|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
18.11.2013 14:07:23   
Žapkić
Jesam, i te kako sam svesna svojih godina. I veoma sam ponosna na njih. Na svaku od njih.
Ne, ne bih se menjala ni sa jednom mlađom ženom. I ne-nikada ne krijem koliko imam godina. Ponosna sam na njih i svaka je moja!!!

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
18.11.2013 14:58:22   
Misha i Ljisha
nisam uopste. Zapitam se kad me neko pita koliko imam godina, moram da racunamuser posted image . Uskoro cu 30 (u decembru) a osecam se kao da sam sad zavrsila fakultet (znaci ne kasnim bas mnogo). Ne mogu ni da verujem da sam mama. al eto svaki dan ima gomila stvari koja me podseca na godine (npr mm)user posted image

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
18.11.2013 15:04:14   
pocahontas
ja cu isto 30 u decembru i apsolutno nemam osecaj da je vec toliko godina iza mene...daleko od toga da bih se menjala sa nekim mladjim ili da krijem godine, prosto ih nisam svesna. nekada imam utisak da kada bi se moja mama pojavila u sred noci i onim tonom kojim me je budila za skolu rekla: ajdeeee budjenjeee, da bih ja skocila i trazila skolsku torbu.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
18.11.2013 22:03:26   
mtajcica83
Ja sam u julu napunila 30 godina user posted image ..Mada izledam mladje i kao osoba sam veoma pozitivna osoba i luckasta pa me ybog toga ljudi doyivljavaju mnogo maldjom nego sto jesam...Ali ja sam u sustini jedno veliko dijete user posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
18.11.2013 22:08:13   
New Mom
Meni je nekako rodjus ove godine (32.) jako tesko pao. Bas sam porazena nekako cinjenicom koliko imam godina. Ocekivala sam to sa ulaskom u tridesete ali tek sad me nekako spopalo.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
18.11.2013 22:17:26   
Torbica

IZVORNA PORUKA: pocahontas

ja cu isto 30 u decembru i apsolutno nemam osecaj da je vec toliko godina iza mene...daleko od toga da bih se menjala sa nekim mladjim ili da krijem godine, prosto ih nisam svesna. nekada imam utisak da kada bi se moja mama pojavila u sred noci i onim tonom kojim me je budila za skolu rekla: ajdeeee budjenjeee, da bih ja skocila i trazila skolsku torbu.

user posted image Legendoooo!
NM, to su trudnicki hormoni, suuuuper si user posted image
Ja se super osecam, sad cu 36 da napunim i ok mi je. Sve je nekako planski i dobro i nemam osecaj da sad godine nose neku tezinu. E da, ovih dana me bole rucni zglobovi user posted image , da li od nosanja, mesenja, cega god....
A sminka koju poslednjih dana mackam me nekako ucinila da se osecam bas dobro u svojoj kozi.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
18.11.2013 22:19:23   
jole82
Krenem da kucam poruku...i u trenutku nisam bila sigurna da li imam 30 ili 31user posted image
Pa sad... ne znam jesam li svesnauser posted image
A da..imam 31

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
19.11.2013 0:09:24   
Sanchy
Svesna sam bora a godina bas i ne user posted image ,a pogotovu sto imam malog bebca pa me jos podmladjujeuser posted image

< Poruku je uredio Sanchy -- 19.11.2013 0:10:34 >

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
19.11.2013 8:15:34   
Lu
Kako ne bi bila svjesna da imam 38user posted image
Nisam razmišljala nikad na način šta to treba da znači, to koliko imam godina...sve je to život, ciklus, i ne želim ni nazad ni naprijed sve prihvaćam i radim za sebe najbolje što mogu.
Zaista se sad osjećam dobro a osjećat ću se i u budućnosti jer sreća je stvar izbora, bar za mene.user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
15.1.2014 11:22:45   
Figaro88
Ja za mesec punim 26,a ne osećam se kao da mi je toliko.Ljudi mi daju 18-19 kad me upoznaju,a tako se odprilike i8 osećamuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
15.1.2014 11:47:15   
Anoniman
mislim da nisam svesna. samo pomislim kako su mi nekad i svi preko 25, a tek preko 30 bili nekako matori, a sad se osecam tako mladoooo user posted image

(odgovor članu Figaro88)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
15.1.2014 11:59:43   
Peace*
Baš to Ksena!
Ustvari, ne stižem da mislim o godinama. Kad me neko pita, kažem da imam 30 i nešto, ne jer se stidim, već me mrzi da čunam. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
15.1.2014 12:03:16   
Tiziana
Svesna jesam,ali se ne osecam tako 'matoro'..37.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
15.1.2014 13:22:11   
Anck Su Nmaun
Postanem svesna kad se uhvaatim u kostac sa preozbiljnom stvarima..koje vise nemogu da nosim na ledjima kao kad sam bila devojka...devojcica ... onda mi najvise i zasmetaju godine user posted image

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
15.1.2014 13:26:43   
Milica cica
Ne, uopšteuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
15.1.2014 14:31:58   
wivern
Ne, niti me to opterecuje. Bitno mi je kako se osecam user posted image a za pozuteli papir koga briga..

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
12.4.2014 11:58:56   
_Anchy_
Meni svi kazu da izgledam mladje, niko mi ne daje moje godine...
A ja tako se i osecam :)
Inace 31 punim za koji mesec

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
12.4.2014 17:50:39   
superm
Da, veoma sam svesna. Svako zivotno doba ima svoje drazi. Znate kako se kaze, zene su kao vino, s' godinama sve bolje.user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu _Anchy_)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
13.4.2014 17:55:31   
serpica
Svesna jesam,ali se osecam kao da mi je 20 i kusur user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
13.4.2014 18:53:17   
Modessty
I dalje imam 20 user posted image Evo već punih 17 godina! user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
13.4.2014 22:35:39   
Figaro88
Pre par dana zvoni neka devojka,ja otvaram i ona me pita-Da li su ti roditelji kuci?user posted image Kaze ne izgledam joj starije od 18-19user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
13.4.2014 22:57:29   
anci kv
Ostadoh na 17,nikako dalje

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
13.4.2014 23:09:20   
Ivanka 75
Svesna sam one polovine koju nisam ili prespavala ili prepila - znaci 18! user posted image

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
13.4.2014 23:27:21   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Svesna sam one polovine koju nisam ili prespavala ili prepila - znaci 18! user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
14.4.2014 0:53:06   
pahulja76

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

I dalje imam 20 user posted image Evo već punih 17 godina! user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image takodjeuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here