|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Toplomer
1.10.2014 22:00:53   
Jole84
Mi imamo taj cucla-toplomer, a što Branki misliš da nije siguran?

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Toplomer
1.10.2014 22:03:05   
big mum

IZVORNA PORUKA: branki RR

ja sam merila starinskim,zivinim ispod pazuha.ako je bas nervozan i nece da saradjuje onda digitalnim,bio neki u obliku cucle,ali mi to nije bilo sigurno.


Isto ,već sam napisala na temi KLIK

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Toplomer
1.10.2014 22:03:52   
branki*
zato sto nisam sigurna zbog baterija nekako,koliko su stsre i koliko rade...mozda je bio samo neki moj tako trip,sta znam.uvek sam vise verovala onom zivinom.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Toplomer
2.10.2014 0:16:48   
Azra_
Meni je živin zakon! Njega nema, ima ovih sa galijumom. Mada, reče mi sestra da je kod kineza videla živine toplomere. :-)

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Toplomer
2.10.2014 0:31:28   
mati

IZVORNA PORUKA: Azra_

Meni je živin zakon! Njega nema, ima ovih sa galijumom. Mada, reče mi sestra da je kod kineza videla živine toplomere. :-)

Mi smo kupili jedan, pre par god. Kad nam se cinilo da ovaj digitalni nije bas tacan. Ima.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Toplomer
8.10.2014 12:07:58   
Bebetto
TEMPTEDDIES!! flasteri, zalepim ima na grudi i bukvalno 48 sati meri temperaturu, svaki sekund mogu da zna koliko imaju, ne znam da li ste probali, ali su zaista veličanstveni. ne morate noću da ih budite, nego samo pogledate medvedića i šapica vam pokaže koliko imatemperaturu, znači stvarno spas, posebno kad deca meni ne daju da im izmerim. ovako zalepim ga na ledja, i kad me zanima koliko ima temperaturu kad je bolestan, samo pogledam medvedica. nema merenja, nego samo se zalepi taj flaster .

_____________________________

Voli me iz inata , voli me bez ostatka, voli me bilo gde sam, baš takvu kakva jesam !

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Toplomer
8.10.2014 15:46:24   
Azra_
Bebetto, prvi put čujem za to. To nešto jednokratno? Kada se odlepi baca se, ili...? Imaš neki link, da vidimo? Jesu li precizni?

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Bebetto)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Toplomer
9.10.2014 13:02:36   
QueenJ
Bebetto pa to je super! Podeli sa nama više informacija o tome.
Emilija je juče primila vakcinu i uveče je dobila temperaturu. Koristila sam običan, živin, toplomer ispod pazuha. Đavo mi nije dao mira, gurnam ja njoj toplomer i u uvo, naravno, samo vrh par mm i pokaže identičnu t! Tako da sam u toku noći proveravala na taj način. user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Toplomer
10.10.2014 5:21:47   
Misha i Ljisha
Bebetto ja isto prvi put cujem za to. Cim kazem mm on ce odmah u potragu za tim. Jel ima to kod nas? Sad cu bre da guglamuser posted image . Mi imamo 4 toplomera (jer mm svaki put kad meri D temperaturu kaze "ovaj toplomer ne radi dobro ona je toplija" ahahahah)

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Toplomer
23.10.2014 13:54:16   
Bebetto
http://www.emipharm.rs/index.php/sr/brendovi/tempteddies mame, evo ga link za medvediće! Izvinite sto se tek sad javljam, ima ih u Liliju da se kupe. Dobijete 3 komada i taj jedan medvedic vam traje 48h generalno za tu jednu prehladu. Znači sa ova tri komada ste mirni celu zimu. Odličniii! Posebno u tim situacijama kad beba primi vakcinu ili ima proliv pa hoćete da kontrolisete stanje. E nama je sto puta pomogao kad se razbolimo. Koliko vidim sada ih stalno ima u Liliju, ranije sam ja kupovala u apotekama na komad. za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za medvediće !! I spas za nas mame , posebno za veče, kada moramo da budimo decu da bismo im merili, ovako, samo bacimo pogled na medvedića koji stoji na grudima i vidimo temperaturu! Eto, pitajte ! Meni su se sa oboje dece stvarno isplatili i pomogli maksimalno! Inače, i ja imam 3 toplomera ona digitalna, i sad sam sve pobacala, jer jedan nema bateriju, drugi pokazuje pogresno a treći nece da se upali, da polusiš sa toplomerima!!!


_____________________________

Voli me iz inata , voli me bez ostatka, voli me bilo gde sam, baš takvu kakva jesam !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Toplomer
23.10.2014 13:59:24   
Kata90
Bebetto.....odlicno bas mi se svidja taj toplomer stvarno je prakticnouser posted image to samo bas u liliju ima?kolko to kosta?

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Bebetto)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Toplomer
23.10.2014 14:06:25   
Modessty
Kakva su vam iskustva sa ovim novim toplomerima sa galijumom? Ja polomih pre mesec dva onaj sa živom! Došlo mi da se pojedem od muke! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Toplomer
25.10.2014 20:13:46   
Bebetto
Društvo.
ovi medvedici Tempteddies za merenje temperature su oko 600 din, tri komada se dobije u pakovanju. Ima ih u Velikoj apoteci u Aksi na Novom Beogradu i u jačim apotekama, meni najblizi bio Lili pa sam zato tamo kupila user posted image user posted image

_____________________________

Voli me iz inata , voli me bez ostatka, voli me bilo gde sam, baš takvu kakva jesam !

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Toplomer
25.10.2014 23:55:34   
choopa choops
Šta sam ja propustila pa nema više živinih termometara na tržištu?user posted image Svugdje ili samo u Srbiji? user posted image

A i ove medvediće prvi put vidim, izgledaju super user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Bebetto)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Toplomer
26.10.2014 2:16:15   
Klarita
choopo nemam pojma, ali vec duze vreme ih nema kod nasuser posted image
Ovo za medvedice je za Nobelauser posted image pa, covece, kako dobra stvar...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Toplomer
26.10.2014 3:12:23   
Ana RR
Ne, više nema živinih toplomera u prodaju, mogu ih koristiti samo lekari. Može se kupiti toplomer sa galijumom ili indijumom, isto je srebrne boje kao živa. Mi ga imamo ali nismo ga još koristili, a imamo i onaj za uho.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Toplomer
26.10.2014 6:40:10   
Klarita
Ana da Bog da ga nikad ne iskoristili user posted image Ja sad kao pala s marsa, kakav bre sad za uvouser posted image 'bem ti farmaceuta, skroz sam zatupavila u skoli...podhitno moram da otvaram apotekuuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Toplomer
26.10.2014 6:44:07   
Ana RR
Klarita, to i ja kažem user posted image

Nešto ovako klik, naš je isto Omron ali je kupljen pre 2,3 godine, ne vidim ga više na sajtu.

Ovo je naš klik

< Poruku je uredio Ana RR -- 26.10.2014 6:46:36 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Toplomer
26.10.2014 6:49:21   
Trcosava
Mi smo kupili taj za u uvo, ali neki jeftin i naravno ništa ne meri kako treba. Bačene pare! A da dajem po 50€ za toplomer neću.

Sad vidim da u DZ više ne koriste taj za uvo, nego neki koji se stavi ISPRED čela, dakle ne naslanja na čelo, ne pritista, ne gura se nigde, samo se stavi ispreduser posted image


Mi smo uz inhalator dobili digitalni toplomer i meni ok meri T. Maaalo brže meri od klasičnog.
Ovi što se lepe meni nešto nisu sigurni, ne znam user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Toplomer
26.10.2014 7:53:07   
Bebetto
Slazem se da su medvedici za Nobela, jer moji klinci ne daju da im merim temperaturu ni kad su budni a kamoli noci kad ih probudim , da bih izmerila vriste posle toga sat vremena. Tempteddies su se nama pokazali veoma pouzdani. Iskreno receno, Engleska je proizvodjac tako da sam sigurna i sto se tice lepljenja i tih kristala koji registruju promenu temperature. Posle sam pitala pedijatra a ona mi je rekla " Da li je moguce da ste tek sad poceli da ih koristite, na trzistu su vec nekoliko godina i odlicni su, sto je najbitnije pouzdani " . user posted image . Najbitnije, mirna noc, ne budite dete, flaster je zalen 2 dana, i bukvalno svake sekunde pokazuje temp. Eto, provereno, odavno nista prakticnije nisu uvezli na nase trziste, ali stvarno! Inace ima gomila budalastina koja samo ozvlaci pare ali ovo je stvarno veoma korisno i olaksa svima!

_____________________________

Voli me iz inata , voli me bez ostatka, voli me bilo gde sam, baš takvu kakva jesam !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Toplomer
27.10.2014 17:41:31   
Mariya
Ja sam pre nego sto se Lu rodila uzela neki digitalni marke Mebby. i služio je svrsi. Onda je Lu dobila temeraturu, ja osecam da ona gori a toplomer pokazuje 35,9 ispod pazuha, i tako 3-4 puta. I izmerim joj živinim, kad ono 39!! Sledeci dan smo kupili onaj za uvo, marke microlife, jestre kostao 55 e ali vredi. meri T za 10 sekundi, a merim T i dok spava bez da je budim.
a ovi medvedici izgledaju vrlo prakticno !

(odgovor članu Bebetto)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Toplomer
16.11.2014 10:21:30   
mila83
Mi koristimo neki obicni digitalni , i uvek merim nekoliko puta, uglavnom pokaze vrlo slicne ili iste brojke,nema velikih oscilacija. Ali klinci su mi vec veliki, 6 i 4 godina, pa su naucili da budu mirni dok mere.Ali moracu sada za bebu ipak da uzmem nesto preciznije.Mislila sam da uzmem taj za uvo pa da eventualno kombinujem, odnosno proveravam sa ta dva toplomera. A sa ovim medvedicima sam i vise nego odusevljena.Nije mi jasno kako sam to propustila,pedijatri ih uopste ne spominju.
Znaci, taj Omrion za uvo je ok?

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Toplomer
16.11.2014 10:59:34   
mama krava

IZVORNA PORUKA: Ana RR


Ovo je naš klik


I mi imamo ovakav i meni je ok! I lako izmerim i mislim da je pouzdan! A i nemam drugi jer sam poslednji sa zivom razbila pre par meseciuser posted image ... i takoooo. To je bilo katastrofa!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Toplomer
16.11.2014 11:18:33   
QueenJ
Bebetto, hvala što si podelila sa nama iskustvo o ovom divnom proizvodu. U četvrtak idemo na revakcinaciju, tako da ću prvom prilikom trknuti do Lilly-a.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Bebetto)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Toplomer
16.11.2014 12:42:43   
mila83
Hvala na preporuci, probacemo sa tim, pa vam javljam iskustva! Samo se nadam da ga necemo ipak puno korisiti ! amedvedici idu obaveznouser posted image

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here