbati oko stavljanja u uho. Ako se plitko stavi daje niže temp.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Toplomer
20.9.2011 23:13:55   
marija32
Za cucla toplomere sam cula da su bezveze. Ja imam i onaj za uho i digitalni za pod misku, uvek na ovom prvom pokaze za stepen visu.

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Toplomer
15.11.2011 12:28:37   
lesica
Kad nisam pala u nesvest sada u apoteci necu nikad!!!
Zivini toplomeri su od maja ove godine povuceni sa trzista,a nama preostaju samo digitalni!!!


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Toplomer
15.11.2011 12:31:53   
Anoniman
Bilo je samo pitanje vremena kada će povući živine sa tržišta, živa je jako opasna, toplomer kada se razbije ona ne može da se očisti osim posebnim postupkom. KAda smo jedan razbilii prošle godine, bilo je potrebno 4 sata čišćenja i tretiranja tog područja da bismo očistili svu živu sa poda po kom dete puzi i hoda. I ne možeš da budeš dovoljno oprezan, desi se, razbije se.
Meni su ti digitalni za pod mišku užasni, 3 sam već bacila, i definitivno ću kupiti onaj za uvo.

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: Toplomer
15.11.2011 12:36:20   
lesica
Nedjo sve ja to znam,ali zamisli situaciju sad da imas neki digitalni i da ne znas koliko  odstupa u merenju u odnosu na zivin. Uglavnom,nista meni vise nije jasno oko svih tih tumbanja user posted image


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Toplomer
15.11.2011 12:38:27   
minavb
Za uvo je zakon!
Kad smo bile male, sestra mi merila temperaturu i mi razbijemo toplomer. Rasuo se po tepihu a nas dve smo presedele na naslonu troseda dok mama nije došla kući i sklonila tepih. Tepih su bacili. Toliko su nas zaplašili tom živom iz toplomera da smo bile ubeđene da će nam se uvući pod kožu ako siđemo dole.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Toplomer
15.11.2011 12:39:13   
Anoniman
Šta nam je, tu nam jeuser posted image Ja btw još koristim živin, dok ne kupim taj za uvo.

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Toplomer
15.11.2011 12:42:33   
Ptičica
Digitalni toplomer je ok, ali zbunjuje to što Marija kaže da je različita temperatura u uhu i pod pazuhom, što je i normalno.
raspon ''normalne'' temperature pod pazuhom je od 34,7-37,3
rektalno 36,6-38
oralno 35,5-37,5
Male su razlike, ali ipak postoje. Zato treba odlučiti kako je za bebu i mamu komfornije merenje, pa teko i meriti.
Ja svom sinu merim pod pazuhom i nemam problema.

_____________________________

Neke se pobede dobijaju na- juriš!!!

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Toplomer
15.11.2011 12:42:35   
Anoniman
Isto tako minauser posted image Nama se razbio na parket. Isterala sam mm i N iz sobe, pozvala tatu, on je u apoteci kupio sumpor, pa smo sa dva papira kupili, kao lopaticom i metlicom, kuglice žive i sklanjali je...pa usisavali, pa opet kupili, onda tretirali sumporom, pa opet pokupili šta je ostalo. I sigurna sam da nismo sve pokupili.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: Toplomer
15.11.2011 12:47:33   
lesica
Mm je doneo ovaj posto je nas stari zivin poceo da ne meri
user posted image
I sad mi treba i zivin da ih uporedim.


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Toplomer
15.11.2011 12:49:26   
minavb
Uopšte u kući nemam živin toplomer, a inače sam ih na vežbama najviše volela jer su najprecizniji, baš kao i aparati za merenje pritiska sa živinim stubom.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Toplomer
15.11.2011 12:50:49   
minavb
IZVORNA PORUKA: lesica

Mm je doneo ovaj posto je nas stari zivin poceo da ne meri
user posted image
I sad mi treba i zivin da ih uporedim.


Uuuu sajber! Ko gajgerov brojačuser posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Toplomer
15.11.2011 13:19:15   
lesica
user posted image user posted image user posted image
Zato mi je i sumnjiv!Pa sam htela da ga uporedim. A ovo cudo meri temperaturu gde hoces,i sa stomaka i pod pazuhom i iy uveta i rektalno,ma mota sarmu i presvlaci decu user posted image   Tako to izgleda kad posaljes mm da kupi jednostavnu stvar.user posted image


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Toplomer
15.11.2011 13:21:32   
minavb
Jel možeš sad meni odatle da izmeriš temperaturu?user posted image
Ja sam kupila prizmin i jedva sam ga našla.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Toplomer
15.11.2011 13:26:53   
Anoniman
user posted image Mina gde si našla prizmin, za slučaj da ga ne nađem u ns da znam gde da šaljem brata ili sestru da mi kupe?

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa


bebaa

Da li vam se svidja ime Ana?

da (62%)

ne (38%)


Ukupan broj glasova: 91

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here