RE: Internet (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Tehnika



Poruka


*Alexx* -> RE: Internet (29.9.2011 15:52:59)

[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Naravoučenije: odaljiti Ninu od tastature.




dunja RR -> RE: Internet (29.9.2011 16:07:51)


IZVORNA PORUKA: Nedja RR

HELP!
Bubi treba pomoć, nina je nešto pritiskala na laptopu i sad joj je slika naopačke, ne može nigde da uđe, i mora to nekako da vrati preko tastature, a nema pojma kako.


Jao to se i meni desilo prošle godine, nemam pojma kako sam rešila, bivši kolega mi je davao instrukcije u 1 ujutru [sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Internet (29.9.2011 17:10:10)

Narode, ajde help. Kako da preko Gmaila osposobim video poziv? Nešto sam zapela u tome, i došla do gugl voice-a, i tamo mi iskoči kako "ne može za našu zemlju". Buraz koji je, jelte, u istoj ovoj zemlji opušteno komunicira sa tetkom u Uk, i sad ja pokušavam da osposobim video poziv preko gmaila, KAKOOOO?




vukosava -> RE: Internet (29.9.2011 17:17:45)

Moras da instaliras Video and voice plug-in klikni ili GTalk (na istom linku).

Inace i Facebook ima sad Skype video calling integrisan u sebi pa ako hoces, mozes i preko facebook-a da pricas tako.

Ako ti ne ide u jednom pretrazivacu, otvori neki drugi ako imas i probaj tamo da instaliras. Mislim na Internet Explorer, Mozilla Firefox ili Google Chrome.




Anoniman -> RE: Internet (29.9.2011 17:26:10)

Vuko, ja sam ovo instalirala (gtalk) ali nigde nemam opciju video poziva?




Anoniman -> RE: Internet (23.12.2011 21:27:28)

Kako da deinstaliram prokleti skajp, da ga uklonim zajedno sa svim plug-inovima koji mi totalno koče komp? Postoji li neko mesto gde mogu da se uklone svi ti plug-inovi, pošto mi se stalno otvara da su irresponsive i blokira mi se stranica[sm=hudicek1.gif]




World -> RE: Internet (23.12.2011 21:48:57)

idi na control panel pa programs (ako imas vistu ili win 7) ili add/remove programs (ako imas xp), pa nadji tu skajp i imas opciju uninstall....
a plug in mozes skinuti u opcijama pretrazivaca, npr. u google chromu u desnom cosku options pa imas tab sa extensions i tu su svi, pa imas remove...

[sm=smiley1.gif]




Anoniman -> RE: Internet (23.12.2011 22:50:40)

Hvala ti puno, uspela sam u extensions[sm=smiley1.gif]




World -> RE: Internet (23.12.2011 22:52:18)

super, nema na cemu... [sm=smiley1.gif]




mareboy91 -> RE: Internet (30.12.2011 21:17:32)

posto ne studiram, a i poso nisam naso, na netu uglavnom ubijam vreme. igrice i forumi prvenstveno. ya sve sam yainteresovan sto ima veye s netom.




PoisonEve -> RE: Internet (4.1.2012 9:00:45)

Moze li mi neko objasniti koliko vremena je u proseku potrebno da se napravi sajt?
Kako funkcionisu sajtovi tj. marketing sajtova?
I kako funkcionise npr. onaj "WE day" na FB?




Anoniman -> RE: Internet (12.3.2012 21:50:12)

HEEEEEEEEEEEEELP! Ne znam gde da pišem, ona gornja linija, gde stoji www.ringeraja.rs, pa <--, pa i ostali prozori, mi se povuče gore, nestane iz ekrana kada se spustim niže na stranicu a vrati se kada se popnem gore. Ja volim da je uvek prisutna, ne znam kako se ovo desilo (deca su koristila komp), i ne znam da vratim. [sm=zmeden.gif]




Anoniman -> RE: Internet (12.3.2012 21:57:52)

F11, ako nekome bude trebalo. [sm=smiley1.gif]




minavb -> RE: Internet (12.3.2012 22:00:50)

Meni obicno macka sedne na notebook i svojom cenjenom guzicom mi sve pobrljavi. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




dunja RR -> RE: Internet (12.3.2012 22:01:47)

[sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]




Renolas -> RE: Internet (22.4.2012 16:59:32)

Problem okrenute slike se rješava sa CTRL+alt+ strelica. Valjda će nekome pomoći




Anoniman -> RE: Internet (16.11.2012 11:44:37)

Imam pitanje i totalno lud problem.
Pregledam malopre mailove i vidim naziv maila "R***** ti je poslala poruku putem B****", pri čemu je R moja drugarica a B nešto što nisam znala šta je, mislila sam da je neki program za razmenu e-pošte. Kliknem na taj mail, tj link, nesmotreno, i vidim da je to sajt za upoznavanje [sm=zmeden.gif] za koji nikad ranije nisam čula. I tako, ja dok sam pokušavala da otvorim tu poruku meni počele da stižu neke silne poruke na mail od nekog Radovana, Dušana, Stanka i Dejana, a sve sa tog sajta. A javio se i neki XY lepotan [sm=smiley29.gif]. E sad, ja sigurno i sto posto nikad nisam ostavila svoje podatke na tom sajtu i nije mi jasno otku svi ti Janki i Marki na mom mailu? Ne mogu ni da vidim poruku niti da pišem adminima sajta, jer lepo piše da moram da se registrujem i bla bla, ali kako onda oni mogu meni da šalju poštu? Mislim, krivo mi ako mi se Radovan i Stanko uvrede pa pomisle da neću da se upoznam [sm=jezicek.gif] Šta da radim? Koja je to fora, otkud njima moj mail?




Anoniman -> RE: Internet (16.11.2012 11:55:38)

Pa pitaj svoju R drugaricu, možda je ona ostavila tvoje podatke. 




pandina -> RE: Internet (16.11.2012 12:03:33)

Ako si registrovana na nekoj drustvenoj mrezi ili forumu(a da nije FB, RR i drugi pouzadani), grupovini ili si se registrovala na neki sajt za preuzimanje filmova, muzike itd, tamo si ostavila adresu. Mnogi su nepouzdani i koriste sve registrovane mejlove kao bazu podataka. Zato ja imam poseban mejl za takve stvari, a posebno regularni.

Sad tek videh da ti je R drugarica. Onda je dovoljno da je ona na B i da ima tvoj mejl i da ti posalje "poziv". Klikom si se automatski ubacila u bazu B-a i sad si na izvolte, sto bi se reklo. Ja dilitnem sve takve mejlove bez citanja.




Anoniman -> RE: Internet (16.11.2012 12:17:54)

Koliko sam skontala, da, ta R drugarica me je nekako uvukla u to, poslala poruku, šta li, i šta sad? kako da se skinem s' toga? ok, taj mail mi jeste neki za spamove i registracije na Grupovine i slično, ali me ipak nervira što mi sijaset klinčurije piše na mail a svi šljegli sa tog sajta.

Dakle, kako da se izvučem odatle?




Anoniman -> RE: Internet (16.11.2012 12:22:05)

Pitaj R drugaricu da ti da kontakt za admina, jer ona definitivno može da se registruje. 




Anoniman -> RE: Internet (16.11.2012 12:23:00)

I da, nemaju ostale moje podatke, samo mail. Za njih sam i dalje neregistrovani član čiji mail poseduju i šalju mi udvarače, crkli dabogda. Sad su se setili. [sm=smiley36.gif]




boba 11 -> RE: Internet (16.11.2012 12:24:00)

Probaj naci na youtube uputstvo za takve stvari-ja sam tako instalirala neki virus i na youtube-u sam nasla uputstvo kako da ga se resim inace mi je bio skroz blokiran chrome




pandina -> RE: Internet (16.11.2012 12:59:31)


IZVORNA PORUKA: Trt Milojka
Sad su se setili. [sm=smiley36.gif]


[sm=smiley36.gif]




Figaro88 -> RE: Internet (20.1.2013 14:15:23)

Imali neko kopernikusov internet?Mi sada koristimo telenorov,ali me nervira,ugovor nam istice sad u februaru pa bi da probamo sa ovim kopernikusovim....




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>